PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Szkoła jazdy Gepard

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Zadbaliśmy także o wiedzę teoretyczną swoich klientów. Sala wykładowa dostosowana jest do standardów europejskich. tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, materiały edukacyjne. W każdej chwili można - bez dodatkowych opłat - korzystać z udostępnionych materiałów, a także uczęszczać na wykłady dłużej niż obowiązkowe 30 godzin.

http://www.lgepard.pl/

[Broken Link?]

» ABC TRANS Nauka Jazdy Warszawa

Oficjalna strona ABC-TRANS nauki jazdy, U nas nauczysz się bezpiecznej i zdecydowanej jazdy. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A i B. Kursy doszkalające oraz wykłady teoretyczne. Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka przy ul. Odlewniczej 7 w Warszawie. Zajęcia prowadzone są bezstresowo

http://www.abc-trans.pl/

[Broken Link?]

» [RSJ] Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Prawo Jazdy kat. A B w Kielcach | Nauka Jazdy Kielce | WORD |

RAJDOWA SZKOŁA JAZDY Kielce zaprasza na kursy prawa jazdy kat. A i B oraz jazdy doszkalające osoby z Kielc i woj. świętokrzyskiego. Nauka jazdy w RSJ Kielce gwarantuje wysoką zdawalność egzaminu na prawo jazdy w WORD Kielce. Zapraszamy do naszej szkoły jazdy w Kielcach, gdzie najtaniej można odbyć kurs nauki jazdy na prawojazdy na samochod, motor, motocykl, quad oraz szkolenie i godziny dodatkowe, a także najtańsze jazdy doszkalające. Najlepsza oferta nauki jazdy w Kielcach, w tym również przez internet w formie internetowego kursu prawa jazdy, pod opieką najlepszych instruktorów - tylko w Rajdowej Szkole Jazdy KIELCE.

http://www.rsj.com.pl/

[Broken Link?]

» Nauka jazdy Poznań

Strona profesjonalnego ośrodka szkolenia kierowców, oferującego kursy dla wszystkich, których ciekawi nauka jazdy Poznań. Szkoła zatrudnia fachowców ze swojej dziedziny, którzy zapewniają naukę w przyjaznej atmosferze oraz szybsze przyswajanie informacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową.

http://www.prawojazdy-poznan.pl/

[Broken Link?]

» Szkoła jazdy Bydgoszcz

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Orzeł” stawia na najwyższą jakość szkolenia. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Wykwalifikowana kadra instruktorska, z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu „nowych kierowców” charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością oraz wysokim poczuciem humoru, co zapewnia efektywne szkolenie w przyjaznej atmosferze i gwarantuje wysoki poziom nauczania.

http://www.osk-orzel.pl/

[Broken Link?]

» Nauka jazdy Warszawa

OSK Linia oferuje usługi z zakresu nauka jazdy Warszawa a także kompetentne przygotowanie do testów. Na stronie znajduje się wiele nowinek i najświeższych informacji pochodzących z komisji egzaminacyjnych oraz dotyczących zmian w egzaminach. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

http://www.linia.waw.pl/

[Broken Link?]

» Prawo jazdy Kraków - Szkoła Jazdy Racing

Strona internetowa Szkoły Jazdy Racing, która działa w mieście Kraków i oferuje ekspresowy kurs nauki jazdy. Szybki proces szkolenia, gwarantuje lepsze przyswojenie wiedzy i umiejętności potrzebnych do sprawnego i bezpiecznego poruszania się samochodem. Kurs z nami, to sama przyjemność i prosta droga do celu - prawo jazdy.

http://www.racing.edu.pl/

[Broken Link?]

» Bezstresowa nauka jazdy

Prawo Jazdy w ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów prawa jazdy kategorii B i innych. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze przyjaźni instruktorzy to nasza recepta na wysoką zdawalność. Zapraszamy do serwisu ROLKA.wroclaw.pl

http://rolka.wroclaw.pl/

[Broken Link?]

» JEDYNKA - Prawo Jazdy - Nauka Jazdy - Tarnowskie Góry

Zostać instruktorem to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialni za innych. Wyobraźcie sobie, że po naszym szanownym mieście szaleje grupa ignorantów w autach. Przerabialiśmy to już kiedyś. Dużo zależy od sposobu przekazywania wiedzy, do ludzi można dotrzeć na wiele sposobów. Kluczowym z nich jest wykład, innym zobrazowanie problemu poprzez wizualizację. Aby uniknąć braku zrozumienia dla zasad ruchu drogowego otwarliśmy w mieście Tarnowskie Góry szkołę jazdy. To właśnie w Tarnowskich Górach przy ulicy Zofii Nałkowskiej 1 (jeden) odbywa się nauka zasad bezpiecznego jeżdżenia po drogach. Dydaktyka kursu bazuje na wykładach i ćwiczeniach w właściwych proporcjach. Na dzień dzisiejszy obowiązuje 30 godzin wykładów i 30 godzin jazd. Każdy moduł kursu kończy się testem organizowanym przez instruktora prowadzącego.

http://szkolajedynka.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1]
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki