PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Fotele pufy


Gdy chcesz oryginalnie i nowocześnie umeblować swoje mieszkanie, cenisz sobie zdrowie, wygoda, a do tego być może Twoim problemem jest mała powierzchnia do dyspozycji, sprawdź pufy, fotele i zestawy wypoczynkowe produkowane przez firmę EkoPufy. Ich produkty są montowane z wysokiej jakości granulatu styropianowego i ekoskóry, co powoduje, że mają wszelkie najważniejsze atesty organizacji zajmujących się zdrowiem i dbających o satysfakcję klientów. Ponadto sama forma takiego fotela powoduje, że da się go kształtować na mnóstwo sposobów, co, w połączeniu z bogata gamą barw, daje nieograniczone możliwości, jedyną granicą jest tutaj wyobraźnia kupującego. Producent dokładnie testuje swoje produkty, na wszystkie oferując rok gwarancji, włącznie z odebraniem uszkodzonego towaru od klienta i przesłaniem nowego na koszt firmy.

www: http://www.twojepufy.pl/

[Broken Link?]


» Radca Prawny


Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dastych zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie nieruchomości i problemów związanych z tym pojęciem. Zajmujemy się sprawami w zakresie odszkodowań, sprawami majątkowymi, sprawami związanymi z kupnem i sprzedażą nieruchomości. Radca Prawny Anna Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego, dzięki czemu może Państwa reprezentować przed sądami o organami administracji, a Państwo zaoszczędzicie czas i zdrowie.

www: http://adradca.pl/

[Broken Link?]


» Rehabilitacja Anmed


Proponujemy Państwu całociową rehabilitację dostosowaną indywidualnie do schorzeń pacjenta. Do rodzaju choroby opracowujemy również specjalne programy rehabilitacyjne. Przed rozpoczeciem rehabilitacji każdy pacjent jest przez nas dokładnie zdiagnozowany. Dopiero po diagnozie możemy rozpocząc proces rehabilitacji i wybór odpowiednich metod. Pomagamy w schorzeniach ortopedycznych takich jak: choroby i urazy kręgosłupa. W naszej ofercie również masaże. Działamy głównie na terenie Trójmiasta – Gdynia, Gdańsk, Sopot. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najwazniejsze.

www: http://www.anmed-rehabilitacja.pl/

[Broken Link?]


» Ogród, ogrody


Jedyny portal z branży ogrodniczej zrzeszający w jednym miejscu producentów, kupców i handlowców. W serwisie dodatkowo katalog producentów z branży ogrodniczej i opinie rynków zagranicznych. Wszystko na temat ogrodu, relacje z targów, opinie kupców. W portalu znajdą Państwo relacje z targów krajowych jak i zagranicznych wraz ze zdjęciami! Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Mają Popielarską oraz wysłuchania pozdrowień. Zaprojektowanie i urządzanie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do zadań łatwych. Piękny i zadbany ogród z jednej strony jest wizytówką naszego domu lub firmy, z drugiej zaś przynosi ukojenie. Ogrody stanowią azyl, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu. Warto więc powierzyć projektowanie ogrodów profesjonalistom, u nas znajdziesz firmy oferujące takie usług.

www: http://www.infogarden.pl/

[Broken Link?]


» MAXFARM Zawsze niskie ceny! Tanie leki


Maxfarm, Zawsze niskie ceny! ..ponieważ liczy się zdrowie i każdy grosz. Pod szyldem „Maxfarm" skupia się sieć silnych, polskich aptek, których priorytetem jest profesjonalna obsługa każdego pacjenta. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym i możemy wspólnie przedstawić Wam najbardziej konkurencyjną ofertę leków, artykułów medycznych i kosmetyków na rynku. W grupie siła! Jesteśmy dla Was w coraz większej ilości miejsc w Polsce – wszędzie oferujemy najwyższą jakość w najniższej cenie.

www: http://www.maxfarm.pl/

[Broken Link?]


» Polecane uzdatnianie wody


Promowana firma zajmuje się sprzedażą głównie filtrów do wody. Firma propaguje uzdatnianie wody nie jedynie w domu, ale także w biurze. Na łamach portalu opisano, czym jest i na czym opiera się odwrócona osmoza. Współpraca z promowaną firmą zawiera pełen serwis zakupionych filtrów. Osoby zaciekawione zdrowiem znajdą tu filtr do wody dobrej jakości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działa filtr do wody to zapraszamy na witrynę.

www: http://www.smacznawoda.pl/

[Broken Link?]


» Technolog żywności ujawnia sekrety żywności


Dbasz o zdrowie lub pragniesz je poprawić, poznać możliwe przyczyny swoich kłopotów zdrowotnych. Materiały zawarte w serwisie nie mają straszyć, a rzetelnie informować jakie zagrożenia możemy spotkać w żywności i jak sobie z nimi radzić. Narosło wiele mitów na temat produkcji żywności. Zmiany w produkcji żywności zaszły już tak daleko, że w obecnym czasie ( w przyszłości może być tylko gorzej) nie mamy żadnych szans na spożywanie całkowicie zdrowej żywności. Dowiedz się więcej!

www: http://www.adamzarzycki.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Weterynaryjny,Lek.wet. Jan Golc, golcvet


Działamy od 1989 roku w Częstochowie przy ulicy Krakowskiej 26. 20 lat doświadczeń, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesne wyposażenie naszego gabinetu weterynaryjnego pozwalają na najwyższy poziom świadczonych usług weterynaryjnych w komfortowych warunkach. Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie podopiecznych jest naszym głównym celem, a ponad 12 tysięcy pacjentów i ich właścicieli zadowolonych z obsługi medycznej jest naszą chlubą.

www: http://www.golcvet.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia BHP, obsługa i nadzór BHP, szkolenie bhp


Pracodawca zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami jest obowiązany przeszkolić pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed rozpoczęciem przez niego pracy, a także powinien organizować okresowe szkolenia bhp. Należy także zaznaczyć, że za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy odpowiada pracodawca, który powinien chronić zdrowie i życie pracowników przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. BHP-Expert to firma szkoleniowo doradcza organizująca szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe z zakresu bhp, sporządza dokumentacje powypadkową, ocenę ryzyka zawodowego, także w ramach stałej obsługi BHP i PPOŻ zapewnia nadzór i doradztwo.

www: http://bhpexpert.com.pl/

[Broken Link?]


» Ogrody


Wielu ludzi uprawia ogród w ramach hobby. Praca ta daje same pozytywne efekty - zdrowie fizyczne, własne owoce, warzywa, rośliny, ogród. Strona pomoże osobom zainteresowanym ogrodnictwem w zdobyciu wiedzy na temat różnego rodzaju roślin oraz na temat uprawy oraz wystroju ogrodu. Również studenci ogrodnictwa znajdą tu wiele przydatnych informacji.

www: http://panogrodu.pl/

[Broken Link?]


» Medycyna estetyczna, Depilacja laserowa, Fotoodmładzanie, Urządzenia kosmetyczne, Fototerapia, Trądzik


Naszym celem jest Wasze Zdrowie, Piękno i Uroda. Dostarczamy możliwości tworzenia atrakcyjnych zabiegów w zakresie zdrowia i medycyny estetycznej. Witamy w świecie nowoczesnych technologii do fototerapii światłem LED oraz domowych urządzeń zdrowotnych i kosmetycznych m.in. na fotoodmładzanie, depilację laserową, wzrost włosów, skutecznych zabiegów na trądzik i trądzik różowaty. Urządzenia kosmetyczne które można używać również w domu, to nowy trend w dziedzinie medycyny estetycznej i zabiegów kosmetycznych. Zabiegi kosmetyczne wykonywane naszymi urządzeniami charakteryzuje taki sam poziom skuteczności jak w specjalistycznych klinikach i profesjonalnych salonach kosmetycznych. Aby utrzymać efekty zabiegów kosmetycznych, należy je regularnie powtarzać. Mając nasze urządzenie kosmetyczne w domu, zachowujesz efekt i ograniczasz wydatki związane z dbaniem o zdrowie, piękno i urodę. Zapraszamy do naszego serwisu.

www: http://www.dostawcazdrowia.com/

[Broken Link?]


» so-nature - sklep z kosmetykami naturalnymi, sklep kosmetyki naturalne


So-nature.pl to sklep internetowy, w którym znaleźć można kosmetyki tworzone w trosce o nasze zdrowie i zdrowie naszej planety. Kosmetyki te są certyfikowane, co oznacza, że zostały stworzone z najwyższej jakości produktów naturalnych, nietestowanych na zwierzętach. Na naszej stronie widnieje numer telefonu, pod którym zawsze znaleźć można profesjonalną pomoc kosmetyczną. Nasz sklep oferuję też wiele promocji dzięki którym można ponosząc minimalne koszty przekonać się na własnej skórze czym jest kosmetyka naturalna. Zapraszamy na zakupy!

www: http://so-nature.pl/

[Broken Link?]


» Naturalne metody lecznicze


Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w ówczesnym, silnie zmodernizowanym otoczeniu.Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska:"W zdrowym ciele młody duch".Podstawa zdrowia jest dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym od dawna. Dieta ma duży wpływ na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych. Pozwala to na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.

www: http://www.zyciewmlodosci.pl/

[Broken Link?]


» Serwis ogłoszeniowy - iokazje.com


iOkazje.com - Darmowe Serwis Ogłoszeniowy, to serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami drobnymi, w którym można zupełnie za darmo dodać ogłoszenia w takich kategoriach jak: praca, nieruchomości, motoryzacja, telefony, zdrowie, usługi oraz w wielu innych. Ogłoszenia można zamieszczać wraz ze zdjęciem oraz linkiem do swojej strony. Ogłoszenia są posegregowane w kategorie dzięki czemu można łatwo znaleźć interesujący nas przedmiot lub usługę. Jeśli szukasz pracy, mieszkania, auta, chcesz sprzedać dom, zareklamować swoją firmę lub usługi - zrób to skutecznie w iOkazje.com.

www: http://www.iokazje.com/

[Broken Link?]


» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne


W dobie rozwoju komunikacji ważną kwestią są ubezpieczenia wypadkowe. Obecnie większość osób, które posiadają prawo jazdy, ma także samochód. Znaczna grupa ludzi przemieszcza się także dzięki komunikacji miejskiej, podróżuje pociągami, samolotami, czy innymi środkami lokomocji. Żadna jednak z form przemieszczania się nie jest wolna od ryzyka wypadku. Zdarzeń takich nie można przewidzieć, a ich konsekwencje bywają poważne – w ich wyniku można utracić życie lub zdrowie. W takich sytuacjach niezbędna jest fachowa pomoc medyczna, rehabilitacja, czy odszkodowanie wypłacane rodzinie. Takie warunki zapewniają ubezpieczenia wypadkowe, o których dowiesz się więcej na stronie UbezpieczenieOnline.com.pl

www: http://www.ubezpieczenieonline.com.pl/

[Broken Link?]


» Sanatoria w Polsce


Zdrowie jest jedną z najcenniejszych wartości, jakie posiada człowiek, dlatego trzeba o nie dbać i nie dopuścić do zaniedbań. W utrzymaniu dobrej kondycji oraz leczeniu schorzeń, urazów, czy chorób cywilizacyjnych, pomaga górskie sanatorium w Ustroniu. Dzięki bogatej ofercie wypoczynku, rekreacji i leczenia, kuracjusze wracają do zdrowia, ciesząc się odzyskaną sprawnością i dobrym samopoczuciem.

www: http://www.sanatorium-ustron.pl/

[Broken Link?]


» Dentysta Warszawa


Na portalu dentysta-warszawa.info odnajdziemy dobrą ofertę dentysta Warszawa. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną. Dysponując nowoczesnymi materiałami i metodami leczenia - w połączeniu z bezbolesnymi zabiegami - z przyjemnością zadbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci na bardzo wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że wykwalifikowany personel i nowoczesne wyposażenie spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

www: http://dentysta-warszawa.info/

[Broken Link?]


» Madadu – proste przyjemności


Madadu.pl powstało, by zaspokoić potrzebę życia i jedzenia inaczej, pełniej, zdrowiej. Jest to sklep internetowy ze zdrową żywnością. W ofercie zdrowe i ekologiczne napoje i kosmetyki naturalne. Delikatesy internetowe ze zdrową żywnością, dostępna ekożywność szeroka gama produktów dietetycznych oraz zdrowe produkty odchudzające. Najlepszy sklep internetowy dla wegetarian, produkty najwyższej jakości z niskimi cenami. W ofercie zdrowe i ekologiczne pieczywo,produkty do przetworzenie jak i również dania gotowe. Rzadko spotykana żywność orientalna Każdy produkt, który oferujemy w madadu.pl jest ekologiczny, przebadany, a opakowanie ulega bezpiecznej biodegradacji. Aby zdrowo żyć nie trzeba wysiłków i wyrzeczeń. Wystarczą proste przyjemności, a wszystkie bez wyjątku masz pod ręką, w Madadu.pl.

www: http://www.madadu.pl/

[Broken Link?]


» Najlepsze kosmetyki do włosów


Hurtownie kosmetyczne oferują najlepsze kosmetyki naturalne damskie i męskie. W swojej ofercie mają nie tylko kosmetyki do ciała, ale również do włosów. Dzięki nim zyskujemy atrakcyjny wygląd i zarazem dbamy o nasze zdrowie. Pamiętajmy jednak o zakupach w sprawdzonych sklepach. Kosmetyki stały się niezwykle popularne nie tylko wśród kobiet, ale również i mężczyzn. Dostęp do nich jest także łatwy, należy jednak pamiętać, iż oryginalne artykuły są dostępne za sprawą sprawdzonych dostawców. Dlatego korzystajmy z usług dobrych hurtowni i sklepów kosmetycznych.

www: http://www.hurtownia-kosmetyczna.eu/

[Broken Link?]


» Ekskluzywne - Ekskluzywne meble, wnętrza, zegarki, hotele, spa


Ekskluzywne - Ekskluzywne meble, wnętrza, zegarki, hotele, spa, Nowoczesne, stylowe, Drogie, Mieszkania, Nieruchomości, Apartamenty, Jachty, Antyki, Porcelana, Biżuteria, Futra: LUXURY, EXCLUSIVE, LUSSO. Portal Ekskluzywne.net to internetowy ekskluzywny przewodnik po ekskluzywnych markach dostępnych zarówno w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Pełni również funkcję promocji znanych polskich marek, poprzez zgromadzenie i skategoryzowanie poszczególnych branż oraz udostępnienie możliwości szybkiego i łatwego wyszukiwania produktu lub usługi. Ekskluzywny portal dóbr luksusowych prezentuje oferty z 18 kategorii takich jak: Biżuteria & Zegarki, Cygara & Alkohol, Elektronika, Finanse & Prawo, Jedzenie & Napoje, Lotnictwo, Moda, Motoryzacja, Nieruchomosci, Prezenty & Drobiazgi, Rozrywka, Sport & Przygoda, Sztuka & Kultura, Usługi, Wakacje & Podróże, Wioślarstwo & Żegluga, Wystrój & Dekoracja oraz Zdrowie & Uroda.

www: http://www.ekskluzywne.net/

[Broken Link?]


» BAJA-FIT - Odchudzanie Częstochowa,Fitness Club,Rollmasaż.


STUIO MODELOWANIA SYLWETKI – BAJA FIT zaprasza każdego, kto w przyjemnej i przyjaznej atmosferze chciałby zadbać o swoje zdrowie, kształty i samopoczucie. Zapraszamy do magicznego miejsca jakim jest BAJA-FIT Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy profesjonalne i najlepsze na rynku urządzenia, które w szybkim czasie i bez wysiłku wymodelują TWOJĄ sylwetkę.Mając na uwadze, że czas naszych klientów jest cenny dlatego też w Instytucie dobrane zostały najnowsze technologie, które w najbardziej efektywny sposób wykorzystują klienta czas i energię. Podczas ćwiczeń możesz słuchać muzyki, oglądać TV. Przed lub po ćwiczeniach w spokoju możesz wypić pyszną kawę, herbatę lub poczytać prasę. W trosce o naszych klientów zadbaliśmy o wysoki standard pomieszczeń i na co dzień utrzymujemy usługi na wysokim poziomie.

www: http://baja-fit.pl/

[Broken Link?]


» Aerobic


Dzięki centrum fitness zadbamy o nasze zdrowie i polepszymy swoją kondycję. To miejsce gdzie kwitnie również życie towarzyskie. Tak więc naszą jedyną rozrywką nie będą tylko ćwiczenia na siłowni i aerobik, ale także spotkania ze znajomymi. Olsztyn to miasto, w którym nie brakuje klubów fitness.

www: http://www.fitness-olsztyn.eu/

[Broken Link?]


» Poradnik na temat zdrowia


Internetowy poradnik o zdrowiu i medycynie. Zapraszamy do lektury artykułów poświęconych tematyce zdrowotnej. Opisujemy choroby, metody leczenia oraz anatomię człowieka. Oddzielny dział poświęcamy ziołolecznictwu oraz szeroko rozumianej medycynie naturalnej. Nie czekaj - zacznij dbać o swoje zdrowie już dziś! Wejdź na naszą stronę i sprawdź, w jaki sposób to zrobić.

www: http://www.poradnik-pacjenta.pl/

[Broken Link?]


» Cudowne noni-szansa na zdrowie. Sklep CaliVita cudownenoni.pl


Sklep internetowy firmy CaliVita.Oferuję preparaty naturalne nowej generacji opracowane pod kątem potrzeb ludzi w każdym wieku. Szczególnie polecam owoc noni,który dzięki swojemu unikalnemu procesowi liofilizacji.Liofilizowana żywność może długo przetrwać w ekstremalnych warunkach jak wysokie i niskie temperatur czy wilgoć.Z liofilizowanych produktów korzystają kosmonauci amerykańscy,żeglarze i inni podróżnicy.

www: http://www.cudownenoni.pl/

[Broken Link?]


» Polskie Radio ProStacja.PL - Muzyczna Forteca Klubowa!


ProStacja to Radio Internetowe przeznaczone głównie dla ludzi młodych. Gramy w wysokiej jakości 24/7 wszystkie rodzaje muzyki klubowej (Techno, Trance, Dance, House, Chillout, D'n'B). Grają u nas doświadczeni prezenterzy i DJe, którzy potrafią zaciekawić najbardziej wybrednego słuchacza swoim stylem prowadzenia audycji. Na naszej stronie Internetowej można znaleźć informacje dotyczące naszej stacji, takie jak aktualna ramówka, miejsce do wysyłania pozdrowień, czy kontakt z zarządem stacji oraz najświeższe wiadomości z świata polskiego jak również zagranicznego clubbingu. Nasi słuchacze mogą komunikować się między sobą za pomocą radiowego pokoju czatowego, forum lub grona w serwisie grono.net. Najważniejsze jest to, że nigdy nie spoczywamy na laurach i cały czas pracujemy nad udoskonaleniem i dostosowaniem naszego radia do Waszych potrzeb. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do słuchania!

www: http://prostacja.pl/

[Broken Link?]


» CaliVita Witaminy Suplementy - sklep internetowy


Sklep internetowy dystrybutora firmy CaliVita. Witaminy i suplementy po najniższych cenach. Wstąp do Klubu CaliVita i kupuj 30% taniej. Formularz wpisu dostępny na tej stronie. Suplementy diety sprawią, że odzyskasz równowagę organizmu, zadbają o Twoje zdrowie, a także świetne samopoczucie, dostarczą Ci wszystkich witamin i minerałów, które są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

www: http://www.isuplementy.pl/

[Broken Link?]


» Rasy psów, pies, psy. Zapraszamy do portalu rasy-psow.com


Rasy psów, charakterystyka i dokładny opis każdej rasy. Galeria zdjęć. Zdrowie, żywienie i pielęgnacja psa. Hodowle, wychowanie i szkolenie psów. Pies, psy, Hovawart, Owczarek niemiecki, Tosa Inu, Dog argentyński, Owczarek kaukaski, Bokser, Amerykański staffordshire terrier, sznaucer olbrzymi i wiele innych ras psów. Witamy na stronie http://rasy-psow.com

www: http://rasy-psow.com/

[Broken Link?]


» Oczyszczanie organizmu, odchudzanie, produkty zioło lecznicze


Szukasz preparatów wspomagających zdrowie? Chcesz poprawić swój komfort życia? A może jesteś na diecie? Fima Pharmagea wprowadza na rynek farmaceutyczny preparaty profilaktyczne oraz wspomagające zdrowie. W swoje ofercie posiada leki naturalne, probiotyki, produkty nasienne wspomagające dobre samopoczucie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.pharmagea.pl/

[Broken Link?]


» Zdrowsi z Calivita, paraprotex , ac-zymes, klub Calivita, grzybica


Już dziś zadbaj o swoje zdrowie, urodę i poprawę finansów.Proponujemy : Paraprotex - niezastąpiony w walce z grzybicą i gronkowcem, pasożytami i ac-zymes: podstawa każdej apteczki domowej. Pomagamy w doborze kuracji i rozwoju własnego biznesu. Osobom zaiteresowanym biznesem udostępniamy darmowe wizytówki internetowe, a pozostałym osobom panel obsługi klubowicza aby w prosty spób każdy klubowicz mógł robic zakupy . Mamy tu duży wybór suplementów diety, witamin, minerałów, kosmetyków ,preparatów roslinnych, urządzeń leczniczych amerykańskiej firmy Calivita.Zapisujemy do klubu CaliVita.

www: http://www.zdrowsi.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki