PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Alergologia, Astma, Alergolog w Warszawie

Jak skutecznie leczyc alergięi astmę w Warszawie? informacje się gdzie można wykonać testy skórne z alergenami pokarmowymi oraz testy skórne z alergenami powietrznopochodnymi (pyłki, roztocze kurzu domowego, grzyby pleśniowe, sierści zwierząt). Darmowy poradnik dla alergików i astmatyków.

http://alergologia.waw.pl/

[Broken Link?]

» NZOZ KONWALIOWA - psycholog Warszawa, psychoterapia

Przygnębienie, lęk, poczucie pustki życia, problemy rodzinne i małżeńskie to rzeczy, które coraz częściej dotykają nas osobiście. Jeśli nie możesz sam znaleźć rozwiązania, skorzystaj z naszej pomocy. NZOZ Konwaliowa jest zespołem terapeutów i lekarzy (psycholog, psychiatra, neurolog dziecięcy, logopeda), którzy specjalizują się w leczeniu psychiki, problemów emocjonalnych, zawodowych. Odwiedź nas - Warszawa, ul. Kowalczyka 1 A.

http://www.konwaliowa.pl/

[Broken Link?]

» Hemoroidy leczenie - leczenie hemoroidów metodą bezoperacyjną

Leczenie hemoroidow nowoczesna metoda bezoperacyjna - jeden z nielicznych osrodkow wPolsce. Zabieg jest bezbolesny, trwa 30 minut, nie wymaga lezenia w szpitalu. Leczenie hemoroidów: po zabiegu można wrócić do zwykłych zajęć Skuteczność metody jest lepsza niż tradycyjnej operacji, a komfort leczenia o wiele większy.

http://www.eklinika.net/

[Broken Link?]

» zapalenie stawów

Vital3 to preparat najnowszej generacji wspierający zwalczanie schorzeń tj: bóle stawów, zapalenie stawów, choroby zwyrodnieniowe stawów. Dawkowanie odbywa się w kroplach a nie tabletkach, dlatego jest znacznie łatwiejsze i bez skutków ubocznych. . Koniec z tabletkami - teraz wystarczą tylko 3 krople dziennie.

http://www.vital3.pl/

[Broken Link?]

» Psychoterapia Gdańsk

Psychoterapia w Gdańsku, pomoc psychoterapeutyczna. Zapraszam: jeśli życie towarzyskie nie daje ci radości, czujesz się wyobcowany, masz stany depresyjne, straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nie możesz sobie z tym poradzić. Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Magdalena Żylicz.

http://www.psychoterapia.info/

[Broken Link?]

» Psychiatrzy Warszawa

Coraz częstszym problemem zdrowotnych współczesnych społeczeństw są zaburzenia i choroby, które dotykają psychiki. ChAD - choroba afektywna dwubiegunowa, zespół stresu pourazowego, depresja, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia) to tylko niektóre z nich. Na stronie Psychiatra Warszawa dowiesz się, gdzie w Warszawie znajdziesz gabinety psychiatryczne, specjalistów od chorób i zaburzeń psychiki.

http://www.psychiatra.warszawa.pl/

[Broken Link?]

» EKG - Kardiolog Kielce

EKG - Gabinet Kardiologiczny w Kielcach. Lekarz specjalista kardiologii i chorób wewnętrznych Katarzyna Ciuraszkiewicz wykonuje badania EKG (w tym metodą HOLTERA ), Echo serca, testy ( próby ) wysiłkowe. Badania i diagnostyka chorób serca i układu krążenia. Nowoczesne i skuteczne metody leczenia - Zapraszamy!

http://www.kardiologia-kielce.pl/

[Broken Link?]

» Psycholog Radom

Na stronie poznasz odmiany depresji - depresja endogenna, egzogenna, dystymia, depresja poporodowa, dowiesz się dlaczego fobia społeczna nie ma związku z nieśmiałością, poznasz przypadłości, w których pomoc psychologiczna może okazać się skuteczna. Ponadto ośrodki psychologiczne i psychoterapeutyczne w Radomiu - państwowe i prywatne. Zapraszamy - Psychoterapia Radom.

http://www.psychoterapia.radom.pl/

[Broken Link?]

» Smart Gruper - optymalne rozliczenia z NFZ

Smart Gruper- szybkie i efektywne rozliczanie z NFZ za wykonane usługi medyczne.Nowoczesny gruper i optymalizator,który wspomaga rozliczenia kontraktów zawieranych pomiędzy świadczeniodawcą (szpitalem,przychodnią) a NFZ.szybkie i efektywne rozliczanie z NFZ za wykonane usługi medyczne.

http://www.smartgruper.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2 3 4
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki