PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Dworek Seniora - dom spokojnej starości


Dworek Seniora to uroczy ośrodek położony pośród pól i łąk, w niedalekiej odległości od Warszawy. To miejsce oferujące całodobową opiekę medyczno - opiekuńczą, opiekę diagnostyczno – leczniczą, rehabilitację, terapię zajęciową jak również psychoterapię. Duże, jasne pokoje z łazienką, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferujące dostęp do mediów tj. telewizja, Internet, telefon to standard który zapewniamy. Więcej informacji na http://www.dworekseniora.waw.pl

www: http://www.dworekseniora.waw.pl/

[Broken Link?]


» Strona główna - BioPsyche


BioPsyche Instytut Psychologiczno Neuroterapeutyczny Instytut Bio-Psyche to miejsce gdzie krzyżują się tradycyjne metody terapeutyczne wywodzące się z psychoanalizy z najnowszymi osiągnięciami z obszaru neuronauki. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, treningi Eeg biofeedback oraz diagnozę psychologiczną. Zapraszamy osoby wymagające pomocy psychologicznej jak i osoby chcące poprawić swoją koncentracje, pamięć, wydajność na co dzień. Nasz Instytut spośród innych placówek wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Dbamy o jego komfort psychiczny dobierając każdą z oferowanych metod indywidualnie. Łączymy tradycyjne metody psychologiczne z najnowszym osiągnięciami technologicznymi w obszarze neuronauki.

www: http://www.biopsyche.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» Opolskie Centrum Psychodynamiczne


Opolskie Centrum Psychodynamiczne to poradnia psychologiczna znajdujaca się w Opolu, w której pracuje zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów pracujących w konwencji psychodynamicznej. Oferta obejmuje: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Psychoterapia par i małżeństw, Terapia dzieci i młodzieży, Konsultacje psychiatryczne – leczenie farmakologiczne, Szkolenia i warsztaty

www: http://opolskiecentrumpsychodynamiczne.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku, Joanna Biegalska


Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku - Ośrodek Psychoterapii Integratywnej. Psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne, interwencja kryzysowa, warsztaty rozwoju osobistego. Zapisy telefoniczne 0519 67 65 63. Informacje także mailowo [email protected]

www: http://www.psychoterapeuta-gdansk.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Warszawa


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PrimoMedica zaprasza pacjentów do swojej kliniki w centrum Warszawy. Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 21. Zawsze mamy dla Was czas. Pomagamy Wam w zwalczeniu depresji, nerwicy, anoreksji, bulimii, alkoholizmu, narkomanii, bezsenności, pomożemy Wam zwalczyć seksoholizm. Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc - to nasza deklaracja, z której się wywiązujemy. Psychoterapia, psychiatra, psycholog - Warszawa, wszystko w jednym miejscu. Naszą terapię wspomagamy zabiegami z akupresury oraz akupunktury. Skorzystajcie z naszej pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Nie zawiedziemy Was.

www: http://www.primomedica.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Wrocław Psychoterapia Testy Psychologiczne Anna Chmielińska


Psychoterapia, testy diagnostyczne, pomoc psychologiczna w depresji, nerwicy, sytuacjach trudnych i stresowych, zaburzeniach osobowości. Badanie w kierunku wykrycia uszkodzeń układu nerwowego (np dla osób starszych lub po wypadkach). Sesje ogólnorozwojowe dla młodzieży Więcej informacji pod nr tel.: 606 446 630 lub na stronie: www.psycholog-wroclaw.com.pl

www: http://www.psycholog-wroclaw.com.pl/

[Broken Link?]


» Psychoterapia Warszawa


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości świadczy wszechstronną pomoc psychologiczna i psychiatryczną w Warszawie. Terapeuci i lekarze pracujący w ośrodku zajmują się leczeniem zaburzeń, uzależnień oraz pomagają w radzeniu sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami. INZPiRO to prywatny ośrodek świadczący pomoc w zakresie psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Zespół specjalistów zajmuje się problemami emocjonalnymi, seksualnymi, uzależnieniami, bezsennością oraz pomaga w pacjentom w trudnych sytuacjach życiowych.

www: http://www.psychoterapeuci.pl/

[Broken Link?]


» psychoterapia białystok


Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Od kilku lat pracujemy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Czas ten ubogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Przyniósł też wiele zmian. Jeszcze kilka lat temu pomoc psychologiczna, terapeutyczna wydawała się ludziom dziwna, tajemnicza, niedostępna. Wiele osób potrzebowało pomocy, ale skrępowanie i lęk powodowały, że z niej nie korzystali. Obecnie zwracanie się o pomoc do specjalisty staje się czymś naturalnym.

www: http://www.otwarci.org/

[Broken Link?]


» psycholog białystok


Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku- NP ZOZ, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Białymstoku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

www: http://www.ideapsychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» seksuolog


Jesteśmy grupą warszawskich seksuologów, psychologów i terapeutów. Prowadzimy konsultacje i terapię indywidualną oraz dla małżeństw i par. Jeśli odczuwasz trudność, nie wiesz co zrobić albo potrzebujesz wsparcia, przyjdź i porozmawiaj z naszym specjalistą. Prowadzimy kompleksowy program edukacji seksualnej, prowadzony zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i wychowawców, opiekunów oraz rodziców. Każde szkolenie, tematyka zajęć oraz ich rozplanowanie czasowe dostosowywane są indywidualnie do potrzeb danej placówki.

www: http://www.mago-psychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» PsychoTerapeutyczni. Pracownia rozwoju osobistegi i psychoterapii


PsychoTerapeutyczni Pracowania rozwoju osobistego i psychoterapii Przede wszystkim pomagamy. Udzielamy wsparcia. Stymulujemy rozwój osobisty. Zwiększamy samoświadomość. Wiemy jak nabrać apetytu na życie. Psychoterapia to fascynujące spotkanie z samym sobą. Umożliwia pogłębienie samoświadomości i lepsze zrozumienie własnego postępowania. Daje szansę na zwiększenie zadowolenia z życia i na pełniejsze przeżywanie każdej chwili. Ułatwia zrozumienie przyczyn doświadczanych skutków a tym samym na pozbycie się toksycznych uczuć i myśli. Psychoterapia ułatwia zrozumienie innych ludzi. Daje siłę by spotkać się z nimi stanowczo i bez lęku - by harmonijnie realizować siebie w relacji z nimi. Wystarczy zrobić pierwszy krok. Od niego zaczyna się każda podróż. Zapraszamy, PsychoTerapeutyczni

www: http://www.psychoterapeutyczni.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Gdańsk


Gabinet Psychoterapaii Psychoanalitycznej - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto. Psychoterapia indywidualna, dorosłych i młodzieży. Pomoc w zakresie: nerwice,depresje, zaburzenia snu i odzywiania, lęki, fobie, kryzysy małżeńskie,problemy rodzinne. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Trójmieście.

www: http://justyna-swierczynska.pl/

[Broken Link?]


» Psychiatria


Strona przedstawia zebraną i skondensowaną współczesną wiedzę na temat psychiatrii, jej teorii oraz psychiatrii w praktyce. Między innymi metody leczenia zaburzeń oraz chorób psychicznych: farmakologia, psychoterapia, psychochirurgia, elektrowstrząsy, hipnoza. Opis zaburzeń osobowości i zaburzeń pośrednich, takich jak: epilepsje, psychopatie, zaburzenia borderline i zaburzenia dysocjacyjne.

www: http://www.psychiatra.mobi/

[Broken Link?]


» Psycholog w Warszawie: Centrum-Ja


Gabinet psychologiczny Centrum-Ja na warszawskim Natolinie. Kilkuletnie doświadczenie, wykształceni psychologowie i psychoterapeuci, dyskrecja, indywidualne podejście do każdego klienta. W ofercie m.in. psychoterapia, porada psychologiczna, terapia małżeńska oraz konsulacje w sprawach pracy zawodowej.

www: http://www.centrum-ja.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Radom


Na stronie poznasz odmiany depresji - depresja endogenna, egzogenna, dystymia, depresja poporodowa, dowiesz się dlaczego fobia społeczna nie ma związku z nieśmiałością, poznasz przypadłości, w których pomoc psychologiczna może okazać się skuteczna. Ponadto ośrodki psychologiczne i psychoterapeutyczne w Radomiu - państwowe i prywatne. Zapraszamy - Psychoterapia Radom.

www: http://www.psychoterapia.radom.pl/

[Broken Link?]


» psycholog Wrocław


Paweł Helfer - indywidualna psychoterapia psychodynamiczna. Psycholog Wrocław - Depresja, nerwice, zaburzenia snu, odżywiania, nastroju, zaburzenia psychosomatyczne, trudności w relacjach i związkach. Pomoc w sytuacjach kryzysowych, wspieranie w rozwoju osobistym. Na stronie informację o metodzie pracy i psychoterapii, cennik, konsultacje online, kompetencje psychologa

www: http://www.psychogabinet.pl/

[Broken Link?]


» Psychoterapia Gdańsk


Psychoterapia w Gdańsku, pomoc psychoterapeutyczna. Zapraszam: jeśli życie towarzyskie nie daje ci radości, czujesz się wyobcowany, masz stany depresyjne, straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nie możesz sobie z tym poradzić. Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Magdalena Żylicz.

www: http://www.psychoterapia.info/

[Broken Link?]


» Gabinet Psychoterapii GESTALT - Katowice - Joanna Nowak-Szewczyk


Psychoterapia Gestalt w Katowicach. Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par, treningi rozwoju osobistego oraz konsultacje. Terapia Gestalt adresowana jest do: - osób które chciałyby zmienić swoje życie, dążąc do lepszego kontaktu ze sobą i z innymi, - osób które pragną poprawić swoje relacje w pracy, rodzinie, z partnerem, - osób mających trudności w kontaktach i komunikacji z innymi ludźmi, - osób doświadczających problemów wiary w siebie i niskiego poczucia wartości, - osób doświadczających problemów ze stresem, - osób pragnących poprawić jakość swojego życia.

www: http://www.terapia-katowice.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog w Bydgoszczy


Psycholodzy Bydgoszcz - DELTA. Jesteśmy grupą specjalistów o różnorodnym doświadczeniu zawodowym. Pomagamy w problemach osobistych, zawodowych, rodzinnych, w sytuacjach doświadczanego stresu, depresji i innych zaburzeniach psychicznych. Zapraszamy do naszego gabinetu: Centrum Pomocy Psychologicznej i Edukacji S.C., ul. Wojska Polskiego 22/56, Bydgoszcz.

www: http://www.delta-psychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» NZOZ KONWALIOWA - psycholog Warszawa, psychoterapia


Przygnębienie, lęk, poczucie pustki życia, problemy rodzinne i małżeńskie to rzeczy, które coraz częściej dotykają nas osobiście. Jeśli nie możesz sam znaleźć rozwiązania, skorzystaj z naszej pomocy. NZOZ Konwaliowa jest zespołem terapeutów i lekarzy (psycholog, psychiatra, neurolog dziecięcy, logopeda), którzy specjalizują się w leczeniu psychiki, problemów emocjonalnych, zawodowych. Odwiedź nas - Warszawa, ul. Kowalczyka 1 A.

www: http://www.konwaliowa.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki