PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Biuro księgowe w Płocku


Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży i certyfikaty Ministerstwa Finansów gwarantują najwyższą jakość naszych usług. Dodatkowym gwarantem jest najwyższej klasy oprogramowanie. Oferujemy pełen zakres usług księgowych: rozliczenia firm od karty podatkowej po pełną księgowość, rozliczenia pracowników i wszelkie dodatkowe usługi księgowe.

www: http://www.prodesso.pl/

[Broken Link?]


» Dotacje unijne


Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa europejskiego składając wnioski o wsparcie unijne w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych. Świadczymy także z sukcesem usługi dot. wniosków o dotacje unijne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura podatkowego.

www: http://www.adep.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe Poznań usługi księgowe


====== Biuro Rachunkowe Poznań ====== Biuro Rachunkowe Calculonis Poznań to przyjazne biuro księgowe mieszczące się w Poznaniu. Miła atmosfera sprawia, że tutaj poczujesz się jakbyś w rzeczywistości odwiedzał przyjaciela, a nie biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe Calculonis Poznań specjalizuje się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzaniu wniosków VZM-1 o zwrot podatku VAT za materiały budowlane. Przy prowadzeniu księgowości oferujemy szereg usług dodatkowych poza zwykłą obsługą księgową firmy. Między innymi reprezentujemy Ciebie przed Urzędem Skarbowym i ZUS oraz obsługujemy kontrole skarbowe. Podatkowe księgi przychodów i rozchodów prowadzone przez Biuro Rachunkowe Calculonis to pewność, wygoda i bezpieczeństwo. Zanim jednak zdecydujesz się zlecić nam prowadzenie księgowości Twojej firmy koniecznie odwiedź naszą stronę internetową

www: http://www.biurorachunkowe-calculonis.pl/

[Broken Link?]


» Biura rachunkowe Warszawa


Biuro rachunkowe w Warszawie- usługi księgowe i rachunkowe oraz rozliczenia podatkowe, kadry i płace - podatkowa księga przychodów i rozchodów w biuro rachunkowe Warszawa. Tanio. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego w Warszawie. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, który przejawia się tym, iż pomagamy zracjonalizować wydatki z jednoczesnym obniżeniem zobowiązań podatkowych.

www: http://www.biuro-rachunkowe-waw.pl/

[Broken Link?]


» Biuro rachunkowe Żory


Biuro Rachunkowe INTESO w Żorach powstało na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych w prowadzeniu rachunkowości średnich i małych przedsiębiorstw o zróżnicowanych profilach działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jako nieliczni umożliwiamy dojazd do klienta! Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Nasze biuro rachunkowe Żory pracuje na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

www: http://www.inteso.com.pl/

[Broken Link?]


» Kadry plus- Outsourcing kadr i płac, Biuro rachunkowe Kraków.


KADRY plus to firma oferująca kompleksową obsługę kadrowo - płacową oraz usługi księgowe i szkoleniowe związane z administracją pracowniczą. Usługi outsourcingu kadrowo – płacowego to odciążenie Klientów od czasochłonnej i skomplikowanej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych.

www: http://www.kadryplus.pl/

[Broken Link?]


» Księgowość Kraków


Usługi księgowe. Profesjonalna księgowa oferuje :Prowadzenie Pełnej Księgowości, Książki Przychodów i Rozchodów, rozliczanie PIT, obsługę dokumentów dla ZUS i US. Ponad 1o lat doświadczenia, wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności Rachunkowość. Solidnie i rzetelnie. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

www: http://ksiegowa-krakow.pl/

[Broken Link?]


» Biuro rachunkowe w Poznaniu


Biuro rachunkowe Pareto Poznań świadczy usługi księgowe dla średnich i małych przedsiębiorstw. Doradztwo finansowe, obsługa finansów, prowadzenie księgowości, rozliczenia podatkowe i inne usługi. Firma Pareto to profesjonalne i szybkie biuro rachunkowe w Poznaniu. Serwis firmy usługowej Pareto w Poznaniu. Biuro rachunkowe Pareto oferuje profesjonalne usługi księgowe oraz doradcze. Pełna obsługa podmiotów gospodarczych. Firma współpracuje z najlepszymi radcami prawnymi, prawnikami i rewidentami. Usługi księgowe dla małych i średnich firm.

www: http://www.pareto.com.pl/

[Broken Link?]


» Usługi księgowe Warszawa, symfonia, mała i pełna księgowość Warszawa


Lemans - Pełna i mała księgowość - Warszawa. Specjalistyczne usługi księgowe świadczone przez firmę Lemans dzięki wieloletniemu doświadczeniu charakteryzują się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Firma zajmuje się także sprzedażą i wdrożeniami systemów. Serdecznie zapraszamy do współpracy - firma Lemans

www: http://www.lemans.pl/

[Broken Link?]


» Rozliczenia deklaracji Chorzów


Atrakcyjne usługi księgowe - rozliczenia deklaracji pit, vat, nip, prowadzenie księgowości w spółkach, działalności gospodarczej. Zapraszamy także osoby prywatne szukające biura księgowego, które wypełnia rozliczenia roczne PIT. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach. Ceny świadczonych usług są uzależnonie od ilości dokumentów oraz rodzaju prowadzonej działalności i podlegają negocjacji z korzyścią dla Klienta.

www: http://www.saldo-sc.com.pl/

[Broken Link?]


» PLUS Biuro rachunkowe Urszula Rojek, księgowość, rozliczenia ZUS, ewidencja VAT. Wrocław


Strona internetowa biura rachunkowego 'PLUS' z siedzibą we Wrocławiu ul. Estońska 1A, Urszula Rojek. Oferujemy: usługi księgowe, prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, rozliczenia ZUS, usługi kadrowo-płacowe, ewidencja środków trwałych i amortyzacji, ewidencja VAT, pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe, akwizycja OFE i ubezpieczenie na życie

www: http://www.biuroplus.wroc.pl/

[Broken Link?]


» Biuro rachunkowe Tax Books Wrocław - profesjonalne usługi księgowe


Biuro Rachunkowe Tax Books świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

www: http://www.taxbooks.pl/

[Broken Link?]


» Biuro rachunkowe


Biuro Rachunkowe - usługi księgowe, rachunkowe, naliczanie wynagrodzenia, PIT, CIT, VAT, sporządzanie bilansu, doradztwo w zakresie zarządzania, ZUS, rozliczenia, ewidencje, podatki, opieka prawna kancelarii adwokackiej, Licencja Ministra Finansów, Warszawa, Mokotów, Służew. Biuro Rachunkowe - usługi księgowe, rachunkowe, naliczanie wynagrodzenia, PIT, CIT, VAT, sporządzanie bilansu, doradztwo w zakresie zarządzania, ZUS, rozliczenia, ewidencje, podatki, opieka prawna kancelarii adwokackiej, Licencja Ministra Finansów, Warszawa, Mokotów, Służew.

www: http://www.eurokotra.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki