PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Obieg faktur


Firma 2.0 jest rozbudowaną aplikacją internetową, mającą na celu podniesienie efektywności zarządzania procesami biznesowymi, administracyjnymi, jak i komunikacyjnymi w przedsiębiorstwie. Intranet - firmowy system informacyjny – skutecznie wywiązuje się z tego typu zadań. Wykorzystywany do współdzielenia się bieżącymi informacjami bezpośrednio powiązanymi z firmą, jak i branżą, pozwala na łatwą publikację i pobranie własnego tekstu, galerii zdjęć, czy znalezionych w sieci plików multimedialnych. Dzięki temu zarządzanie wiedzą pomiędzy pracownikami, polegające m.in. na dzieleniu się wartościowymi informacjami, efektywnie uzupełniającymi już posiadany zasób informacji, staje się wysoce skutecznym procesem.

www: http://www.firma20.pl/

[Broken Link?]


» VISIBILITY - Agencja marketingu internetowego


Agencja marketingu internetowego VISIBILITY specjalizuje się przede wszystkim SEO oraz ORM (zarządzanie reputacją w Internecie). Projekty optymalizacji realizowane przez naszą firmę obejmują doradztwo i audyty witryn internetowych, pozyskiwanie linków czy SEO PR. Proponujemy również prowadzenie kampanii PPC Google AdWords, Facebook.com, LinkedIn i inne. Produkt zarządzania reputacją obejmuje działania w celu podwyższenia rozpoznawalności i poprawy wizerunku marki, jej wzmocnienie i ochronę a także przeciwdziałanie zjawiskom niekorzystnie oddziaływujących na wizerunek firmy.

www: http://www.visibility.com.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie zasobami ludzkimi


Zasoby ludzkie jest kluczowym dobrem w każdym przedsiębiorstwie. Administrowanie nim, wymaga od nas ogromnej wiedzy oraz obeznania. MHR chce zaproponować wsparcie przy wszelkich obowiązkach które dotyczą kapitału ludzkiego. Jeśli Twoja firma wymaga pomocy przy rekrutacji lub selekcji, zorganizowaniu warsztatów, czy ocenie osiągnięć- napisz do nas. Nasza witryna stworzona została po to, by móc profesjonalnie gospodarować personelem, oraz w efektywny sposób wykorzystywać największe walory pracowników. Kapitał ludzki jest newralgicznym elementem powiększania konkurencyjności, dlatego zadbaj o niego już teraz.

www: http://www.mhr.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie flotą samochodową


Długoterminowy wynajem samochodów to główna nasza usługa. Grupa pojazdów jaką oferujemy to samochody estetyczne i nowoczesne. Gwarantujemy zarządzanie flotą samochodową i usługi wynajmu aut, zajmujemy się również sprzedażą aut. Najem u nas to rewelacyjne ułatwienie dla zakładów, które chcą oszczędzić czas i nie parać się formalnościami. Służymy dobranymi terminami i oferujemy wieloaspektową opiekę.

www: http://www.promobilfleet.pl/

[Broken Link?]


» System do obsługi pizzerii


Firma Ant.Com Andrzej Tomaszewski zajmuje się tworzeniem dedykowanych systemów do obsługi pizzerii oraz programu do windykacji. Program Windykator naszego autorstwa wspiera prowadzenie spraw windykacyjnych na każdym ich etapie. Nasz system jest funkcjonalny i prosty w obsłudze, co zostało docenione przez zadowolonych klientów. Za wspomaganie zarządzaniem pizzerią odpowiada program "Moja pizzeria". Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom program można wykorzystać w typowej pizzerii.. Nasz program może być również wykorzystany lokalu gastronomicznym. Moduł Centrala umożliwia użycie programu do obsługi pizzerii w sieci lokali. Dzięki niemu w szybki sposób uaktualnisz wszystkie dane o produktach w każdym z lokali. Zapraszamy do zapoznania się wersjami demo naszych programów.

www: http://www.antcom.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie projektami


Duża część codziennych działań w organizacjach bywa dziś realizowanych w formie projektu. Zaraz za tym rodzi się potrzeba wdrażania rozwiązań technologicznych, skoncentrowanych na działaniach obszaru project management, jak pm-compass. Przedsiębiorstwa traktują projekty jako metodę realizowania tak celów strategicznych, jak i operacyjnych. Doprowadza to do znaczącego wzrostu roli zarządzania projektami, jako kluczowej wartości firmy.

www: http://www.pm-compass.com/

[Broken Link?]


» ZPUM POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Spółka z o.o


Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o. o. jest specjalistyczną, nowoczesną firmą, która poprzez sprawne działanie, zarządzanie i organizację, zapewnia europejski standard usług i bardzo wysoką jakość oferowanych wyrobów. Strategia działania firmy polega na świadczeniu kompleksowych usług budowlano montażowych i kompleksowych dostaw preizolowanych rur i kształtek. Swoją działalność prowadzimy w zakresie projektowania, produkcji, instalowania i serwisu preizolowanych rur i kształtek do podziemnych i nadziemnych sieci ciepłowniczych oraz rur z PE do sieci wodno-ściekowych i innych instalacji technicznych pod ogólną nazwą „systemu ZPU Międzyrzecz Sp. z o. o."

www: http://www.zpum.pl/

[Broken Link?]


» Wyższa Szkoła w Józefowie, Wyższa Szkoła w Mińsku


Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych w Otwocku jest prężnie rozwijającą się Uczelnią wyższa działającą na terenie powiatu otwockiego. WSPiNS ma przyjemność zaprosić mieszkańców Józefowa oraz Mińska Mazowieckiego do podjęcia studiów na naszej Uczelni. WSPiNS prowadzi studia na Zarządzaniu, Informatyce, Gospodarce Przestrzennej oraz Administracji. Uczelnia prowadzi również studia podyplomowe: MBA, Zarządzanie Kadrami, Zarządzanie Nieruchomościami, Administracja Publiczna

www: http://www.wspins.edu.pl/

[Broken Link?]


» Kultura organizacji


Pomoc w zakresie szkoleń biznesowych dla firm, zarządzania zmianą, doradztwa strategicznego a także kultury organizacji udzielana przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Indywidualna pomoc i konsultacje w takich dziedzinach jak doradztwo strategiczne, kultura organizacji, szkolenia biznesowe dla firm oraz zarządzanie zmianą. Diagnoza problemów i wspólne ich rozwiązywanie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

www: http://businessdoctors.pl/

[Broken Link?]


» CCA Europe.pl


CCA Europe.pl oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu skanowania, digitalizacji oraz tworzenia od podstaw e-archiwów. Jest również producentem aplikacji wspomagających obieg informacji w firmie. Dedykowane rozwiązanie: CCA Unive, pozwala na zarządzanie informacją i zadaniami poprzez prawidłowe archiwizowanie, obieg oraz nadzór nad dokumentacją i procesami w organizacji. Składają się na nie dwie komplementarne aplikacje: ARCHIVOS, przeznaczony do tworzenia i zarządzania cyfrowym archiwum dokumentów oraz DOCFLOW, zapewniający obsługę obiegu dokumentów i informacji związanych z procesami biznesowymi (workflow).

www: http://www.ccaeurope.pl/

[Broken Link?]


» ForUnit Sp.J. - Outsourcing płacowo-kadrowy


ForUnit specjalizuje się w działaniach z obszaru Zarządzania Kapitałem Ludzkim. W ramach tej dziedziny oferujemy Państwu następujące usługi: *Outsourcing procesów HR *Audyt teczek osobowych *Planowanie czasu pracy *Rozliczanie czasu pracy *Organizowanie szkoleń BHP dla Państwa pracowników *Pomoc w przygotowaniu do kontroli Inspekcji Pracy i ZUS *Tworzenie opisów stanowisk *Badanie kompetencji pracowników *Pomoc w rekrutacji *Przeprowadzenie Oceny Okresowej Pracowników *Badanie potrzeb szkoleniowych *Wartościowanie stanowisk *Pomoc w wyborze systemów informatycznych do obsługi procesów HR *Profesjonalne zarządzanie projektami

www: http://www.forunit.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie w służbie zdrowia


Zarządzanie w służbie zdrowia wymaga wiedzy nt. ekonomii i marketingu. Firma Formedis może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu branżą medyczną. Kompetentni pracownicy wiedzą, jak pomóc lekarzom w realizacji ich powołania – wdrażają innowacyjne systemy strategiczne z udogodnieniami dla przedsiębiorstw i pacjentów. Ich specjalność to komercjalizacja, prywatyzacja, restrukturyzacja, budowanie wizerunku firmy. Organizowane są briefingi z właścicielami, dyrekcją, opracowywane są taktykę modernizacji i kompleksowe analizy przedsiębiorstwa. Powierz firmę profesjonalistom!

www: http://www.formedis.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie flotą samochodów


Świadczymy usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych. Nasza oferta: - dla osób prywatnych: Ma ona na celu odciążyć Państwa od dodatkowych problemów związanych z samochodem. Zapewne wielu z nas miało nieprzyjemną sytuację związaną z samochodem, np. kolizja drogowa, awaria pojazdu, a do tego wszystkiego brak ważnej polisy czy ważnego badania technicznego. - dla mikro, małych, średnich jak i dużych korporacjach: mając świadomość codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem większą liczbą samochodów proponujemy obsługę flotową, której celem jest planowanie logistyki dostosowanej do potrzeb naszych klientów po wcześniejszym ustaleniu obowiązków.

www: http://www.mwassistance.com.pl/

[Broken Link?]


» Biuletyn Informacji Publicznej - załóż swój własny BIP za jedyne 25 zł + VAT na rok!


Załóż swój własny BIP za jedyne 25zł + VAT na rok. Serwis e-bip.org.pl został stworzony w celu zapewnienia placówkom publicznym (przedszkolom, szkołom, bibliotekom, ośrodkom służby zdrowia, archiwom, komisariatom policji, itp.) możliwości udostępniania informacji publicznej zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej z 6 września 2001 roku. Umożliwia on każdej jednostce publicznej łatwe sworzenie własnego Biuletynu Informacji Publicznej oraz zarządzanie zamieszczonymi w nim informacjami. E-bip.org.pl pozwala uzyskać znaczne oszczędności finansowe, ponieważ nie wymaga konieczności zlecania usług wykonania biuletynów zewnętrznym firmom informatycznym.

www: http://e-bip.org.pl/

[Broken Link?]


» Poszerzenie wiedzy unia


Jest to strona Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i Marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć informacje dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

www: http://www.wse.krakow.pl/

[Broken Link?]


» IProjekt24 - Zarządzanie projektami i zasobami


iProjekt24 został stworzony po to, aby ułatwić i uporządkować przepływ informacji w firmie.Pozwala na śledzenie procesu realizacji poszczególnych zleceń,umożliwa przechowanie w postaci elektronicznej dokumentów związanych z danym projektem. System iProjekt24 to zarządzanie zasobami i zadaniami w pracy grupowej w modelu oprogramowania SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa

www: http://www.iprojekt24.pl/

[Broken Link?]


» Program antyplagiat


JSystem - więcej niż systemy. Wykorzystujemy najnowsze technologie do wspierania Twojego Biznesu. Korzystając z naszych rozwiązań przyspieszysz i uporządkujesz obieg informacji w firmie, stworzysz oszczędności oraz zyskasz cenny czas. Łączymy młodość z doświadczeniem. Jesteśmy ambitni i nastawieni na cel, a jednocześnie posiadamy bogate doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z firmami z wielu branż pomagając im ulepszać ich biznes. Dla nas największą wartością jest zadowolenie klienta, które stało się dla nas wyznacznikiem sukcesu. Oferujemy szkolenia Oracle: Administracja Bazami Danych, Oracle SQL, Oracle BI Discoverer oraz szkolenia Business Intelligence i szkolenia środowisk analityczno-raportowych w sektorze telekomunikacyjnym. JSystems to również gotowe rozwiązania Fresh CRM oferujące faktury online oraz zarządzanie klientami, a także VirtualTrader - system marketingowy tworzący mailową bazę danych firm o określonym profilu.

www: http://www.jsystems.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie Projektami


Przedsiębiorstwo UNVIERSE-IBS Sp. z o.o Jest nastawione na kreowane innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Firma Specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie jest to Zarządzanie Projektami) oraz w szkoleniach . UNVIERSE-IBS Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

www: http://www.universe-ibs.pl/

[Broken Link?]


» EuroPG - pozyskiwanie funduszy europejskich, dotacje, doradztwo, inwestycje, kredyty, consulting, ochrona środowiska


EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy: 1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital); 2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing); 3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy). Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.europg.pl/

[Broken Link?]


» Wypożyczalnia samochodów Warszawa


Firma Fleetcenter to wypożyczalnia samochodów o wieloletnim stażu w Polsce. W zakresie jej usług leży np. wynajem długoterminowy oraz wynajem samochodów oraz zarządzanie flotą. Posiadamy swoje oddziały w miejscowościach takich jak Kraków i Warszawa. Bezpieczeństwo obok luksusu swoich klientów stawiamy na pierwszym miejscu, toteż jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych przedsiębiorstw w swojej dziedzinie.

www: http://www.fleetcenter.pl/

[Broken Link?]


» Logistyka, restrukturyzacja, optymalizacja kosztów - profesjonalny consulting


Profesjonalny consulting dla firm obejmuje następujące obszary: zintegrowane systemy zarządzania, produkcja, logistyka, restrukturyzacja przedsiębiorstw, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i podatki oraz marketing i sprzedaż. Realizacja działań doradczych przebiega wieloetapowo – od rozpoznania sytuacji w firmie, poprzez opracowanie projektów restrukturyzacyjnych i naprawczych do monitoringu efektów podjętych wdrożeń.

www: http://consulting-center.pl/

[Broken Link?]


» CMS


CMS Content Management System Edito jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze, w pełni skalowalnym narzędziem pozwalającym na zarządzanie treścią serwisów internetowych dowolnej wielkości (począwszy od małych serwisów firmowych, a skończywszy na potężnych portalach społecznościowych i branżowych). Szeroki wachlarz możliwości Edito CMS jest ciągle powiększany i udoskonalany. Firma Ideo będąca autorem systemu CMS Edito oferuje również możliwość stworzenia dedykowanych modułów spełniających wymagania i założenia każdego klienta.

www: http://www.edito.pl/

[Broken Link?]


» Działki


Agencja Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. W ofercie domy, hale, magazyny, domy, kamienice, biura, działki, lokale handlowe i użytkowe, mieszkania Bydgoszcz. W ofercie też kredyty mieszkaniowe i kredyty hipoteczne. Wycena, zarządzanie i doradztwo na rynku nieruchomości Agencja Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. W ofercie domy, hale, magazyny, domy, kamienice, biura, działki, lokale handlowe i użytkowe, mieszkania Bydgoszcz. W ofercie też kredyty mieszkaniowe i kredyty hipoteczne. Wycena, zarządzanie i doradztwo na rynku nieruchomości Agencja Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. W ofercie domy, hale, magazyny, domy, kamienice, biura, działki, lokale handlowe i użytkowe, mieszkania Bydgoszcz. W ofercie też kredyty mieszkaniowe i kredyty hipoteczne. Wycena, zarządzanie i doradztwo na rynku nieruchomości

www: http://www.meritum.nieruchomosci.pl/

[Broken Link?]


» Doradztwo, ERP, Sap


IDS Scheer - zarządzanie procesami biznesowymi, wdrożenia SAP, systemy informatyczne, ERP, CRM, Workflow. ARIS Platform - procesy biznesowe, modelowanie procesów, minimalizowanie, reorganizacja i optymalizacja procesów. Systemy erp, sap, doradztwo oraz consulting. Business Process Management, zarządzanie procesami biznesowymi. Dla korporacji z wielu branż oraz administracji publicznej.

www: http://www.ids-scheer.pl/

[Broken Link?]


» Programy płacowe


Humansoft - zarządzanie firmą, erp. Oprogramowanie dla firm. W ofercie programy dla firm wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry, płace, fakturowanie, zintegrowany system, programy księgowe, system zarządzania, ERP, środki trwałe. Humansoft - zarządzanie firmą, erp. Oprogramowanie dla firm.

www: http://www.humansoft.com.pl/

[Broken Link?]


» Obrona Cywilna


Firma Partner - ochrona przeciwpożarowa, bhp, ochrona środowiska, zarządzanie kryzysowe, obrona cywilna, pierwsza pomoc. Firma oferuje szkolenia bhp, szkolenia pierwszej pomocy oraz szkolenia przeciwpożarowe. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

www: http://www.bhp-partner.com.pl/

[Broken Link?]


» Zarządzanie jakością w pigułce


Serwis poświęcony tematyce zarządzania jakością. Jeśli chcesz poznać koncepcje, metody, systemy i narzędzia zarządzania jakością, dowiedzieć się wszystkiego o ISO 9001, FMEA, Six Sigma, poznać tajniki pisania dokumentacji systemowej ISO - odwiedź tę stronę. Znajdziesz tu także definicje jakości, historię jakosci od starożytności do czasów współczesnych. Najnowsze trendy w dziedzinie zarządzania jakością opisane prostym językiem i zobrazowane zdjęciami i filmami.

www: http://www.jakosc.biz/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki