PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Szkolenie Green Belt


Szkolenia w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego czy optymalizacji procesów wewnątrz firmy proponuje Open Horizon Training & Consulting. Współpracę rozpoczyna ustalenie celów klienta, do których później dostosowywane są kolejne postępowania. Wiadomości o wymogach organizacji pozwalają na efektywne wprowadzenie koniecznych modyfikacji w firmie po odbyciu szkolenia.

www: http://www.openhorizon.com.pl/

[Broken Link?]


» Zielona szkoła


Ostoja Górska Koninki to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy mogący poszczycić się ponad trzydziestoletnią obecnością na rynku i związanym z tym doświadczeniem oraz znajomością potrzeb Klientów. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja – w górskiej kotlinie, u wrót Gorczańskiego Parku Narodowego – która stanowi gwarancję bezpieczeństwa, ciszy i spokoju oraz wręcz idealne miejsce do skupienia i refleksji. Staramy się postępować zgodnie z definicją nazwy naszego ośrodka – pragniemy, aby nasza Ostoja stworzyła wyśmienite warunki pobytu wszystkim tym, którzy szukają ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku i pragną naprawdę wypocząć oraz poprowadzić efektywne szkolenie w sprzyjających do tego warunkach.

www: http://ostoja.koninki.pl/

[Broken Link?]


» O projekcie - Kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli


Kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych Województwa Łódzkiego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli chcących zdobyć uprawnienia do nauczania pierwszej pomocy. Podniesienie i dostosowanie umiejętności i kwalifikacji kadr oświaty do wymogów ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA w sprawie przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zainwestuj w siebie-zdobądź wiedzę, która ratuje życie Obowiązkowe szkolenia wg Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2009 r. przygotowujące nauczycieli do prowadzenia zajęć w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Nadajemy certyfikat zatwierdzony przez MINISTERSTWO ZDROWIA i MEN uprawniający nauczycieli do prowadzenia zajęć z pierwszej pomocy. Zapraszamy na stronę www.pierwszapomockursy.pl

www: http://www.pierwszapomockursy.pl/

[Broken Link?]


» Dea Training - Szkolenia otwarte


Szkolenia z Technik sprzedaży i budowy pozytywnego wizerunku, uczestnicy biorą czynny udział w treningu, nie zanudzamy uczestników nudnymi wykładamy, lecz każde szkolenie jest inne, dopasowane do audytorium, wiedza trenera to doświadczenie w zawodzie przedstawiciela handlowego, poznacie sprawdzone sposoby, które stosuje trener przez kilka lat swojej pracy - co zrobić aby sprzedaż była efektywna? - Zapraszamy na szkolenia otwarte

www: http://www.deaszkolenia.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia BHP, obsługa i nadzór BHP, szkolenie bhp


Pracodawca zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami jest obowiązany przeszkolić pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed rozpoczęciem przez niego pracy, a także powinien organizować okresowe szkolenia bhp. Należy także zaznaczyć, że za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy odpowiada pracodawca, który powinien chronić zdrowie i życie pracowników przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. BHP-Expert to firma szkoleniowo doradcza organizująca szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe z zakresu bhp, sporządza dokumentacje powypadkową, ocenę ryzyka zawodowego, także w ramach stałej obsługi BHP i PPOŻ zapewnia nadzór i doradztwo.

www: http://bhpexpert.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia


Wyróżniamy się wysokimi miejscami w wynikach wyszukiwarki Google. W tym serwisie zdołasz zareklamować swoje szkolenie i wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Szkolenia w przedsiębiorstwie to doskonała sposobność do integracji zespołu współpracowników. Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podnoszą ich umiejetności. Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji szkoleń dla zakładów pracy. Zachęcam Państwa od odwiedzania naszego portalu. Dzisiejsze obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyposażone są w projektor oraz flipchart. Największy portal szkoleniowy w Polsce.

www: http://www.szkoleniadlafirm.org/

[Broken Link?]


» Kursy bhp


W celu zapewnienia pracownikom podstaw bezpieczeństwa w zakładach pracy, organizuje się specjalne kursy bhp. Szkolenia te prowadzi doświadczony instruktor który pozwala zwrócić uwagę na wiele istotnych faktów związanych z bezpieczeństwem. Program jest dostosowany do branży firmy. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.szkolenie-bhp.eu/

[Broken Link?]


» Hotel SPA


Hotel Agat w Bydgoszczy zaprasza gości w swoje progi. Oferuje nie tylko nocleg. Organizuje także imprezy okolicznościowe i wesela. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna, można zorganizować szkolenie. Dostępny parking i pełne wyposażenie, które zaspokoi wszystkie potrzeby.Zwiedzając Bydgoszcz skorzystaj z usług Hotelu Agat, który ugości Cię w przyjemnym i wygodnym pokoju. Rano śniadanie. Restauracja oferuje catering oraz organizowanie uroczystości. Sala konferencyjna na szkolenie pracowników, lub seminarium. Zapoznaj się z ofertą na stronie agat.bydgoszcz.pl.

www: http://www.agat.bydgoszcz.pl/

[Broken Link?]


» Tanie strony www


Głównym przedmiotem działalności firmy editWEB jest projektowanie stron internetowych dla firm i osób prywatnych na platformie editWEB CMS. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na tanie strony www, szybkie terminy i profesjonalne wykonanie, a przy tym na ciekawe promocje i bardzo konkurencyjne ceny. Zajmujemy się również dystrybucją autorskiego systemu zarządzania treścią editWEB CMS. Na poprawne działanie wykonanych stron internetowych udzielamy gwarancji. Dla każdego klienta przewidujemy także bezpłatne szkolenie z obsługi wdrożonego systemu editWEB CMS.

www: http://www.editweb.pl/

[Broken Link?]


» Gry biznesowe


Jesteśmy firmą działającą na nieznanym dotąd w Polsce obszarze Edutainment w biznesie. To unikalne połączenie edukacji i rozrywki, dla maksymalizacji korzyści biznesowych klienta. Usługi doradcze Exprofesso są nierozerwalnie związane z ofertą programową. Cenimy indywidualność grup i zespołów – każde szkolenie przygotowujemy pod kątem konkretnych uczestników.

www: http://www.exprofesso.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła jazdy Bydgoszcz


Ośrodek Szkolenia Kierowców „Orzeł” stawia na najwyższą jakość szkolenia. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Wykwalifikowana kadra instruktorska, z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu „nowych kierowców” charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością oraz wysokim poczuciem humoru, co zapewnia efektywne szkolenie w przyjaznej atmosferze i gwarantuje wysoki poziom nauczania.

www: http://www.osk-orzel.pl/

[Broken Link?]


» seksuolog


Jesteśmy grupą warszawskich seksuologów, psychologów i terapeutów. Prowadzimy konsultacje i terapię indywidualną oraz dla małżeństw i par. Jeśli odczuwasz trudność, nie wiesz co zrobić albo potrzebujesz wsparcia, przyjdź i porozmawiaj z naszym specjalistą. Prowadzimy kompleksowy program edukacji seksualnej, prowadzony zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i wychowawców, opiekunów oraz rodziców. Każde szkolenie, tematyka zajęć oraz ich rozplanowanie czasowe dostosowywane są indywidualnie do potrzeb danej placówki.

www: http://www.mago-psychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» [RSJ] Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Prawo Jazdy kat. A B w Kielcach | Nauka Jazdy Kielce | WORD |


RAJDOWA SZKOŁA JAZDY Kielce zaprasza na kursy prawa jazdy kat. A i B oraz jazdy doszkalające osoby z Kielc i woj. świętokrzyskiego. Nauka jazdy w RSJ Kielce gwarantuje wysoką zdawalność egzaminu na prawo jazdy w WORD Kielce. Zapraszamy do naszej szkoły jazdy w Kielcach, gdzie najtaniej można odbyć kurs nauki jazdy na prawojazdy na samochod, motor, motocykl, quad oraz szkolenie i godziny dodatkowe, a także najtańsze jazdy doszkalające. Najlepsza oferta nauki jazdy w Kielcach, w tym również przez internet w formie internetowego kursu prawa jazdy, pod opieką najlepszych instruktorów - tylko w Rajdowej Szkole Jazdy KIELCE.

www: http://www.rsj.com.pl/

[Broken Link?]


» Rasy psów, pies, psy. Zapraszamy do portalu rasy-psow.com


Rasy psów, charakterystyka i dokładny opis każdej rasy. Galeria zdjęć. Zdrowie, żywienie i pielęgnacja psa. Hodowle, wychowanie i szkolenie psów. Pies, psy, Hovawart, Owczarek niemiecki, Tosa Inu, Dog argentyński, Owczarek kaukaski, Bokser, Amerykański staffordshire terrier, sznaucer olbrzymi i wiele innych ras psów. Witamy na stronie http://rasy-psow.com

www: http://rasy-psow.com/

[Broken Link?]


» SwiftTRADE Gliwice. Daytrading na giełdach akcji to nasza domena. Jeste?my najstarszym polskim biurem SwiftTrade Inc. - Home


Strona domowa biura Swift Trade Gliwice. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą giełdową. Trudnimy się wyszukiwaniem, szkoleniem i zatrudnianiem osób mających naszym zdaniem predyspozycje by osiągnąć spektakularny sukces na globalnych giełdach akcji. Każdy ma szansę zakwalifikować się na naszą praktykę przez co rozpocząć zawrotną karierę na rynkach kapitałowych.

www: http://swift-trade.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Białystok


Psycholog praktyk, terapeuta kinezjolog, artterapeuta, terapeuta pedagogiczny. Studiowała na Uniwersytecie w Białymstoku, gdzie ukończyła Podyplomowe Studium Terapii Pedagogicznej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, w Wyższej Szkole Psychologii przy Rosyjskiej Akademii Nauk, w Instytucie Ekonomii i Kultury, w Amerykańsko-Rosyjskiej Akademii "Intercollege" na wydziale Parapsychologii, Studium Kultury i Oświaty w Warszawie. Ukończyła też Medyczne Studium Zawodowe i specjalizację z zakresu pielęgniarstwa / położnictwa środowiskowo-rodzinnego oraz m.in. międzynarodowe szkolenie z kinezjologii edukacyjnej metodą Dennisona, artterapii, dotyku dla zdrowia.

www: http://www.toczydlowska.eu/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki