PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Projektowanie stron, projektowanie i aranżacja wnętrz, webdesign, grafika, systemy informatyczne - JnK-Studio


JnK-Studio jesteśmy firmą specjalizującą się w architekturze wnętrz pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, a także powierzchni użyteczności publicznej. Pracujemy na terenie województwa Łódzkiego, a nasza siedziba mieści się w Łodzi. Gwarantujemy indywidualne podejście do inwestora począwszy od konsultacji projektowych po nadzór autorski. Nasze doświadczenie w projektowaniu wnętrz pozwala podjęcia się nawet bardzo trudnego wnętrza. Zapraszamy na stronę firmową która przybliży państwu ofertę naszego biura.

www: http://www.jnk-studio.com/

[Broken Link?]


» KREATYWNY GRAFIK KOMPUTEROWY - WEBDESIGNER


Projekty graficzne stron internetowych oraz poligrafii i reklam. Grafik komputerowy z obszernym portfolio i ciekawymi projektami graficznymi. Grafik dysponujący szeroką wiedzą techniczną z dziedziny poligrafii, DTP oraz webdesign'u. Daniel Nalepka oferuje projekty graficzne dla firm, instytucji i osób prywatnych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, podobnie projekt do niego. W cenę projektu graficznego wliczone są fotografie tematyczne z banku zdjęć, przygotowanie kilku projektów wstępnych (w zależności od ustaleń z klientem), szereg poprawek graficznych w projekcie oraz po zakończeniu pracy i rozliczeniu projektu - przekazanie autorskich, majątkowych praw do projektu graficznego.

www: http://danielnalepka.com/

[Broken Link?]


» kossak.com.pl


Kossak - blog człowieka zajmującego się webdesignem, komentującego szarą rzeczywistość, próbującego dostrzec sens w bezsensie. Stwierdzam, że nic się nie zmienia - mam swoje spojrzenie na świat i z przykrością stwierdzam, że niezależne od perspektywy absurd goni absurd. Opisuje swoje przemyślenia, pisze o tym co mnie boli i irytuje, czasami wkradają się wątki programistyczne. Ot życie zwykłego studenda.

www: http://kossak.com.pl/

[Broken Link?]


» Projektowanie stron internetowych Kraków, szablony dla Joomla i Wordpress, strony www


Zajmuję się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogę Ci zrealizować projekt spełniający Twoje wymagania. Czy będzie to prosta wizytówka z informacjami o Twojej firmie, strona internetowa w technologii flash czy rozbudowany serwis internetowy z rozwiązaniami e-Commerce (sklep internetowy Virtuemart). Specjalizuję się w tworzeniu stron www opartych na CMS Joomla.

www: http://www.webdesigncms.pl/

[Broken Link?]


» PHP projekt - strona główna


PHP projekt wykonuje usługi: webmastering oraz webdesign. W naszej ofercie znajdą Państwo wykonywanie szablonów auckji allegro oraz cięcie szablonów stron, wykonywanie projektów php + MySQL oraz XHTML HTML + CSS na zlecenie. Działamy na terenie Kielc i Krakowa. Możliwa jest również współpraca zdalna.

www: http://www.php-projekt.pl/

[Broken Link?]


» Projektowanie i tworzenie stron internetowych


Zajmuję się projektowaniem graficznym stron internetowych w oparciu o najnowsze trendy w webdesign jak również ich tworzeniem. Tworzone przeze mnie strony są zgodne ze standardami HTML oraz CSS oraz są poprawnie wyświetlane za pomocą przeglądarek Internet Explorer 6 i wyżej, Opera 9.25 i wyżej oraz Mozilla 2.0 i wyżej. Wykazują się nowoczesną oraz intuicyjną nawigacją oraz atrakcyjną szatą graficzną. W ten sposób witryny stają się doskonałą wizytówką prezentującą moich klientów w internecie. Będąc wiernymi specyfice oraz charakterowi ich działalności, szybko stają się nieodzownym elementem realizującym ich cele marketingowe.

www: http://www.kruszelnicka.pl/

[Broken Link?]


» Usługi internetowe, strony www, klucze certyfikaty SSL, webdesign


WEBNODE - oferuje usługi internetowe w pełnym zakresie: pozycjonowanie; projektowanie stron www, webdesign, klucze ssl, certyfikaty ssl, hosting, marketing internetowy. Firma zapewnia tworzenie skutecznego wizerunku Twojej firmy w sieci i profesjonalim wykonywanych prac. Serdecznie zapraszamy do współpracy - firma Webnode.

www: http://www.webnode.pl/

[Broken Link?]


» jotcomic.com


Portfolio wrocławskiego grafika i ilustratora Jerzego Kroplewskiego pseudonim "Jot", specjalizującego się w rysunku komiksowym. Galeria zawiera wybór prac komiksowych, ilustracji oraz projektów DTP. Oferuję szeroki zakres usług związanych z ilustrowaniem, grafiką komputerową oraz webdesignem. Sprzedaję orginalne komiksowe ilustracje.

www: http://jotcomic.com/

[Broken Link?]


» nyczaj.eu - Realizacje WWW, projektowanie oraz tworzenie stron, identyfikacja wizualna, webdesign


Oferuję: - projektowanie stron i serwisów internetowych - tworzenie szablonów graficznych - renowacja oraz odświeżanie już istniejących stron - tworzenie banerów i innych elementów reklamowych - pozycjonowanie stron internetowych - doradztwo związane z internetowym rozwojem Twojej firmy

www: http://www.nyczaj.eu/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki