PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Centrum szkoleń branżowych - Strona główna - CSB szkolenia


Centrum szkoleń branżowych to profesjonalna firma zajmująca się organizacją szkoleń. Profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony środowiska, administracji, geologi. , warsztaty, seminaria m.in. z zakresu ochrony środowiska, transportu, administracji, bhp. CSB szkolenia. Specjalizujemy się w organizacji branżowych szkoleń B2B dedykowanych pracownikom prywatnych firm oraz administracji państwowej. Koncentrujemy się na tematyce ochrony środowiska, transportu drogowego, prawa pracy, budownictwa, nieruchomości oraz służby zdrowia.

www: http://csb-szkolenia.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia biznesowe


Best Solutions wspiera klientów w codziennych działaniach operacyjnych i dążeniu do realizacji założonych celów. Wartości, jakimi się kierujemy to: Odpowiedzialność, Rzetelność i Szacunek. Best Solutions to indywidualnie dopasowana oferta pod konkretnego klienta. To monitorowanie efektywności zastosowanych rozwiązań i bieżące reagowanie na problemy. Każdego dnia wzrastamy razem z naszymi klientami bogatsi o wiedzę i nowe umiejętności, jakie wspólnie zdobywamy realizując programy wdrożeniowe i szkoleniowe.

www: http://www.skutecznewarsztaty.pl/

[Broken Link?]


» thefood.pl | Kuchnia Molekularna


Kuchnia molekularna to firma thefood.pl która zajmuje się tylko i wyłącznie kuchnią molekularna i w tym jesteśmy najlepsi! Oferujemy pokazy kuchni molekularnej, szkolenia oraz warsztaty które skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Pokazy Kuchni molekularnej kierujemy przede wszystkim w kierunku imprez integracyjnych, konferencji, uroczystych kolacji czy też imprez firmowych! Podczas show jakim zdecydowanie jest pokaz kuchni molekularnej w użyciu jest ciekły azot który zamraża dosłownie wszystko! Jego temperatura to prawie minus dwieście stopni i zamraża nawet alkohol! A więc dzięki niemu możemy przygotować sorbet z wódki albo lody z whiskey! Do współpracy zapraszamy firmy eventowe które poszukują nowych i świeżych rozwiązań. Pokazy kuchni molekularnej są bardzo innowacyjne i na długo pozostaną w pamięci uczestników wydarzenia!

www: http://thefood.pl/

[Broken Link?]


» TheDance - warsztaty taneczne


TheDance zajmuje się sprzedażą miejsc na warsztaty taneczne organizowane przez Beloud & Sempre Dance Academy! Zajęcia prowadzą tancerze i choreografowie znani w Polsce i na całym świecie m.in. Gabriel Francisco, Thierry Verger, Romeo Freedom, Michał Piróg, Leszek Stanek, finaliści programu „You Can Dance” - Gabriel Piotrkowski, Sebastian Piotrowicz, Adrianna Piechówka, a także zwycięzca 6. edycji – Dominik Olechowski! Nasze warsztaty tańca obejmują m.in. hip hop, jazz, modern jazz, taniec współczesny i wiele innych. Przyjdź do nas, a dnia następnego na pewno poczujesz zakwasy!

www: http://thedance.pl/

[Broken Link?]


» Warsztaty Fotograficzne


Warsztaty Fotografii Artystycznej w Gliczarowie Górnym koło Zakopanego koncentrują się na propagowaniu zasad świadomej fotografii. Warsztaty odsłaniają przed uczestnikami zasady kreacji fotograficznej, jak i pomagają w poszukiwaniu własnego stylu w fotografii. Zajęcia są prowadzone przez młodych i cenionych artystów fotografików z dużym dorobkiem artystycznym. Warsztaty obejmują zagadnienia fotografii aktu, portretu, krajobrazu, fotografii mody i reklamowej oraz ślubnej. Tematyką warsztatów jest filmowanie lustrzankami cyfrowymi i postprodukcja w programach graficznych. Atutem warsztatów jest luźna atmosfera, piękne plenery oraz ciekawi prowadzący i goście.

www: http://www.fotowarsztaty.net/

[Broken Link?]


» Opolskie Centrum Psychodynamiczne


Opolskie Centrum Psychodynamiczne to poradnia psychologiczna znajdujaca się w Opolu, w której pracuje zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów pracujących w konwencji psychodynamicznej. Oferta obejmuje: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Psychoterapia par i małżeństw, Terapia dzieci i młodzieży, Konsultacje psychiatryczne – leczenie farmakologiczne, Szkolenia i warsztaty

www: http://opolskiecentrumpsychodynamiczne.pl/

[Broken Link?]


» JUVENTA - warsztaty rozwoju osobistego


Ciągły rozwój intelektualny pracowników to podstawa działania każdej firmy. W obecnych czasach coraz częściej pracodawcy wybierają specjalistyczne kursy i szkolenia, aby pomóc nie tylko sobie osiągnąć sukces, ale osiągnąć go przy pomocy wykwalifikowanych, zatrudnionych osób. System szkoleń i warsztatów oferuje Państwu Alicja Burnatowska – socjolog i psycholog społeczny. Przeprowadza szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenia z asertywności, warsztaty rozwoju osobistego, treningi komunikacyjne, dla handlowców i wiele więcej. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.

www: http://szkolenia-juventa.pl/

[Broken Link?]


» Przedszkole "Bajadurka"


Przedszkole "Bajadurka" i Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i ja" to placówki nowej generacji, służące dzieciom i wspomagająca rodziców. Zapewniamy m.in. domową atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i kreatywnych pedagogów, profesjonalne programy rozwojowe oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych bez dopłat. Przedszkole działa przy Centrum Wspomagania Rozwoju „ Dziecko i Ja” które oferuje również: ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE dla dzieci od 1 roku życia, WARSZTATY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE dla dzieci w wieku od 5 do 10 la, WARSZTATY MUZYCZNE dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, WARSZTATY PRZYRODNICZE dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, OPIEKĘ NA GODZINY, SKLEPIK EDUKACYJNY, ORGANIZACJĘ URODZIN. Serdecznie zapraszamy!

www: http://www.dziecko-i-ja.pl/

[Broken Link?]


» Zwiedzanie z przewodnikiem – Stork.pl


Zapraszamy do zwiedzania Krakowa, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Torunia z przewodnikiem. Tylko wykwalifikowani i licencjonowani przewodnicy. Oni naprawdę wiedzą o czym mówią. Oferujemy warsztaty dla szkół. Uczniów wraz z ich opiekunami zapraszamy do Krakowa na warsztaty historii, kultury i języka polskiego. Programy warsztatów opracowujemy na podstawie minimów programowych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ceny naszych usług dostosowujemy do wymagań i budżetu naszych gości. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi usługami: - Organizacja wycieczek dla grup i turystów indywidualnych - Organizacja wypoczynku w górach, nad morzem, nad jeziorami, w lasach - Organizujemy transfery na terenie całego kraju dla turystów indywidualnych i grup oraz na terenie poszczególnych miast Więcej informacji na www.stork.pl

www: http://www.stork.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku, Joanna Biegalska


Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku - Ośrodek Psychoterapii Integratywnej. Psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne, interwencja kryzysowa, warsztaty rozwoju osobistego. Zapisy telefoniczne 0519 67 65 63. Informacje także mailowo [email protected]

www: http://www.psychoterapeuta-gdansk.pl/

[Broken Link?]


» Warsztaty Fotograficzne


Dla wszystkich zajmujących się fotografią cyfrową mam do zaoferowania w zupełności innowacyjną opcję – kurs fotografii. Oprócz opcji wzięcia darmowej edukacji na temat fotografii przedstawiam także w portalu możliwość dołączenia na kurs o materiale powiększonym, to znaczy, że już odpłatnej opcji pogłębiania informacji o fotografii – poprzez Internet albo dołączając na nasz kurs fotografowania.Skłaniam do przyłączenie się do dobrych fotografów i uczynienia kolejnego kroku w stronę poznania zaawansowanych technik.

www: http://warsztaty-fotograficzne.pl/

[Broken Link?]


» Lean Vision - Consulting and training in Lean Manufacturing - Doradztwo i szkolenia w Lean Manufacturing


Lean Vision od 2000 roku pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wdrażać filozofię Lean Manufacturing i odnosić sukcesy w podnoszeniu wydajności produkcji, jakości, obniżaniu kosztów oraz zwiększaniu bezpieczeństwa pracy. Głównym obszarem naszych działań jest praktyczna implementacja filozofii i narzędzi ciągłego doskonalenia. Przeprowadzamy audyty pozwalające na określenie zaawansowania nowoczesnych metod zarządzania w firmie i opracowujemy plany wdrożenia usprawnień. Prowadzimy również szkolenia i warsztaty w zakresie Lean Manufacturing, Lean Office, Value Stream Mapping, TPM, 5S, Kaizen, SMED, Six Sigma oraz wielu innych narzędziach doskonalenia pozwalających na nabycie wiedzy, która umożliwia usprawnianie funkcjonowania zarówno produkcji jak i obszarów administracyjnych.

www: http://www.leanvision.com/

[Broken Link?]


» Kuźnia Kultury -rycerstwo, historia, szermierka, fechtunek historyczny, sztuka, edukacja


Kuźnia Kultury zajmuje się działalnością kulturalną, sportową, artystyczną oraz edukacją w zakresie historii, ruchu rycerskiego, starożytności, nauki walki białą bronią, fechtunku historycznego. Oferuje: pokazy walk rycerskich, żywe lekcje historii, naukę walki białą bronią, strzelanie z łuku historycznego, naukę tańca dawnego, warsztaty plastyczne duchu historii

www: http://kuzniakultury.com/

[Broken Link?]


» Psycholog Warszawa


DIADA - gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny. Usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Leczenie nerwicy, depresji , zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomoc w sytuacjach kryzysowych, treningi i warsztaty psychologiczne, diagnoza ADHD, pomoc psychologiczna, terapia DDA.

www: http://www.diada.pl/

[Broken Link?]


» Targi Kariery


Szukasz ciekawej pracy? Przyjdź na Targi Kariery. Strona poświęcona najlepszym Targom Pracy w kraju. Praca Warszawa. Praca Kraków. Prezentacje firm -dotychczasowych wystawców. Zapraszamy na Targi Kariery -najlepsi pracodawcy, ciekawa praca, praktyki, staże, warsztaty pracy. Bezpośredni kontakt do osób rekrutujących.

www: http://www.targi-kariery.com/

[Broken Link?]


» biuro podróży Warszawa


Wczasy, szkolenia, warsztaty i treningi, dla firm i klientów indywidualnych. Biuro podróży Warszawa - Organizujemy wyjazdy incentive (motywacyjne), team-building, eventy, a także indywidualne, zagraniczne kursy językowe. Ponadto oferujemy bilety lotnicze i rezerwacje hoteli. Rezerwacje online

www: http://www.lexan.org.pl/

[Broken Link?]


» Warsztaty psychologiczne


Oferta Instytutu Psychologii Procesu obejmuje m.in. warsztaty nauczycieli zagranicznych, cykle szkoleniowe, superwizje, warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia popołudniowe (np. Sztuka budowania związków, Czy samodzielność musi oznaczać samotność?). Wszystkie zajęcia, kursy oraz szkolenia psychoterapeutyczne prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli pracy z procesem lub studentów Programu Licencyjnego IPP.

www: http://www.processwork.pl/

[Broken Link?]


» Integracyjne Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe


Firma prowadzi szkolenia i kursy w zakresie komunikacji w biznesie oraz w sektorze społecznym. Oferowane przez firmę warsztaty skierowane są zarówno do firm, jak i do osób prywatnych pragnących podnieść swoje umiejętności komunikacyjne oraz zgłębić sztukę negocjacji. Ponadto ICES dysponuje elegancką i komfortową salą konferencyjną umożliwiającą organizację prestiżowych konferencji, wystawnych bankietów oraz seminariów.

www: http://www.ices.pl/

[Broken Link?]


» Olszewski Studio - kameralna szkoła tańca, kursy indywidualne - Start


Olszewski Studio kameralna szkoła tańca prowadzi warsztaty taneczne i kursy indywidualne w miłej atmosferze: taniec nowoczesny i klasyczny oraz zajęcia z technik rozciągających. Na stronie znajdziemy cennik zajęć w zależnościach od grup. Możemy też sprawdzić grafik zajęć i przeczytać informacje o instruktorach szkoły tańca.

www: http://www.olszewski-studio.pl/

[Broken Link?]


» SHADORA Taniec Orientalny


Shadora jest tancerką, choreografem, instruktorką i reżyserem teatralnym. Specjalizuje się w następujących dziedzinach: -arabski taniec brzucha -bollywood -klasyczny taniec hinduski -widowiska taneczno-teatralne (np. Pokaz z Lampą Alladyna i woalem) -taniec z rekwizytami (miecz, laska, tamburyn, cymble, skrzydła Izis i inne) -rewiowy i nowoczesny taniec orientalny (w tym taniec z krzesłem) Występuje sama oraz z założonym w 2004r. zespołem Teatro del Oriente. Prowadzi warsztaty, kursy, lekcje idnywidualne. Działa na terenie Wrocławia i całej Polski.

www: http://www.shadora.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki