PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Szkoly jezykowe USA

Wyjazdy na kursy jezykowe (jezyk angielski) za granice: w Anglii (Londynie), Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA, na Malcie i Cyprze. Gdzie się skutecznie uczyć języka angielskiego, jeśli nie w USA czy Anglii, ojczyźnie tego języka, miejscu gdzie wszyscy wokół Ciebie mówią po angielsku. Z tego powodu kursy językowe w Anglii od lat cieszą się sporym zainteresowaniem.

http://www.asenglish.pl/

[Broken Link?]

» Studia

Albion House - kursy językowe, szkoły językowe, praktyki, studia za granicą i praca za granicą. Organizujemy kursy językowe. Nasza specjalność to szkoły językowe oraz praca, nauka i praktyki za granicą - Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Sydney, Australia i inne kraje. Serdecznie Zapraszamy.

http://www.albionhouse.com.pl/

[Broken Link?]

» Olszewski Studio - kameralna szkoła tańca, kursy indywidualne - Start

Olszewski Studio kameralna szkoła tańca prowadzi warsztaty taneczne i kursy indywidualne w miłej atmosferze: taniec nowoczesny i klasyczny oraz zajęcia z technik rozciągających. Na stronie znajdziemy cennik zajęć w zależnościach od grup. Możemy też sprawdzić grafik zajęć i przeczytać informacje o instruktorach szkoły tańca.

http://www.olszewski-studio.pl/

[Broken Link?]

» MobileSmart - mobile marketing, systemy zwiększające sprzedaż, sms marketing, wspomaganie sprzedaży, narzędzia IT

Reklama w kieszeni twojego klienta. Wdrażamy systemy do mobile marketingu. Pierwsze w Polsce sms-owe systemy wspomagające sprzedaż dla małych i średnich przedsiębiorstw. wykorzystaj marketingową moc telefonu komórkowego swojego klienta. Odkryj możliwości jakie dają ci techniki proponowane przez nas.

http://www.mobilesmart.pl/

[Broken Link?]

» Coaching

Partnerstwo - w trakcie coachingu nie ma osoby mniej bądź bardziej ważnej. W trakcie coachingu jesteś dla mnie kimś więcej niż tylko klientem. Jesteś dla mnie moim partnerem. Twoje cele, stają się moimi celami. Pasja - doświadczać sytuacji, kiedy ktoś, komu pomagasz, cieszy się z osiągnięcia czegoś ważnego dla tej osoby. To uczucie jest nie do opisania. Skorzystaj z pomocy, jaką oferuje Maciej Czekaj - trener biznesowy i life coach.

http://www.dreamlifecoaching.eu/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki