PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Videofilmowanie


Drodzy Państwo, film który otrzymacie będzie zapisem wzruszeń i nastroju Waszej uroczystości. Praca nad nim to nie tylko kamerzysta filmujący ślub, lecz także dziesiątki godzin spędzonych przy stole montażowym, po to abyście Państwo po jego obejrzeniu byli pewni że.... z przyjemnością obejrzycie go jeszcze raz. Z przyjemnością zajmiemy się wideofilmowaniem nie tylko ślubu i wesela lecz także studniówki, komunii czy wieczoru panieńskiego. Serdecznie zapraszam.

www: http://www.videorejestracja.com/

[Broken Link?]


» Produkcja filmowa


Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu prezentacji videofilmowych takich, jak szkoleniowe oraz materiały o charakterze artystycznym. Nasza oferta to również wideofilmowanie szkoleń, wideofilmowanie konferencji czy eventów firmowych. Możemy opracować również materiały wideo i fotograficzne na wystawy . Jako jedyni, korzystamy z bezprzewodowego sygnału obrazu, zarówno z kamer wideo jak i pomiędzy telebimami. Produkujemy dodatkowo wideoreportaże dla agencji eventowyc.

www: http://www.idmultimedia.com.pl/

[Broken Link?]


» Wideofilmowanie oraz Artystyczna Fotografia Ślubna


Wideofilmowanie to nasza pasja! Jesteśmy firmą obsługującą zarówno wesela, śluby, imprezy firmowe oraz eventy. Tak profesjonalnych zdjęć z Twojego ślubu jeszcze nie miałeś. Nasi pracownicy wkładają w swoją pracę całą energię, którą posiadają. Materiały, które uzyskują są fachowe i profesjonalne. Na pierwszy rzut oka widać, że usługę wykonywał doświadczony fotograf i kamerzysta. Jeśli chcesz, aby pamiątka po ślubie, imprezie lub evencie była nie tylko suchym przekazem, lecz barwnym i kolorowym odtworzeniem Waszych poczynań, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Odwiedź naszą stronę www, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

www: http://www.idmulitmedia.pl/

[Broken Link?]


» Na ślub i wesele - Portal Ślubny Swadba.pl


Swadba.pl to portal dla zakochanych planujących ślub i wesele. Narzeczeni znajdą, suwaczki, komis ślubny, porady ślubne oraz artykuły związane z organizacją ślubu. Posiadamy również spis firm podzielony na kategorie, suknie ślubne, fotografia ślubna, wideofilmowanie, sale weselne, obrączki ślubne, zespoły weselne, samochody do ślubu i wiele innych. Zamieszczamy również informacje w działach targi ślubne i prasa ślubna.

www: http://www.swadba.pl/

[Broken Link?]


» Wideofilmowanie


Wideofilmowanie Warszawa - Profesjonalne wideofilmowanie i fotografa cyfrowa ślubów, wesel, komunii, chrztów, studniówek i innych uroczystości. Filmowanie na terenie woj. mazowieckiego. Profesjonalny sprzęt do realizacji nagrań jaki i nieliniowego montażu. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie można zobaczyć przykłady naszych realizacji.

www: http://www.wawafilm.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki