PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe - usługi księgowe, rachunkowe, naliczanie wynagrodzenia, PIT, CIT, VAT, sporządzanie bilansu, doradztwo w zakresie zarządzania, ZUS, rozliczenia, ewidencje, podatki, opieka prawna kancelarii adwokackiej, Licencja Ministra Finansów, Warszawa, Mokotów, Służew. Biuro Rachunkowe - usługi księgowe, rachunkowe, naliczanie wynagrodzenia, PIT, CIT, VAT, sporządzanie bilansu, doradztwo w zakresie zarządzania, ZUS, rozliczenia, ewidencje, podatki, opieka prawna kancelarii adwokackiej, Licencja Ministra Finansów, Warszawa, Mokotów, Służew.

http://www.eurokotra.com.pl/

[Broken Link?]

» Zwrot podatku UK

Pracowałeś za granicą? Odzyskaj zapłacony podatek oraz uzyskaj zasiłek rodzinny z Niemiec z serwisem Zwrotpodatkow.pl Nasz zespół pracuje dla Państwa, aby ułatwić i uprościć otrzymanie podatku z Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii i USA. Pracowałeś za granicą? Odzyskaj zapłacony podatek oraz uzyskaj zasiłek rodzinny z Niemiec z serwisem Zwrotpodatkow.pl Nasz zespół pracuje dla Państwa, aby ułatwić i uprościć otrzymanie podatku z Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii i USA.

http://www.zwrotpodatkow.pl/

[Broken Link?]

» Zwrot podatku UK

Pracowałeś za granicą? Odzyskaj zapłacony podatek oraz uzyskaj zasiłek rodzinny z Niemiec z serwisem Zwrot-Podatku.pl Nasz zespół pracuje dla Państwa, aby ułatwić i uprościć otrzymanie podatku z Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii i USA. Pracowałeś za granicą? Odzyskaj zapłacony podatek oraz uzyskaj zasiłek rodzinny z Niemiec z serwisem Zwrot-Podatku.pl Nasz zespół pracuje dla Państwa, aby ułatwić i uprościć otrzymanie podatku z Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii i USA.

http://www.zwrot-podatku.pl/

[Broken Link?]

» Biuro Rachunkowe Enigma mgr Marek Tomasz Kollbek

Biuro Rachunkowe Marek Tomasz Kollbek oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń rocznych podatku dochodowego dla osób fizycznych i prawnych, prowadzenie Kadr i Płac w tym rozliczenia i deklaracje ZUS. Tworzenie biznes planów. Przygotowuje wnioski do systemu obsługi dofinansowań PFRON oraz o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób niepełnosprawnych. Biuro Rachunkowe Enigma Marek Tomasz Kollbek działa na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministerstwo Finansów RP i jest poparte solidnym wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem.

http://enigma.org.pl/

[Broken Link?]

» Biuro rachunkowe Tax Books Wrocław - profesjonalne usługi księgowe

Biuro Rachunkowe Tax Books świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

http://www.taxbooks.pl/

[Broken Link?]

» PLUS Biuro rachunkowe Urszula Rojek, księgowość, rozliczenia ZUS, ewidencja VAT. Wrocław

Strona internetowa biura rachunkowego 'PLUS' z siedzibą we Wrocławiu ul. Estońska 1A, Urszula Rojek. Oferujemy: usługi księgowe, prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, rozliczenia ZUS, usługi kadrowo-płacowe, ewidencja środków trwałych i amortyzacji, ewidencja VAT, pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe, akwizycja OFE i ubezpieczenie na życie

http://www.biuroplus.wroc.pl/

[Broken Link?]

» Księgowość Kielce

Biuro Rachunkowe BEGA s.c. w Kielcach to m.in.: prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, sprawozdania i raporty finansowe, analizy finansowe. Biuro kieruje swoją ofertę do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i spółek osobowych prowadzących działalność gospodarczą. Biuro działa na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i finansowej wszelkiego rodzaju firm, niezależnie od formy prawnej i rodzajów opodatkowania.

http://www.biuro-bega.pl/

[Broken Link?]

» Rozliczenia deklaracji Chorzów

Atrakcyjne usługi księgowe - rozliczenia deklaracji pit, vat, nip, prowadzenie księgowości w spółkach, działalności gospodarczej. Zapraszamy także osoby prywatne szukające biura księgowego, które wypełnia rozliczenia roczne PIT. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach. Ceny świadczonych usług są uzależnonie od ilości dokumentów oraz rodzaju prowadzonej działalności i podlegają negocjacji z korzyścią dla Klienta.

http://www.saldo-sc.com.pl/

[Broken Link?]

» Usługi księgowe Warszawa, symfonia, mała i pełna księgowość Warszawa

Lemans - Pełna i mała księgowość - Warszawa. Specjalistyczne usługi księgowe świadczone przez firmę Lemans dzięki wieloletniemu doświadczeniu charakteryzują się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Firma zajmuje się także sprzedażą i wdrożeniami systemów. Serdecznie zapraszamy do współpracy - firma Lemans

http://www.lemans.pl/

[Broken Link?]

» Biuro Rachunkowe Konsens Łódź - Ilona Szabała - Tomasz Witczak

Biuro Rachunkowe Konsens Łódź - sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Pomagamy w budowaniu perspektywicznego biznesu nie tylko poprzez profesjonalną obsługę księgową ale również doradztwo finansowe i biznesowe. Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy Klientów, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

http://www.biuro-konsens.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki