PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Sauna fińska


Specjalnością przedsiębiorstwa STEAM BATH jest produkcja saun domowych albo dla placówek sanatoryjnych w oparciu o sprawdzone fińskie rozwiązania. Wykonujemy sauny fińskie przy użyciu ze znakomitego drewna albo przy użyciu pieców do sauny suchej sprowadzanych prosto od renomowanych firm - Harvia czy Halo. Propozycja akcesoriów wellnesss mieści w sobie panele solne, oświetlenie do koloroterapii, termohigrometry, jak i profesjonalne artykuły kosmetyczne z linii wellnesss. Rewelacyjną innowacją w gamie usług firmy Steam Bath jest sauna na podczerwień. Rozwiązanie ze wspomnianej dziedziny ma uniwersalny zakres zastosowania, bo byłyby w stanie z niego korzystać osoby z przeciwskazaniami do odbywania kąpieli parowych w typowych saunach parowych. STEAM BATH, rekomendowany producent saun, nakłania do bardziej dokładnego zaznajomienia się z ofertą wykonań.

www: http://www.steambath.pl/

[Broken Link?]


» Sauny ogrodowe


Jesteśmy realizatorem wielu solidnych drewnianych domków letniskowych, zachwycająco prezentujących się m.in. nad jeziorem czy w ogrodzie. Świadczymy usługi klientom w szczególności na obszarze Wielkopolski. Kompetenta ekipa dba o dokładność prac i terminową obsługę zlecenia. Proponujemy konstrukcje typowe oraz wg projektu klienta. W ofercie także altany ogrodowe, sauny, pergole, balkony, huśtawki, domki narzędziowe. Nr tel. tel. 783 711 214.

www: http://www.altanyogrodowe.com/

[Broken Link?]


» Odnowa Biologiczna Spa


Odnowa Biologiczna Spa 60km pod Krakowem z licznymi zabiegami Spa, masażami oraz pokojami z prywatną łazienką, pełnym wyyżywieniem. Oferujemy w ramach pobytu Spa dostęp do sauny, siłowni, jacuzzi, kortu tenisowego i basenu! W okolicach naszej odnowy biologicznej Spa znajdziesz liczne atrakcje na świeżym powietrzu: park linowy, park miniatur, paintball, szlaki górskie, jeziora Żywieckie, stadninę! Wejdź na www.odnowa-biologiczna-spa.pl i skontaktuj się z nami!

www: http://www.odnowa-biologiczna-spa.pl/

[Broken Link?]


» Kominki, Jotul, piece kaflowe oraz obudowy kominkowe | Flamma.com.pl


Firma Flamma od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz kompleksową realizacją kominków oraz saun. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty, ogromny wybór wzorów. W bogatej ofercie firmy znajdują się piece grzewcze, kominki dekoracyjne i kominki elektryczne światowych liderów takich firm jak: Austroflamm, Brunner, Burley, CTM, Fondis, MCZ, Jotul, Romotop, Schmid, Spartherm, Tarnava i Turbo Fonte. W szerokim asortymencie firmy znaleźć można również sauny (sauna tradycyjna oraz sauna infrared) oraz piece elektryczne i opalane drewnem.

www: http://www.flamma.com.pl/

[Broken Link?]


» Centrum Wellness & Fitness Hotelu Skalny Mercure w Karpaczu


Od roku 2003 tworzymy w Hotelu Skalny duży dział odnowy biologicznej, kosmetyki i sportu. Szeroki program zabiegów i zajęć tematycznych jest często układany w atrakcyjne pakiety pobytowe. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowy basen, sauny i gabinety zabiegowe. Pięknie usytuowane korty tenisowe i wypożyczalnia rowerów i nart jest dopełnieniem bogatej oferty zabiegów wellness i profesjonalnej kosmetyki. W samym centrum Karpacza łączymy aktywny wypoczynek z pełną regenerację sił. Centrum Wellness & Fitness Hotelu Skalny Mercure prowadzone jest przez firmę ORBI-Sport specjalizującą się w tworzeniu i obsłudze hotelowych centrów wellness. Wysoką jakość oferowanych usług tworzą specjaliści z zakresu fizjoterapii, kosmetyki, sportu i rekreacji. Stosujemy tradycyjne i nowoczesne metody regeneracji ciała i twarzy, a nad całością czuwa marka Living Dimension, której kosmetyki zdobywają laury wielu wystaw europejskich.

www: http://www.karpaczspa.com/

[Broken Link?]


» Fitness inwestycja


Nasza firma oferuje usługi z zakresu doradztwa. Moje na wysokim poziomie usługi to głównie projektowanie przeróżnych miejsc. Obiekty te to nie tylko sauny i baseny, ale też kluby fitness. Oprócz projektowania umożliwiamy także badania rynku. Mamy ogromne doświadczenie w postaci dużej ilości zaprojektowanych obiektów. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej ciekawej oferty oraz wejścia na naszą stronę aswel.pl

www: http://www.aswel.pl/

[Broken Link?]


» Baseny


Baseny, sauny, wanny z hydromasażem, powietrzne pompy ciepła, to elementy wyposażenia domu zwiększające jego komfort. Uważamy, że basen przydomowy staje się coraz częstszym elementem naszych domów. Pływanie stanowi jeden z najważniejszych elementów czynnej rekreacji umożliwiając nam zarówno odpoczynek fizyczny jak i psychiczny. Posiadając własny basen nie jesteśmy już zdani na korzystanie z zatłoczonych pływalni miejskich i aquaparków, mamy dostępność do własnej wody przez cały dzień. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie i modernizacji basenów kąpielowych prywatnych i publicznych, zarówno wewnętrznych jak i ogrodowych; w technologii skimerowej lub z rynną przelewową; wykładanych folią PVC, płytkami ceramicznymi lub mozaiką szklaną. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z nadzieją, że powierzycie nam państwo budowę własnego basenu dołączając do grona naszych klientów.

www: http://www.marbud.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» O FIRMIE


Właścicielem marki Sauny24 jest firma inwest24.com Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem saun fińskich, infrared oraz łaźni parowych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Do budowy saun wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno najwyższej jakości, specjalnie przygotowane do długotrwałego użytkowania. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę. Służymy pomocą od etapu projektu. Pomagamy optymalnie wykorzystać powierzchnię pomieszczenia przeznaczonego na saunę. Wszystkie nasze sauny są budowane w oparciu o normy i zasady budowy z przeznaczeniem do użytku publicznego. Na wszystkie nasze urządzenia udzielamy 2 lata gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze urządzenia posiadają certyfikaty zezwalające na użytkowanie sauny w miejscach publicznych.

www: http://www.sauny24.com/

[Broken Link?]


» sauny


Keske oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania techniki basenowej. Od fazy projektu, przez wykonanie realizacji, skończywszy na zapewnieniu wszystkich niezbędnych produktów codziennego użytkowania. Chociaż naszym głównym kierunkiem jest technika basenowa, poszerzyliśmy naszą ofertę o dział wellness tworząc rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz hoteli czy farm urody. Oferujemy Państwu m.in. sprzęt do hydroterapii, kapsuły kosmetyczne, baseny ogrodowe, sauny, wanny, aparaty do elektrostymulacji, ultradźwięków oraz masażu endodermicznego. Zdrowy styl życia to nie tylko hasło, lecz kierunek zmian, które dokonują się na naszych oczach.

www: http://www.keske.pl/

[Broken Link?]


» Sauny Radom


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową, która obejmuje produkcję i montaż Saun fińskich, Łaźni parowych, Kabin Infrared (na podczerwień), Saun DUO (zastosowanie w jednej saunie fińskiej tradycyjnego pieca elektrycznego, oraz ceramicznych promienników podczerwieni). W swojej ofercie posiadamy również Profesjonalne wanny i minibaseny SPA z maszynownią i stacją chemii przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej zgodne z normą DIN 19643, Przenośne wanny SPA oraz Beczki do schładzania po kąpielach saunowych.

www: http://www.naspa.pl/

[Broken Link?]


» Sauna Fińska Kabiny Infrared


WANDEX Centrum Sauny prowadzi na szeroką skalę działalność w zakresie projektowania i realizacji powierzchni odnowy biologicznej i kąpielowej. Specjalizujemy się w rozwiązaniach które opracowywane są po wykonaniu analizy mającej na celu minimalizację nakładów inwestora na inwestycję jak również minimalizację kosztów eksploatacyjnych co pozwala na szybką amortyzację.

www: http://www.centrum-sauny.pl/

[Broken Link?]


» Sauna


Sauna Hurt - przedstawiciel SAWO FINLAND w Polsce. Chromaterapia - panele LED, piec, sauny, akcesoria, sterowniki do saun, generatory pary. Sauna Hurt - przedstawiciel SAWO FINLAND w Polsce. Chromaterapia - panele LED, piec, sauny, akcesoria, sterowniki do saun, generatory pary. Sauna Hurt - przedstawiciel SAWO FINLAND w Polsce. Chromaterapia - panele LED, piec, sauny, akcesoria, sterowniki do saun, generatory pary. Sauna Hurt - przedstawiciel SAWO FINLAND w Polsce. Chromaterapia - panele LED, piec, sauny, akcesoria, sterowniki do saun, generatory pary.

www: http://www.saunahurt.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki