PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Kalendarze książkowe


Drukarnia Intrata funkcjonuje od 1992 roku. Jesteśmy agencją reklamowa, drukarnią oraz introligatornią. Firma Intrata dysponuje maszynami druku offsetowego, cyfrowego sitodruku, tampondruku i wydruku wielkoformatowego. Drukarnia Intrata jest uznanym producentem kartek świątecznych na zamówienie. Specjalizuje się także w wytwarzaniu kalendarzy na indywidualne zamówienie. W drukarni Intrata pracuje grupa fachowych grafików, którzy gwarantują odpowiednią jakość. Serdecznie Państwa zapraszamy na naszą stronę.

www: http://www.intrata.pl/

[Broken Link?]


» ARTYKUŁY REKLAMOWE, GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM, UPOMINKI REKLAMOWE, ODZIEŻ REKLAMOWA, KUBKI,


Producent gadżetów reklamowych i artykułów reklamowych. Sprzedaż i znakowanie odzieży reklamowej z haftem lub nadrukami. Grawerowanie i nadruki na ceramice. Znakowanie we wszystkich technikach: sitodruk, tampodruk, termotransfer, tłoczenie, sublimacja, grawer. Produkcja specjalistycznych pudełek, np. wzorników fug, stendów, woblerów. Od początku działalności współpracujemy z najważniejszymi importerami i producentami gadżetów i upominków, dzięki czemu możemy oferować do wyboru szeroki wachlarz produktów od standardowych, przez unikalne i ekskluzywne prezenty, aż po produkcję niestandardowych produktów na specjalne zlecenia klientów.

www: http://www.bonnum.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia Poligraficzna Stylistic


Pracownia poligraficzna "Stylistic" jest firma znajdującą się na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. W czasie tym udało nam się zdobyć doświadczenie konieczne do pełnej obsługi klientów z zakresu poligrafi i reklamy. Możemy wykonać każde zlecenie z zakresu sitodruku, druku wielkoformatowego jak również naklejek wypukłych 3d. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.stylistic.com.pl/

[Broken Link?]


» Billboard – Druk Wielkoformatowy


Firma Billboard powstała w 1998 roku. Zajmujemy się obsługą hipermarketów, firm sieciowych i agencji reklamowych w zakresie druku wielkoformatowego. Posiadamy sieć własnych nośników reklamowych na terenie kraju. Polecamy wydruki w technologii solwentowej, offsetowej, sitodrukowej i UV do 5m szerokości: frontlity, backlity, siatki, folie: samoprzylepne, one way vision, podłogowe, papiery: blueback, citylight, syntetyczne. Specjalizacja: Druk wielkoformatowy, sieć 500 billboardów.

www: http://www.wielkiformat.eu/

[Broken Link?]


» Drukowanie naklejek


W serwisie znajdziesz informacje o metodach drukowania. Każda drukarnia powinna umożliwiać drukowanie w różnych formach, które zostały opisane na tej stronie. Odwiedzający pozna również metodę sitodruku - jego zastosowania oraz zalet, czy nowoczesnych technik kserowania. Serwis zawiera podstawowe informacje drukarni oraz o rzeczach, w których się ona specjalizuje.

www: http://www.druk24.eu/

[Broken Link?]


» Haft komputerowy


Rotaks to doświadczona firma z branży odzieżowej, wykonująca haft komputerowy na odzieży służbowej, roboczej lub reklamowej. W ofercie każdy rodzaj ubioru, od koszulek po kurtki. Dodatkowo sitodruk na wszelkiego rodzaju drobiazgach, metkach i artykułach do reklamy. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

www: http://www.rotaks.pl/

[Broken Link?]


» obrusy świąteczne


Eurotex - obrusy świąteczne. Szeroka gama kolorów, bogate wzornictwo, szybka realizacja, niskie ceny Artystyczne, ekskluzywne wzornictwo, ręcznie zaprojektowane przez uznanych projektantów, wyłącznie dla naszej firmy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie z zastosowaniem produktów do sitodruku oraz naniesienia dużej ilości brokatu. Odbiorcami naszego towaru są hurtownie i sklepy w całej Polsce ,współpracujemy również z firmami zaopatrującymi rynki zagraniczne. Co roku nowe kolekcje wielkanocne i bożonarodzeniowe ,dla zainteresowanych firm handlowych są do wglądu po uprzednim kontakcie e-mailowym lub telefonicznym

www: http://www.obrus.net/

[Broken Link?]


» METRO rock'n'roll Sklep Odzieżowy


Sklep METRO to sklep inny niż wszystkie!!! Polecamy m.in. koszulki, bluzy, naszywki, przypinki, flagi o tematyce muzycznej i nie tylko! Spodnie bojówki, buty glany, arafatki, bandany i wiele innych ciekawych gadżetów! Lubisz Metal, Punk, Gothic, Rock lub Reggae to Zapraszamy!! Już niedługo staniemy sie szczęśliwymi posiadaczami maszyny do sitodruku co zaowocuje wieloma ciekawymi i oryginalnymi wzorami koszulek, bluz, czapek i innych! tym bardziej Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

www: http://www.metro.nysa.pl/

[Broken Link?]


» Agencja reklamowa GRUPA ST-ART


Agencja Reklamowa Grupa ST-ART oferujemy usługi w zakresie: reklama BTL POS . Projektowanie graficzne: logotypy, identyfikacja wizualna, opakowania, foldery, kalendarze, strony www, poligrafia (offset, druk cyfrowy, tampondruk, sitodruk, laser) Oferujemy usługi w zakresie reklamy BTL: projektowanie logotypy i identyfikacja wizualna grafika reklamowa fotografia reklamowa druk materiałów promocyjnych i reklamowych reklama wizualna - szyldy, kasetony, neony, bilbordy artykuły wspomagania sprzedaży POS: rollupy, prezentery, bannery, ścianki wystawiennicze gadżety i upominki reklamowe projektowanie stron www

www: http://www.grupastart.pl/

[Broken Link?]


» Nadruki - Flagi - Częstochowa


Nasza firma od lat zajmuje się sitodrukiem. Wykonujemy nadruki na materiałach. Obecnie specjalizujemy się w produkcji flag i chorągiewek. Nadruk na tkaninach, choragiewki, flagi, nadruki na tkaninach. Zajmujemy się produkcją proporczyków, wykonujemy flagi oraz chorągiewki na zamówienie. Wszelkie rozmiary oraz kształty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://flagi24.com/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki