PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Nocleg w Rzeszowie


Najlepsze hotele są to miejsca, do których goście ochoczo wracają i rekomendują je swoim znajomym. Dokładnie takim wartym polecenia miejscem jest nasz hotel Mieszko usytuowany w Rzeszowie. Jest to ciekawy, duży i gustownie zaaranżowany obiekt. Osoby, które pragną zarezerwować u nas nocleg mogą wybrać jeden z kilkunastu pięknie zaprojektowanych pokoi. Mając na względzie komfort i spokój gości gwarantujemy również bezpłatny parking w bliskim sąsiedztwie. Ważnymi zaletami hotelu Mieszko są z pewnością atrakcyjne ceny oraz przyjazna i uprzejma obsługa. Dodatkowo udostępniamy naszym gościom sale konferencyjne i przygotowujemy różnego typu przyjęcia okolicznościowe.

www: http://www.mieszko-hotel.pl/

[Broken Link?]


» .: Nocleg w Białymstoku


Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne położone na terenie Sanktuarium Święta Woda oferuje komfortowo wyposażone pokoje jedno, dwu, wieloosobowe oraz trzy apartamenty. W ofercie znajdą Państwo także sale konferencyjne i weselne – miejsca doskonałe na przyjęcia weselne, bankiety, komunie czy chrzciny.

www: http://www.swietawoda.com.pl/

[Broken Link?]


» Konferencje Wrocław


Posiadamy zdjęcia wspaniałych domów wypoczynkowych, które udostępniają sale konferencyjne z ustawieniem teatralnym oraz drukarka. Zorganizuj konferencję biznesową dla swoich pracowników w wszechstronnym mieście Wrocławiu, tutaj odkryjesz zawsze ciekawe miejsca na szkolenia pracownicze. Wyjątkowe miejsca konferencyjne, które dysponują specjalistycznym sprzętem jak nagłośnienie oraz pomocniczo miejsca noclegowe dla gości.

www: http://www.konferencjewroclaw.com/

[Broken Link?]


» Hotel Flora Tychy


Hotel Flora Tychy - w ofercie 23 indywidualnie zaprojektowane komfortowe pokoje i apartamenty, restauracja oraz wielofunkcyjne sale konferencyjne. Zapewniamy kompleksową obsługę spotkań biznesowych, wesel, komunii oraz przyjęć okolicznościowych. Profesjonalny personel dołoży wszelkich starań, by spełnić Państwa życzenia i oczekiwania.

www: http://www.hotelflora.tychy.pl/

[Broken Link?]


» konferencje


Zjazdy szkoleniowe w mieście Wojkowice, Gubin lub złocieniec.aktualna spis ośrodków jak hotel patria lub bryza spa resort, które organizują konferencje dla instytucji.ośrodki z województwa śląskiego,lubelskiego lub mazowieckiego. konferencje, dobrze przygotwane to klucz do nauczenia pracownika,odwiedź na www.salekonferencyjne.pl.lwigród spa&wellnes posiada bogata ofertę,osprzęt,oprzyrządowanie,komputer,xero i komputer.największe propozycje ośrodków szkoleniowych dla konferencji z całej polski.

www: http:///www.salekonferencyje.pl//

[Broken Link?]


» Hotel Tęczowy - hotel kielce, hotel swietokrzyskie


Hotel posiada 100 klimatyzowanych pokoi, restaurację, bar i sale konferencyjne. Lokalizację hotelu docenią zapewne uczestnicy i goście targów, którzy mogą skorzystać z usług hotelu, a także zaprosić swoich partnerów biznesowych do hotelowej restauracji lub zorganizować business party.Hotel posiada 100 klimatyzowanych pokoi, restaurację, bar i sale konferencyjne. Lokalizację hotelu docenią zapewne uczestnicy i goście targów, którzy mogą skorzystać z usług hotelu, a także zaprosić swoich partnerów biznesowych do hotelowej restauracji lub zorganizować business party.

www: http://www.teczowy.com/

[Broken Link?]


» Hotel Kraków | Hotele w Krakowie | Sale konferencyjne Kraków


Chciałbyś spędzić niezapomniane wakacje w Krakowie? Szukasz Hotelu w Krakowie samym centrum? Potrzebujesz sali konferencyjnej i hotelu w Krakowie dla pracowników swojej firmy? We speek english. Hotels in Cracow. Zapraszamy na naszą stronę. www.krakowexpress.pl - Hotel i sale konferencyjne w Krakowie.

www: http://www.krakowexpress.pl/

[Broken Link?]


» Hotele konferencyjne


Eventy, szkolenia i imprezy firmowe, konferencje, sale szkoleniowe. Idealne miejsca na szkolenia firmowe i konferencje. Nasze obiekty i hotele konferencyjne to dziesiątki wspaniałych miejsc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Eventy, szkolenia i imprezy firmowe, konferencje, sale szkoleniowe. Idealne miejsca na szkolenia firmowe i konferencje. Nasze obiekty i hotele konferencyjne to dziesiątki wspaniałych miejsc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.konferencje.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki