PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Domy drewniane


Pracownia architektoniczna PRO-EKO-ART z Wrocławia oferuje profesjonalne świadczenia powiązane z wykonawstwem domów. W zakresie oferty kontrahenci mogą tu liczyć na usługi rozpoczynające się na projektowaniu domu, a zakończone na oddaniu domu pod klucz. Architekci PRO-EKO-ART z Wrocławia są fachowcami w domach energooszczędnych oraz ekologicznych, budowanych konwencjonalnie jak również w technologii szkieletowo – drewnianej.

www: http://www.proekoart.com.pl/

[Broken Link?]


» Meble apteczne - www.aptekadesign.pl


Apteka design to firma, która fachowo prowadzi produkcję systemów porządkowania leków. Praca kadry opiera się na realizowaniu projektów najlepszych projektantów mebli. Dzięki możliwości pracy na maszynach sterowanych komputerowo, pracujących na podstawie nowych technologii, każdy pomysł może być wykonany szybko i dokładnie. Jako lider na rynku proponujemy naszym zleceniodawcom 24 miesięczną gwarancję na nasze produkty. Klienci mogą również skorzystać z ofert bezpłatnego montażu mebli wyprodukowanych przez naszą firmę.

www: http://www.aptekadesign.pl/

[Broken Link?]


» Telewizja przemysłowa


Na naszej stronie znajdą państwo informacje na temat telewizji przemysłowej CCTV. Systemy bezprzewodowe stanowią uzupełnienie możliwości oferowanych przez CCTV. Każdy system telewizji przemysłowej – CCTV składa się z kilku niezbędnych elementów służących do monitorowania przestrzeni oraz nagrywania przekazywanego sygnału. Telewizja przemysłowa istnieje ponad 30 lat. Początkowo systemy monitorujące składały się z analogowych kamer i magnetowidów. Więcej ciekawych informacji znajdą państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą stroną.

www: http://technosalon.com.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Interaktywna


Od 2005 roku działamy na rynku rozwiązań informatycznych skupiając się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii. W naszej strukturze stworzyliśmy cztery dedykowane działy - zespoły specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną realizację każdego projektu. Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów dla kilkudziesięciu klientów - od serwisów internetowych przez systemy portalowe i e-commerce po zaawansowane, zintegrowane systemy informatyczne.

www: http://softhis.com/

[Broken Link?]


» Najlepsze leżaki


Jeżeli poszukujesz mebli do ogrodu, które wypełniły by Twoje otoczenie, oraz dodały jej współczesnego charakteru, zapoznaj się z ofertą Oltre. Jest to producent wyrobów z technorattanu, wysokiej jakości, jakie z pewnością będą cieszyć swoim urokiem bardzo długo. Nasi kompetentni designerzy dbają o to, żeby nasze artykuły stale były niezwykłe, a wykonanie ich trwałe oraz rzetelne. Wyroby rattanowe zdumiewają już w wielu ogrodach oraz pomieszczeniach, osobiście zobacz jak wyśmienicie tworzą spójną całość z każdą aranżacją. Na stronie Oltre galeria mebli - zapraszamy.

www: http://www.oltre.pl/

[Broken Link?]


» Pro Technology System


Firma Pro Technology System powstała 2009 r. w Olsztynie i zajmuje się sprzedażą urządzeń oraz doradztwem z zakresu ochrony i zabezpieczeń. Obsługujemy zarówno firmy instalacyjne oraz agencje ochrony jak i klientów indywidualnych. W szerokiej gamie rozwiązań firmy znajdą Państwo wiele grup produktowych, które można podzielić na: Telewizja przemysłowa: Monitoring CCTV Systemy Alarmowe: Alarmy SSWiN Systemy Domofonowe: domofony, wideodomofony, interkomy Systemy Sygnalizacji Pożaru: Oddymianie SSP Systemy Kontroli Dostępu KD ACC Systemy nagłośnieniowe i dźwiękowe systemy ostrzegawcze

www: http://www.ProTS.pl/

[Broken Link?]


» Studio filmowe Mojo Films


Mojo Films zajmuje się produkcją filmową, filmami promocyjnymi i reklamowymi, realizacją filmu. Nasze studio filmowe znajduje się w Warszawie, ale działamy wszędzie tam, gdzie trzeba. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Zastosowanie najnowszych dostępnych technologi w reklamie. Niekonwencjonalne projekty łamiące utarte schematy, młody zespół i głowy pełne filmowej pasji.

www: http://mojofilms.pl/

[Broken Link?]


» Drukowanie Plakatów


Głównym przedmiotem naszych działań jest robienie wydruków wielkoformatowych. Oprócz wydruków na płótnie, robimy też wydruki na folii samoprzylepnej. Proponujemy drukowanie plakatów przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu. Zakres świadczonych usług obejmuje też produkcję ram do zdjęć na płótnie. Ogromnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się obrazy płócienne. Nasze wydruki to świetna ozdoba wnętrza domu, sklepu, biura itp. Zapewniamy wysoką jakość wydruków wykonywanych w oparciu o innowacyjne technologie.

www: http://www.plakato.pl/

[Broken Link?]


» Odzyskiwanie Danych | Naprawa Elektroniki


Firma ELEKTRO-PCAL zajmuje się wykonywaniem fachowych usług informatycznych powiązanych w zasadzie z odzyskiem danych z nośników magnetycznych bazujących na technologii magnetycznej oraz technologii flash. Usługi odzyskiwania danych z nośnika magnetycznego wykonywane są w naszym profesjonalnym laboratorium. Nasza jednostka wykorzystuje tylko najlepsze technologie opracowane przez najlepszych specjalistów na świecie. Przedsiębiorstwo zajmuje się również badaniem usterek jak i naprawianiem układów elektronicznych w nośnikach magnetycznych. Usługi odzysku danych udzielane są na obszarze całej Polski i za granicą.

www: http://www.elektro-pcal.pl/

[Broken Link?]


» Kursy komputerowe dla Seniorów w Gdańsku i Trójmieście


Witryna firmy parającej się prowadzeniem kursów dotyczących obsługi komputera od podstaw, szczególnie z nastawieniem na grupy osób starszych. Nauka w tym zakresie jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna, bowiem biegłość w zakresie korzystania z komputera i Internetu znacząco wpływa na komfort życia. Zamieszczono tu informacje dotyczących miejsc oraz terminów dostępnych kursów. Program szkolenia "Kurs komputerowy dla seniorów" powstał w wyniku czterech lat doświadczeń tak by był maksymalnie skuteczny.Szkolenia organizowane są na ternie Gdańska oraz Malborka. Na stronie także wskazówki i forum dla chcących dowiedzieć się więcej o współczesnych technologiach.

www: http://komputerodpodstaw.pl/

[Broken Link?]


» Posadzki przemysłowe


Uprzejmie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Superbet to doświadczenie i wysoka jakość usług. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi wylewanie posadzek przemysłowych, naprawę posadzek różnego rodzaju. Dobrze zgrany zespół w połaczeniu z sporym doświadczeniem dają 100% zadowolenia. Wykorzystując nowe technologie i dobry sprzęt wykonamy każde zlecone nam zadania szybko i z wysoką jakością przy zachowaniu niskich cen. Zapraszamy do odwiedzienia naszej strony internetowej w celu zaznajomienia się z pełną ofertą firmy Superbet. Na pewno nie pożałujesz - spawdź sam.

www: http://www.superbet.pl/

[Broken Link?]


» Voltex S.A. pomiary transformatorów


Główną dziedziną naszej działalności jest wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań technicznych w przemyśle energetycznym a głównie w gałęzi zajmującej się badaniami transformatorów. W naszej witrynie postaramy się podzielić naszą rozległą wiedzą na temat pomiarów transformatorów i badania zabezpieczeń. Przedstawimy również nasza korzystną ofertę dotyczącą między innymi przemysłowych wymuszalników prądowych oraz trafotestów.

www: http://www.voltex.pl/

[Broken Link?]


» Rejestracja czasu pracy


Jak każda nowoczesna dziedzina Biometryka wymaga dokładnej znajomości technologii, czołowych producentów, najlepszych produktów, trendów i renomowanych marek. W najwyższej trosce o potrzeby naszych licznych klientów biometryczne urządzenia służące do Kontroli Czasu Pracy zostały starannie wyselekcjonowane i przetestowane przez naszych inżynierów w celu ich zaoferowania Państwu pod jednym wspólnym znakiem ELITE Protection Line dającym gwarancję najwyższej jakości produktów oznaczonych jego emblematem. Produkty spod znaku ELITE Protection Line stanowią światową awangardę w tej nowoczesnej i burzliwie rozwijającej się dziedzinie. Bez wątpienia nie mają sobie równych. Wyselekcjonowaliśmy je specjalnie dla Państwa aby móc zaoferować to co będzie wyróżnikiem Państwa firmy, nowoczesnej świadomości technologicznej oraz elitarnym symbolem najwyższej troski o przestrzeganie warunków umów i kontraktów.

www: http://www.elitepl.pl/

[Broken Link?]


» Pozycjonowanie


Agencja interaktywna S 90 jest firmą, która para się upowszechnianiem wizerunku firmy w internetowej rzeczywistości. Naszą ofertą jest seo, a ponadto wytwarzanie stron www. Nasze serwisy www są efektywne oraz bezproblemowe we własnoręcznym prowadzeniu. Kreujemy serwisy www, które też odróżniają się innowacyjną oraz niesamowitą oprawą graficzną. W naszych projektach wykorzystujemy przyszłościowe rozwiązania technologiczne, za pośrednictwem których strony internetowe są bardzo kompetentnie skonstruowane. Na rynku świadczeń interaktywnych działamy już długo, co umożliwia nam budować indywidualne oraz nieschematyczne strony www. Zachęcamy do współpracy.

www: http://www.s90.pl/

[Broken Link?]


» Projekty technologiczne


Firma IBC Grupa, która skupia w swojej grupie trzy niezależne spółki. Na podstawie trafnej współpracy marketingowej oraz wiedzy, na którą składa się wielkie doświadczenie docierają do szerokiego kręgu odbiorców i zapewniają im kompleksową obsługę. Minibrowary, bary, stołówki, hostele, piece rational, dyskoteki czy też puby mogą liczyć na profesjonalne urządzenia gastronomiczna do sprzedaży napojów oraz sprzęty do wyposażenia kuchni. Kolejną grupą usług proponowaną przez Grupę IBC są stojące na najwyższym poziomie projekty technologiczne, spełniające wymagane normy oraz zawierające opinie rzeczoznawców p/poż. Na domiar tego wspomniana firma specjalizuje się w pełnym serwisie i reperacjach urządzeń gastronomicznych, min. takich jak zmywarkifirmy Hobart i wiele innych.

www: http://www.grupaibc.pl/

[Broken Link?]


» Aplikacja do zarządzania projektami


Większość kluczowych inicjatyw w firmach bywa obecnie prowadzonych w formie projektów. Zaraz za tym pojawia się potrzeba wdrażania rozwiązań technologicznych, skoncentrowanych na aktywnościach wchodzących w zakres project management, jak pm-compass. Organizacje wykorzystują projekty jak sposób osiągania zarówno celów strategicznych, jak i operacyjnych. Doprowadza to do znaczącego podniesienia roli zarządzania projektami, jako kluczowej wartości firmy.

www: http://pm-compass.pl/

[Broken Link?]


» Litery podświetlane


Dzięki rozwojowi technologii poligrafia cyfrowa cieszy się niebywałą modą. Nie musimy oczekiwać w bezgraniczność na zlecone przez nas wydruki. Drukowanie cyfrowe jest o dużo szybszą i lepszą metodą aniżeli drukowanie offsetowe. Pomijając nieporównywalnie lepszą jakość wydruku cyfrowego, na jego korzyść przemawia czas realizacji tego, co zamówimy. Poprzez wyeliminowanie całego procesu związanego z wykorzystaniem klisz nasze wydruki mogą być już dostępne po upływie doby, wskutek tego nie będziemy czekać w nieskończoność. Z racji popularności internetu drukarnia cyfrowa, której powierzamy nasze wydruki w każdej chwili może się z nami skontaktować drogą elektroniczną. Nie dość, iż możemy pozyskać próbki sugerowanych przez zleceniobiorcę prac, które mają być wydrukowane to jeszcze z własnego mieszkania jesteśmy wstanie zasugerować drobne poprawki, oraz przy użyciu swej drukarki damy radę zrobić wydruk testowy.

www: http://promujemyfirmy.pl/

[Broken Link?]


» MU Interactive Media - Twoja prywatna transmisja telewizyjna do Internetu!


MU Interactive - pomożemy Ci w najbardziej skuteczny sposób zrealizować Twoją wizję. Telewizyjny profesjonalizm, proste rozwiązania i niskie koszta, to nasze główne zalety. Najbardziej kreatywna firma na rynku nowych mediów. Innowacyjne serwisy i portale internetowe to nasza specjalność. Spółka jest także liderem w zakresie realizacji transmisji telewizyjnych na żywo na potrzeby Internetu. MU Interactive produkuje serwisy społecznościowe (także z wykorzystaniem multimediów wideo), interaktywne gry on-line, platformy turniejowe on-line oraz zapewnia opiekę redakcyjną i zaplecze serwerowe do ich utrzymywania. Wiedząc jak wykorzystać walory nowych mediów, tworzy niekonwencjonalne rozwiązania, testuje nowe technologie i wprowadza je w życie zyskując sympatię użytkowników.

www: http://www.muinteractive.pl/

[Broken Link?]


» Bez Przycisków - tablety i smartfony


Na blogu Bez Przycisków znajdziesz aktualne informacje ze świata mobilnych technologii, specyfikacje telefonów i tabletów oraz recenzje interesujących programów i gier. Prezentujemy najnowsze osiągnięcia ze świata mobilnych technologii i polecamy najciekawsze aplikacje. To co wyróżnia stronę Bez Przycisków to podejście autorów do nawet trudnych tematów. Jeżeli szukasz suchych informacji to to nie jest miejsce dla Ciebie. Publikujemy tylko sprawdzone i rzetelne wiadomości, dodając do nich swoje recenzje.

www: http://bezprzyciskow.pl/

[Broken Link?]


» Kosmiczna Polska


Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Na dzień dzisiejszy często nie podejmuje się ważnych, rozwojowych działań w tej dziedzinie, nie z braku środków,lecz z braku dostatecznej wiedzy, stąd celem witryny jest przybliżanie tematu udziału Polski w badaniach przestrzeni kosmicznej, a także wsparcie organizacji zajmujących się projektami z zakresu technologii kosmicznych, oraz budowa platformy komunikacji między nimi. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie.

www: http://kosmicznapolska.pl/

[Broken Link?]


» Zdjęcia na płótnie


Na stronie internetowej firmy Foto-Greg Studio - www.druk-oprawa.pl można sporządzić wydruki wielkoformatowe fotografii, a także zamówić ich profesjonalną oprawę. W ofercie też profesjonalna oprawa fotografii w różne ramki (ekoramka, artblok, fotoblok, fotoboard) i technologie zdjęć na płótnie, takie jak na przykład fotocanvas. Na stronie można przy pomocy formularza złożyć zamówienie na wybraną usługę oraz przesłać plik do jej realizacji. Firma do druków wielkoformatowych wykorzystuje maszyny EPSON Stylus PRO 7880 i atramenty Epson UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta z trzema rodzajami czerni.

www: http://www.druk-oprawa.pl/

[Broken Link?]


» Drzwi Harmonijkowe - Zakład Stolarski Bogusław i Jerzy Klaczak


Zakład Stolarski Bogusław i Jerzy Klaczak - producent lakierowanych drzwi harmonijkowych z litego drewna. Firma działa od roku 1990 osiągając w tej dziedzinie wysoką pozycję na krajowym rynku. Wyprodukowane i użytkowane w ciągu tych lat drzwi harmonijkowe potwierdziły swoją wyjątkową wartość opartą na wysokiej jakości materiałach, nowoczesnych technologiach i dużej staranności wykonania. Zgodnie z oczekiwaniami klientów Zakład Stolarski Klaczak s.c. przywiązuje dużą wagę do estetyki i wyglądu swoich produktów. Nasze drzwi harmonijkowe zostały opracowane przez doświadczonego projektanta wzorów użytkowych. W efekcie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu solidne drzwi harmonijkowe pasujące do każdego wnętrza.

www: http://www.klaczak.com.pl/

[Broken Link?]


» Domy kanadyjskie


Jeżeli stoisz przed decyzją budowania własnego domu, to powinieneś zapoznać się z naszą witryną. Wybór konkretnej technologii wykonania budynku jest niezwykle ważny. To co możemy Tobie zaoferować to informacje o domach budowanych z drewna. Domy kanadyjskie aktualnie to bardzo popularny temat. Wiele ludzi zachwyconych niskimi cenami oraz oszczędnościami energii wybiera właśnie takie rozwiązanie. Jeżeli posiadasz już taki dom, to zachęcamy Cię do zamieszczenia recenzji, które pomogą innym w dokonaniu wyboru.

www: http://domykanadyjskie.szczecin.pl/

[Broken Link?]


» Strona główna - BioPsyche


BioPsyche Instytut Psychologiczno Neuroterapeutyczny Instytut Bio-Psyche to miejsce gdzie krzyżują się tradycyjne metody terapeutyczne wywodzące się z psychoanalizy z najnowszymi osiągnięciami z obszaru neuronauki. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, treningi Eeg biofeedback oraz diagnozę psychologiczną. Zapraszamy osoby wymagające pomocy psychologicznej jak i osoby chcące poprawić swoją koncentracje, pamięć, wydajność na co dzień. Nasz Instytut spośród innych placówek wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Dbamy o jego komfort psychiczny dobierając każdą z oferowanych metod indywidualnie. Łączymy tradycyjne metody psychologiczne z najnowszym osiągnięciami technologicznymi w obszarze neuronauki.

www: http://www.biopsyche.pl/

[Broken Link?]


» Inject Group Sp. z o.o. - hydroizolacja bezpowłokowa w technologii białej wanny


Inject Group Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem hydroizolacji bezpowłokowej w technologii „białej wanny” w żelbetowych obiektach kubaturowych. Stosowana przez nas technologia wywodzi się bezpośrednio z rynku niemieckiego. Technologia „białej wanny” charakteryzuje się uszczelnieniem połączeń elementów konstrukcyjnych za pomocą wysokogatunkowych betonów wodoszczelnych jak również specjalistycznych materiałów uszczelniających.

www: http://http:/www.injectgroup.pl

[Broken Link?]


» Gadżety elektroniczne


Jesteś ciekawy czym w najbliższym czasie zaskoczą Cię producenci telefonów komórkowych? Lubisz czytać newsy ze świata nowych technologii? Szukasz oryginalnego prezentu dla siebie lub swoich bliskich? Dobrze trafiłeś! Na naszym blogu znajdziesz zawsze świeże i ciekawe informacje na temat najróżniejszych nowinek technicznych z całego świata. Nasz zespół redakcyjny na bieżąco śledzi wszelkie doniesienia z rynku by codziennie dostarczać oryginalne i ciekawe informacje, które z pewnością zainteresują nawet najbardziej wytrawnego gadżetmaniaka. Zapraszamy na www.gadżetmaniak.pl!

www: http://www.gadzetmaniak.pl/

[Broken Link?]


» Kolektory słoneczne Hewalex


Firma Hewalex to polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Nasze podstawowe produkty stanowią kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem, jak również pompy ciepła. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W ciągu wielu lat produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń były i są nadal potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie.

www: http://www.hewalex.pl/

[Broken Link?]


» B2B ONLINE sp. z o.o.


B2B Online jest dostawcą profesjonalnej platformy do sprzedaży i zakupów hurtowych PLANET B2B, opartej na technologii cloud computing, czyli gotowych aplikacji "w chmurze" oraz oprogramowania jako usługi SaaS (software as a service). ma w swojej ofercie dwa nowe produkty: platformę eProcurement - MERCURY B2B jako indywidulane rozwiązanie dla firm, korporacji, grup kapitałowych usprawniające i centralizujące zakupy wewnętrzne oraz rozbudowany dedykowany system GALAXY B2B/B2C służący automatyzacji procesów handlowych i integracji wielu kanałów sprzedaży i zakupów w jeden wielokanałowy system.

www: http://www.b2bonline.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki