PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy


Serdecznie zapraszam wszystkich na tanie, skuteczne i efektywne korepetycje z matematyki na terenie Bydgoszczy. Posiadam niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą gdyż korepetycji udzielam nieprzerwanie od kilku lat. Pomagam uczniom na wszystkich poziomach nauczania(szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia oraz studia). Prowadzę także specjalne przygotowania do matury. W cenie za godzinę zegarową(60 minut) jest także dojazd do ucznia. Jeśli masz problem z matematyką nie zwlekaj i zgłoś się do mnie.

www: http://www.korepetycje.jcom.pl/

[Broken Link?]


» Zielona szkoła


Ostoja Górska Koninki to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy mogący poszczycić się ponad trzydziestoletnią obecnością na rynku i związanym z tym doświadczeniem oraz znajomością potrzeb Klientów. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja – w górskiej kotlinie, u wrót Gorczańskiego Parku Narodowego – która stanowi gwarancję bezpieczeństwa, ciszy i spokoju oraz wręcz idealne miejsce do skupienia i refleksji. Staramy się postępować zgodnie z definicją nazwy naszego ośrodka – pragniemy, aby nasza Ostoja stworzyła wyśmienite warunki pobytu wszystkim tym, którzy szukają ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku i pragną naprawdę wypocząć oraz poprowadzić efektywne szkolenie w sprzyjających do tego warunkach.

www: http://ostoja.koninki.pl/

[Broken Link?]


» JEDYNKA - Prawo Jazdy - Nauka Jazdy - Tarnowskie Góry


Zostać instruktorem to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialni za innych. Wyobraźcie sobie, że po naszym szanownym mieście szaleje grupa ignorantów w autach. Przerabialiśmy to już kiedyś. Dużo zależy od sposobu przekazywania wiedzy, do ludzi można dotrzeć na wiele sposobów. Kluczowym z nich jest wykład, innym zobrazowanie problemu poprzez wizualizację. Aby uniknąć braku zrozumienia dla zasad ruchu drogowego otwarliśmy w mieście Tarnowskie Góry szkołę jazdy. To właśnie w Tarnowskich Górach przy ulicy Zofii Nałkowskiej 1 (jeden) odbywa się nauka zasad bezpiecznego jeżdżenia po drogach. Dydaktyka kursu bazuje na wykładach i ćwiczeniach w właściwych proporcjach. Na dzień dzisiejszy obowiązuje 30 godzin wykładów i 30 godzin jazd. Każdy moduł kursu kończy się testem organizowanym przez instruktora prowadzącego.

www: http://szkolajedynka.pl/

[Broken Link?]


» Plac zabaw


Ogólnokrajowy serwis o placach rekreacyjnych i małej architekturze uruchomiono z myślą o nieustannie zwiększającym się zapotrzebowaniu na powierzchnie rekreacyjne, takie jak place zabaw czy ogrody. Aktualne prognozy akcentują rozwój inwestycji budowlanych tego typu. Przed samorządami lokalnymi obecnie stawia się wymogi typu doposażenie każdej ze szkół podstawowych w place zabaw, w ramach akcji „Radosna Szkoła”. Deweloperzy, których klientami są rodziny z małymi dziećmi, budując nowe osiedla, wyposażają je w place zabaw. Priorytetem inwestorów jest gwarancja bezpieczeństwa użytkowników miejsc rekreacyjnych. Współczesne nawierzchnie na place zabaw spełniają wszelkie przyjęte standardy bezpieczeństwa. Portal internetowy e-placezabaw.pl istnieje w celu ułatwienia kooperacji firm zapewniających wszelkie elementy budowy i wyposażenia placów, np. urządzenia do zabawy lub elementy małej architektury.

www: http://www.e-placezabaw.pl/

[Broken Link?]


» Nauka rysowania


Zapraszamy gorąco wszystkich do odwiedzenia naszego Salwatorskiego studio artystycznego gdzie możecie pogłębić swoją wiedzę na temat rysunku. Dzięki zajęciom artystycznym prowadzonym w naszym studio, poznasz całkiem nowe interesujące techniki rysowania oraz poznasz innych miłośników sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła rysunku kierowana jest zwłaszcza dla młodych, którzy chcą się dostać na studia wyższe ASP. Nasza pracownia jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nauki rysunku, dzięki czemu zaczniesz profesjonalnie operować ołówkiem oraz pędzlem. Dowiesz się jak przenosić na płutno akty, martwą naturę oraz jak operować światłem i cieniem. Do zobaczenia!

www: http://www.rysunek.edu.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła Podstawowa nr 4 w Wiśle


Strona szkoły podstawowej w Wiśle Głębcach im. Ks. Seniora Franciszka Michejdy. Na stronie szkoły podstawowej nr 4 w Wiśle publikowane są informacje na temat strony oraz najnowsze wiadomości związane z funkcjonowaniem szkoły podstawowej nr 4 w Wiśle. Szkołę Podstawową Nr 4 w Wiśle ukończył między innymi znany sportowiec, skoczek narciarski i rajdowiec samochodowy Adam Małysz. Na stronie znajduje się także galeria zdjęć, relacjonująca wydarzenia związane z życiem szkoły.

www: http://www.sp4.wisla.pl/

[Broken Link?]


» Jar-Fox - usługi fotograficzne, foto książka, foto kiosk, galeria


Nasza firma została założona w 2008 roku przez ludzi zajmujących się fotografią. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie fotograficzne oraz doskonale znają rynek. Zatrudnia profesjonalnych fotografów, którzy do zawodu przygotowywali się w szkołach oraz zakładach fotograficznych. Zdobyte przez nich doświadczenie jest wielkim kapitałem, który wykorzystują w obecnej pracy, dokładając do tego serce daje to bardzo dobre rezultaty. Z pośród wielu różnych zakładów wyróżnia nas świeże spojrzenie na fotografię oraz indywidualne podejście do każdego klienta - starając się sprostać jego oczekiwaniom w 100% W pracy wykorzystujemy sprzęt cyfrowy wysokiej klasy, dający spore możliwości oraz zaawansowane programy graficzne, przy użyciu których fotografie oraz filmy nabierają wyjątkowego uroku. Stają się one oryginalne i nietuzinkowe.

www: http://www.jarfox.com.pl/

[Broken Link?]


» Porto Alegre - Szkoła języków iberyjskich


Założona w 1996 roku, Szkoła Języków Iberyjskich Porto Alegre specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Główne cele szkoły to: organizacja kursów językowych, przygotowanie naszych uczniów do egzaminów państwowych oraz promocja kultury krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych. W ten sposób, oprócz szkoły języków, Porto Alegre jest również centrum kultury.Będąc głównym narzędziem komunikacji, język nieustannie ewoluuje. Nauka języka obcego przynosi najlepsze efekty, gdy poznawany jest on wewnątrz właściwego sobie kontekstu kulturowego. Mając to na uwadze, szkoła uczy języka żywego, autentycznego i skupia się na jego zastosowaniu w realnych i praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.

www: http://www.portoalegre.pl/

[Broken Link?]


» Kompleksowy wynajem samolotów


Ad Astra Executive Charter S.A. jest przewoźnikiem lotniczym i posiadaczem floty samolotów. Firma realizuje usługi na zasadzie taksówki lotniczej, czyli air taxi dla VIP. Czarter samolotów obejmuje także loty na lotniska, które są trudno dostępne. Proponowany wynajem samolotów umożliwia przewóz ludzi i dóbr w kraju i zagranicą. Oferta przewozów skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do instytucji. Przy firmie funkcjonuje szkoła latania oferująca profesjonalny kurs pilotażu. Promowana strona zawiera szczegółowy opis działalności Ad Astra Executive Charter S.A.

www: http://www.aam.com.pl/

[Broken Link?]


» Mobilna Szkoła Windsurfingu


Mobilna szkoła windsurfingu to szkoła, do której nie trzeba jechać. My przyjedziemy wraz ze sprzętem do ulubionych lub najbliższych miejsc nad wodą w Państwa okolicy. Dodatkowym atutem tak działającej szkoły jest możliwość wybrania idealnego miejsca do nauki względem kierunku wiatru w taki sposób aby najefektywniej uczyć i najbezpieczniej bawić się tym fenomenalnym sportem jakim jest windsurfing. Zapewniamy naukę w systemie jeden na jeden (jeden kursant - jeden instruktor) co oznacza wykorzystanie w stu procentach czasu przeznaczonego na naukę i instruktorów do własnej dyspozycji.

www: http://www.caterafgonik.com/

[Broken Link?]


» Wyższa Szkoła w Józefowie, Wyższa Szkoła w Mińsku


Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych w Otwocku jest prężnie rozwijającą się Uczelnią wyższa działającą na terenie powiatu otwockiego. WSPiNS ma przyjemność zaprosić mieszkańców Józefowa oraz Mińska Mazowieckiego do podjęcia studiów na naszej Uczelni. WSPiNS prowadzi studia na Zarządzaniu, Informatyce, Gospodarce Przestrzennej oraz Administracji. Uczelnia prowadzi również studia podyplomowe: MBA, Zarządzanie Kadrami, Zarządzanie Nieruchomościami, Administracja Publiczna

www: http://www.wspins.edu.pl/

[Broken Link?]


» Coaching


Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są negocjacje.

www: http://www.szkolacoachow.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia negocjacje


Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces neocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.

www: http://www.szkolanegocjatorow.com.pl/

[Broken Link?]


» Nauka dla każdego - Rusz głową i wybierz szkołę dla siebie ! - naukadlakazdego.pl


Nauka dla każdego (www.naukadlakazdego.pl) to rozbudowany serwis internetowy poświęcony zagadnieniom kształcenia ustawicznego. Serwis porządkuje ofertę możliwości kształcenia dla osób dorosłych. Sercem portalu jest rozbudowana baza placówek kształcenia ustawicznego z województwa kujawsko-pomorskiego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

www: http://www.naukadlakazdego.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła Wspinania Alpinexterme


Alpinextreme Szkoła Wspinania prowadzi kursy wspinaczkowe oraz prac wysokościowych w całej Polsce i krajach Europy Zachodniej. Atrakcyjne ceny-wykwalifikowani instruktorzy. Wejdź teraz. Kliknij tutaj. Kursy w skalnych rejonach Polski i Europy. Kursy na sztucznych ścianach wspinaczkowych. Certyfikaty ukończenia kursów. Obozy wspinaczkowe, wyjazdy indywidualne, imprezy integracyjne dla firm, wypożyczamy mobilną ściankę wspinaczkową.

www: http://www.alpinextreme.pl/

[Broken Link?]


» www.szkola-nemo.pl - Profesjonalna szkoła pływania dla niemowląt Chorzów, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląs


www.szkola-nemo.pl - Szkoła pływania dla niemowląt. Nauka pływania dla niemowląt. Jest to bezpieczna i rozwijająca forma aktywności ruchowej dla niemowląt. Pływanie już w tak młodym wieku przyspiesza rozwój psychomotoryczny i koordynacje ruchowe dzieci. Pozwala niemowlakowi na naukę pewnych wzorców ruchowych, a także zwiększa wydolność całego organizmu. Zajęcia te to wspaniała zabawa dla dzieci jak i ich rodziców.

www: http://www.szkola-nemo.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła Rock Discipline - Uczymy gry na rockowo !


Jeżeli jesteś fanem gitary elektrycznej, chcesz doskonalić swe umiejętności lub zacząć swą przygodę z tym instrumentem od podstaw trafiłeś pod właściwy adres! Rock Discipline to jedna z nielicznych w Polsce szkoła rockowego grania. Oferujemy zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Naszym celem jest kształcenie adeptów na wielu poziomach: - doskonalenie i wzbogacanie techniki gry - kształcenie słuchu - rytmika - wprowadzenie niezbędnej wiedzy teoretycznej - rozwijanie dobrych nawyków Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową www.rockdiscipline.com , gdzie znajdziecie informacje o nas, prowadzących, regulamin naszej szkoły a także info na temat zajęć. Wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszajcie pod adresem [email protected] Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy zarówno tu, na facebooku, jak i w rzeczywistości Czekamy na Ciebie! ROCK WITH US!

www: http://www.rockdiscipline.com/

[Broken Link?]


» Szkoła rodzenia w Poznaniu


Przedsiębiorstwo Mama Tata i Ja powstała na rzecz par które cenią sobie projekt rodziny i przyszłe prawidłowe macierzyństwo. W naszej szkole rodzenia zajmujemy się przygotowaniem przyszłych rodziców do pielęgnacji i wychowania noworodka . Przygotowujemy matki do porodu, doradzamy, asystujemy i podtrzymujemy. Lekcje przeprowadzane są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy odpowiadają na różne zapytania przyszłych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko nauka o dziecku dla przyszłych matek ale i dla ojców którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym rozwoju ich noworodka. Zajęcia prowadzone są w trybie stacjonarnym i dotyczą spotkań, wizyt na oddziale porodowym gdzie przyszłe matki dowiedzą się z jakich urządzeń w danym szpitalu mogą korzystać podczas porodu. Zapraszamy na stronę internetową www.szkola-mamatataija.pl w celu zdobycia większej ilości informacji.

www: http://www.szkola-mamatataija.pl/

[Broken Link?]


» .: Fryzjer w Białymstoku


AGNES salon fryzjersko-kosmetyczny to grupa specjalistów szkolonych w najlepszych szkołach fryzjerskich. To także wykwalifikowany i profesjonalny personel kosmetyczny pracujący na nowoczesnym sprzęcie i doskonałych kosmetykach. Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych.

www: http://www.agnes-salon.pl/

[Broken Link?]


» Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie :: Największa uczelnia niepubliczna w Rzeszowie :: Atrakcyjne studia w Rzeszowie


Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie to największa uczelnia niepubliczna w Polsce południowo-wschodniej. Kształci 10 000 studentów, w tym 800 z zagranicy. Od lat zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych. W ciągu ostatnich lat Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie stała się niekwestionowanym liderem edukacji. Nowatorskie technologie i metody nauczania sprawiają, że poziom Uczelni z roku na rok jest coraz wyższy. WSIiZ jest laureatem wielu nagród potwierdzających najwyższą jakość kształcenia.

www: http://www.wsiz.rzeszow.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła językowa - kursy, szkolenia, korepetycje


Witamy w szkole językowej. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń językowych i biznesowych. Szkolenia językowe odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy szkolenia dla firm. Wówczas np. kursy z języka angielskiego mogą być wzbogacone o elementy Business English lub inne specjalistyczne słownictwo. Oferujemy również szkolenia typowo biznesowe z zakresu prowadzenia negocjacji, sprzedażowe i inne. W okresie wakacji oferujemy stacjonarne wakacyjne kursy językowe i obozy językowe (kolonie językowe) dla dzieci, które są organizowane w różnych częściach Polski. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE i innych. Ofertę szkoleniową uzupełniają korepetycje i konwersacje. Korepetycje dają możliwość dostosowania tempa nauki do potrzeb ucznia. Na stronie szkoły znajdą Pańswto materiały przydatne w nauce angielskiego. Zamieściliśmy tam angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.

www: http://www.rubis.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła tańca


Taniec jako forma zrelaksowania się. Nie ma wątpliwości co do tego, że taniec jest jedną z najwspanialszych form rozrywki. Dlatego nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby zapisać się do szkoły, gdzie znakomici tancerze odkryliby przed nami tajniki tańca.Nie ma wątpliwości co do tego, że taniec jest jedną z najwspanialszych form rozrywki, odprężenia się i przekazania tego, co się ma do powiedzenia w formie języka ciała. Więc nic nie stoi ci na przeszkodzie, aby nauczyć się tańczyć.

www: http://www.szkola-tanca.eu/

[Broken Link?]


» Kursy tańca, szkoła tańca Warszawa


Szkoła tańca którą znajdziesz w samym centrum Warszawy. Studio tańca prowadzi kursy tańca m.in. w grupach: Salsa Solo, Salsa Parami, Ladies Latino, Samba Brasil, Taniec Towarzyski, Kursy dla Nowożeńców, Taniec Nowoczesny, Taniec Brzucha, Wendo, Latino Fitness, Aerobic z Jogą oraz lekcje indywidualne. Zapraszamy

www: http://www.steps4salsa.pl/

[Broken Link?]


» Studia Kraków


Interesujące studia wieczorowe na kierunku Sport oraz Chemia, portal dla osób poszukujących swoich zainteresowań. Znajdziecie tu Państwo pełną i specjalnie opisaną propozycję studiów zaocznych z najlepszych krakowskich uniwersytetów. Zgłoś się na studia w najlepszej krakowskiej uczelni, dzięki tym studiom znajdziesz dobrze płatną posadę. Serwis dla maturzystów i osób, które chcą zacząć studia na nowym kierunku. Przewodnik po studiach w najbardziej znanych uczelniach w Krakowie, portal internetowy zawiera opis kierunków i wysokość opłat w prezentowanych szkołach.

www: http://www.studiakrakow.com/

[Broken Link?]


» Język angielski Bydgoszcz


International House Bydgoszcz to najlepsza szkoła języka angielskiego, która oferuje szkolenia i kursy językowe. Nauka w grupie lub indywidualnie, tylko wysoko wykwalifikowana kadra. Język angielski dla dzieci i dorosłych. Już dziś zapisz się i ucz się angielskiego.Nauka języka angielskiego może być przyjemna, jeśli skorzystasz z oferty szkoły International House Bydgoszcz. Kursy językowe dla firm, oraz indywidualne. W programie business english, możliwość egzaminu ESOL Cambridge. Konkurencyjne ceny i wysoki poziom zapewniony.

www: http://www.inthouse.pl/

[Broken Link?]


» Prawo jazdy Kraków - Szkoła Jazdy Racing


Strona internetowa Szkoły Jazdy Racing, która działa w mieście Kraków i oferuje ekspresowy kurs nauki jazdy. Szybki proces szkolenia, gwarantuje lepsze przyswojenie wiedzy i umiejętności potrzebnych do sprawnego i bezpiecznego poruszania się samochodem. Kurs z nami, to sama przyjemność i prosta droga do celu - prawo jazdy.

www: http://www.racing.edu.pl/

[Broken Link?]


» studia


Absolwent studiów ekonomia powinien posiadać wszechstronną wiedzę, jeśli interesują Cię studia na tym kierunku wstąp na portal informacyjno-edukacyjny. Studia ekonomiczne kończą się nadaniem tytułu licencjata, jednak wiele szkół proponuje także kontynuowanie nauki na studiach magisterskich, znajdź odpowiednią szkołę dla siebie. Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz wiele innych szkół z całej Polski proponują kierunek ekonomia studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

www: http://www.studiaekonomia.com/

[Broken Link?]


» Studia Warszawa


Ciekawe specjalizacje jak farmacja czy ochrona środowiska, aktualne informacje o uczelniach, kompletne opisy szkół i historia szkoły. Jeżeli jesteś uczniem, który kończy szkołę polcealną dla dorosłych oraz poszukujesz interesujących studiów wejdź na portal internetowy. Odnajdź obfitą ofertę studiów w Warszawie, serwis dla maturzystów, studentów oraz osób szukających informacji o studiach podyplomowych. Odkrycie dobrze płatnej pracy poparte jest wykształceniem, rozpocznij naukę w prestiżowych warszawskich uczelniach.

www: http://www.studiawarszawa.com/

[Broken Link?]


» Szkoły jazdy Olsztyn


Spośród licznych firm promujących się jako szkoły jazdy Olsztyn jest mało tych naprawdę profesjonalnych, gwarantujących kursantom odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Jedną z tych profesjonalnych szkół jest promowana szkoła, z wysokimi wynikami zdawalności. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

www: http://www.campus.olsztyn.pl/

[Broken Link?]


» J.angielski Rumia


Przedsiębiorstwo LCC Kontakt to szkoła, która wywodzi się z angielskiej szkoły językowej, a na polskim rynku istnieje od 2000 roku. W jej ofercie mamy szansę znaleźć: j.angielski Rumia i j. niemiecki Rumia, które charakteryzują się wysokim standardem uczenia.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na wyżej wymieniony temat.

www: http://www.lcckontakt.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki