PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Książki do nauki języka angielskiego

Merikom - księgarnia internetowa oferuje książki do nauki języka angielskiego, niemieckiego oraz informatyki. W ofercie też podręczniki szkolne, słowniki, gry, mapy, multimedia i inne książki. Dystrybutor Longman, Macmillan. Księgarnia wysyłkowa Merikom zaprasza Państwa po podręcznik, słownik oraz książki do nauki języków.

http://www.merikom.pl/

[Broken Link?]

» Prawo i edukacja

Oferujemy usługi edukacyjne i prawnicze, w tym korepetycje z języka angielskiego, matematyki, prawa, WOSu; pomoc prawną dla cudzoziemców, pisanie pozwów, pism urzędowych, odwołań od decyzji administracyjnych, wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy. Wykonujemy także tłumaczenia tekstów prawnych i technicznych.

http://www.wschody.com/

[Broken Link?]

» Aukcje zleceń, serwis dla freelancerów

Potrzebujesz pracy? Szukasz możliwości dorobienia? Tutaj znajdziesz zlecenia dla siebie. Zarejestruj się i bez ograniczeń bierz udział w aukcjach. Serwis pozwoli ci na złożenie oferty zlecenia i zalicytowanie, jak też na nawiązanie kontaktów handlowych. Jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy od odwiedzenia naszej witryny, szczególnie studentów szukających możliwosći dorobienia. Zespół 2steps2deal.com

http://2s2d.pl/

[Broken Link?]

» Korepetycje Warszawa

Repetito- Korepetycje Warszawa. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna pomaga w nauce wszystkim uczniom chcącym poprawić swoje wyniki w nauce. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, matury oraz sesji. Cieszymy się, że starania naszego zespołu pozwoliły w ramach zajęć Repetito stworzyć lekcje optymalnie dopasowane do potrzeb ambitnych i aktywnych młodych ludzi szukających niedrogiej pomocy w nauce.

http://www.repetito.pl/

[Broken Link?]

» Korepetycje

Portal będący bazą osób prywatnych proponujących korepetycje w niewygórowanych cenach oraz przy utrzymaniu najwyższej jakości usług. Po zalogowaniu się każdy użytkownik dostaje dostęp do szeregu dodatkowych opcji, usprawniających znalezienie korepetytora. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę.

http://www.korkuj.pl/

[Broken Link?]

» Korepetycje

Serwis firmy oferującej korepetycje dla wszystkich osób chcących uzyskać profesjonalne przygotowanie do matury, egzaminów końcowych lub też nadrobić zaległości w materiale szkolnym. Zapewniamy skuteczne metody nauki w miłej atmosferze. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.

http://www.sylvan-korepetycje.pl/

[Broken Link?]

» Korepetycje Wrocław

Strona internetowa Platu pozwala na przeanalizowanie bogatej oferty korepetycji. Niezależnie bowiem od tego jaki kierunek nas interesuje korepetycje Wrocław dzięki niezwykle zróżnicowanym propozycjom bez problemu umożliwią nam znaleźć interesującą nas dziedzinę.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

http://www.platu.pl/

[Broken Link?]

» korepetycje angielski ząbki

Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Dzieci (począwszy od przedszkola), młodzież i dorośli - każdy znajdzie kurs dla siebie. Bezpłatny test oraz rozmowa kwalifikacyjna sprawdzą Wasze umiejętności językowe i pozwolą wybrać optymalną grupę i poziom nauczania. Prawidłowe określenie poziomu biegłości językowej jest podstawą do skutecznego przyswajania nowych wiadomości.

http://www.englishway-szkola.pl/

[Broken Link?]

» J.angielski Rumia

Przedsiębiorstwo LCC Kontakt to szkoła, która wywodzi się z angielskiej szkoły językowej, a na polskim rynku istnieje od 2000 roku. W jej ofercie mamy szansę znaleźć: j.angielski Rumia i j. niemiecki Rumia, które charakteryzują się wysokim standardem uczenia.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na wyżej wymieniony temat.

http://www.lcckontakt.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki