PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Szkoła jazdy

Jako Szkoła Doskonalenia Techniki Bezpiecznej Jazdy dysponujemy kompletną, rozbudowaną infrastrukturą do prowadzenia tego typu szkoleń (płyty poślizgowe – odcinki proste, zakręty, rondo; dwa tory off-road; tor kartingowy; salki konferencyjne; parkingi; garaże). Miło nam, że możemy podzielić się z Wami naszym wieloletnim doświadczeniem. Chcielibyśmy zaoferować usługę, w ramach której wspólnie postaramy się udoskonalić Waszą technikę jazdy, wyeliminować ewentualne błędy oraz nauczyć zachowania się w sytuacjach krytycznych.

http://www.ttsc.pl/

[Broken Link?]

» ABI

Instruktor- wykładowca nauki jazdy kat. B, wykształcenie wyzsze pedagogiczne, ukonczony kurs na egzaminatora oferuje profesjonalne i skuteczne przygotowanie do egzaminu panstwowego.Jazdy doszkalające odbywają sie w samochodzie egzaminacyjnym Punto Grande na terenie miasta Gdyni i Gdanska spokojna, fachowa nauka, miły klimat i gwarantowany efekt

http://www.abi.gda.pl/

[Broken Link?]

» Nauka jazdy Piła

Pilska szkoła jazdy Q-Java oferuje kursy prawa jazdy kategorii B w atrakcyjnych cenach. Przygotowuje do zdawania egzaminu w Wielkopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile. Dysponuje własną, w pełni wyposażoną salą wykładową i samochodami, na jakich zdawany jest egzamin (Fiat Punto). Grupy mają możliwość negocjacji cen.

http://www.q-java.pila.pl/

[Broken Link?]

» A DRIFT OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

Jesteśmy Szkołą Nauki Jazdy, która stawia sobie za cel przygotowanie kandydatów na kierowców nie tylko do pomyślnego zdania egzaminu lecz do samodzielnej egzystencji w ruchu drogowym. Instruktorzy prowadzący zajęcia teoretyczne jak i jazdy są kierowcami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym jako kierowcy wszelkich pojazdów od osobowych począwszy poprzez ciężarówki z i bez przyczep po autobusy włącznie. Znają problematykę ruchu drogowego nie tylko jako teoretycy lecz również jako praktycy. W branży Nauki Jazdy nasi instruktorzy pracują od wielu lat co zaowocowało wieloma zdanymi egzaminami ich kursantów (oczywiście za pierwszym podejściem ;-) ).

http://drift.pila.pl/

[Broken Link?]

» ABC TRANS Nauka Jazdy Warszawa

Oficjalna strona ABC-TRANS nauki jazdy, U nas nauczysz się bezpiecznej i zdecydowanej jazdy. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A i B. Kursy doszkalające oraz wykłady teoretyczne. Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka przy ul. Odlewniczej 7 w Warszawie. Zajęcia prowadzone są bezstresowo

http://www.abc-trans.pl/

[Broken Link?]

» SZKOLENIOWIEC: prawo jazdy poznań, wózki poznań spawanie poznań

SZKOLENIOWIEC: kursy na prawo jazdy poznań, kursy obsługi wózków widłowych, kurs nauka spawania poznań, kursy szkolenia, nauka wieczorowa zaoczna, szkoły policealne szkoleniowiec, kursy na prawo jazdy poznań, kursy obsługi wózków widłowych, kurs nauka spawania poznań, kursy szkolenia, nauka wieczorowa zaoczna, szkoły policealne

http://www.szkoleniowiec.poznan.pl/

[Broken Link?]

» Nauka jazdy Klub Dobrej Jazdy

Klub Dobrej Jazdy. Wyszkolimy Cię z precyzją i pasją dopasowując godziny szkoleń i jazdy do Twojego codziennego rozkładu zajęć. Bez stresu i za rozsądne pieniądze sprawimy, że staniesz się profesjonalnym kierowcą, a nauka jazdy będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Zniżki dla uczniów i studentów !!! Materiały szkoleniowe GRATIS Szkolimy na samochodach osobowych (kat.B), samochodzie ciężarowym (kat.C) oraz motocyklu (kat.A). Zapraszamy !!! WARTO !!!

http://klubdobrejjazdy.pl/

[Broken Link?]

» Nauka jazdy Wrocław

W ofercie promowanej Wyższej Szkoły Jazdy znajduje się nauka jazdy Wrocław, tj. skuteczne zajęcia przeprowadzane w spokojnej atmosferze nastawionej na jak najszybsze przyswojenie wiedzy. Na stronie przedstawiony jest dokładny cennik oraz terminy kursów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.wsjazdy.pl/

[Broken Link?]

» Nauka jazdy Warszawa

Strona OSK reklamującego się pod hasłem nauka jazdy Warszawa. Rzetelne zajęcia zezwalają poczuć się pewnie za kierownicą każdej osobie, nawet tej nie posiadającej jeszcze odpowiednich umiejętności do prowadzenia samochodu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

http://www.doszkalanie.net.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki