PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Tłumaczenia ustne


Gabinet MIW proponuje całościową obsługę konferencji: wykonuje tłumaczenia symultaniczne oraz tłumaczenia konsekutywne, dostarcza pełny sprzęt potrzebny w trakcie konferencji: słuchawki, pomieszczenia dla tłumaczy, głośnikii dodatkowo angażuje ekspertów do obsługiwania partycypantów sympozjów: hostessy, kamerzystę albo fotografa. Oferta tłumaczeń ustnych adresowana jest do ogromnych firm i dodatkowo przeróżnych jednostek samorządowych. Wśród wykonywanych za pomocą biura przekładów MIW tłumaczeń są przede wszystkim: tłumaczenia konferencji, kursów, projektów samorządowych ewentualnie rozpraw w sądzie. Dokonania MIW-u dosięgają całej Polski i również UE.

www: http://www.tlumaczenia-ustne-miw.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz medyczny


Tłumacze zatrudnieni przez Biuro Tłumaczeń Medycznych Supertłumacz to fachowcy, zrzeszeni w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach tłumaczeniowych i medycznych. Daje to pewność najwyższej możliwej jakości ich tłumaczeń. Mogą się oni również poszczycić szybką realizacją zleceń, dzięki możliwości otrzymania ich przez Internet, oraz wyjątkowa dokładność każdego realizowanego przekładu. Konkurencyjne ceny usług.

www: http://tlumaczenie-medyczne.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń


Translacje inżynieryjne nie mogą być stworzone przez stereotypowego tłumacza, jako że takie teksty żądają ponadplanowej znajomości nomenklatury od translatora- ową teorię wyraża agencja tłumaczeń MIW, wskutek tego w przypadku tłumaczeń technicznych czy pozostałych specjalistycznych MIW przesyła dokumenty w ręce wykwalifikowanej kadry, przygotowanej merytorycznie do tłumaczenia tego typu treści.

www: http://www.tlumaczenia-miw.pl/

[Broken Link?]


» Home


Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, z takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, francuski, holenderski, rosyjski, duński, szwedzki, czeski, hiszpański. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z dziedzin prawa, biznesu, ale również motoryzacji i technik komputerowych.Dokonujemy również tłumaczeń dokumentów urzędowych, rejestracyjnych, dyplomów, folderów reklamowych itp. W celu dokładniejszego zapoznania się z ofertą nasze firmy zapraszamy na stronę www.jdl.pl bądź prosimy o kontakt telefoniczny

www: http://www.jdl.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń technicznych


Profesjonalne tłumaczenia techniczne. Biuro Tłumaczeń Technicznych wykonuje pomoc wykształconych i doświadczonych specjalistów o głębokiej wiedzy z dziedziny mechaniki i techniki. Realizacja tłumaczeń w szybkim terminie. Firma obsługuje wszystkich chętnych online. Internetowa wycena i przyjmowanie zleceń. W dany projekt może być włączonych kilku fachowców, ułatwiających opracowanie tłumaczenia.

www: http://techniczne-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia techniczne - język niemiecki


Germanica Sp. z o.o. to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie firmy są między innymi tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), uwierzytelnianie tłumaczeń, sprawdzanie specjalistycznych tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z języka polskiego i na język polski w kombinacji z wieloma językami oraz z języka obcego na język obcy, tłumaczenia ustne konferencyjne. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

www: http://www.germanica.com.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne i biotechnologiczne - Tłumaczenia książek - Globalizacja oprogramowania


Tłumaczymy dla największych światowych koncernów, czołowych firm polskich i zagranicznych. Dzięki konkurencyjnej, zróżnicowanej ofercie z naszych doświadczeń korzystają także mniejsze firmy oraz klienci indywidualni. Tłumaczenia finansowe pisemne oraz ustne m.in. z języków zachodnich na języki środkowo - i wschodnioeuropejskie, np. angielski - czeski. Globalizacja stron internetowych i DTP.

www: http://www.atominium.com/

[Broken Link?]


» Studia w Niemczech


W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc przy rekrutacji na studia w Niemczech oraz kompetente i rzeczowe doradztwo studenckie w tym zakresie. Wszystkie informacje o studiowaniu są w zasięgu ręki. Z nami rekrutacja na studia niemieckie nie będzie już taka skomplikowana. Prowdzimy również biuro tłumaczeń z języka niemieckiego. Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia z niemieckiego na polski lub odwrotnie? Jesteśmy profesjonalistami w tym zakresie! Pisanie prac domowych, referatów, prac magisterskich, tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie fachowych instrukcji i wiele innych!

www: http://www.de-student.pl/

[Broken Link?]


» Kursy angielskiego i holenderskiego we Wrocławiu, tłumaczenia


Zapraszamy do indywidualnej nauki języka angielskiego lub holenderskiego, niderlandzkiego we Wrocławiu. Kursy indywidualne z profesjonalnym lektorem odbywają się w ścisłym centrum miasta. Uczeń sam decyduje o wymiarze czasowym lekcji i ich formie (np. nacisk na komunikację). W ofercie: kursy dla początkujących i zaawansowanych, przygotowanie do certyfikatów (FCE, CAE, CPE, CNaVT), nauka języka specjalistycznego. Oferujemy rzetelne tłumaczenia tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (faktura VAT). Tłumaczymy teksty użytkowe, medyczne, ekonomiczne, techniczne i prawne. Ponadto w ofercie: tłumaczenie treści stron internetowych, lokalizacja oprogramowania. Na pierwsze zamówienie otrzymają Państwo 20% zniżki.

www: http://lektor.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» polsko-czeski.com


Witam, Jestem studentką II roku studiów magisterskich na Filologii Słowiańskiej ze specjalnością czeską na Uniwersytecie Opolskim. W czerwcu 2009 roku uzyskałam tytuł licencjacki na tym samym kierunku i specjalności, ze specjalizacją komunikacja publiczna. Oferuję Państwu usługę tłumaczenia z języka polskiego na czeski oraz czeskiego na polski. Przekładam teksty ogólne i specjalistyczne oraz wszelkie materiały reklamowe, informacje handlowe, korespondencję, strony WWW itp. Przekazane materiały traktuje poufnie. Konkurencyjne ceny!

www: http://polsko-czeski.com/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia profesjonalne


W Poznaniu działa biuro tłumaczeń języków europejskich, np. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. Biuro zatrudnia wykwalifikowanych tłumaczy technicznych, którzy zajmą się przekładem instrukcji obsługi czy specyfikacji. Przekładają również z obszaru branży motoryzacyjnej i IT. Zapewniona kompetencja i dokładność. Wycena tłumaczenia w ciągu 1h. Krótkie teksty przekładane są tego samego dnia.

www: http://www.fachowe-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia tekstów - angielski, polski


Tłumacz języka angielskiego oferuje tłumaczenia pisemne nieuwierzytelnione tekstów i dokumentów z dziedziny: biznesu, prawa, medycyny, dokumentacji Unii Europejskiej, IT, sportu i turystyki, instrukcji, katalogów informacyjnych, a także korespondencji. W prezentowanej ofercie dostępne są także usługi tłumaczenia ustnego podczas konferencji, spotkań biznesowych lub prywatnych jak i rozmów telefonicznych oraz profesjonalne lekcje języka angielskiego.

www: http://www.tlumaczenia-angielski.com.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń


Aploq Translations jest doświadczoną firmą zajmujacą się tłumaczeniami z dziedziny technicznej, medycznej, sądowej, skarbowej, technologii informatycznych, a także w dziedzinie Unii Europejskiej. Przekładamy z wielu języków, w tym z czeskiego, słowackiego, fińskiego, hiszpańskiego czy łotewskiego. Dodatkowo, zajmuje się wszelkiego rodzaju korektami, DTP, badaniem oprogramowania również lokalizalizację.

www: http://www.aploqtranslations.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń BTS


Profesjonalne Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS mieści się w Poznaniu. Nasze biuro tłumaczy teksty na kilkadziesiąt języków świata w tym wszystkie europejskie. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych, przysięgłych jak i ustnych. Nasza firma istnieje w branży tłumaczeń już od kilku lat co dało nam doświadczenie z zakresu wykonywanych przez nas usług oraz renomę na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.btspoznan.eu/

[Broken Link?]


» ProQoS - Program do sklepu internetowego


ProQoS – jest oprogramowaniem pozwalającym na prowadzenie sklepu bądź hurtowni internetowej. W dobie rozwijającego się handlu w internecie, pozwala przedsiębiorcom na poszerzenie swojej grupy odbiorców i nie pozostanie w tyle. Dostępne automatyczne tłumaczenia na wiele języków (również danych katalogowych produktów) wraz z obsługą dowolnych walut umożliwia handel nie tylko w Polsce. System ProQoS obsługuje większość procesów występujących w przedsiębiorstwie. Od sprzedaży, fakturowania, zarządzania magazynem po dostawy i kontroling.

www: http://proqos.com/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia


Jesteśmy zespołem prawie sześćdziesięciu współpracujących osób - tłumaczy, filologów, lingwistów, specjalistów w konkretnych dziedzinach tłumaczenia. Biuro Tłumaczeń Glob oferuje Państwu szeroki pakiet usług, m.in. tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne symultaniczne, tłumaczenia ustne konsekutywne, przysięgłe i zwykłe (niepoświadczone), kompleksową obsługę konferencji. Wykonujemy tłumaczenia o różnorodnej tematyce w 41 językach.

www: http://www.przetlumaczyc.pl/

[Broken Link?]


» mgr Katarzyna Jankosz - tłumacz przysięgły języka niemieckiego


Tłumacz przysięgły z 6-letnim doświadczeniem oferuje tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione w parze językowej niemiecki <-> polski. Specjalizacja: tłumaczenia o tematyce prawniczej, ekonomicznej, obsługa firm (tłumaczenia stron WWW, katalogów, folderów, ofert, umów), tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów USC, dyplomów, świadectw, certyfikatów, zaświadczeń, umów.

www: http://www.verbum-jankosz.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz rosyjski polski


Dictum Tłumaczenia gwarantuje kompleksową ofertętłumaczeń języka rosyjskiego. Na stronie dowiesz się, jakie są nasze usługi oraz masz możliwość uzyskania niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. Gwarantujemy przekłady dowolnego tekstu na rosyjski, także w trybie przyśpieszonym oraz tłumaczenia konsekutywne. Dla dorosłych i dzieci wprowadziliśmy możliwość uczestnictwa w lektoratach języka rosyjskiego. Dictum to dyskrecja w zakresie tłumaczonych tekstów oraz przystępne ceny.

www: http://www.dictum-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Fiction Fighters - największy portal w europie


Witamy i zapraszamy uprzejmie do odwiedzenia nowego portalu poświęconego grze FictionFighters. Firma Prokey odpowiedzialna za powstanie portalu przygotowała tłumaczenia tekstów zamieszczonych przez twórcę gry. Powstało również forum, na którym można przedyskutować palące kwestie. W grze FictionFighters gracz przenosi się do równoległej, komiksowej rzeczywistości aby wypełnić zadania, od których zależy bezpieczeństwo świata. W grze gracz może wcielić się w jedną z trzech profesji - Rawów, Techów oraz Magów. Każda z tych grup posiada inne, unikalne umiejętności. Niebawiem w sklepie internetowym Zachej nabyć będzie można różne dodatki do tej gry. Co więcej sklep oferuje program lojalnościowy, w którym klient może gromadzić punkty wymienialne na produkty.Zapraszamy wszystkich do wspólnego torzenia tej strony.

www: http://www.fictionfighters.eu/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń - tłumacz j. angielskiego


Tłumacz języka angielskiego oraz tłumacz języka rosyjskiego mogą zaoferować Państwu dużo lepsze warunki pracy od jakiegokolwiek biura tłumaczeń. Należy pamiętać, że zwykłe biuro oferuje zawyżone stawki ze względu na fakt, że musi zarobić na siebie jak i też opłacić tłumaczy (którzy pomimo swojej wiedzy otrzymują od biura zaniżone stawki).

www: http://przetlumaczymy.net/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia medyczne


Biuro tłumaczeń medycznych, oferujące profesjonalne przekłady pisemne tekstów o charakterze medycznym. Firma wykonuje przekłady w językach takich jak: niemiecki, francuski, angielski, włoski oraz wielu innych. Tłumacze biura zajmują się tłumaczeniami wszelkich tekstów medycznych: orzeczeń lekarskich, dokumentacji medycznej oraz katalogów i publikacji specjalistycznych.

www: http://www.tlumaczenie-medyczne.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz przysięgły


Kiedy chcemy przetłumaczyć ważny dokument obcojęzyczny powinniśmy skorzystać z dobrego biura tłumaczeń, jakim może być niewątpliwie Biuro Punkt. Tutaj tłumacz przysięgły udzieli nam fachowej pomocy redukując niepewność co do odpowiedniego tłumaczenia. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową.

www: http://www.biuro-punkt.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia rosyjski


Elena Tuczyńska jest wykwalifikowanym tłumaczem języka rosyjskiego oferującym przekłady pisemne oraz tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego i na rosyjski. Tłumaczka świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualne, wykonując tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne. W jej ofercie znajdziemy tłumaczenia techniczne, tłumaczenia stron internetowych, pomoc w prowadzeniu korespondencji zagranicznej oraz korepetycje i korektę tekstów.

www: http://www.tuczynska-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Egzaminy angielski


Lang LTC swoją działalnością obejmuje cały kraj. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń językowych dla Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Mamy bogatą i stale poszerzaną ofertę, w skład której wchodzą m. in. kursy regularne, intensywne, krótkie kursy języka angielskiego, kursy specjalistyczne, kursy blended-learning, szkolenia wyjazdowe w Polsce i za granicą, ponadto audyt językowy oraz tłumaczenia. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do oczekiwań naszych Klientów.

www: http://www.lang.com.pl/

[Broken Link?]


» Niemiecki Szczecin


Nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych nowoczesnymi metodami nauczania: Avalon, Talking Kids. Szkoła językowa Szczecin - kursy angielskiego i niemieckiego. Język angielski i niemiecki. Prowadzimy kursy przygotowawcze dla maturzystów i egzaminów gimnazjalnych. Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia: zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne, tłumaczenia ekspresowe.

www: http://www.effekt.szczecin.pl/

[Broken Link?]


» Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa


Firma istnieje od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych tak w kraju, jak i za granicą.

www: http://www.translex.com.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacze elektroniczne


Sklep online Elemarket prowadzi sprzedaż wysokiej jakości urządzeń elektronicznych do biura i dla domu. Urządzenia tworzące szeroki asortyment sklepu to m.in. tłumacze elektroniczne, słowniki elektroniczne, kalkulatory biurowe i centrale telefoniczne. Elemarket profesjonalna obsługa i gwarantuje bezpieczne transakcje.

www: http://www.elemarket.pl/

[Broken Link?]


» ElfBot.com.pl - Strona główna


Polski support do najlepszego bota do Tibi Elfbota. Tutaj znajdziesz gotowe skrypty, nauczysz się sam je pisać. Zajdziesz także przetłumaczenia z oficjalnej strony. Przetłumaczone tutoriale z oficjalnego forum oraz nasze własne, nie ma lepszego polskiego forum na ten temat. Tutaj zawsze możesz liczyć na pomoc w naprawieniu lub napisaniu skryptu.

www: http://www.elfbot.com.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia angielski


Strona punktu tłumaczeń realizującego tłumaczenia angielski dla wszystkich zainteresowanych klientów prywatnych, a także dla większych firm zdecydowanych na stałą współpracę z nami. Proponujemy także lingwistyczne szkolenia profilowane dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.londoner.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki