PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Projektowanie ogrodów.

Projektowanie i zakładanie ogrodów oraz trawników.Posiadamy szereg materiałów i roślin do ogrodu.Do każdego projektu ogrodu podchodzimy indywidualnie, staramy się aby ogród stał sie miejscem odpoczynku dla przyszłych właścicieli i ich ulubieńców.W ofercie posiadamy także szereg usług związanych z pielęgnacją ogrodów.

http://www.ogrodyzakladanie.pl/

[Broken Link?]

» Ogrody zimowe

Firma Naw-Mar proponuje usługi z dziedziny stolarki okiennej, domów drewnianych a także wykonując ogrody zimowe. Obszerny obręb działalności, kompetencja w działaniu oraz dostępne okresy realizacji charakteryzują każde podejmowane przez nas zlecenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

http://www.nawmar-okna.pl/

[Broken Link?]

» Ogrodnictwo | Projektowanie Ogrodów | NATUR: Zielone Pogotowie

Nasza pasja to ogrodnictwo. Oferujemy Ci pełen zakres usług ogrodniczych: projektowanie ogrodów, a także ich zakładanie, automatyczne nawadnianie oraz pielęgnację. Projekty wykonujemy w nowym, profesjonalnym studio. Atrakcyjne, wyjątkowe okazy roślin ze szkółki drzew i krzewów. Chcesz mieć piękny ogród, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wystarczy jeden telefon, a spełnimy każde Twoje życzenie i pomożemy zrealizować marzenia.

http://www.zielonepogotowie.pl/

[Broken Link?]

» Projektowanie Ogrodów

Firma SORBUS specjalizuje się w zakładaniu, projektowaniu i pielęgnacji ogrodów oraz terenów zieleni. Wykonywane realizacje prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę posiadającą dobre wykształcenie, doświadczenie oraz wiedzę ogrodniczą. W pracy kierujemy się głównie pasją oraz dbałością o najwyższą jakość naszych usług. Jesteśmy w stanie zarówno zrealizować koncepcje naszych Klientów, jak i wykonać realizację według autorskiego planu.

http://sorbus.com.pl/

[Broken Link?]

» Projektowanie ogrodów

Posiadanie ogrodu to czysta przyjemność. Uprawa grzybów czy projekt ogrodu to naprawdę przyjemne zajęcia. Owoce, warzywa i grzyby z własnego ogrodu dadzą Ci wiele satysfakcji. Skorzystaj z naszych rad i urządź swój ogród w stylu francuskim lub angielskim nie rezygnując tym samym z jego uprawy.

http://www.grzyby.eu/

[Broken Link?]

» AMBITES - Biuro Realizacji Projektów - Początkowa animacja Flash

Oferujemy projektowanie, zakładanie i pielęgnacje ogrodów w Poznaniu, Jarocinie i Gnieźnie oraz reszcie Wielkopolski. Jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać Twój wymarzony ogród! Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wykonanie ich wymarzonego ogrodu. Dlatego wśród naszych usług posiadamy: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, prace pielęgnacyjno-porządkowe, niwelacja i nawadnianie terenów zielonych, przycinanie alpinistyczne, aranżacja balkonów i ogrodów zimowych, ochrona roślin (konsultacje internetowe i na miejscu), prace brukarskie, oświetlenie i iluminacja ogrodów, mała architektura, elementy drewniane i kute, płoty, bramy, furtki. Świadczymy także prace sezonowe (m.in. wypompowywanie wody z piwnic, odśnieżanie, aranżacje domów metodą Feng Shui). Większość naszych usług można nabyć również w drodze abonamentu czasowego.

http://www.ambites.com.pl/

[Broken Link?]

» Wiaty ogrodowe

Wiaty ogrodowe to nie tylko dobrze znane konstrukcje drewniane, ale również stalowe oraz żelbetowe. Projektowanie konstrukcji budowlanych wiat wymaga od projektanta znajomości metod wymiarowania konstrukcji, elementów z poszczególnych materiałów. Jednak jak się okazuje, większość przygotowanych projektów to projekty typowe, które nie wymagają osobnego projektu budowlanego - w ich przypadku istotne jest oszacowanie odpowiednich przekrojów elementów.

http://www.wiaty.info/

[Broken Link?]

» Ogrody przydomowe projekty

Jesteśmy młodym, przedsiębiorczym zespołem, który od 1995 roku istnieje na rynku architektury krajobrazu. Projekty terenów zielonych jest naszą praca i pasją. Zakładamy prywatne ogrody, miejsca użyteczności publicznej, wykonujemy zamówienia od klientów instytucjonalnych. Dbamy o to, żeby nasze realizacje były harmonijne, estetyczne, opracowane w każdym szczególe oraz żeby spełniały wytyczne naszych klientów. Realizujemy też inwentaryzację drzew.

http://www.porosa.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1]
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki