PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Tanie loty


Nawet najbardziej wyludniony zakątek świata może być miejscem na wymarzoną podróż nie koniecznie dla szukających wrażeń. Recepta? Dobrze zaplanowane wakacje :) My o tym wiemy dlatego portal Tanieloty.biz to wymarzone miejsce na rezerwację biletów lotniczych dzięki naszej wyszukiwarce online. My jednak wiemy o tym, że tanio nie znaczy dobrze, dlatego spośród ofert 600 linii lotniczych na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czasami tanie loty czasami trochę droższe jednak bardziej komfortowe. Dobry wypoczynek może się udać jeśli skorzystamy jeszcze z ofert hoteli oraz ubezpieczenia na czas podróży, tylko tak żeby spać spokojniej ;) Jeśli bilety lotnicze, rezerwacja hoteli czy wykupienie ubezpieczenia są dla Ciebie problemem zawsze możesz skorzystać z pomocy profesjonalnych konsultantów.

www: http://www.tanieloty.biz/

[Broken Link?]


» Ubezpieczyciel


Ubezpieczenie zapewniające poczucie bezpieczeństwa jest istotne prawdopodobnie dla każdej osoby. W ciężkich chwilach jest asekuracją od problemów finansowych. Zwykle docenia się ubezpieczenia dopiero po przykrych okolicznościach. Celem naszej witryny jest informowanie o ubezpieczeniach typowych internautów. Piszemy artykuły dla kochających podróże - polisa turystyczna, dla myślących o emeryturze - najlepsze OFE i dla domatorów - tanie ubezpieczenia mieszkania. Strona aktywna jest całą dobę 7 dni w tygodniu. W związku z tym masz możliwość odwiedzania jej kiedy tylko chcesz. Myślę, że będziesz zadowolony materiałami, które tam znajdziesz i użyjesz ich w prawdziwym życiu. Jeśli tak będzie to uznamy, że nasza misja został zrealizowany. A to dlatego, że chcemy przynosić realną korzyść innym internautom. W ten prosty sposób uczynimy ten świat lepszym do egzystencji dla nas i dla naszych dzieci.

www: http://www.extraubezpieczenia.pl/

[Broken Link?]


» Leasing aut


Spółka BZ WBK Bank Leasing S.A. oferuje opłacalne dla przedsiębiorstw usługi finansowe. Jest cenionym podmiotem finansującym pojazdy (auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, specjalne). Bogata oferta finansowania, dostosowywana specjalnie do rodzaju działalności i specyficznej sytuacji korzystającego. Partner biznesowy daje możliwość wyboru waluty leasingu, wysokości pierwszej wpłaty, okresu trwania umowy, a także kompleksowe ubezpieczenia na optymalnych warunkach.

www: http://leasing24.pl/

[Broken Link?]


» Praca w Niemczech, dodaj bezpłatne ogłoszenie


Niemcy są krajem dobrze rozwiniętym turystycznie, ciekawie uformowanym pod względem geograficznym, dobrze zagospodarowanym i posiadającym wiele cennych zabytków. Nie jest łatwo przebywać dłuższy okres samotnie poza domem, praca wyjazdowa w Niemczech niejednokrotnie wiąże się z długą rozłąką z rodziną. Podejmując pracę w agencji pośrednictwa umożliwiamy sobie odprowadzanie składek i ubezpieczenia społeczne, oraz zdrowotne, jeśli firma nie wypłaca większej ilości wynagrodzenia w postaci diet delegacyjnych, ponieważ nie są one formalnie wynagrodzeniem

www: http://www.pracawniemczech.org/

[Broken Link?]


» Tanie latanie


Flywings.pl oferuje usługi związane z podróżami lotniczymi. Serwis zawiera duży wybór ofert hoteli w miejscach, gdzie możliwe są tanie loty. Zarówno bilety lotnicze, jak i hotele zarezerwować można za pośrednictwem Internetu. Serwis umożliwia tanie latanie między innymi do Hiszpanii i wielu innych krajów. Specjalnością promowanego serwisu są najtańsze bilety lotnicze do różnych krajów. Odrębną ofertę stanowią rekomendowane przez serwis ubezpieczenia podróżne. Wymagane do rezerwacji formularze kontaktowe znajdują się na omawianej stronie.

www: http://www.flywings.pl/

[Broken Link?]


» naukajazdywolomin.pl


Ośrodek szkolenia kierowców na prawo jazdy Kat. A i B. Szkolimy Skodą Fabia. Zapraszamy na profesjonalny kurs prawa jazdy. Przyjdź a przekonasz się, że warto. Dobrze wyposażona sala wykładowa, dobrze wyszkolona kadra instruktorów nas wyszkolisz się wzorowo i bezstresowo. Zapraszamy! Oferujemy także ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie takich firm jak: pzu, warta, ptu, hdi, hestia, uniqa, interrisk, compensa i inne. naukajazdywolomin.pl

www: http://www.naukajazdywolomin.pl/

[Broken Link?]


» Jakie konto bankowe wybrac


Strona zawiera opis internetowego banku - mBank. Na stronie znajdziesz takie produkty finansowe jakie potrzebujesz! Konta osobiste, Lokaty, kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia i fundusze emerytalne - wszystko w jednym miejscu, dostępne on-line, bez wychodzenia z domu! Jest wiele kont bankowych a także banków ale żaden z nich nie jest tak przejrzysty jak mBank od początku nie ma ukrytych haczyków czy innego rodzaju nieścisłości. Jeden z największych internetowych banków w Polsce. Zaufało mu kilkaset tysięcy ludzi. Nie trać pieniędzy w innych bankach na takie rzeczy jak przelewy, wypłaty z bankomatów, opłata za prowadzenie konta. Pomyśl ile ludzie tracą rocznie na te niby niewielkie wydatki związane z prowadzeniem konta. W skali roku dochodzą do dość dużej sumy. Więc nie ma sensu tracić pieniędzy na konto. Zapoznaj się z oferta na stronie.

www: http://jakie-konto-bankowe.pl/

[Broken Link?]


» Raty na samochód


Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę finansowania środków transportu w Waszej firmie.Naszymi partnerami są wiodące na polskim rynku banki, dające gwarancję szybkiego i skutecznego pozyskania środków finansowychStosujemy procedurę uproszczoną, zmniejszając wszelkie formalności do minimum.Naszym klientom oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne pakietowe oraz na warunkach indywidualnych.Oferujemy leasing środków transportu.

www: http://sampos.pl/

[Broken Link?]


» KREDYTY LOKATY KONTA


Strona przedstawia oferty banków: kredyty konsumpcyjne, kredyty hipoteczne, lokaty bankowe, darmowe konta osobiste, oszczędnościowe i studenckie, karty kredytowe, inwestycje w fundusze i inne oferty: ubezpieczenia i leasing. Na portalu można też spotkać podpowiedzi w kwestii dokonywania wyboru najlepszych usług bankowych. Które czynniki wziąć pod uwagę przy wybieraniu oferty kredytowej, rachunku czy karty płatniczej? Nadto w witrynie prezentujemy informacje finansowe i gospodarcze.

www: http://www.kredyty-lokaty-konta.pl/

[Broken Link?]


» Konto internetowe, banki online, kredyty gotówkowe


Porównanie usług bankowych największych banków w Polsce. Porównaj konta bankowe internetowe ( darmowe ), lokaty online, kredyty internetowe, kredyty gotówkowe, online, ubezpieczenia. Zapytaj ekspertów. Złóż wniosek internetowy. Najlepsze banki w Polsce. Skontaktuj się z doradcami poprzez wypełnienie formularza na stronie, konsultanci oddzwonią do Ciebie.

www: http://www.banki-online.com.pl/

[Broken Link?]


» Radość z życia - agencja turystyczna


Przedstawiamy serwis Radość z Życia jest to witryna www firmy Finanse & Ubezpieczenia & Turystyka Rafał Kolasa, która mieści się w Oświęcimiu.. Prezentujemy tutaj aktualną ofertę, czyli propozycję wyjazdów wakacyjnych i rejsów promami, pływającymi kuroratami. Przygotowaliśmy specjalną wyszukiwarkę, aby mogli Pańśtwo zapoznać się ze szczegółami podróży do wybranego ośrodka wczasowego. Ponieważ naszą specjalnością są również ubezpieczenia, zapewnimy Państwu bezpieczny i spokojny pobyt na wakacjach doradzając odpowiedną polisę wakacyjną. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Wczasy z naszym biurem podróży pozwolą odkryć Państwu radość z życia.

www: http://www.radosczzycia.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie OC


Masz samochód? Musisz zatem mieć ubezpieczenie OC i AC. O tyle ile brak OC grozi mandatem to AC można dokupić dobrowolnie. Ubezpieczenia komunikacyjne są teraz bardzo reklamowane. Ubezpieczenia auta prowadzi wiele firm, ale wybierz tylko tą sprawdzoną.Najlepsze ubezpieczenia OC i AC oferowane w dobrej cenie znajdziesz na tanie-ubezpieczenia.net. ubezpieczenia komunikacyjne to idealny sposób na zabezpieczenie swojego auta. W razie wypadku, kolizji, ubezpieczenia komunikacyjne gwarantują zwrot kosztów naprawy.

www: http://www.tanie-ubezpieczenia.net/

[Broken Link?]


» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne


W dobie rozwoju komunikacji ważną kwestią są ubezpieczenia wypadkowe. Obecnie większość osób, które posiadają prawo jazdy, ma także samochód. Znaczna grupa ludzi przemieszcza się także dzięki komunikacji miejskiej, podróżuje pociągami, samolotami, czy innymi środkami lokomocji. Żadna jednak z form przemieszczania się nie jest wolna od ryzyka wypadku. Zdarzeń takich nie można przewidzieć, a ich konsekwencje bywają poważne – w ich wyniku można utracić życie lub zdrowie. W takich sytuacjach niezbędna jest fachowa pomoc medyczna, rehabilitacja, czy odszkodowanie wypłacane rodzinie. Takie warunki zapewniają ubezpieczenia wypadkowe, o których dowiesz się więcej na stronie UbezpieczenieOnline.com.pl

www: http://www.ubezpieczenieonline.com.pl/

[Broken Link?]


» Bilety lotnicze online


Zapraszamy do skorzystania z usług internetowego serwisu turystycznego OkeyTravel.pl, gdzie w jednym miejscu dokonają Państwo rezerwacji online: bilety lotnicze, hotele, bilety autobusowe, ubezpieczenia podróży, transferu na lotnisku, a także karty Euro 26 oraz karty ISIC. Nasze Call centre czynne 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu +48 12 443 19 35, gdzie na Państwa telefony czekają wykwalifikowani konsultanci.

www: http://www.okeytravel.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia Allianz


Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.

www: http://www.ubezpieczeniasterenga.pl/

[Broken Link?]


» Embayment.Com - doradztwo prawne i ubezpieczeniowe


Usługi doradztwa prawnego i ubezpieczeniowego, prawnej reprezentacji w organach administracji państwowej w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa o cudzoziemcach. Kompleksowe usługi dla nowych firm, MSP, eksporterów, cudzoziemców. Ubezpieczenia dla firm i osób fizycznych.

www: http://www.embayment.com/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie zdrowotne


Winterthurpte.pl to strona, dzięki której bez problemu wybierzesz właściwe ubezpieczenie. Seria artykułów na takie tematy jak: ubezpieczenia komunikacyjne – oc i autocasco oraz ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie pomoże Ci zrozumieć rynek firm zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń. Jeśli zaczynasz gubić się na rynku ubezpieczeń odwiedź portal winterthurpte.pl. Na naszej stronie znajdziesz serię artykułów dot. tematów: ubezpieczenia komunikacyjne, polisy na życie oraz ubezpieczenia turystyczne. Z nami bez problemu i utraty czasu odnajdziesz najlepsze ubezpieczenia OC i AC.

www: http://www.winterthurpte.pl/

[Broken Link?]


» Blog o ubezpieczeniach


Mediator o ubezpieczeniach – nowy blog dla szukających odpowiedniego ubezpieczyciela. Znajdziesz tutaj artykuły na temat ubezpieczeń na życie, samochód (OC, AC), czy mieszkanie. Nie zabraknie porad dotyczących wyboru ubezpieczyciela. Analizy i porównania polskich ubezpieczycieli. Zapraszamy do lektury!

www: http://www.mediator.net.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia - blog


Wiele osób zadaje sobie to pytanie – “Jak się dobrze ubezpieczyć?”. Co zrobić aby czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że jeśli wydarzy się coś niepożądanego, nie pozostaniemy bez wsparcia finansowego naszego ubezpieczyciela. Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na blogu Perfekt.net.pl - blogu prowadzonym przez profesjonalnych ubezpieczycieli.

www: http://www.perfekt.net.pl/

[Broken Link?]


» Tanie ubezpieczenie


Jeśli interesują Cię tanie ubezpieczenia zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.Znajdziesz tam kalkulatory ubezpieczeniowe oraz porównywarkę ubezpieczeń dzięki którym nie tylko wyliczysz składkę ale także kupisz ubezpieczenie online.W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm oraz wiele innych.

www: http://www.tanie-ubezpieczenie.eu/

[Broken Link?]


» Biura księgowe Wrocław


Biuro doradztwa podatkowego i usług księgowych Meritum we Wrocławiu zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych, doradztwem podatkowym, rozliczeniami rocznymi, wnioskami kredytowymi. Przeprowadzamy audyt księgowy i podatkowy, rozwiązujemy sprawy trudne oraz pomagamy w razie zaległości. Cenę za daną usługę ustalamy indywidualnie po generalnym zapoznaniu się z sytuacją. Posiadamy polisę ubezpieczenia OC obejmującą działalność w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wszystkich czynności doradztwa podatkowego.

www: http://www.meritumksiegowa.pl/

[Broken Link?]


» ubezpieczenia, ubezpieczenie, ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu


Interesują was ubezpieczenia i chcesz je załatwić w wygodny dla siebie sposób? Jeżeli chcecie ubezpieczenie komunikacyjne, czy jak kto woli ubezpieczenie samochodu, to należy odwiedzić portal www.polisowo.pl. Jest to szybka i niezawodna wyszukiwarka która pomoże w wyborze ubezpieczenia (ubezpieczenia komunikacyjnego) ale wielu innych ubezpieczeń. Polecam wszystkim tą stronę, jest naprawdę niezawodna, posiada bardzo dużo ofert w których można wybierać i przebierać.

www: http://www.polisowo.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia, Kredyty, Pożyczki w Kaliszu oraz przez internet


anie ubezpieczenia w Kaliszu.Nasza firma oferuje szereg ubezpieczeń zarówno w naszym biurze jak i za pośrednictwem internetu.Dzięki porównywarce ubezpieczeń jesteśmy w stanie zawsze wybrać najbardziej korzystną ofertę.U nas napewno kupią Państwo najtańsze ubezpieczenie.Obsługujemy klientów z całej Polski.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.tanieubezpieczenia.kalisz.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenie OC i AC - Generali Direct


Ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie AC w Generali Direct to świetny wybór. Na stronie znajdą Państwo funkcjonalny kalkulator OC, który pozwala na szybkie wyliczenie składki ubezpieczenia OC. Z kolei ubezpieczenie AC w Generali Direct to szybki serwis likwidacji szkód komunikacyjnych, czyli tzw. czerwona karta.

www: http://www.generalidirect.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne


Generali proponuje tanie ubezpieczenia firm oraz klientów indywidualnych (ubezpieczenie OC, AC, zdrowotne, turystyczne, ubezpieczenia domu, mieszkania, kosztów nauki i in.), a także możliwość przystąpienia do OFE (Otwartego funduszu emerytalnego), który zapewni bezpieczną emeryturę. Oferta Grupy Generali w Polsce: tanie ubezpieczenia grupowe i indywidualne (zdrowotne, turystyczne, samochodowe), ubezpieczenie mieszkania lub domu, fundusze inwestycyjne, OFE... Informacje, ceny, promocje plus możliwość zakupu online.

www: http://www.generali.pl/

[Broken Link?]


» twojepieniadze.info.pl


Wszystko o pieniądzach: kursy walut, notowania giełdy, możliwość zakupu akcji i jednostek funduszów inwestycyjnych, założenia lokaty, konta osobistego, firmowego złożenia przez Internet wniosku o kredyt: hipoteczny, gotówkowy, odnawialny, linię lub kartę kredytową, leasing, porównasz ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, majątkowe, zapiszesz się do najlepszego „OFE”. Na naszej stronie zawiążesz współprace z krajowym rejestrem długów dzięki temu odzyskasz stracone pieniądze lub ochronisz je przed nieuczciwym klientem, rozwiniesz firmę przez udział w przetargach.

www: http://www.twojepieniadze.info.pl/

[Broken Link?]


» Stare i nowe samochody, kredyty samochodowe, ubezpieczenia


Portal motoryzacyjny. Wszystko o starych i nowych samochodach. Kredyty samochodwe. Ubezpieczenia. Alternatywne metody zasilania. Ciekawostki, opisy, galerie, dane techniczne, dane regulacyjne, porady eksploatacyjne, testy, porównania, forum, ogłoszenia, książki motoryzacyjne i wiele innych przydatnych informacji

www: http://www.motohobby.net/

[Broken Link?]


» Konto przez internet


Czy chciałbyś założyć konto osobiste, młodzieżowe, oszczędnościowe z dostępem przez internet bez wychodzenia z domu? Sprawdź ofertę Kredyt-info! Kredyty, konta, lokaty, pożyczki, ubezpieczenia. Tylko najlepsze oferty pewnych instytucji finansowych! Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, lokaty, leasing, konta osobiste, konta młodzieżowe, konta oszczędnościowe, ubezpieczenia, linie kredytowe i wiele innych bez wychodzenia z domu, przez internet! Tylko z Kredyt-info!

www: http://www.primek.pl/

[Broken Link?]


» ubezpieczenia samochodowe


Od 3 lat Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów SKiP pracuje nad wachlarzem produktów i usług, na które wyjątkowe ulgi mieliby jedynie kierowcy szanujący przepisy drogowe. Ubezpieczenia samochodowe. W ten oto sposób, w imieniu swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego, pragnie podziękować im za bezkolizyjną jazdę. Przy współpracy dużych towarzystw ubezpieczeniowych takich jak Warta, Uniqa, Filar oraz Compensa SA powstał nowatorski sposób naliczania ubezpieczeń komunikacyjnych dopasowany i przygotowany na potrzeby „bezpiecznego kierowcy”. Dzięki niemu, osoby kwalifikujące się do tego miana uzyskują znaczące upusty w tych towarzystwach. Te zniżki są traktowane ponad wszelkie inne promocje, czy zniżki towarzystw za bezszkodową jazdę, dzięki czemu „bezpieczny kierowca” zawsze płaci mniej

www: http://www.skip.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki