PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Społeczne Przedszkole Integracyjne STO

W naszym przedszkolu najważniejszym zadaniem, jakie sobie stawiamy, jest kształtowanie osobowości dzieci, wspieranie ich rozwoju emocjonalnego i społecznego. Uczymy naszych wychowanków szanowania wolności swojej i innych, bezpiecznego podejmowania różnych aktywności, realizowania indywidualnych i wspólnych pomysłów. Uczymy, że każde działanie jest cenne i możliwe, jeżeli tylko nie powoduje krzywdy lub nie sprawia przykrości innym.

http://www.spi.waw.pl/

[Broken Link?]

» Wydawnictwo Kartex Materiały Dydaktyczne

Na naszej stronie znajdziesz: materiały do zajęć i zabaw plastycznych, pomoce do inscenizacji i zabaw w teatrze cieni, materiały logopedyczne do ćwiczeń mowy i spostrzegawczości, dyplomy dla przedszkoli i szkół, programy wychowania i nauczania, opracowania metodyczne dla nauczycieli dzieci od. 3. do 10. r.ż.

http://www.kartex.org/

[Broken Link?]

» bajki dla dzieci

Bajka jest to utwór wierszowany, pisany prozą, żartobliwy, najczęściej zawierający morał czyli pouczenie. Bajki dla dzieci. Bardzo często używa się wyrazu bajka w znaczeniu baśni, w języku potocznym słowo bajka film animowany tzn. kreskówkę. Bajki zawierają morał, który znajduje się na początku lub końcu bajki, może również wynikać z treści. Najistotniejszą cechą bajek jest alegoryczność. Dzieci bardzo lubią bajki, kołysanki i opowiadania

http://www.bajecznik.com/

[Broken Link?]

» Mała Panda - żłobek i przedszkole - Brwinów

Akademia malucha "Mała Panda" oferuję opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat i została zorganizowana jak żłobek i przedszkole. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę rozwijają swoje umiejętności twórcze i uczą się języka angielskiego. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni.

http://www.malapanda.pl/

[Broken Link?]

» Prywatne przedszkole Piekary Śląskie

Dla zainteresowanych osób, które interesuje prywatne przedszkole Piekary Śląskie prezentujemy witrynę świetnie przygotowanej w tym celu placówki, będącej równocześnie miejscem, gdzie pociechy mogą rozwijać swoje plastyczne oraz muzyczne zdolności. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

http://www.lawendowagrzadka.pl/

[Broken Link?]

» Żłobek Chorzów Wesoły Poranek

Żłobek "Wesoły Poranek" jest Placówką Opieki Dziennej dla Dzieci do Lat 3 mieszczącą się w Chorzowie przy ul. Powstańców 68, w byłej szkole podstawowej. W wyposażeniu placówki znajdują się: sale zabaw i posiłków, sypialnie, gabinety specjalistyczne, pomieszczenie personelu, pomieszczenia gospodarcze, kuchnie mleczne oraz zmywalnie naczyń, szatnie, łazienki, wózkownia oraz plac zabaw i rekreacji /w przygotowaniu/ Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.2010r. Zapisy od 01.05.2010r.

http://www.wesolyporanek.pl/

[Broken Link?]

» Przedszkole "Bajadurka"

Przedszkole "Bajadurka" i Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i ja" to placówki nowej generacji, służące dzieciom i wspomagająca rodziców. Zapewniamy m.in. domową atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i kreatywnych pedagogów, profesjonalne programy rozwojowe oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych bez dopłat. Przedszkole działa przy Centrum Wspomagania Rozwoju „ Dziecko i Ja” które oferuje również: ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE dla dzieci od 1 roku życia, WARSZTATY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE dla dzieci w wieku od 5 do 10 la, WARSZTATY MUZYCZNE dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, WARSZTATY PRZYRODNICZE dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, OPIEKĘ NA GODZINY, SKLEPIK EDUKACYJNY, ORGANIZACJĘ URODZIN. Serdecznie zapraszamy!

http://www.dziecko-i-ja.pl/

[Broken Link?]

» Dla Mojego Dziecka

Dla Mojego Dziecka to strona w sam raz dla rodziców, u nas znajdziesz porady ekspertów na temat zdrowia dzieci, problemów związanych z wychowaniem dziecka, i wiele przydatnych rad dotyczacych życia codziennego. Na naszym forum możesz podyskutować z innymi rodzicami i wymienić się swoimi doświadczeniami. Na naszej stronie znajdziesz również bazę przedszkoli, żłobkow i przychodni lekarskich. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

http://www.dlamojegodziecka.pl/

[Broken Link?]

» MiejsceMalucha.pl znajdź i porównaj żłobki, przedszkola, kluby malucha i sale zabaw z całego kraju

W naszym katalogu znajdziesz przedszkola, żłobki, kluby malucha i sale zabaw z całego kraju. Znajdź miejsce, w którym bezpiecznie zostawisz swoje dzieci i pójdziesz do pracy. Zapraszamy na stronę Miejsce Malucha, która zawiera spis przedszkoli, żłobków, klubów malucha i sal zabaw. To największy i najdokładniejszy taki spis w internecie. U nas nie tylko znajdziesz placówki, ale także porównasz je między sobą. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zareklamować swoją placówkę i znaleźć się w naszym spisie. Dzięki nam będziecie mieli możliwość poznania opinii rodziców i aktywnego dialogu z nimi. Będziecie także w największym spisie placówek jaki jest dostępny w internecie.

http://www.miejscemalucha.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1]
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki