PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Portale korporacyjne Zeto


Firma jest znana w branży od wielu lat, przez co ma spore doświadczenie nie tylko w wykonywaniu swoich usług, ale również w kwestii obsługi i współpracy z klientem. Całościowo to przyczynia się do zadowolenia i długiej współpracy obydwu stron. Outsourcing IT nie jest prostą sprawą, ale firma Zeto bardzo dobrze sobie z tym radzi, ponieważ zatrudnia wykwalifikowanych i z dużym potencjałem pracowników. Każdy specjalista już po rozpoczęciu współpracy z firmą przechodzi dodatkowe szkolenia i treningi, by poziom usług była z pewnością na najwyższym poziomie.

www: http://www.zeto.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenie Green Belt


Szkolenia w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego czy optymalizacji procesów wewnątrz firmy proponuje Open Horizon Training & Consulting. Współpracę rozpoczyna ustalenie celów klienta, do których później dostosowywane są kolejne postępowania. Wiadomości o wymogach organizacji pozwalają na efektywne wprowadzenie koniecznych modyfikacji w firmie po odbyciu szkolenia.

www: http://www.openhorizon.com.pl/

[Broken Link?]


» Centrum szkoleń branżowych - Strona główna - CSB szkolenia


Centrum szkoleń branżowych to profesjonalna firma zajmująca się organizacją szkoleń. Profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony środowiska, administracji, geologi. , warsztaty, seminaria m.in. z zakresu ochrony środowiska, transportu, administracji, bhp. CSB szkolenia. Specjalizujemy się w organizacji branżowych szkoleń B2B dedykowanych pracownikom prywatnych firm oraz administracji państwowej. Koncentrujemy się na tematyce ochrony środowiska, transportu drogowego, prawa pracy, budownictwa, nieruchomości oraz służby zdrowia.

www: http://csb-szkolenia.pl/

[Broken Link?]


» Kursy komputerowe dla Seniorów w Gdańsku i Trójmieście


Witryna firmy parającej się prowadzeniem kursów dotyczących obsługi komputera od podstaw, szczególnie z nastawieniem na grupy osób starszych. Nauka w tym zakresie jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna, bowiem biegłość w zakresie korzystania z komputera i Internetu znacząco wpływa na komfort życia. Zamieszczono tu informacje dotyczących miejsc oraz terminów dostępnych kursów. Program szkolenia "Kurs komputerowy dla seniorów" powstał w wyniku czterech lat doświadczeń tak by był maksymalnie skuteczny.Szkolenia organizowane są na ternie Gdańska oraz Malborka. Na stronie także wskazówki i forum dla chcących dowiedzieć się więcej o współczesnych technologiach.

www: http://komputerodpodstaw.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia sprzedażowe


Zdolności związane z inteligencją emocjonalną odgrywają coraz poważniejszą rolę w nowoczesnym środowisku biznesowym. Blog przedstawia problematykę doskonalenia tych zdolności - komunikacji, prezentacji, negocjacji i osobistej efektywności. Przedstawia praktyczne wskazówki do samodzilenej praktyki i demaskuje wiele często wyznawanych mitów. Proponowana wiedza bazuje na konkretnych badaniach naukowych i doświadczeniach. Witryna przedstawia też ofertę profesjonalnych szkoleń - sprzedażowych i wystąpień publicznych.

www: http://dominiklipinski.com/

[Broken Link?]


» Witamy na stronie ModusLRT - Leasing Recruitment Training


Modus LRT jest renomowaną firmą, która działa w takich sektorach rynku jak leasing pracowniczy, szkolenia dla pracowników oraz kompleksowe przeprowadzanie procesu rekrutacji. Zapraszamy na naszą stronę osoby szukające pracy oraz pracodawców, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy kontakt z każdym zainteresowanym poprzez łatwy w użyciu system rejestracji. Nasi pracownicy gwarantują najwyższą jakość usług oraz kompleksowe podejście do problemu.

www: http://www.moduslrt.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia biznesowe


Best Solutions wspiera klientów w codziennych działaniach operacyjnych i dążeniu do realizacji założonych celów. Wartości, jakimi się kierujemy to: Odpowiedzialność, Rzetelność i Szacunek. Best Solutions to indywidualnie dopasowana oferta pod konkretnego klienta. To monitorowanie efektywności zastosowanych rozwiązań i bieżące reagowanie na problemy. Każdego dnia wzrastamy razem z naszymi klientami bogatsi o wiedzę i nowe umiejętności, jakie wspólnie zdobywamy realizując programy wdrożeniowe i szkoleniowe.

www: http://www.skutecznewarsztaty.pl/

[Broken Link?]


» thefood.pl | Kuchnia Molekularna


Kuchnia molekularna to firma thefood.pl która zajmuje się tylko i wyłącznie kuchnią molekularna i w tym jesteśmy najlepsi! Oferujemy pokazy kuchni molekularnej, szkolenia oraz warsztaty które skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Pokazy Kuchni molekularnej kierujemy przede wszystkim w kierunku imprez integracyjnych, konferencji, uroczystych kolacji czy też imprez firmowych! Podczas show jakim zdecydowanie jest pokaz kuchni molekularnej w użyciu jest ciekły azot który zamraża dosłownie wszystko! Jego temperatura to prawie minus dwieście stopni i zamraża nawet alkohol! A więc dzięki niemu możemy przygotować sorbet z wódki albo lody z whiskey! Do współpracy zapraszamy firmy eventowe które poszukują nowych i świeżych rozwiązań. Pokazy kuchni molekularnej są bardzo innowacyjne i na długo pozostaną w pamięci uczestników wydarzenia!

www: http://thefood.pl/

[Broken Link?]


» Symfonia


Programy Symfonia stworzone przez firme Sage to doceniane od dawna narzędzie do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem, dzieki któremu możliwe jest znaczne usprawnienie oraz przyspieszenie większej części procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Firma Dr IT jest oficjalnym partnerem Sage, trudniącym się zarówno dystrybucją programu Symfonia, jak również aktywna obsługa klienta w kwestii oprogramowania przeznaczonych dla firm. Do naszej oferty zaliczyć trzeba przede wszystkim rozprowadzanie oprogramowania, doradzanie i pomoc we wdrażaniu oprogramowania w firmie. Oferujemy oprócz tego szkolenia z obsługi produktów Sage. Zapraszamy gorąco na naszą oficjalną witrynę www celem zaznajomienia się z nasząbez wątpienia atakcyjną ofertą. Możecie nas również odwiedzić w naszym biurze znajdującym się przy ul. Pilotów 37/5, 31-462 Kraków lub w naszych oddziałach w innych miastach.

www: http://www.drit.pl/

[Broken Link?]


» Symulator jazdy


Najlepszej generacji symulatory jazdy w całej Polsce posiada Fabryka Siły Wody i Ognia. Zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji. Zapewniamy kołowo-sportowe emocje! Wiele opcji, szczegóły nawiązujące do autentycznych pojazdów sportowych, kinetyczne siedzenia i świetna grafika to niepodważalne atuty każdego symulatora. Prowadzimy też wynajem symulatorów na imprezy motoryzacyjne, pikniki firmowe, dni otwarte, szkolenia.

www: http://www.symulatory.imprezy-rajdowe.pl/

[Broken Link?]


» Tarcze ścierne


TECH SC – nasza oferta tarcz i papierów ściernych spełnia surowe wymagania jakościowe, jakie stawiane są obecnie zarówno przez firmy, jak i indywidualnych rzemieślników. Nasi konsultanci wciąż przeczesują rynek, tak, aby wszystkie nowinki były dostępne w naszej ofercie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty bezpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz testy indywidualne na stanowiskach pracy.

www: http://www.tech-poznan.pl/

[Broken Link?]


» O projekcie - Kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli


Kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych Województwa Łódzkiego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli chcących zdobyć uprawnienia do nauczania pierwszej pomocy. Podniesienie i dostosowanie umiejętności i kwalifikacji kadr oświaty do wymogów ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA w sprawie przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zainwestuj w siebie-zdobądź wiedzę, która ratuje życie Obowiązkowe szkolenia wg Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2009 r. przygotowujące nauczycieli do prowadzenia zajęć w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Nadajemy certyfikat zatwierdzony przez MINISTERSTWO ZDROWIA i MEN uprawniający nauczycieli do prowadzenia zajęć z pierwszej pomocy. Zapraszamy na stronę www.pierwszapomockursy.pl

www: http://www.pierwszapomockursy.pl/

[Broken Link?]


» Karate Turek Zapisy Karate KickboxingK 1 ZAPISY Muay Thai Oyama - www.karate.turek.net.pl


Zapisy do różnych grup wiekowych od 30 lat w Turku Karate kickboxing Muay Thai K 1 Zapisy M. Oyama Klub jest Mistrzem Polski w walkach i kata. Działalność klubu obejmuje zajęcia rekreacyjne dla wszystkich, specjalistyczne treningi dla zawodników w różnych kategoriach wiekowych ale i również szkolenia instruktorów jak i zawodników. Klub organizuje również obozy dla dzieci. Więcej informacji, zdjęć, relacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzania!

www: http://karate.turek.net.pl/

[Broken Link?]


» KJA - Kursy Jezyka Angielskiego - Ewa Sokulska


Kursy, szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez Panią Ewę Sokulską i odbywają się w Konstancinie-Jeziorna. Lekcje kierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych i mogą odbywać się indywidualnie lub w małych grupach. Program jest odpowiednio dobierany dla potrzeb każdego z uczestników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

www: http://www.kja-english.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» RAFBHP P.H.U. - O FIRMIE


DORADZTWO – SZKOLENIA BHP - DOKUMENTACJE BHP-SZKOLENIA P.POŻ- NADZÓR BHP I P.POŻ-ODZIEŻ ROBOCZA Witam Państwa serdecznie na stronie Firmy RAFBHP P.H.U. Firma została utworzona na początku 2010 roku i zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie bhp oraz ochrony przeciwpożarowej (P-poż), jak również wsparciem klientów indywidualnych oraz firm w zakresie artykułów bhp (odzież robocza,sprzęt bhp) Proponuje Państwu stałą współpracę na zasadzie outsourcingu, lub realizację pojedynczych zleceń w zakresie działalności firmy. Misją firmy jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz w zakresie artykułów bhp i ppoż. Szkolenia prowadzę w miejscu pracy- dojeżdżam do klienta lub też w formie samokształcenia kierowanego.

www: http://www.rafbhp.org.pl/

[Broken Link?]


» naukajazdywolomin.pl


Ośrodek szkolenia kierowców na prawo jazdy Kat. A i B. Szkolimy Skodą Fabia. Zapraszamy na profesjonalny kurs prawa jazdy. Przyjdź a przekonasz się, że warto. Dobrze wyposażona sala wykładowa, dobrze wyszkolona kadra instruktorów nas wyszkolisz się wzorowo i bezstresowo. Zapraszamy! Oferujemy także ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie takich firm jak: pzu, warta, ptu, hdi, hestia, uniqa, interrisk, compensa i inne. naukajazdywolomin.pl

www: http://www.naukajazdywolomin.pl/

[Broken Link?]


» Gorzów Wlkp. - info o pracy, kursach, szkoleniach


Portal poświęcony ofertom pracy i czynnikami z nią związanymi, czyli stażem, kursami i szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje. Dowiesz się jak napisać CV, jak przygotować się na rozmowę o pracę a także poznasz przyczyny i rodzaje bezrobocia. Pomożemy znaleźć Ci pracę w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach. Znajdziesz ciekawe szkolenia przygotowujące do przyszłej pracy oraz oferty stażu. Zamieść swoje ogłoszenie w dziale szukam pracy a pomożemy Ci ją znaleźć. Ponadto porady jak napisać własne CV oraz list motywacyjny. Schematy pisania i gotowe przykłady.

www: http://www.gorzownet.pl/

[Broken Link?]


» Dea Training - Szkolenia otwarte


Szkolenia z Technik sprzedaży i budowy pozytywnego wizerunku, uczestnicy biorą czynny udział w treningu, nie zanudzamy uczestników nudnymi wykładamy, lecz każde szkolenie jest inne, dopasowane do audytorium, wiedza trenera to doświadczenie w zawodzie przedstawiciela handlowego, poznacie sprawdzone sposoby, które stosuje trener przez kilka lat swojej pracy - co zrobić aby sprzedaż była efektywna? - Zapraszamy na szkolenia otwarte

www: http://www.deaszkolenia.pl/

[Broken Link?]


» Kursy prawa jazdy w Warszawie


Zanosisz się z zamiarem zapisu na kurs nauki jazdy w Warszawie? Sprawdź ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Ośrodek Szkolenia Alfa stawia na profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jako jedna z nielicznych szkół jazdy w Warszawie posiadamy mnóstwo nagród, wyróżnień i certyfikatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy ALFA Warszawa.

www: http://www.alfa.info.pl/

[Broken Link?]


» Opolskie Centrum Psychodynamiczne


Opolskie Centrum Psychodynamiczne to poradnia psychologiczna znajdujaca się w Opolu, w której pracuje zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów pracujących w konwencji psychodynamicznej. Oferta obejmuje: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Psychoterapia par i małżeństw, Terapia dzieci i młodzieży, Konsultacje psychiatryczne – leczenie farmakologiczne, Szkolenia i warsztaty

www: http://opolskiecentrumpsychodynamiczne.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia w Krakowie - Skills Up!


Wimed – znaki drogowe powstała w 1988 roku. Początkowa nazwa firmy to: Wykonywanie i Montaż Elementów Drogowych. W przeciągu tych lat firma ciągle się rozwijała. Daliśmy się poznać jako firma, która wyszukuje i produkuje najlepsze produkty z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Współpracujemy z norweską firmą Juralco , firmą Lattix oraz amerykańskim potentatem Trinity. Aktualnie jesteśmy najlepiej rozpoznawaną marką w tej branży w Europie jak i w Polsce. W skład naszej oferty dostępnej na stronie Znaki drogowe sklep wchodzą: - znaki drogowe; - odblaski; - urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego; - elementy oznakowania tymczasowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – znaki drogowe ceny.

www: http://skillsup.pl/

[Broken Link?]


» INTER CARS hotel Nowy Dwór Mazowiecki– Top Hotel


Hotele w Nowym Dworze Mazowieckim są różne ale nasz Top Hotel jest wyjątkowy. Położenie w samym Centrum miasta idealna lokalizacja oraz standard wykonywanych usług stanowi gwarancję zadowolenia naszych Gości . Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje de-lux, pokoje jednoosobowe oraz dwuosobowe. Wspaniała kuchnia naszej restauracji zauroczy każde podniebienie. Organizujemy konferencje , szkolenia nasz personel zrealizuje każde zamówienie . Naszym sukcesem jest zadowolenie i uśmiech naszych Gości. Serdecznie Zapraszamy Top Hotel Nowy Dwór Mazowiecki Ul. Paderewskiego 1 Tel. 22 188 41 44 [email protected] www.tophotelndm.pl Zapraszamy JUŻ 01.03.2011 Na hasło Top Hotel udzielamy rabaty: Na usługi gastronomiczne 10% Na usługi noclegowe 10%

www: http://www.tophotelndm.pl/

[Broken Link?]


» JUVENTA - warsztaty rozwoju osobistego


Ciągły rozwój intelektualny pracowników to podstawa działania każdej firmy. W obecnych czasach coraz częściej pracodawcy wybierają specjalistyczne kursy i szkolenia, aby pomóc nie tylko sobie osiągnąć sukces, ale osiągnąć go przy pomocy wykwalifikowanych, zatrudnionych osób. System szkoleń i warsztatów oferuje Państwu Alicja Burnatowska – socjolog i psycholog społeczny. Przeprowadza szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenia z asertywności, warsztaty rozwoju osobistego, treningi komunikacyjne, dla handlowców i wiele więcej. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.

www: http://szkolenia-juventa.pl/

[Broken Link?]


» Spawania i zgrzewania Wykonywanie dokumentacji spawalniczej MS Tech-Solutions


MS Tech–Solutions to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa technicznego. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy. Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasze działania są zawsze zorientowane na optymalizacje kosztów naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu i o każdej porze! Nasza misja Jesteśmy po to, aby rozwiązywać problemy naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy nasze bogate doświadczenia zawodowe i wiedzę branżową, zdobytą w trakcie pracy w przemyśle. Nasze wartości -innowacje i profesjonalizm -zaufanie i uczciwość -ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę od najlepszych -zapewnienie naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie

www: http://www.mstech.com.pl/

[Broken Link?]


» Kultura organizacji


Pomoc w zakresie szkoleń biznesowych dla firm, zarządzania zmianą, doradztwa strategicznego a także kultury organizacji udzielana przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Indywidualna pomoc i konsultacje w takich dziedzinach jak doradztwo strategiczne, kultura organizacji, szkolenia biznesowe dla firm oraz zarządzanie zmianą. Diagnoza problemów i wspólne ich rozwiązywanie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

www: http://businessdoctors.pl/

[Broken Link?]


» Coaching


Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są negocjacje.

www: http://www.szkolacoachow.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia dla firm


Akademia Przemawiania GOLDEN SPEECH to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która powstała na początku 2009 roku w Bydgoszczy. W ciągu kilku miesięcy zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe pod nazwą: "Akademia Stylu i Wizerunku dla Kobiet". Obecnie nadal z powodzeniem realizujemy te szkolenia w Bydgoszczy i Szczecinie. Poszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia dla Mężczyzn oraz o szkolenia z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, asertywności, wystąpień publicznych, kreatywności. Uruchomiliśmy również szkolenia dla osób w wieku przedprodukcyjnym (16 - 19 lat).

www: http://www.goldenspeech.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia Elektryczne SEP Egzamin SEP Kursy SEP Uprawnienia SEP Medsport Equipment


Szkolenia elektryczne Warszawa,kursy SEP ,Warszawa - Szkolenia sep,uprawnienia sep,egzamin sep,szkolenia elektryczne Medsport. O FIRMIE "Najlepsza firma szkoleniowa na rynku- 100% zadowolonych kursantów ” Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Firma Medsport Equipment specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń energetycznych. Naszą wizytówką są znakomici wykładowcy posiadający wiedzę teoretyczną, wieloletnie doświadczenie, przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia do przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych na uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji G1, G2, G3.

www: http://www.kursyenergetyczne.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki