PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Tłumaczenia ustne


Gabinet MIW proponuje całościową obsługę konferencji: wykonuje tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia konsekutywne, dostarcza pełny sprzęt potrzebny w trakcie konferencji: słuchawki, pomieszczenia dla tłumaczy, głośnikii dodatkowo angażuje ekspertów do obsługiwania partycypantów sympozjów: hostessy, kamerzystę albo fotografa. Oferta tłumaczeń ustnych adresowana jest do ogromnych firm i dodatkowo przeróżnych jednostek samorządowych. Wśród wykonywanych za pomocą biura przekładów MIW tłumaczeń są przede wszystkim: tłumaczenia konferencji, kursów, projektów samorządowych ewentualnie rozpraw w sądzie. Dokonania MIW-u dosięgają całej Polski i również UE.

www: http://www.tlumaczenia-ustne-miw.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń


Translacje inżynieryjne nie mogą być stworzone przez stereotypowego tłumacza, jako że takie teksty żądają ponadplanowej znajomości nomenklatury od translatora- ową teorię wyraża agencja tłumaczeń MIW, wskutek tego w przypadku tłumaczeń technicznych czy pozostałych specjalistycznych MIW przesyła dokumenty w ręce wykwalifikowanej kadry, przygotowanej merytorycznie do tłumaczenia tego typu treści.

www: http://www.tlumaczenia-miw.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń technicznych


Profesjonalne tłumaczenia techniczne. Biuro Tłumaczeń Technicznych wykonuje pomoc wykształconych i doświadczonych specjalistów o głębokiej wiedzy z dziedziny mechaniki i techniki. Realizacja tłumaczeń w szybkim terminie. Firma obsługuje wszystkich chętnych online. Internetowa wycena i przyjmowanie zleceń. W dany projekt może być włączonych kilku fachowców, ułatwiających opracowanie tłumaczenia.

www: http://techniczne-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia profesjonalne


W Poznaniu działa biuro tłumaczeń języków europejskich, np. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. Biuro zatrudnia wykwalifikowanych tłumaczy technicznych, którzy zajmą się przekładem instrukcji obsługi czy specyfikacji. Przekładają również z obszaru branży motoryzacyjnej i IT. Zapewniona kompetencja i dokładność. Wycena tłumaczenia w ciągu 1h. Krótkie teksty przekładane są tego samego dnia.

www: http://www.fachowe-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia tekstów - angielski, polski


Tłumacz języka angielskiego oferuje tłumaczenia pisemne nieuwierzytelnione tekstów i dokumentów z dziedziny: biznesu, prawa, medycyny, dokumentacji Unii Europejskiej, IT, sportu i turystyki, instrukcji, katalogów informacyjnych, a także korespondencji. W prezentowanej ofercie dostępne są także usługi tłumaczenia ustnego podczas konferencji, spotkań biznesowych lub prywatnych jak i rozmów telefonicznych oraz profesjonalne lekcje języka angielskiego.

www: http://www.tlumaczenia-angielski.com.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz rosyjski polski


Dictum Tłumaczenia gwarantuje kompleksową ofertętłumaczeń języka rosyjskiego. Na stronie dowiesz się, jakie są nasze usługi oraz masz możliwość uzyskania niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. Gwarantujemy przekłady dowolnego tekstu na rosyjski, także w trybie przyśpieszonym oraz tłumaczenia konsekutywne. Dla dorosłych i dzieci wprowadziliśmy możliwość uczestnictwa w lektoratach języka rosyjskiego. Dictum to dyskrecja w zakresie tłumaczonych tekstów oraz przystępne ceny.

www: http://www.dictum-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia rosyjski


Elena Tuczyńska jest wykwalifikowanym tłumaczem języka rosyjskiego oferującym przekłady pisemne oraz tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego i na rosyjski. Tłumaczka świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualne, wykonując tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne. W jej ofercie znajdziemy tłumaczenia techniczne, tłumaczenia stron internetowych, pomoc w prowadzeniu korespondencji zagranicznej oraz korepetycje i korektę tekstów.

www: http://www.tuczynska-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Ofertacennik - Justyna Hołosyniuk - Tłumacz języka francuskiego


Tłumaczenia pisemne z języka francuskiego na język polski i z języka polskiego na język francuski. W ofercie : tłumaczenia ogólne, handlowe, techniczne, audiowizualne, tłumaczenia stron www. Inne usługi w języku francuskim : redagowanie słowników i glosariuszy, obsługa korespondencji, wypełnianie formularzy, prospekcja, kontaktowanie firm lub osób prywatnych drogą telefoniczną lub mailową, przepisywanie dokumentów, redagowanie tekstów na bazie dostarczonych materiałów, wyszukiwanie informacji w Internecie, etc.

www: http://www.dobre-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» przysięgły Rybnik Koszalin Touruń Gdynia Rzeszów Płock


express translations. Pełna oferta usług translatorskich (tłumaczenia oraz szkolenia). Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych. Każdej specjalizacji - w zależności od dziedziny dokumentu tłumaczenie skierowane jest do konkretnego tłumacza. Współpracujemy z tłumaczami w ponad 30 krajach na świecie! Zapraszamy!

www: http://tlumaczeniaekspresowe.com/

[Broken Link?]


» TŁUMACZENIA od 50 lat. Wszystkie języki i rodzaje. Najniższe ceny!


Profesjonalizm i niskie ceny od 1957 roku. W ofercie posiadamy tłumaczenia we wszystkich językach. Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Gwarantujemy krótkie terminy. Dzięki zleceniom internetowym można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład nie wychodząc z domu lub z biura. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji. Tłumaczymy też dla osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy. www.mTlumaczenia.pl

www: http://www.mTlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz języka angielskiego


Witam i zapraszam na stronę internetową profesjonalnego tłumacza języka angielskiego i niemieckiego. Tłumaczenie wszystkich typów tekstów ze specjalnością instrukcje obsługi oraz umowy biznesowe. Na stronie znajduje się moje portfolio oraz szczegółowy cennik wykonywanych tłumaczeń. Posiadam, mimo młodego wieku, ugruntowana pozycję na rynku tłumaczeń, ciesząc się przy tym bardzo pozytywna opinią dotychczasowych klientów. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam na stronę.

www: http://www.tanietlumaczenia.net/

[Broken Link?]


» Tłumacz angielski


Serwis tłumacza języka angielskiego zapraasza. Mam do zaoferowani Państwu tłumaczenia 'z' i 'na' angielski. Moje usługi charakteryzuje wysoka jakość i profesjonalizm. Tłumaczenia są wykonywane szybko i rzetelnie. Język angielski, tłumaczenia to nie tylko praca ale również moje hobby. Cena za tłumaczenie angielski na polski już od 14zł za stronę A4.

www: http://www.tanie-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki