PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Ubezpieczyciel


Ubezpieczenie zapewniające poczucie bezpieczeństwa jest istotne prawdopodobnie dla każdej osoby. W ciężkich chwilach jest asekuracją od problemów finansowych. Zwykle docenia się ubezpieczenia dopiero po przykrych okolicznościach. Celem naszej witryny jest informowanie o ubezpieczeniach typowych internautów. Piszemy artykuły dla kochających podróże - polisa turystyczna, dla myślących o emeryturze - najlepsze OFE i dla domatorów - tanie ubezpieczenia mieszkania. Strona aktywna jest całą dobę 7 dni w tygodniu. W związku z tym masz możliwość odwiedzania jej kiedy tylko chcesz. Myślę, że będziesz zadowolony materiałami, które tam znajdziesz i użyjesz ich w prawdziwym życiu. Jeśli tak będzie to uznamy, że nasza misja został zrealizowany. A to dlatego, że chcemy przynosić realną korzyść innym internautom. W ten prosty sposób uczynimy ten świat lepszym do egzystencji dla nas i dla naszych dzieci.

www: http://www.extraubezpieczenia.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe A. M. Pakuła


Przedmiotem działalności naszego Biura jest kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Obecnie obsługujemy szereg firm z różnych części województwa śląskiego. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również spółki prawa handlowego. Nasze biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie OC, przez co interesy naszych Klientów są w pełni zabezpieczone. Właścicielem firmy jest mgr Anita Pakuła, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmach z branży budowlanej, produkcyjno-handlowej i medialnej. Kwalifikacje te zostały potwierdzone przez Ministra Finansów Certyfikatem Księgowym.

www: http://www. biuropodatki.com.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie auta


Ubezpieczenie AC to dobrowolne ubezpieczenie auta, które zapewnia Ci odszkodowanie w razie kradzieży samochodu, jego zniszczenia lub uszkodzenia. Polisa to gwarancja Twojego poczucia bezpieczeństwa i komfortu na drodze – warto wykupić dobre, atrakcyjne ubezpieczenie samochodu. W naszym serwisie znajdziesz idealne Autocasco – w wyborze pomoże Ci łatwy w obsłudze i niezawodny kalkulator AC. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony – dobra polisa jest w zasięgu Twojej ręki i zasobów portfela! Sprawdź na www.ubezpiecz.net

www: http://www.ubezpiecz.net/

[Broken Link?]


» KURACJA OCZYSZCZAJĄCA ORGANIZM NAJTAŃSZYM UBEZPIECZENIEM ZDROWOTNYM


Przez całe życie gromadzimy w swoim organiżmie chorobotwórcze pasożyty, grzyby, bakterie i wirusy, metale ciężkie np. rtęć, ołów, kadm, trujące związki chemiczne, smog elektromagnetyczny oraz wiele innych toksyn. W ciągu roku wchłaniamy do 5 kg toksyn - trzykrotnie więcej niż kilkanaście lat temu.Efektem są alergie pokarmowe i skórne, ataki astmy, stany zapalne żołądka, zła praca jelit, nadpobudliwość, bezsenność, zaburzenia ciśnienia itd. Związki te utrudniają przyswajanie witamin, makro i mikroelementów. Vega test określa prawdziwe przyczyny przewlekłego zmęczenia, braku odporności czy uporczywej alergii. Właściwa diagnoza umożliwia kierowane usuwanie patogenów .

www: http://www.magnusanimus.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie OC


Masz samochód? Musisz zatem mieć ubezpieczenie OC i AC. O tyle ile brak OC grozi mandatem to AC można dokupić dobrowolnie. Ubezpieczenia komunikacyjne są teraz bardzo reklamowane. Ubezpieczenia auta prowadzi wiele firm, ale wybierz tylko tą sprawdzoną.Najlepsze ubezpieczenia OC i AC oferowane w dobrej cenie znajdziesz na tanie-ubezpieczenia.net. ubezpieczenia komunikacyjne to idealny sposób na zabezpieczenie swojego auta. W razie wypadku, kolizji, ubezpieczenia komunikacyjne gwarantują zwrot kosztów naprawy.

www: http://www.tanie-ubezpieczenia.net/

[Broken Link?]


» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne


W dobie rozwoju komunikacji ważną kwestią są ubezpieczenia wypadkowe. Obecnie większość osób, które posiadają prawo jazdy, ma także samochód. Znaczna grupa ludzi przemieszcza się także dzięki komunikacji miejskiej, podróżuje pociągami, samolotami, czy innymi środkami lokomocji. Żadna jednak z form przemieszczania się nie jest wolna od ryzyka wypadku. Zdarzeń takich nie można przewidzieć, a ich konsekwencje bywają poważne – w ich wyniku można utracić życie lub zdrowie. W takich sytuacjach niezbędna jest fachowa pomoc medyczna, rehabilitacja, czy odszkodowanie wypłacane rodzinie. Takie warunki zapewniają ubezpieczenia wypadkowe, o których dowiesz się więcej na stronie UbezpieczenieOnline.com.pl

www: http://www.ubezpieczenieonline.com.pl/

[Broken Link?]


» Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych - van4u.pl


Wypożyczalnia dysponuje samochodami dostawczymi o ładowności do 1,5 tony oraz kubaturze przewożonego ładunku od 5 do 12 m3. Wszystkie nasze samochody są nowe, zakupione u autoryzowanych dealerów w Polsce, posiadają pełne ubezpieczenie co daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Wszystkie nasze auta wyposażone są w silniki diesla co znacznie obniża koszty transportu, a do ich prowadzenia wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii \"B\". Obecnie działamy na terenie Warszawy i okolic.

www: http://www.van4u.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie zdrowotne


Winterthurpte.pl to strona, dzięki której bez problemu wybierzesz właściwe ubezpieczenie. Seria artykułów na takie tematy jak: ubezpieczenia komunikacyjne – oc i autocasco oraz ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie pomoże Ci zrozumieć rynek firm zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń. Jeśli zaczynasz gubić się na rynku ubezpieczeń odwiedź portal winterthurpte.pl. Na naszej stronie znajdziesz serię artykułów dot. tematów: ubezpieczenia komunikacyjne, polisy na życie oraz ubezpieczenia turystyczne. Z nami bez problemu i utraty czasu odnajdziesz najlepsze ubezpieczenia OC i AC.

www: http://www.winterthurpte.pl/

[Broken Link?]


» Pakiet OC i AC


Investoffers.pl to portal, na którym odnajdziesz wiele przydatnych porad finansowych z zakresu kredytów i ubezpieczeń. Dzięki naszej stronie dowiesz się jak zaciągnąć kredyt, aby nie stracić oraz jakie ubezpieczenie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Uzupełnij swoją wiedzę i nie daj się już nigdy więcej naciągać.

www: http://www.investoffers.pl/

[Broken Link?]


» Tanie ubezpieczenie


Jeśli interesują Cię tanie ubezpieczenia zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.Znajdziesz tam kalkulatory ubezpieczeniowe oraz porównywarkę ubezpieczeń dzięki którym nie tylko wyliczysz składkę ale także kupisz ubezpieczenie online.W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm oraz wiele innych.

www: http://www.tanie-ubezpieczenie.eu/

[Broken Link?]


» ubezpieczenia, ubezpieczenie, ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu


Interesują was ubezpieczenia i chcesz je załatwić w wygodny dla siebie sposób? Jeżeli chcecie ubezpieczenie komunikacyjne, czy jak kto woli ubezpieczenie samochodu, to należy odwiedzić portal www.polisowo.pl. Jest to szybka i niezawodna wyszukiwarka która pomoże w wyborze ubezpieczenia (ubezpieczenia komunikacyjnego) ale wielu innych ubezpieczeń. Polecam wszystkim tą stronę, jest naprawdę niezawodna, posiada bardzo dużo ofert w których można wybierać i przebierać.

www: http://www.polisowo.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia, Kredyty, Pożyczki w Kaliszu oraz przez internet


anie ubezpieczenia w Kaliszu.Nasza firma oferuje szereg ubezpieczeń zarówno w naszym biurze jak i za pośrednictwem internetu.Dzięki porównywarce ubezpieczeń jesteśmy w stanie zawsze wybrać najbardziej korzystną ofertę.U nas napewno kupią Państwo najtańsze ubezpieczenie.Obsługujemy klientów z całej Polski.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.tanieubezpieczenia.kalisz.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie OC i AC - Generali Direct


Ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie AC w Generali Direct to świetny wybór. Na stronie znajdą Państwo funkcjonalny kalkulator OC, który pozwala na szybkie wyliczenie składki ubezpieczenia OC. Z kolei ubezpieczenie AC w Generali Direct to szybki serwis likwidacji szkód komunikacyjnych, czyli tzw. czerwona karta.

www: http://www.generalidirect.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne


Generali proponuje tanie ubezpieczenia firm oraz klientów indywidualnych (ubezpieczenie OC, AC, zdrowotne, turystyczne, ubezpieczenia domu, mieszkania, kosztów nauki i in.), a także możliwość przystąpienia do OFE (Otwartego funduszu emerytalnego), który zapewni bezpieczną emeryturę. Oferta Grupy Generali w Polsce: tanie ubezpieczenia grupowe i indywidualne (zdrowotne, turystyczne, samochodowe), ubezpieczenie mieszkania lub domu, fundusze inwestycyjne, OFE... Informacje, ceny, promocje plus możliwość zakupu online.

www: http://www.generali.pl/

[Broken Link?]


» De Lege Artis Nieruchomości - mieszkania domy działki


Biuro Nieruchomości De Lege Artis zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające wymagania Klientów na rynku nieruchomości. Naszą ideą nie jest przekazywanie adresów nieruchomości, ale przeprowadzenie transakcji. Chodzi o to, aby obie Strony transakcji dotyczącej nieruchomości, miały w sposób maksymalnie możliwy z punktu widzenia prawnego, zabezpieczone swoje interesy. Umowy, które tworzymy są indywidualnie dopasowane do danego stanu prawnego oraz danej nieruchomości. De Lege Artis tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy. Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, również w sprawach finansowych. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kredyt, uprości procedurę kredytową, wskażemy sposób, który pozwoli szybko spłacić kredyt, zadbamy o ubezpieczenie Państwa nieruchomości.

www: http://www.delegeartis.pl/

[Broken Link?]


» PLUS Biuro rachunkowe Urszula Rojek, księgowość, rozliczenia ZUS, ewidencja VAT. Wrocław


Strona internetowa biura rachunkowego 'PLUS' z siedzibą we Wrocławiu ul. Estońska 1A, Urszula Rojek. Oferujemy: usługi księgowe, prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, rozliczenia ZUS, usługi kadrowo-płacowe, ewidencja środków trwałych i amortyzacji, ewidencja VAT, pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe, akwizycja OFE i ubezpieczenie na życie

www: http://www.biuroplus.wroc.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki