PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» SZYMAŃSKI-REMONTY


Specjalizuję się w kompleksowym wykonywaniu prac remontowo-wykończeniowych wnętrz. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata działalności mój Klient w każdym przypadku może liczyć na fachową pomoc i miłą współpracę. Gwarantuję wysoki poziom wykonywanych usług. Oferta usług to : hydraulika, elektryka, płytkarstwo, panele, gładzie gipsowe, tapetowanie, malowanie, ściany działowe, sufity podwieszane, montaż stolarki

www: http://www.szymanski-remonty.pl/

[Broken Link?]


» AgnesArt Kuchnie i Meble na wymiar


Firma AgnesArt specjalizuje się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Produkujemy kuchnie i meble na wymiar. Projektujemy wnętrza i wizualizacje w oprogramowaniu CAD. Zajmujemy się dekoratorstwem wnętrz. Wykonujemy remonty budowlane. Mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Współpracujemy z liderami na rynku akcesoriów dla meblarstwa. Zapraszamy do skorzystania na naszych usług. AgnesArt Tychy

www: http://www.agnesart.pl/

[Broken Link?]


» Remonty


Serwis został stworzony w celu ułatwienia użytkownikowi dotarcia do fachowej ekipy remontowej w wybranej lokalizacji. Skierowany jest do osób, firm i instytucji, które zamierzają wykonać remonty mieszkań lub domów. Umieszczenie własnego zlecenia remontowego jest proste i zajmuje kilka minut. W prostym formularzu wystarczy określić, jakiego rodzaju remontami jesteśmy zainteresowani wraz ze wskazaniem wszelkich miar, terminu rozpoczęcia prac oraz innych wymagań istotnych w trakcie wyceny. Tak przygotowane zapytanie o remonty zostanie następnie przesłane do bazy firm zarejestrowanych w serwisie, które odpowiedzą na nie przesyłając własną ofertę, dopasowaną do opisanych przez nas wymagań. Dzięki temu oszczędzamy dużo czasu, gdyż do nas należeć będzie jedynie porównanie otrzymanych ofert oraz wybranie tej, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

www: http://remontowanie.com.pl/

[Broken Link?]


» Malowanie wnętrz, remonty Fame


Jeżeli potrzebujesz solidnej ekipy malarskiej, która wykonuje przejrzyste rozliczenia, usługi w korzystnej cenie, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z usług wykańczania wnętrz na terenie miasta Poznania i okolic. Oferujemy przystępne ceny, fachowe wykonanie, zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług. Większość naszych klientów ponownie korzysta z naszych usług. Oferujemy przejrzyste rozliczenia, wystawiamy rachunki.

www: http://www.malowaniepoznan.com.pl/

[Broken Link?]


» ELEKTRYKA, REMONTY, WYKAŃCZANIE WNĘTRZ


Zakres działania firmy obejmuje szeroko rozumiane usługi elektryczne i remontowo-budowlane. Instalacje elektryczne wykonujemy głównie bez użycia górnych puszek łączeniowych co zwiększa estetykę wyglądu domu czy mieszkania. Zajmujmy się także instalacjami w inteligentnym systemie EIB, którego komfort obsługi i możliwości techniczne znacznie przewyższają instalacje tradycyjne. Konsultacje, jakich udzielamy już na etapie projektu w dużym stopniu podnoszą standard korzystania z inteligentnego domu. Usługi remontowo - budowlane obejmują kompleksowe wykończenie lub remont domu (mieszkania). Kuchnia, łazienka lub pokój nie stanowią dla mojej firmy żadnego problemu.

www: http://jarekelektryk.pl/

[Broken Link?]


» Usługi Remontowo Budowlane B R G


Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów w pełnym zakresie wykonywania usług remontowo budowlanych. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług. Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa na prace remontowe , budowlane oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz.

www: http://www.remontowe.warszawa.pl/

[Broken Link?]


» Super okna pcv i alu. Remonty kompleksowo


2002r. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu stolarki budowlanej. Wykonujemy zlecenia dla dużych firm, fabryk, spółdzielni mieszkaniowych oraz dla indywidualnych klientów. Naszą misją jest zadowolenie klienta, dlatego też starannie dobieramy dostawców okien i drzwi oraz stawiamy im wysokie wymagania co do niezawodności i terminowości dostaw. Dbając o funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania, wyrobiliśmy sobie pozytywną opinię wśród naszych klientów. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz asortymentu oraz wszechstronność naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

www: http://www.onka-interprofil.pl/

[Broken Link?]


» Widlaki


Firma Lemarpol-Wózki oferuje sprzedaż oraz naprawę wózków widłowych z napędem zarówno benzynowym, gazowym, diesel jak i elektrycznym. Sprzedaż wózków obejmuje egzemplarze nowe jak i wózki widłowe używane. Spółka jest w posiadaniu warsztatu remontowego gdzie wykonuje się remonty maszyn. Posiada profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy sumiennie naprawią każda usterkę. Usługi firmy dotyczą zarówno małych bieżących napraw jaki i remontów kapitalnych. Spółka Lemarpol prowadzi także sprzedaż części zamiennych do różnego rodzaju wózków widłowych.

www: http://www.widlowe.info/

[Broken Link?]


» Remonty silników Liebherr


Remonty silników wysokoprężnych takich marek jak: Caterpillar, Liebherr, Komatsu, Cummins, Liebher, Man, Mercedes, Iveco, Volvo, MWM to nasza specjalność - zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników dba o to, by każdy silnik jaki trafia do Socha Motor był w pełni przywrócony do sił.

www: http://www.sochamotor.pl/

[Broken Link?]


» Alex Hydraulik Instalator Poznań - 791 119 472


Firma Alex hydraulik i instalator w poznaniu. Instalacje centralnego ogrzewania oraz sanitarne - montaż i naprawa. Wykonujemy profesjonalny montaż, instalację, naprawę, wymianę w Poznaniu i okolicach: remonty i wykończenia wnętrz Poznań * instalacji C.O. i wodno-kanalizacyjnych, * biały montaż: umywalek, wanien, ubikacji, kabin prysznicowych itp., * baterii wannowych, prysznicowych i umywalkowych, * bojlerów, ogrzewaczy wody, pieców czy kuchni gazowych, * instalacji gazowych, * naprawa zepsutych spłuczek, kranów i zaworów, * udrażnianie odpływów kanalizacyjnych, * mechaniczne usuwanie zatorów kanalizacyjnych, * zamrażanie rur w starych instalacjach, * próby szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądy instalacji gazowej, * wszelkiego rodzaju inne usługi hydrauliczne i instalatorskie.

www: http://www.hydraulik.poznan.pl/

[Broken Link?]


» Budowa domów, remonty, Kraków


Budujesz dom? Szukasz profesjonalnej firmy budowlanej? Firma remontowa Bild oferuje szeroki zakres usług remontowych, wznoszenie budynków jedno- i wielorodzinnych oraz inne prace budowlane m.in. murarskie, dekarskie, elektryczne, brukarskie. Gwarantujemy wysoka jakość usług oraz fachową poradę w kwestiach budowlanych. Zapraszamy!

www: http://www.bildkrakow.pl/

[Broken Link?]


» OVERLIFT - Główna


Montaż, modernizacje i remonty wind osobowych i towarowych. Montaż schodów i chodników ruchomych. Instalacje elektryczne. Firma zatrudnia pracowników którzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty co gwarantuje wykonanie usługi na wysokim poziomie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz UE.

www: http://www.overlift.pl/

[Broken Link?]


» OVERLIFT - Windy i schody ruchome - montaż.


Montaż, modernizacje i remonty wind osobowych i towarowych. Montaż schodów i chodników ruchomych. Instalacje elektryczne. Firma zatrudnia pracowników którzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty co gwarantuje wykonanie usługi na wysokim poziomie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz UE.

www: http://www.overlift.com/

[Broken Link?]


» Wykończenia, remonty: wnętrz, łazienek, mieszkań, domów - Legionowo


Pomysłowy Janek:: oferuje remonty i wykończenia domów oraz mieszkań w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Wykonywane wykończenia charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantuje profesjonalizm i terminowość oferowanych przez firmę usług.

www: http://www.remonty-wykonczenia.pl/

[Broken Link?]


» Instalacje wod-kan, c.o. Poznań


Firma świadczy usługi instalacyjne na terenie Poznania i okolic. W ofercie usług: instalacja, naprawa, wymiana centralnego ogrzewania, wodno - kanalizacyjna, czyszczenie zatorów kanalizacji, kompleksowe remonty łazienek i kuchni, biały montaż - montaż kabin prysznicowych, umywalek, zlewów, wanien, natrysków itp. Firma Twój Instalator oferuje również usługi remontowe w zakresie instalacji sanitarnych, w tym kompleksowe remonty łazienek i kuchni oraz przebudowę kanalizacji. Firma przeprowadza również wszelkiego rodzaju montaże urządzeń sanitarnych oraz rur kanalizacyjnych.

www: http://www.twojinstalator.pl/

[Broken Link?]


» Firma budowlana WADYL - budownictwo, remonty - budowa i remonty domów, garaże, ogrodzenia - Porąba WielkaMszana - Małopolska


Firma budowlana WADYL - budownictwo, remonty, przebudowy. Budowa domów metodą tradycyjną (domy w technologii murowanej), obiektów gospodarstwa domowego (garaże, ogrodzenia), budowa domów z drewna, z bali, budowa basenów. Usługi ogólnobudowlane budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Poręba Wielka, Mszana Dolna, Limanowa, Małopolska

www: http://www.wadyl.pl/

[Broken Link?]


» Wózki widłowe, wózki magazynowe, regały magazynowe-NFK


Firma NFK oferuje wózki widłowe, wózki magazynowe, regały magazynowe, wózki paletowe z napędem i ręczne, wózki paletowe z wagą, wózki ręczne platformowe, wózki dwukołowe ręczne, wózki specjalne oraz osprzęt do wózków widłowych. Świadczymy usługi: Serwisowe za pośrednictwem mobilnych pogotowi technicznych w miejscu pracy wózków. Wykonujemy przeglądy techniczne, naprawy, wymianę ogumienia itp. Trudniejsze naprawy i remonty wykonujemy w naszym zakładzie remontowym. Świadczymy usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów, Regenerujemy wały korbowe.

www: http://www.nfk.com.pl/

[Broken Link?]


» Usługi budowlane


ArtWit - usługi budowlane Warszawa, woj. mazowieckie. Specjalizacja to: sufity podwieszane, szpachlowanie, malowanie, karton gips, glazura terakota, adaptacja pomieszczeń, ścianki działowe, sucxhe tynki, remonty wykończenia Warszawa. Remonty i usługi budowlane Warszawa, woj. mazowieckie. Kompleksowe remonty wykończenia domów, mieszkań, poddaszy, biur i sklepów. W ofercie sufity podwieszane, ścianki działowe, szpachlowanie malowanie, adaptacja pomieszczeń oraz glazura terakota. Zapraszamy - usługi budowlane Warszawa, woj. mazowieckie.

www: http://www.artwit.waw.pl/

[Broken Link?]


» Remonty wnętrz wykończena


remonty szczecin-wnetrz -firma budowlana - malowanie scian - remonty mieszkań,domu, remontowe, usługi, szczecin,biura, budowa dom remonty szczecin,usługi remontowe szczecin, zabudowy,tapetowanie,regipsy,sufity podwieszane,szpachlowanie,gładź tynkowa szpachlowa gipsowa,kasetony,ściany działowe,elektryka,ocieplenia,docieplanie,halogeny,listwy sufitowe,podłogowe,reperacje,szlifowanie,olejna,malowanie olejną

www: http://remontywnetrz.neostrada.pl/

[Broken Link?]


» Remonty W. Zakrzewski


Kompleksowe i profesjonalne usługi remontowo-budowlane Warszawa W. Zakrzewski. Rok założenia firmy 1989. Z racji długoletniej działalności na rynku budowlanym, remontowym oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Specjalnością naszą jest: malowanie wnętrz, cyklinowanie, lakierowanie. Zapraszamy do skorzystania za naszej oferty.

www: http://www.remontyzakrzewski.pl/

[Broken Link?]


» Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, klimatyzacja, remonty, roboty budowlano-montazowe – traczyk.pl


Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne i oswietlenia, klimatyzacja, wentylacja, kurtyny powietrza, kosztorysowanie, nadzory, sufity podwieszane termatex, scianki GK i Al., malowanie, wykladziny podlogowe, wykończenie wnerz, dachy papa termozgrzewalna, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm

www: http://www.traczyk.pl/

[Broken Link?]


» REMONTY, PRZEBUDOWY I ADAPTACJE WNĘTRZ


ESKA CONSTRUCTION SP. Z O.O. - FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. Wykonujemy zarówno zarówno mniejsze prace, jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę. Oferujemy Państwu usługi profesjonalne i konkurencyjne cenowo

www: http://www.sk-construction.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki