PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Pani Dziuba - pierwsza księgarnia dla kobiet - Pani Dziuba


Księgarnia Internetowa dla Kobiet Witaj, jestem Pani Dziuba . Zapraszam Cię do księgarni, którą prowadzę osobiście. Znajdziesz w niej książki poukładane w interesujący sposób. Jeśli wiesz czego szukasz korzystaj z wyszukiwarki na stronie, jeśli chcesz kupić książkę, a nie wiesz jaką, pomogą Tobie w tym stworzone w tym celu kategorie, opisy wydawców i komentarze-recenzje czytelniczek. Jeśli mimo wszystko nie znajdziesz upragnionej książki pisz na [email protected] a postaram się ją dla Ciebie zdobyć. PD

www: http://www.panidziuba.pl/

[Broken Link?]


» Poland-art. Informacje o szukach wizualnych w Polsce.


Poland-art to zawsze aktualne wystawy i wydarzenia w galeriach i muzeach w Polsce. Codziennie na portalu ukazują się nowe informacje ze świata sztuki, piszemy o najważniejszych wydarzeniach z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, design. Najciekawsze z nich komentujemy w dziale recenzje. Poland-art to również baza konkursów graficznych, indeks artystów, kalendarium wernisaży, warsztatów, wykładów, festiwali artystycznych oraz innych wydarzeń w galeriach i muzeach. Grupa Poland-Art to drukowany Informator Galerie dostępny bezpłatnie w galeriach i muzeach w całej Polsce oraz portale tematyczne poland-art.com | noc-muzeow.pl |

www: http://www.poland-art.com/

[Broken Link?]


» Bez Przycisków - tablety i smartfony


Na blogu Bez Przycisków znajdziesz aktualne informacje ze świata mobilnych technologii, specyfikacje telefonów i tabletów oraz recenzje interesujących programów i gier. Prezentujemy najnowsze osiągnięcia ze świata mobilnych technologii i polecamy najciekawsze aplikacje. To co wyróżnia stronę Bez Przycisków to podejście autorów do nawet trudnych tematów. Jeżeli szukasz suchych informacji to to nie jest miejsce dla Ciebie. Publikujemy tylko sprawdzone i rzetelne wiadomości, dodając do nich swoje recenzje.

www: http://bezprzyciskow.pl/

[Broken Link?]


» Wystąpienia publiczne


Wszystko o prezentacjach biznesowych. Oferta warsztatów dla grup oraz indywidualnych, które nauczą konkretnych metod ulepszających prezentację. Recenzje literatury, które umożliwią wybranie najbardziej odpowiedniej dla naszych potrzeb literatury. Artkuły dostarczą sprawdzone wskazówki które można zastosować przy najbliższej prezentacji. Filmy wideo z profesjonalnymi przemówieniami zmotywują nas do pracy nad sobą. Darmowy kurs argumentacji nauczy jak wygrywać dyskusje i regować na pytania.

www: http://wystapieniapubliczne.eu/

[Broken Link?]


» Recenzje książek


Recenzje książek to bardzo ważna kwestia dla każdej czytającej osoby. Autorzy portalu Read Freak biorą na tapetę kryminały, sensacje, horrory i generalnie - literaturę popularną. Każdy tekst napisany jest wnikliwie, profesjonalnie i z dużą dawką humoru. Warto zaufać wyrobionemu gustowi dwóch polonistów. Baza danych jest cały czas rozszerzana, a długie wpisy pojawiają się przynajmniej dwa razy w miesiącu.

www: http://recenzja-ksiazki.pl/

[Broken Link?]


» PBF Guild


PBF Guild, to jeden z największych serwisów internetowych, które poruszają tematykę gier PBF (Play By Forum). W odróżnieniu od innych stron tego typu, PBF Guild stara się rozwijać świat gier forumowych tworząc różnego rodzaju inicjatywy, jak np. gazety internetowe (PBF Station) i plebiscyty (Adamantowe Pióra). Porusza on także ważne na tym poletku tematy, jak np. wybór odpowiedniego hostingu czy skryptu pod grę, zwraca uwagę na tak istotne zagadnienia jak tekst, grafika i pojedyncze skrypty. Docelowo ma ona stać się największym wsparciem dla graczy i administratorów gier oraz źródłem wiedzy o PBF. krótki opis: Największy polski portal i forum traktujące o grach PBF. Porady dot. uniwersum, mechaniki, pomoc graficzna, zapowiedzi PBF'ów i ich reklamy, recenzje, ale także dysputy o samych grach. Prowadzimy także pierwszy polski e-zin w tej tematyce.

www: http://pbfguild.com/

[Broken Link?]


» Europress - Prasa zagraniczna


Na stronie naszego firmowego sklepu zdecydowaliśmy się odrobinę nakreślić Państwu zakres tematyczny pojedynczych gazet i czasopism wydawanych od pewnego czasu na zagranicznym rynku prasy. Na stronie internetowej naszego firmowego sklepu publikujemy kompetentne recenzje na tematy konkretnych gazet i czasopism. Ufam, że nasz e-sklep z gazetami obcojęzycznymi Państwa zaciekawi. Mamy pragnienie, że nasz firmowy sklep nakłoni Państwa do sięgnięcia po zachwalanych przez nas propozycji prasowych. Chcielibyśmy, aby nasz sklep z prasą był kompasem w fermencie docierających do nas ciągle nowych newsów. Chcemy tym samym oszczędzić Państwa czas zachwalając jedynie najbardziej inspirujące gazety i tym samym darując Państwu czytywanie spraw błahych.

www: http://www.europress.pl/

[Broken Link?]


» Ciekawe książki, ebooki, audiobooki, bestsellery


Spośród wielu ciekawych książek wybrano tylko te najciekawsze, do których zostały napisane recenzje oraz wrażenia po ich przeczytaniu. Publikacje zamieszczone na stronie nawiązują do niezależności finansowej, motywacji, samodoskonalenia, jak i innych aspektów związanych z egzystencją człowieka. Pozycje poruszają problemy współczesnych ludzi i jednocześnie dają odpowiedzi na trapiące pytania. Głównym atutem zamieszczonych ebooków są zawarte w nich duże ilości przykładów, co sprawia, że książki są „lekkie” w czytaniu i doskonale obrazują problemy, z którymi zmagali się autorzy opisujący swoje zdarzenia. Osoby zainteresowane taką tematyką na pewno nie będą rozczarowane, a prezentowane książki ukażą nowe możliwości i skłonią do działania, czy choćby nawet do sprawdzenia zawartej wiedzy.

www: http://zlote-mysli-ksiazki.pl/

[Broken Link?]


» Najlepsze recenzje akcesoriów gospodarstwa domowego - Akcesoriadodomu.pl


Wyposażenie mieszkania nie jest łatwym zadaniem - należy zakupić dużo potrzebnych przedmiotów, co wymaga znacznych nakładów pieniężnych. Jak dokonać dobrego zakupu, aby nie wykosztować się, a jednocześnie długo cieszyć się nabytkiem? Które marki proponują trwałe produkty w przystępnej cenie? Co można kupić taniej, natomiast co opłaca się nabyć w wyższej cenie? Na powyższe pytania odpowiedzi można przeczytać w serwisie akcesoriadodomu.pl. Tam znajdują się recenzje sprzętów małego i dużego agd, rtv, różnego rodzaju akcesorii czy zdania na temat mebli. Dostępne też są informacje o interesujących ciekawostkach z tematyki wystroju i wyposażenia mieszkania.

www: http://akcesoriadodomu.pl/

[Broken Link?]


» Muzyka - MusicMind.pl


Najlepszy portal muzyczny w Polsce. Aktualności ze świata muzyki, koncerty i trasy koncertowe, premiery płyt, informacje o płytach i ich recenzje. Twoi ulubieni wykonawcy, zespoły i ich muzyka tylko w MusicMind.pl Najlepszy portal muzyczny w Polsce. Aktualności ze świata muzyki, koncerty i trasy koncertowe, premiery płyt, informacje o płytach i ich recenzje. Twoi ulubieni wykonawcy, zespoły i ich muzyka tylko w MusicMind.pl

www: http://www.musicmind.pl/

[Broken Link?]


» i-RECENZJE - wypowiedz się


Strona zawierająca recenzje filmowe, książkowe, teatralne oraz muzyczne. Umieszczane sa tu również omówienia szkolnych lektur, jak również klasyki literatury światowej. Napisz jeśli nie boisz się wyrażać własnego zdania, czytaj co myślą inni. Dołącz do nas i razem z nami poznaj radość obcowania ze sztuką.

www: http://www.i-recenzje.pl/

[Broken Link?]


» INFORMACJE MUZYCZNE • aktualności, nowości płytowe, wywiady, recenzje, relacje, koncerty i inne


Informacje muzyczne z Polski i świata. Aktualności, nowości płytowe, kapele muzyczne, wywiady, recenzje, relacje, koncerty i inne. Dużo wywiadów i recenzji. Najlepszy blog muzyczny. Piszemy o najlepszych wydarzeniach muzycznych w polsce i na świecie. Czytaj nasz blog i bądź na bierząco. Muzyka alternatywna.

www: http://balsa.com.pl/

[Broken Link?]


» recenzje produktów


Peryskop.pl jest serwisem umożliwiającym szybkie znalezienie najlepszych produktów, które zostały ocenione przez innych użytkowników. W peryskop.pl wyszukasz najlepsze produkty, które warto kupić. Dodatkowo umożliwia kontakt między użytkownikami, którzy mają różne produkty i chcieliby o nich podyskutować. Tutaj zobaczysz co polecają inni internauci. Sprawdź zanim kupisz.

www: http://peryskop.pl/

[Broken Link?]


» mojasocjologia.pl


Strona poświęcona zagadnieniom socjologicznym. Pisana jest przez socjologów dla socjologów. A może dopiero chcesz dołączyć do naszego grona i zacząć swoją przygodę z socjologią? W takim razie zajrzyj koniecznie! Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji, m.in. definicje pojęć socjologicznych, referaty, porady, recenzje, wskazówki odnośnie pisania pracy magisterskiej, spis konferencji związanych z tematyką nauk społecznych i wiele innych.

www: http://www.mojasocjologia.pl/

[Broken Link?]


» Perfumy


Strefa Perfum - forum dla wszystkich, którzy chcą lepiej czuć się w świecie perfum. Opinie, recenzje i komentarze na temat zapachów damskich i męskich. Porady - jakie perfumy są dla mnie najbardziej odpowiednie? Odpowiadamy na każde pytania o perfumach, kosmetykach, modzie i urodzie. Zapraszamy do dyskusji. Dołącz do nas!

www: http://www.strefaperfum.pl/

[Broken Link?]


» Portal XboxSpot.pl


Portal Xboxspot.pl jest stroną o jednej z najpopularniejszych konsoli do gier video, czyli Xbox-360. Portal dostarcza najnowszych wiadomości ze świata konsoli. Znajdziemy tu również bazę gier, recenzje większości z nich oraz zapowiedzi najnowszych. Dzieki temu będzie nam łatwiej kupić grę, która nas naprawde interesuje.

www: http://www.xboxspot.pl/

[Broken Link?]


» Forum dla muzyka


Forum dla muzyka, forum dla muzyków, znajdź ludzi do zespołu, opinie o sprzęcie, gitary, muzycy, perkusja, wokaliści, pierwsze w Polsce forum dla muzyków, najlepsze forum dla muzyka, instrumenty, opisy i porady a także recenzje sprzętu muzycznego, najlepsze forum muzyczne w sieci dla każdego. Zarejestruj się i rozmawiaj na dowolne tematy związane z muzyką i instrumentami. Dołącz do nas już dziś a nie pożałujesz

www: http://www.dlamuzyka.pl/

[Broken Link?]


» Muzyka pop


Muzyka.pl jest nowoczesnym serwisem muzycznym, w którym znaleźć możemy recenzje najnowszych płyt różnych gatunków muzycznych, teledyski, aktualny spis koncertów, teksty piosenek, wywiady z artystami oraz ich biografie a także ogromna ilość zdjęć - wszystko w nowoczesnej i przejrzystej szacie graficznej.

www: http://www.muzyka.pl/

[Broken Link?]


» WWII.PL - II Wojna Światowa


Serwis poświęcony II wojnie światowej i jej współczesnym reminiscencjom. Prezentuje m.in.: historyczne kampanie i bitwy, wydarzenia politycznej areny lat 30. i 40., biografie słynnych postaci, sprzęt bojowy, recenzje książek, gier i filmów, fotorelacje z historycznych obiektów oraz imprez rekonstrukcyjnych.

www: http://wwii.pl/

[Broken Link?]


» Konsole


Encyklopedia gier, internetowa baza gier, gry, konsole, pc, atari, amiga, xbox, xbox360, playstation 3, gcn, nintendo ds, wii. Codziennie świeża poracja aktualności ze świata elektronicznej rozrywki. Galerie zdjęć, informacje, recenzje, zapowiedzi, zwiastuny. Dodatkowo oddajemy naszym użytkownikom do dyspozycji forum dyskusyjne.

www: http://gamelobby.pl/

[Broken Link?]


» Wyjątkowy blog o biznesie i nie tylko


PowerBlog.pl to źródło darmowej wiedzy, którą udostępniamy Ci po to, byś mógł osiągać życiowe sukcesy w wielu dziedzinach życia - sprawdź nas! Powerblog to serwis poświęcony życiu, porady, recenzje książek o charakterze poradników. Praktyczne metody zmiany swojego życia. To główne tematy, którymi się zajmujemy.

www: http://www.powerblog.pl/

[Broken Link?]


» Aplikacje na telefon


Serwis poświęcony aplikacjom działającym na telefonach komórkowych pracujących na różnych systemach operacyjnych.Zamieszczane są krótsze i dłuższe recenzje różnego rodzaju aplikacji pracujących na telefonach bo wszak każdy z nas komórkę ma ze sobą ! czemu by nie wzbogacić jej funkcjonalności ??

www: http://AplikacjeNaTelefon.com/

[Broken Link?]


» Technologie i rozwiązania mobilne


Serwis poświęcony technologiom mobilnym czyli aplikacje mobilne, systemy mobilne, sprzęt mobilny. W tym wortalu zamieszczane są informacje zarówno o rozwiązaniach sprzętowych jak i programowych. Nowości od światowych producentów i recenzje niszowych ale bardzo przydatnych aplikacji mobilnych. Wszelkie informacje których wspólnym mianownikiem jest mobilność !

www: http://www.TechnologieMobilne.com/

[Broken Link?]


» Skutery


Wiele osób mówi, że skutery to motocykle dla młodszych użytkowników jednośladów, jednak skuter jest niezastąpiony w centrum miasta podczas korków. W portalu motogen.pl znajdziecie Państwo recenzje oraz zdjęcia skuterów, pomożemy Państwu również w zakupie tego jakże mobilnego pojazdu. Szukasz informacji o skuterze - szukaj ich u nas. Motocykle wszelkiej maści w portalu motogen.pl.

www: http://www.motogen.pl/

[Broken Link?]


» UDZIEWCZYN.PL - moda uroda zdrowie plotki ciuchy


UDZIEWCZYN.PL - moda uroda zdrowie plotki ciuchy Niezwykły portal dla kobiet, porady, wskazówki dotyczące mody, urody, zdrowia, ciekawostki, recenzje, ciekawe miejsca turystyczne. Portal o kobietach i dla kobiet. Opisy ciekawych, a często niespotykanych wydarzeń. Konkursy, wyjątkowr galerie, bardzo ciekawa szata graficzna. Portal prężnie rozwijający się. Ciągle dodajemy coś nowego.

www: http://www.udziewczyn.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki