PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Meble łazienkowe


PLANETA ŁAZIENEK oferuje najwyższej jakości artykuły wyposażenia wnętrz. Jedną ze specjalności firmy są meble łazienkowe, np. szafki. Powyższy sklep współpracuje z wieloma uznanymi dostawcami. W ofercie nie zabrakło wygodnych elektrycznych podgrzewaczy wody. Dostępne są tam nie tylko duże, ale i mniejsze sprzęty, np. uchwyty. Oferta obejmuje bogatą gamę baterii, np. natryskowych oraz umywalkowych. Istotne miejsce w omawianej ofercie zajmują wanny oraz natryski. Prócz wyposażenia łazienek, otrzymamy tam artykuły do kuchni, np. baterie.

www: http://www.planetalazienek.pl/

[Broken Link?]


» Inject Group Sp. z o.o. - hydroizolacja bezpowłokowa w technologii białej wanny


Inject Group Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem hydroizolacji bezpowłokowej w technologii „białej wanny” w żelbetowych obiektach kubaturowych. Stosowana przez nas technologia wywodzi się bezpośrednio z rynku niemieckiego. Technologia „białej wanny” charakteryzuje się uszczelnieniem połączeń elementów konstrukcyjnych za pomocą wysokogatunkowych betonów wodoszczelnych jak również specjalistycznych materiałów uszczelniających.

www: http://http:/www.injectgroup.pl

[Broken Link?]


» Baseny


Baseny, sauny, wanny z hydromasażem, powietrzne pompy ciepła, to elementy wyposażenia domu zwiększające jego komfort. Uważamy, że basen przydomowy staje się coraz częstszym elementem naszych domów. Pływanie stanowi jeden z najważniejszych elementów czynnej rekreacji umożliwiając nam zarówno odpoczynek fizyczny jak i psychiczny. Posiadając własny basen nie jesteśmy już zdani na korzystanie z zatłoczonych pływalni miejskich i aquaparków, mamy dostępność do własnej wody przez cały dzień. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie i modernizacji basenów kąpielowych prywatnych i publicznych, zarówno wewnętrznych jak i ogrodowych; w technologii skimerowej lub z rynną przelewową; wykładanych folią PVC, płytkami ceramicznymi lub mozaiką szklaną. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z nadzieją, że powierzycie nam państwo budowę własnego basenu dołączając do grona naszych klientów.

www: http://www.marbud.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» sauny


Keske oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania techniki basenowej. Od fazy projektu, przez wykonanie realizacji, skończywszy na zapewnieniu wszystkich niezbędnych produktów codziennego użytkowania. Chociaż naszym głównym kierunkiem jest technika basenowa, poszerzyliśmy naszą ofertę o dział wellness tworząc rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz hoteli czy farm urody. Oferujemy Państwu m.in. sprzęt do hydroterapii, kapsuły kosmetyczne, baseny ogrodowe, sauny, wanny, aparaty do elektrostymulacji, ultradźwięków oraz masażu endodermicznego. Zdrowy styl życia to nie tylko hasło, lecz kierunek zmian, które dokonują się na naszych oczach.

www: http://www.keske.pl/

[Broken Link?]


» Sauny Radom


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową, która obejmuje produkcję i montaż Saun fińskich, Łaźni parowych, Kabin Infrared (na podczerwień), Saun DUO (zastosowanie w jednej saunie fińskiej tradycyjnego pieca elektrycznego, oraz ceramicznych promienników podczerwieni). W swojej ofercie posiadamy również Profesjonalne wanny i minibaseny SPA z maszynownią i stacją chemii przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej zgodne z normą DIN 19643, Przenośne wanny SPA oraz Beczki do schładzania po kąpielach saunowych.

www: http://www.naspa.pl/

[Broken Link?]


» łazienki


Łazienki klasyczne i niekonwencjonalne. Ceramika, wanny, armatura, kabiny prysznicowe, systemy hydromasazu.Internetowy sklep z wyposażeniem łazienek, szybka realizacja zamówień, porady teczniczne, produkty wysokiej jakości uznanych producentów-Koło, Keramag, Kohler, Riho, Tres, Oras, Hansa. ceramika sanitarna, umywalka, wanna, kabina prysznicowa, bateria, hydromasaż, armatura, panel prysznicowy,meble łazienkowe, sanitariaty, zlewozmywak

www: http://www.aquaplus.net.pl/

[Broken Link?]


» Kotły, piece, podgrzewacze


Sklep Mags oferuje tanio urządzenia grzewcze, artykuły sanitarne, kotły wiszące Junkers, piece gazowe, kotły olejowe, zlewozmywaki, zasobniki wody, podgrzewacze wody, wanny Koło, kabiny prysznicowe, kabiny parowe, baterie kuchenne i baterie łazienkowe Franke. tagi: kotły, zlewozmywaki, kabiny, wanny, gazowe, Geberit wanny, kotły podgrzewacze, podgrzewacze wody, kotły Viessman, kotły olejowe gazowe, kabiny

www: http://www.mags.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki