PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Wentylacja przemysłowa


Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2007 roku. Naszą specjalnością są usługi z zakresu dostawy, montażu i instalacji głównie wentylacji przemysłowych oraz klimatyzacji. Gwarantujemy przy tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całych systemów i urządzeń oraz naprawę urządzeń. Ponadto wykonujemy pomiary i regulacje instalacji wentylacji przemysłowych i klimatyzacji, a także badamy i oceniamy stan techniczny oraz efektywność pracujących systemów wentylacji i klimatyzacji.

www: http://www.klima-venta.pl/

[Broken Link?]


» Dom


Klimatyzacja i wentylacja Łódź. Projekt, sprzedaż, montaż, serwis. W branży od ponad 20 lat. Oferujemy ponadto wykonawstwo instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych i przeznaczenia prywatnego. Posiadamy niezbędne uprawnienia, stałe zaplecze monterskie, techniczne i warsztatowe (w zakresie wykonań prefabrykacji typowej jak i niestandardowej). Współpracujemy z większością najpopularniejszych dostawców systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi i oferujemy elastyczne warunki współpracy.

www: http://www.klim-went.eu/

[Broken Link?]


» Instalacje wentylacyjne


Went System instalacje wentylacyjne - zespół zajmujący się kompleksowym wykonawstwem instalacji wentylacyjnych w budownictwie. Stanowimy doświadczoną, stale rozwijającą się jednostką instalacyjną, współpracującą jako podwykonawcy z sporymi firmami, jak też realizującą mniejsze zlecenia. Nasza oferta przydzielona jest do osób prywatnych, jak i inwestorów na terenie całego kraju. Funkcjonujemy na terenie całej Polski, jednak naszym fundamentalnym obszarem działania jest Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Ciepło zapraszamy do współpracy - Went System montaż wentylacji, wentylacja gdynia.

www: http://www.went-system.pl/

[Broken Link?]


» Wentylacja w domu - wentylacja mechaniczna | eko-wentylacja.pl


Wentylacja mechaniczna, wentylacja w domu i biurze. Specjalizujemy się w montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperacja). Swe usługi oferujemy szerokiej grupie odbiorców. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne - instalacje w domach jednorodzinnych, bliźniakach, jak też firmy usługowe i przedsiębiorstwa - solaria, restauracje, gabinety medyczne. Nasze atuty to profesjonalizm, rzetelność, wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Na życzenie, służymy doradztwem w kwestii doboru urządzeń. Gwarantujemy też sprawny serwis. Większość naszych realizacji znajduje się na terenie Polski wschodniej – Białystok, Ełk, Łomża, Suwałki, ale też w Warszawie i jej okolicach.

www: http://eko-wentylacja.pl/

[Broken Link?]


» Wentylacja pożarowa


CentroClima Kraków. Centrum klimatyzacji i wentylacji pożarowej. Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i wdrażania sytemów klimatyzacji i wentylacji. W ofercie klimatyzatory i wentylatory uznanych firm. Montaż i serwis instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nasza wiedza i doswiadczenie pozwalają na sprawna i szybka realizację zleceń wykonawczych. CentroClima zawdzięcza swój sukces aktywnej współpracy ze swoimi klientami. Zgodnie z filozofią naszej firmy, za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Jeżeli interesuje cię klimatyzacja i urządzenia wentylujące, w ofercie naszego sklepu internetowego Klimamarket znajdziesz szeroki asortyment produktów takich jak: kurtyny powietrzne, nagrzewnice, pompy ciepła, wentylatory.

www: http://www.centroclima.pl/

[Broken Link?]


» Sterylizacja UV w klimatyzacji i wentylacji


Serwis tematyczny poświęcony zagadnieniom sterylizacji uv powietrza w układach klimatyzacji i wentylacji. Opis urządzeń i technologii do szerokiego spektrum zastosowań. Zwalczanie wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy zawartych w powietrzu. Rozwiązania w wentylacji i klimatyzacji dla alergików.

www: http://www.sterylnawentylacja.pl/

[Broken Link?]


» Minan - Systemy kominowe, wentylacja


Minan - Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem firmy "SPIROFLEX" z Mielca od momentu jej powstania. Zaopatrujemy hurtownie, sklepy i odbiorców indywidualnych. Towar dostarczamy własnym transportem na terenie śląska. Za pośrednictwem firmy spedycyjnej, możemy dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Realizujemy zamówienia według oferty firmy "Spiroflex" w cenach producenta, ale także według indywidualnych potrzeb klienta, także tych nietypowych. Jesteśmy elastyczni również w kwestii cen. Oprócz dystrybucji towaru, służymy doradztwem technicznym z branży wentylacja, kominy i odprowadzanie spalin z kotłów gazowych, olejowych, a także na paliwo stałe tzn. pieców węglowych, kominków opalanych drewnem itp.. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://kominy-wentylacja.eu/

[Broken Link?]


» Wentylacja nawiewna


Wentylacja hybrydowa jest w stanie zapewnić duże oszczędności w zużyciu energii oraz w ogrzewaniu pomieszczeń. Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo szereg ciekawych i przydatnych informacji o tym rodzaju wentylacji. Przedstawione zostały poszczególne elementy wentylacji hybrydowej oraz schematy jej działania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dobrawentylacja.pl.

www: http://www.dobrawentylacja.pl/

[Broken Link?]


» Kominy


Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa urządzeń wentylacyjnych i kominowych, musisz zapoznać się z ofertą firmy Darco. Wentylacja z naszą firmą to nie tylko bezpieczeństwo, ale również profesjonalizm i doświadczenie, które zdobywamy już ponad 20 lat. Nasza oferta to nie tylko wentylacja, ale również kominy stalowe oraz systemy i wkłady kominowe.

www: http://www.darco.com.pl/

[Broken Link?]


» Trelka - Wentylacja i Ogrzewanie, dystrybutor wymienników ciepła


E-sklep z urządzeniami do ogrzewania i wentylacji przeznaczonymi dla domu i przemysłu. W ofercie handlowej każdy rodzaj wymienników ciepła produkcji Secespol wraz z wyposażeniem - w tym elementy automatyki. Realizujemy kompletne dostawy elementów instalacji wentylacyjnych i grzewczych dla przedsiębiorstw, instytucji i klientów indywidualnych . Pomagamy w doborze urządzeń. Zachęcamy Państwa do szczególnego zainteresowania wentylatorami dachowymi oraz wentylatorami ściennymi - wykonanymi z laminatów poliestrowo-szklanych oraz stali lakierowanej proszkowo.

www: http://www.trelka.com.pl/

[Broken Link?]


» klimatyzacja wentylacja Warszawa


Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji Wykonujemy instalacje klimatyzacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, małych biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, wody lodowej, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

www: http://klimatyzacjapolska.pl/

[Broken Link?]


» Wentylacja Wrocław


Strona firmy posiadającej narzędzia klimatyzacyjne, takie jak wentylacja Wrocław a także wszelkie akcesoria dla firm związane z chłodnictwem. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo techniczne a także dostawę zamówionych urządzeń. Prowadzimy komfortową współpracę. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

www: http://www.coolsystem.pl/

[Broken Link?]


» Wentylacja


Klimatyzacja i wentylacja to podstawa oferty firmy Allescool, montującej urządzenia chłodzące, szyby wentylacyjne a nawet lodowiska. Testowane przez lata konstrukcje i sprawne działanie wszystkich narzędzi daje nam przekonanie o wysokiej jakości naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

www: http://www.allescool.com.pl/

[Broken Link?]


» ''GOBOX'' - wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo


GOBOX- Wentylacja, chłodnictwo i klimatyzacja - Dębica, Nowy Sącz Projektowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; Projektowanie instalacji chłodniczych (freonowych i amoniakalnych); Montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; Serwis; Sprzedaż: Agregaty chłodnicze: Bitzer, Bock, Maneurop, Copeland, inne; Chłodnice powietrza: Alfa-Laval, Eco, inne; Klimatyzatory Fujitsu, Daikin, Mitsubishi; Automatyka chłodnicza firmy DANFOSS i innych firm; Czynniki chłodnicze i oleje dla instalacji chłodniczych; Narzędzia dla instalatorów.

www: http://www.gobox.com.pl/

[Broken Link?]


» inTherm, Klimatyzacja Wrocław, Montaż klimatyzacji we Wrocławiu


Prowadzimy serwis urządzeń: - klimatyzacyjnych typu; split, multi split, seria VRJ. - ciepłowniczych firm: Viessmann, Demrad - wentylacyjnych: wszelkiego rodzaju - serwis pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych - serwis klimatyzacji samochodowych Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń grzewczo chłodniczych marki DEMRAD, FUJITSU, SAMSUNG, AUX , SUNICO jak i montażem urządzeń klimatyzacyjnych Zakres naszych działań obejmuje województwo dolnośląskie a w szczególności Wrocław i jego okolice. Doświadczenie oraz ciągły rozwój pracowników naszej firmy gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług z zakresu tematycznego: ciepłownictwo, klimatyzacja, wentylacja.

www: http://www.intherm.pl/

[Broken Link?]


» SAP: Spawalnictwo Automatyka Pomiary


urządzenia spawalnicze KEMPPI, robotyzacja, przecinarki plazmowe, materiały spawalnicze, elementy automatyki, wentylacja przemysłowa, AIA, ELGA, HYPERTHERM, OTC, KEMPPI urządzenia spawalnicze KEMPPI, robotyzacja, przecinarki plazmowe, materiały spawalnicze, elementy automatyki, wentylacja przemysłowa, AIA, ELGA, HYPERTHERM, OTC, KEMPPI

www: http://www.sap.poznan.pl/

[Broken Link?]


» Ubrania cross


Wulfsport producent markowej odzieży oraz sprzętu do jazdy na crossie, quadach oraz uprawiania sportu żużlowego. Ubrania cross - Kaski, bluzy, spodnie, ochraniacze. Model z najnowszej kolekcji idealny do jazdy na crossie. W kask wbudowana została osłona przeciwsłoneczna umożliwiająca jazdę w każdych warunkach. -wymienna szybka Antiscratch z filtrem UVA/UVB-wymienny regulowany daszek -homologacja ECE R22-05-wygodne wyłożenie wnętrza zapewniające komfort-w komplecie pokrowiec na kask-wloty powietrza zapewniają doskonałą wentylację-szybka idealnie zastępuje...

www: http://www.wulf.pl/

[Broken Link?]


» Klimatyzacja Wentylacja Automatyka Chłodnictwo Ogrzewnictwo - ClimaAST


Klimatyzacja, Wentylacja, Automatyka, Chłodnictwo, Ogrzewnictwo - Projekty, Instalacje, Serwis, Dostawy urządzeń kOMPLEKSOWE REALIZACJA Z ZAKRESU KLIMATYZACJI,WENTYLACJI,CHŁODNICTWA Oferujemy pełną obsługę w instalacjach,serwisie, urzadzeń klimatyzacyjnych,wentylacyjnych,chłodniczych Reprezentujemy wiodących producentów na świevcie takich jak DAIKIN AIR,FUJI,SAMSUNG,ACSON INT..

www: http://www.climaast.com.pl/

[Broken Link?]


» Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, klimatyzacja, remonty, roboty budowlano-montazowe – traczyk.pl


Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne i oswietlenia, klimatyzacja, wentylacja, kurtyny powietrza, kosztorysowanie, nadzory, sufity podwieszane termatex, scianki GK i Al., malowanie, wykladziny podlogowe, wykończenie wnerz, dachy papa termozgrzewalna, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm

www: http://www.traczyk.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki