PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» naukajazdywolomin.pl


Ośrodek szkolenia kierowców na prawo jazdy Kat. A i B. Szkolimy Skodą Fabia. Zapraszamy na profesjonalny kurs prawa jazdy. Przyjdź a przekonasz się, że warto. Dobrze wyposażona sala wykładowa, dobrze wyszkolona kadra instruktorów nas wyszkolisz się wzorowo i bezstresowo. Zapraszamy! Oferujemy także ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie takich firm jak: pzu, warta, ptu, hdi, hestia, uniqa, interrisk, compensa i inne. naukajazdywolomin.pl

www: http://www.naukajazdywolomin.pl/

[Broken Link?]


» Andrzej Sapkowski


andrzejsapkowski.pl - poznaj mistrza polskiej fantasy. Andrzej Sapkowski ma fenomenalny dar narracji, wymyślania sensacyjnych wydarzeń, tworzenia sugestywnego nastroju, stopniowania napięcia. Tudzież błyskotliwe, z lekka cyniczne poczucie humoru: trzeźwiące, pozwalające tropić mniej lub bardziej zakamuflowane kpinki, odniesienia, cytaty. Wśród licznych talentów Andrzeja Sapkowskiego jednym z najbardziej olśniewających jest umiejętność jasnego i klarownego przedstawiania rozmaitych mechanizmów życia: psychologicznych, społecznych. Na tej nieoficjalnej stronie poświęconej Andrzejowi Sapkowskiemu znajdziesz jego dokładną biografię, opisy książek, streszczenia, najlepsze cytaty oraz wiele innych informacji. Ponadto dla miłośników książek fantasy zamieszczono informacje, gdzie najtaniej mogą dostać kolekcjonerską Sagę o Wiedźminie.

www: http://www.andrzejsapkowski.pl/

[Broken Link?]


» Streszczenia


Nasz portal to stale powiększający się zbiór opracowań lektur i utworów lirycznych obowiązkowych w programie dydaktycznym podstawówki, gimnazjum i liceum. Motywem funkcjonowania tej strony jest szeroko pojęta pomoc w pisaniu prac szkolnych. Niniejsze streszczenia okażą się także ogromnym ułatwieniem w regularnym zdobywaniu wiadomości z języka polskiego. Użytkowanie wszystkich zasobów jest w pełni nieodpłatne.

www: http://www.streszczenia24.com/

[Broken Link?]


» Bezstresowa nauka jazdy


Prawo Jazdy w ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów prawa jazdy kategorii B i innych. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze przyjaźni instruktorzy to nasza recepta na wysoką zdawalność. Zapraszamy do serwisu ROLKA.wroclaw.pl

www: http://rolka.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» EEG Biofeedback Łódź


ABM Med stosuje nieinwazyjną terapię prowadzącą do rozwoju umysłowego mózgu. Technologia jaką używamy uczy umiejętności panowania nad organizmem i świadomego nim sterowania. Metoda EEG Biofeedback, jaką wykorzystujemy, wpływa na plastyczność umysłu i jego naturalną zdolność do zmian. Niektóre z korzyści terapii EEG Biofeedback: wspomaga koncentracje i podtrzymuje uwagę,przyspiesza i zwiększa szybkość przetwarzania danych przez mózg,uczy panowania nad stresem,zwiększa twórcze myślenie,uczy szybkiego podejmowania decyzji.

www: http://www.biofeedback-lodz.pl/

[Broken Link?]


» Poradnik na temat stomatologii


Wizyta u dentysty to zawsze stres i ryzyko konieczności przeprowadzenia bolesnego zabiegu. Na szczęście, przy regularnym i odpowiednim zabiegom profilaktycznym (szczotkowanie, płukanie, nitkowanie zębów) spotkanie z dentystą najczęściej kończy się tylko na kontroli. Skorzystaj z naszego internetowego poradnika dentystycznego, aby dowiedzieć się, w jaki sposób na co dzień dbać o zęby i higienę jamy ustnej.

www: http://www.poradnik-dentystyczny.pl/

[Broken Link?]


» Skuteczna walka ze stresem


W dzisiejszych czasach wszyscy żyjemy w coraz większym stresie. Nie mamy na nic czasu, odczuwamy ciągłą presję. W konsekwencji często odczuwamy dyskomfort psychiczny, chorujemy, cierpimy na różnego rodzaju zaburzenia psychosomatyczne. Na szczęście, nie jesteśmy skazani na życie w stresie. Dowiedz się w jaki sposób w skuteczny sposób zadbać o równowagę psychiczną. Poznaj sprawdzone metody walki ze stresem.

www: http://www.nie-denerwuj-sie.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Wrocław Psychoterapia Testy Psychologiczne Anna Chmielińska


Psychoterapia, testy diagnostyczne, pomoc psychologiczna w depresji, nerwicy, sytuacjach trudnych i stresowych, zaburzeniach osobowości. Badanie w kierunku wykrycia uszkodzeń układu nerwowego (np dla osób starszych lub po wypadkach). Sesje ogólnorozwojowe dla młodzieży Więcej informacji pod nr tel.: 606 446 630 lub na stronie: www.psycholog-wroclaw.com.pl

www: http://www.psycholog-wroclaw.com.pl/

[Broken Link?]


» Girls Only Camps obozy snowboardowe dla dziewczyn


GOC to cykl weekendowych obozów dla dziewczyn, które jeżdżą na snowboardzie i chcą podnieść poziom freestylowej jazdy. Zajęcia będą prowadzone przez dziewczyny, które już od wielu lat zbierają freestylowe doświadczenie. Odbywać się będą w małych grupach, a nacisk będzie kładziony głównie na pozyskiwanie nowych umiejętności freestylowych oraz poprawianie techniki jazdy. Bez stresu, bez ciśnienia, rywalizacji, czysta przyjemność! Najważniejsza jest dla Nas satysfakcja dziewczyn.

www: http://www.go-camps.pl/

[Broken Link?]


» O NAS


Od 10 lat specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych przede wszystkim dzieci, jak również osób dorosłych Celem naszej szkoły jest efektywne nauczanie bez stresu, w atmosferze akceptacji i wzajemnego zrozumienia. Dobrze przygotowani Lektorzy, pełni zapału i energii oraz ciepła, rodzinna atmosfera dają możliwości skutecznego pokonywania trudów związanych z przyswajaniem języka. Nasi Lektorzy to ludzie wykształceni, posiadający wysokie kwalifikacje, dodatkowo przygotowani do pracy z dziećmi i lubiący swoją pracę.

www: http://www.polilingo.pl/

[Broken Link?]


» Nauka jazdy Klub Dobrej Jazdy


Klub Dobrej Jazdy. Wyszkolimy Cię z precyzją i pasją dopasowując godziny szkoleń i jazdy do Twojego codziennego rozkładu zajęć. Bez stresu i za rozsądne pieniądze sprawimy, że staniesz się profesjonalnym kierowcą, a nauka jazdy będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Zniżki dla uczniów i studentów !!! Materiały szkoleniowe GRATIS Szkolimy na samochodach osobowych (kat.B), samochodzie ciężarowym (kat.C) oraz motocyklu (kat.A). Zapraszamy !!! WARTO !!!

www: http://klubdobrejjazdy.pl/

[Broken Link?]


» Oczyszczanie organizmu - plastry detoksykacyjne


Szukasz sposobu, aby Twój organizm wrócił do normy? Szukasz metody na pozbycie się dolegliwych bólów ? Chcesz pozbyć się zmęczenia stresu i być mniej nerwowym. Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiesz tak to znaczy że dobrze trafiłeś. Tylko u nas znajdziesz naturalne sposoby leczenia medycyny niekonwencjonalnej. Począwszy od plastrów detoksykacyjnych, które usuwają toksyny z naszego organizmu, poprzez kosmetyki, dzięki którym poczujesz się młodszy i atrakcyjniejszy, aż po zioła która przywrócą nasz organizm do stanu pierwotnego - homeostazy. Serdecznie zapraszamy, jeśli masz jakiekolwiek pytania śmiało pytaj jesteśmy tutaj aby Ci pomóc!

www: http://www.imp4u.pl/

[Broken Link?]


» Tworzenie i pozycjonowanie WWW - www.slawgos.pl


Witam tworzę i pozycjonuję strony WWW. Strona w internecie staje się koniecznością w obecnych realiach. Zdobądź przewagę konkurencyjną. Zdobądź nowych klientów, nowe rynki. Więcej na .: www.slawgos.pl :. W ofercie: - Projektowanie stron internetowych - Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (głównie google) - Projektowanie logotypów (logo), wizytówek, ulotek i plakatów - Statyczne i animowane banery reklamowe - Aktualizacje i optymalizacje stron WWW - Projekty katalogów produktów - Retusz i obróbka cyfrowa zdjęć - Inne usługi z zakresu grafiki komputerowej Jeśli chcesz estetycznej i funkcjonalnej strony www, reklamy lub profesjonalnego pozycjonowania strony na wysokim poziomie i bez ryzyka top 1-10 w wyszukiwarce bez stresu skontaktuj się ze mną.

www: http://www.slawgos.pl/

[Broken Link?]


» ABC TRANS Nauka Jazdy Warszawa


Oficjalna strona ABC-TRANS nauki jazdy, U nas nauczysz się bezpiecznej i zdecydowanej jazdy. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A i B. Kursy doszkalające oraz wykłady teoretyczne. Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka przy ul. Odlewniczej 7 w Warszawie. Zajęcia prowadzone są bezstresowo

www: http://www.abc-trans.pl/

[Broken Link?]


» Infekcje


Sok z Egzotycznego Owocu Noni - profilaktyka chorób nowotworowych, problemy neurologiczne, infekcje, regulacja poziomu cukru i nadciśnienia, choroby cywilizacyjne, działania na stres, poprawa przy chorobach typu astma i alergia oraz wielu innych. Sok noni - zapraszamy. Medycyna alternatywna, kseronina.

www: http://www.soknoni.org/

[Broken Link?]


» Psychiatrzy Warszawa


Coraz częstszym problemem zdrowotnych współczesnych społeczeństw są zaburzenia i choroby, które dotykają psychiki. ChAD - choroba afektywna dwubiegunowa, zespół stresu pourazowego, depresja, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia) to tylko niektóre z nich. Na stronie Psychiatra Warszawa dowiesz się, gdzie w Warszawie znajdziesz gabinety psychiatryczne, specjalistów od chorób i zaburzeń psychiki.

www: http://www.psychiatra.warszawa.pl/

[Broken Link?]


» Escape, Masaż w firmie we Wrocławiu, Masaże on-site w biurze, Masażysta, Stres, Relaks, Worksite, Wrocław


Firma ESCAPE z Wrocławia proponuje masaże w firmach, na konferencjach, szkoleniach, zjazdach czy na spotkaniach biznesowych... Firma ESCAPE on-site jest częścią ESCAPE group. Powstała jako wyraz zapotrzebowania na profilaktykę chorób zawodowych, wynikających z siedzącego trybu pracy i stresu.

www: http://www.escapeonsite.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Psychoterapii GESTALT - Katowice - Joanna Nowak-Szewczyk


Psychoterapia Gestalt w Katowicach. Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par, treningi rozwoju osobistego oraz konsultacje. Terapia Gestalt adresowana jest do: - osób które chciałyby zmienić swoje życie, dążąc do lepszego kontaktu ze sobą i z innymi, - osób które pragną poprawić swoje relacje w pracy, rodzinie, z partnerem, - osób mających trudności w kontaktach i komunikacji z innymi ludźmi, - osób doświadczających problemów wiary w siebie i niskiego poczucia wartości, - osób doświadczających problemów ze stresem, - osób pragnących poprawić jakość swojego życia.

www: http://www.terapia-katowice.pl/

[Broken Link?]


» GABINET STOMATOLOGICZNY WARSZAWA - IMPLANTY CHIRURGIA PROTETYKA


Blue Dental to: młoda entuzjastyczna kadra, doświadczeni stomatolodzy, wykładowcy akademiccy, sympatyczna atmosfera, bezstresowe leczenie zębów. Deklaracja misji firmy: Celem naszej firmy jest dostarczenie pacjentom wysokiej jakości usług stomatologicznych w rozsądnej cenie. Cele te osiągamy dzięki doskonałej organizacji pracy i oszczędności, wszędzie tam gdzie nie powoduje to pogorszenia jakości. Zakres usług: Implanty, stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna, periodontologia, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecieca, chirurgia stomatologiczna, bezstresowe leczenie zębów.

www: http://www.bluedental.pl/

[Broken Link?]


» Neurotrening - biofeedback eeg - trenuj swój mózg


EEG Biofeedback KRAKÓW - centrum terapii 'NEUROTRENING' Wizyty w domu pacjenta Tel.: 662 149 473 Leczenie dysfunkcji neurologicznych. Dla dzieci: Zaburzenia uczenia się i zapamiętywania. Brak koncentracji. Nadpobudliwość (także ADHD). Dysleksja. I wiele innych problemów. Oferta skierowana do firm: /prowadzenie treningów w firmie / Dzięki tym trenningom pracownicy będą bardziej wydajni,a ich praca bardziej efektywna. Treningi poprawią w znacznym stopniu koncentrację uwagi i pamięć,zmniejszą stres i napięcie.

www: http://www.neurotrening.pl/

[Broken Link?]


» mind4you > żyj bez stresu, podnieś poziom energii, zrelaksuj się


mind4you – zmieniaj swoje życie, łatwo, przyjemnie, bez wysiłku. Zarządzaj efektywnie własnym potencjałem i relacjami z otoczeniem. Pozbądź się stresu, podnieś poziom energii, śpij spokojnie, pełna relaksacja. mind4you – zmieniaj swoje życie, łatwo, przyjemnie, bez wysiłku. Zarządzaj efektywnie własnym potencjałem i relacjami z otoczeniem. Pozbądź się stresu, podnieś poziom energii, śpij spokojnie, pełna relaksacja. mind4you – zmieniaj swoje życie, łatwo, przyjemnie, bez wysiłku. Zarządzaj efektywnie własnym potencjałem i relacjami z otoczeniem. Pozbądź się stresu, podnieś poziom energii, śpij spokojnie, pełna relaksacja.

www: http://mind4you.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog w Bydgoszczy


Psycholodzy Bydgoszcz - DELTA. Jesteśmy grupą specjalistów o różnorodnym doświadczeniu zawodowym. Pomagamy w problemach osobistych, zawodowych, rodzinnych, w sytuacjach doświadczanego stresu, depresji i innych zaburzeniach psychicznych. Zapraszamy do naszego gabinetu: Centrum Pomocy Psychologicznej i Edukacji S.C., ul. Wojska Polskiego 22/56, Bydgoszcz.

www: http://www.delta-psychoterapia.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki