PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Koncentratory tlenu - wypożyczalnia koncentratorów tlenu.


Leczenie tlenem to skuteczna opcja terapeutyczna oparta na podwyższeniu ilości tlenu w powietrzu przyswajanym. Potrzebne w leczeniu tym sposobem są koncentratory tlenu. Komórki organizmu, m.in neurony, są bardzo czułe na ubytki tlenu, czyli niedotlenienie. Zbyt mała ilość tlenu dostarczanego do mózgu (nawet przez chwilę) może wyrządzić ogromne ubytki w organizmie. Proces tlenoterapii stosuje się w leczeniu chorób, w których dochodzi do niedoboru tlenu w tkankach w rezultacie zmniejszonej dyfuzji tlenu. Koncentratory tlenu stosuje się W leczeniu schorzeń takich, jak np.: postępująca niewydolność oddechowa. Jedną z szeroko dostępnych metod jest tlenoterapia domowa. Podstawy dla stosowania terapii przy użyciu tlenu to np.: astma oskrzelowa, mukowiscydoza, stany pozawałowe, niedokrwienie mięśnia sercowego, zaburzenia geriatryczne. Obszar zastosowania tlenoterapii jest o wiele bogatszy niż te schorzenia.

www: http://www.koncentratorytlenu.com/

[Broken Link?]


» Dworek Seniora - dom spokojnej starości


Dworek Seniora to uroczy ośrodek położony pośród pól i łąk, w niedalekiej odległości od Warszawy. To miejsce oferujące całodobową opiekę medyczno - opiekuńczą, opiekę diagnostyczno – leczniczą, rehabilitację, terapię zajęciową jak również psychoterapię. Duże, jasne pokoje z łazienką, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferujące dostęp do mediów tj. telewizja, Internet, telefon to standard który zapewniamy. Więcej informacji na http://www.dworekseniora.waw.pl

www: http://www.dworekseniora.waw.pl/

[Broken Link?]


» Strona główna - BioPsyche


BioPsyche Instytut Psychologiczno Neuroterapeutyczny Instytut Bio-Psyche to miejsce gdzie krzyżują się tradycyjne metody terapeutyczne wywodzące się z psychoanalizy z najnowszymi osiągnięciami z obszaru neuronauki. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, treningi Eeg biofeedback oraz diagnozę psychologiczną. Zapraszamy osoby wymagające pomocy psychologicznej jak i osoby chcące poprawić swoją koncentracje, pamięć, wydajność na co dzień. Nasz Instytut spośród innych placówek wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Dbamy o jego komfort psychiczny dobierając każdą z oferowanych metod indywidualnie. Łączymy tradycyjne metody psychologiczne z najnowszym osiągnięciami technologicznymi w obszarze neuronauki.

www: http://www.biopsyche.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» PCPZ Danmed


Terapia aparatem Bicom znajduje zastosowanie między innymi w alergii, gdzie wykonujemy zarówno testy alergiczne, jak i odczulania. Działamy wspomagająco w przypadkach bólów kręgosłupa i stawów, egzemach i innych chorobach skóry oraz astmie oskrzelowej. Terapia biorezonansowa działa korzystnie również w stanach osłabienia układu odpornościowego, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wpływa pozytywnie na gospodarkę hormonalną. Urządzenie znajduje rónież zastosowanie w stanach obniżonego nastroju, depresji oraz nerwicy. Ponadto aparat Bicom oddziałuje bardzo skutecznie w sytuacji walki z nałogami, zwłaszcza dobre efekty związane są z uzależnieniem od nikotyny pozwalając efektywnie walczyć z głodem nikotynowym w organizmie.

www: http://www.danmed.pl/

[Broken Link?]


» Opolskie Centrum Psychodynamiczne


Opolskie Centrum Psychodynamiczne to poradnia psychologiczna znajdujaca się w Opolu, w której pracuje zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów pracujących w konwencji psychodynamicznej. Oferta obejmuje: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Psychoterapia par i małżeństw, Terapia dzieci i młodzieży, Konsultacje psychiatryczne – leczenie farmakologiczne, Szkolenia i warsztaty

www: http://opolskiecentrumpsychodynamiczne.pl/

[Broken Link?]


» Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień


Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

www: http://www.horizon.info.pl/

[Broken Link?]


» HEMOROIDY - Anurex, profilaktyka i skuteczne leczenie hemoroidów.


Od lat 80. istnieje całkowicie naturalna metoda krioterapii. Leczenie zimnem jest skutecznym, niefarmakologicznym sposobem dostępnym dla wszystkich pacjentów, także alergików, osób starszych i kobiet w ciąży. Metoda krioterapii ma również zastosowanie w przypadku pacjentów, co do których nie udało się uniknąć interwencji chirurgicznej. W ich przypadku krioterapia przyśpiesza gojenie się i rekonwalescencję oraz zapobiega nawrotom choroby. Anurex to całkowicie naturalna i niezwykle skuteczna metoda leczenia hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmaceutycznych. . Przynosi natychmiastową ulgę, znosi ból, swędzenie, krwawienie. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach. Stosowanie Anurex-u przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Anurex nie powoduje reakcji alergicznych, ani tez żadnych efektów ubocznych. Dla kobiet w ciąży i alergików.

www: http://www.anurexinfo.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku, Joanna Biegalska


Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku - Ośrodek Psychoterapii Integratywnej. Psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne, interwencja kryzysowa, warsztaty rozwoju osobistego. Zapisy telefoniczne 0519 67 65 63. Informacje także mailowo [email protected]

www: http://www.psychoterapeuta-gdansk.pl/

[Broken Link?]


» Medycyna estetyczna, Depilacja laserowa, Fotoodmładzanie, Urządzenia kosmetyczne, Fototerapia, Trądzik


Naszym celem jest Wasze Zdrowie, Piękno i Uroda. Dostarczamy możliwości tworzenia atrakcyjnych zabiegów w zakresie zdrowia i medycyny estetycznej. Witamy w świecie nowoczesnych technologii do fototerapii światłem LED oraz domowych urządzeń zdrowotnych i kosmetycznych m.in. na fotoodmładzanie, depilację laserową, wzrost włosów, skutecznych zabiegów na trądzik i trądzik różowaty. Urządzenia kosmetyczne które można używać również w domu, to nowy trend w dziedzinie medycyny estetycznej i zabiegów kosmetycznych. Zabiegi kosmetyczne wykonywane naszymi urządzeniami charakteryzuje taki sam poziom skuteczności jak w specjalistycznych klinikach i profesjonalnych salonach kosmetycznych. Aby utrzymać efekty zabiegów kosmetycznych, należy je regularnie powtarzać. Mając nasze urządzenie kosmetyczne w domu, zachowujesz efekt i ograniczasz wydatki związane z dbaniem o zdrowie, piękno i urodę. Zapraszamy do naszego serwisu.

www: http://www.dostawcazdrowia.com/

[Broken Link?]


» Centrum Terapii Naturalnej - kręgarstwo, hirudoterapia


CENTRUM TERAPII NATURALNYCH REMEDIUM NATURA oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, bioenergoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami. Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lesznie, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski. Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

www: http://http:/remedium-natura.eu

[Broken Link?]


» Psycholog Warszawa


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PrimoMedica zaprasza pacjentów do swojej kliniki w centrum Warszawy. Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 21. Zawsze mamy dla Was czas. Pomagamy Wam w zwalczeniu depresji, nerwicy, anoreksji, bulimii, alkoholizmu, narkomanii, bezsenności, pomożemy Wam zwalczyć seksoholizm. Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc - to nasza deklaracja, z której się wywiązujemy. Psychoterapia, psychiatra, psycholog - Warszawa, wszystko w jednym miejscu. Naszą terapię wspomagamy zabiegami z akupresury oraz akupunktury. Skorzystajcie z naszej pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Nie zawiedziemy Was.

www: http://www.primomedica.pl/

[Broken Link?]


» EEG Biofeedback Łódź


ABM Med stosuje nieinwazyjną terapię prowadzącą do rozwoju umysłowego mózgu. Technologia jaką używamy uczy umiejętności panowania nad organizmem i świadomego nim sterowania. Metoda EEG Biofeedback, jaką wykorzystujemy, wpływa na plastyczność umysłu i jego naturalną zdolność do zmian. Niektóre z korzyści terapii EEG Biofeedback: wspomaga koncentracje i podtrzymuje uwagę,przyspiesza i zwiększa szybkość przetwarzania danych przez mózg,uczy panowania nad stresem,zwiększa twórcze myślenie,uczy szybkiego podejmowania decyzji.

www: http://www.biofeedback-lodz.pl/

[Broken Link?]


» Hotele Spa


Centrum Spa i wellness to miejsce, gdzie zakosztujesz prawdziwego relaksu. Aromaterapia oraz seria masaży oferowanych tutaj sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony. Wypróbuj także hydromasaż i inne zabiegi spa. Dzięki nim poprawisz swój wygląd i samopoczucie. Ośrodki Wellness i Spa zapraszają.

www: http://www.spa-poland.pl/

[Broken Link?]


» Castillo Morales


Witryna internetowa prywatnego gabinetu logopedycznego z Poznania dla dzieci i dorosłych. Oferta gabinetu to pomoc logopedyczna oraz konsultacje i diagnostyka dla osób z zaburzeniami w komunikacji, połykaniu, po różnych operacjach mających wpływ na aparat mowy oraz dotkniętych paraliżem nerwu twarzowego. W procesie leczenia wykorzystywana jest także terapia Castillo Moralesa przynosząca nadzwyczaj dobre rezultaty.

www: http://www.naszlogopeda.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Wrocław Psychoterapia Testy Psychologiczne Anna Chmielińska


Psychoterapia, testy diagnostyczne, pomoc psychologiczna w depresji, nerwicy, sytuacjach trudnych i stresowych, zaburzeniach osobowości. Badanie w kierunku wykrycia uszkodzeń układu nerwowego (np dla osób starszych lub po wypadkach). Sesje ogólnorozwojowe dla młodzieży Więcej informacji pod nr tel.: 606 446 630 lub na stronie: www.psycholog-wroclaw.com.pl

www: http://www.psycholog-wroclaw.com.pl/

[Broken Link?]


» Psychoterapia Warszawa


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości świadczy wszechstronną pomoc psychologiczna i psychiatryczną w Warszawie. Terapeuci i lekarze pracujący w ośrodku zajmują się leczeniem zaburzeń, uzależnień oraz pomagają w radzeniu sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami. INZPiRO to prywatny ośrodek świadczący pomoc w zakresie psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Zespół specjalistów zajmuje się problemami emocjonalnymi, seksualnymi, uzależnieniami, bezsennością oraz pomaga w pacjentom w trudnych sytuacjach życiowych.

www: http://www.psychoterapeuci.pl/

[Broken Link?]


» Domowe sposoby na łuszczycę


Leczenie łuszczycy to proces długotrwały i żmudny. Odpowiednia dyscyplina i właściwie dobrana terapia niestety nie zawsze przynosi oczekiwany skutek. Czasem warto spróbować naturalnych sposobów na łuszczycę. Różnego rodzaju domowe metody, wywodzące się z reguły z tradycyjnego ziołolecznictwa, mogą pomóc, o ile są stosowane w porozumieniu z lekarzem i pod jego kontrolą. Poznaj najskuteczniejsze metody walki z łuszczycą.

www: http://www.centrum-luszczycy.info/

[Broken Link?]


» Zabiegi na cellulit


Skuteczna redukcja cellulitu jest możliwa, o ile stosujemy wszechstronną terapię i atakujemy naszą pomarańczową skórkę z różnych stron. Aby odnieść sukces, trzeba zadbać o prawidłową dietę, stosować odpowiednie kosmetyki oraz rozpocząć ćwiczenia. Bardzo pomocne są również różnego rodzaju zabiegi antycellulitowe. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się, jakimi sposobami na redukcję cellulitu warto się zainteresować.

www: http://www.pokonaj-cellulit.pl/

[Broken Link?]


» Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk Katowice


Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez Romana Borczyka, uznanego specjalistę, wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss.

www: http://www.borczyk.pl/

[Broken Link?]


» masaż leczniczy


Dzięki wielu metodom stosowanym w gabinecie można pomóc w powrocie do zdrowia, dobrego samopoczucia, radości zycia, nabrania sił do osiagania sukcesów. Główna ideą jest zapewnienie komfortu fizycznego i psychicznego. W swojej pracy stosuje też elementy chiropraktyki, terapii manualnej (wg. B. Mulligana), oraz techniki terapii manualnej (wg K. Lewita); uzyskując kwalifikacje zawodowe w tych technikach. Ostatnio wprowadziła do swojej pracy terapię czaszkowo - krzyżową. Prowadzi ćwiczenia ,spotkania, kursy i szkolenia.

www: http://www.beatatuszynska.pl/

[Broken Link?]


» psychoterapia białystok


Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Od kilku lat pracujemy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Czas ten ubogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Przyniósł też wiele zmian. Jeszcze kilka lat temu pomoc psychologiczna, terapeutyczna wydawała się ludziom dziwna, tajemnicza, niedostępna. Wiele osób potrzebowało pomocy, ale skrępowanie i lęk powodowały, że z niej nie korzystali. Obecnie zwracanie się o pomoc do specjalisty staje się czymś naturalnym.

www: http://www.otwarci.org/

[Broken Link?]


» psycholog białystok


Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku- NP ZOZ, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Białymstoku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

www: http://www.ideapsychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» seksuolog


Jesteśmy grupą warszawskich seksuologów, psychologów i terapeutów. Prowadzimy konsultacje i terapię indywidualną oraz dla małżeństw i par. Jeśli odczuwasz trudność, nie wiesz co zrobić albo potrzebujesz wsparcia, przyjdź i porozmawiaj z naszym specjalistą. Prowadzimy kompleksowy program edukacji seksualnej, prowadzony zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i wychowawców, opiekunów oraz rodziców. Każde szkolenie, tematyka zajęć oraz ich rozplanowanie czasowe dostosowywane są indywidualnie do potrzeb danej placówki.

www: http://www.mago-psychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» Salon Kosmetyczno-Fryzjerski, Perfumeria STYL


Salon STYL charakteryzuje miła i kameralna atmosfera oraz usługi wykonywane na najwyższym poziomie, dlatego też w gabinetach kosmetycznych wykonywane są autoryzowane zabiegi na twarz, szyje i dekolt luksusowych marek LA PRAIRIE, OLANE, VALMONT oraz pełen zakres usług kosmetycznych i fryzjerskich. Nowością jest MEZOTERAPIA. Zapraszamy również do perfumerii -świata ekskluzywnych zapachów i pielęgnacji. W ofercie STYLu znajdują się również marki niszowe charakteryzujące się niepowtarzalnością i najwyższą jakością.

www: http://www.stylsopot.pl/

[Broken Link?]


» PsychoTerapeutyczni. Pracownia rozwoju osobistegi i psychoterapii


PsychoTerapeutyczni Pracowania rozwoju osobistego i psychoterapii Przede wszystkim pomagamy. Udzielamy wsparcia. Stymulujemy rozwój osobisty. Zwiększamy samoświadomość. Wiemy jak nabrać apetytu na życie. Psychoterapia to fascynujące spotkanie z samym sobą. Umożliwia pogłębienie samoświadomości i lepsze zrozumienie własnego postępowania. Daje szansę na zwiększenie zadowolenia z życia i na pełniejsze przeżywanie każdej chwili. Ułatwia zrozumienie przyczyn doświadczanych skutków a tym samym na pozbycie się toksycznych uczuć i myśli. Psychoterapia ułatwia zrozumienie innych ludzi. Daje siłę by spotkać się z nimi stanowczo i bez lęku - by harmonijnie realizować siebie w relacji z nimi. Wystarczy zrobić pierwszy krok. Od niego zaczyna się każda podróż. Zapraszamy, PsychoTerapeutyczni

www: http://www.psychoterapeutyczni.pl/

[Broken Link?]


» Wrocław - Rehabilitacja - masaż - fizykoterapia - mgr Aleksandra Żurakowska


Nazywam się Aleksandra Żurakowska i jestem magistrem fizjoterapii. Od 2003r. pracuję w przychodniach rehabilitacyjnych, gdzie spotykam się z pacjentami cierpiącymi na różne schorzenia. Zajmuję się także rehabilitacją w domu pacjenta. Mam duże doświadczenie w pracy z wieloma przypadkami. W ofercie m.in: rehabilitacja metodą PNF, masaż (leczniczy, relaksacyjny, sportowy, izometryczny, odchudzający, drenaż limfatyczny), terapia tkanek miękkich, kinezyterapia, wizyty domowe. Zasięg oferty obejmuje: Wrocław i okolice.

www: http://www.wroclaw-rehabilitacja.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Gdańsk


Gabinet Psychoterapaii Psychoanalitycznej - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto. Psychoterapia indywidualna, dorosłych i młodzieży. Pomoc w zakresie: nerwice,depresje, zaburzenia snu i odzywiania, lęki, fobie, kryzysy małżeńskie,problemy rodzinne. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Trójmieście.

www: http://justyna-swierczynska.pl/

[Broken Link?]


» Psychiatria


Strona przedstawia zebraną i skondensowaną współczesną wiedzę na temat psychiatrii, jej teorii oraz psychiatrii w praktyce. Między innymi metody leczenia zaburzeń oraz chorób psychicznych: farmakologia, psychoterapia, psychochirurgia, elektrowstrząsy, hipnoza. Opis zaburzeń osobowości i zaburzeń pośrednich, takich jak: epilepsje, psychopatie, zaburzenia borderline i zaburzenia dysocjacyjne.

www: http://www.psychiatra.mobi/

[Broken Link?]


» Psycholog w Warszawie: Centrum-Ja


Gabinet psychologiczny Centrum-Ja na warszawskim Natolinie. Kilkuletnie doświadczenie, wykształceni psychologowie i psychoterapeuci, dyskrecja, indywidualne podejście do każdego klienta. W ofercie m.in. psychoterapia, porada psychologiczna, terapia małżeńska oraz konsulacje w sprawach pracy zawodowej.

www: http://www.centrum-ja.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki