PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Strona główna - BioPsyche


BioPsyche Instytut Psychologiczno Neuroterapeutyczny Instytut Bio-Psyche to miejsce gdzie krzyżują się tradycyjne metody terapeutyczne wywodzące się z psychoanalizy z najnowszymi osiągnięciami z obszaru neuronauki. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, treningi Eeg biofeedback oraz diagnozę psychologiczną. Zapraszamy osoby wymagające pomocy psychologicznej jak i osoby chcące poprawić swoją koncentracje, pamięć, wydajność na co dzień. Nasz Instytut spośród innych placówek wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Dbamy o jego komfort psychiczny dobierając każdą z oferowanych metod indywidualnie. Łączymy tradycyjne metody psychologiczne z najnowszym osiągnięciami technologicznymi w obszarze neuronauki.

www: http://www.biopsyche.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» Opolskie Centrum Psychodynamiczne


Opolskie Centrum Psychodynamiczne to poradnia psychologiczna znajdujaca się w Opolu, w której pracuje zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów pracujących w konwencji psychodynamicznej. Oferta obejmuje: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Psychoterapia par i małżeństw, Terapia dzieci i młodzieży, Konsultacje psychiatryczne – leczenie farmakologiczne, Szkolenia i warsztaty

www: http://opolskiecentrumpsychodynamiczne.pl/

[Broken Link?]


» Andrzej Sapkowski


andrzejsapkowski.pl - poznaj mistrza polskiej fantasy. Andrzej Sapkowski ma fenomenalny dar narracji, wymyślania sensacyjnych wydarzeń, tworzenia sugestywnego nastroju, stopniowania napięcia. Tudzież błyskotliwe, z lekka cyniczne poczucie humoru: trzeźwiące, pozwalające tropić mniej lub bardziej zakamuflowane kpinki, odniesienia, cytaty. Wśród licznych talentów Andrzeja Sapkowskiego jednym z najbardziej olśniewających jest umiejętność jasnego i klarownego przedstawiania rozmaitych mechanizmów życia: psychologicznych, społecznych. Na tej nieoficjalnej stronie poświęconej Andrzejowi Sapkowskiemu znajdziesz jego dokładną biografię, opisy książek, streszczenia, najlepsze cytaty oraz wiele innych informacji. Ponadto dla miłośników książek fantasy zamieszczono informacje, gdzie najtaniej mogą dostać kolekcjonerską Sagę o Wiedźminie.

www: http://www.andrzejsapkowski.pl/

[Broken Link?]


» JUVENTA - warsztaty rozwoju osobistego


Ciągły rozwój intelektualny pracowników to podstawa działania każdej firmy. W obecnych czasach coraz częściej pracodawcy wybierają specjalistyczne kursy i szkolenia, aby pomóc nie tylko sobie osiągnąć sukces, ale osiągnąć go przy pomocy wykwalifikowanych, zatrudnionych osób. System szkoleń i warsztatów oferuje Państwu Alicja Burnatowska – socjolog i psycholog społeczny. Przeprowadza szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenia z asertywności, warsztaty rozwoju osobistego, treningi komunikacyjne, dla handlowców i wiele więcej. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.

www: http://szkolenia-juventa.pl/

[Broken Link?]


» Coaching


Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są negocjacje.

www: http://www.szkolacoachow.com.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku, Joanna Biegalska


Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji w Gdańsku - Ośrodek Psychoterapii Integratywnej. Psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne, interwencja kryzysowa, warsztaty rozwoju osobistego. Zapisy telefoniczne 0519 67 65 63. Informacje także mailowo [email protected]

www: http://www.psychoterapeuta-gdansk.pl/

[Broken Link?]


» Profilaktyka Uzależnień


Grupa Medyczna VERTIMED+ w obszarze proponowanych usług z zakresu psychoterapii, psychiatrii i psychologii szczególne miejsce pozostawia dla problemów związanych z używaniem środków odurzających. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, w oparciu o sprawdzone techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Nasze zajęcia aktywizują młodzież i zachęcają do czynnego w nich udziału. Jeżeli chcą być Państwo gośćmi na naszych zajęciach i dopiero potem nas zaprosić, prosimy o kontakt i ustalenie terminu najbliższych spotkań.

www: http://www.narko.pl/

[Broken Link?]


» Bezstresowa nauka jazdy


Prawo Jazdy w ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów prawa jazdy kategorii B i innych. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze przyjaźni instruktorzy to nasza recepta na wysoką zdawalność. Zapraszamy do serwisu ROLKA.wroclaw.pl

www: http://rolka.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Warszawa


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PrimoMedica zaprasza pacjentów do swojej kliniki w centrum Warszawy. Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 21. Zawsze mamy dla Was czas. Pomagamy Wam w zwalczeniu depresji, nerwicy, anoreksji, bulimii, alkoholizmu, narkomanii, bezsenności, pomożemy Wam zwalczyć seksoholizm. Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc - to nasza deklaracja, z której się wywiązujemy. Psychoterapia, psychiatra, psycholog - Warszawa, wszystko w jednym miejscu. Naszą terapię wspomagamy zabiegami z akupresury oraz akupunktury. Skorzystajcie z naszej pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Nie zawiedziemy Was.

www: http://www.primomedica.pl/

[Broken Link?]


» Antykwariat\\Pod Różą\\


Literatura kobieca. Duzy wybór książek. Obyczajowe, romanse, sensacja, psychologiczne - wszystko dla kobiet. Książki autorek bestsellerów z listy New York Times w atrakcyjnych cenach. Różne gatunki literackie, różne style pisania. Bogactwo tematów, emocji i wrażeń. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie! Organizujemy częste promocje. Zapraszamy!

www: http://www.antykwariat-pod-roza.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Wrocław Psychoterapia Testy Psychologiczne Anna Chmielińska


Psychoterapia, testy diagnostyczne, pomoc psychologiczna w depresji, nerwicy, sytuacjach trudnych i stresowych, zaburzeniach osobowości. Badanie w kierunku wykrycia uszkodzeń układu nerwowego (np dla osób starszych lub po wypadkach). Sesje ogólnorozwojowe dla młodzieży Więcej informacji pod nr tel.: 606 446 630 lub na stronie: www.psycholog-wroclaw.com.pl

www: http://www.psycholog-wroclaw.com.pl/

[Broken Link?]


» Psychoterapia Warszawa


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości świadczy wszechstronną pomoc psychologiczna i psychiatryczną w Warszawie. Terapeuci i lekarze pracujący w ośrodku zajmują się leczeniem zaburzeń, uzależnień oraz pomagają w radzeniu sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami. INZPiRO to prywatny ośrodek świadczący pomoc w zakresie psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Zespół specjalistów zajmuje się problemami emocjonalnymi, seksualnymi, uzależnieniami, bezsennością oraz pomaga w pacjentom w trudnych sytuacjach życiowych.

www: http://www.psychoterapeuci.pl/

[Broken Link?]


» Psychologia


Psychologia to dziedzina, która dotyczy każdego człowieka. Codziennie tworzymy różne relacje społeczne. Warto zatem wiedzieć jak sprawnie się komunikować oraz bronić się przed manipulacją ze strony drugiego człowieka. Serwis prezentujący praktyczną wiedzę z zakresu manipulacji. Dzięki artykułom zawartym na stronie dowiesz się jak możesz bronić się przed manipulacją oraz jak etycznie wpływać na innych ludzi. Manipulacja to temat, który dotyczy każdego człowieka na świecie. Warto zatem wiedzieć o manipulacji nieco więcej.

www: http://psychologiamanipulacji.pl/

[Broken Link?]


» psychoterapia białystok


Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Od kilku lat pracujemy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Czas ten ubogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Przyniósł też wiele zmian. Jeszcze kilka lat temu pomoc psychologiczna, terapeutyczna wydawała się ludziom dziwna, tajemnicza, niedostępna. Wiele osób potrzebowało pomocy, ale skrępowanie i lęk powodowały, że z niej nie korzystali. Obecnie zwracanie się o pomoc do specjalisty staje się czymś naturalnym.

www: http://www.otwarci.org/

[Broken Link?]


» psycholog białystok


Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku- NP ZOZ, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Białymstoku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

www: http://www.ideapsychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» seksuolog


Jesteśmy grupą warszawskich seksuologów, psychologów i terapeutów. Prowadzimy konsultacje i terapię indywidualną oraz dla małżeństw i par. Jeśli odczuwasz trudność, nie wiesz co zrobić albo potrzebujesz wsparcia, przyjdź i porozmawiaj z naszym specjalistą. Prowadzimy kompleksowy program edukacji seksualnej, prowadzony zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i wychowawców, opiekunów oraz rodziców. Każde szkolenie, tematyka zajęć oraz ich rozplanowanie czasowe dostosowywane są indywidualnie do potrzeb danej placówki.

www: http://www.mago-psychoterapia.pl/

[Broken Link?]


» Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online


Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Jeśli szukasz pomocy psychologicznej - to miejsce powstało z myślą o Tobie. Możesz nawiązać kontakt ze specjalistą - psychologiem. Dogodne dla Ciebie formy kontaktu - wiadomość, czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.bebia.pl/

[Broken Link?]


» psycholog białystok


Jesteśmy zespołem ludzi, którym bardzo bliskie są ludzkie sprawy. To hasło przewodnie HUMANUM, ale też definicja naszych pasji, ponieważ HUMANUM to coś więcej niż ośrodek wielospecjalistycznej pomocy terapeutycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii.

www: http://www.humanum.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Gdańsk


Gabinet Psychoterapaii Psychoanalitycznej - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto. Psychoterapia indywidualna, dorosłych i młodzieży. Pomoc w zakresie: nerwice,depresje, zaburzenia snu i odzywiania, lęki, fobie, kryzysy małżeńskie,problemy rodzinne. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Trójmieście.

www: http://justyna-swierczynska.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog w Warszawie: Centrum-Ja


Gabinet psychologiczny Centrum-Ja na warszawskim Natolinie. Kilkuletnie doświadczenie, wykształceni psychologowie i psychoterapeuci, dyskrecja, indywidualne podejście do każdego klienta. W ofercie m.in. psychoterapia, porada psychologiczna, terapia małżeńska oraz konsulacje w sprawach pracy zawodowej.

www: http://www.centrum-ja.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia internetowa


Nasza księgarnia internetowa oferuje bogatą ofertę produktów. Książki dla dzieci, książki psychologiczne aż po książki ekonomiczne i akademickie. Oferujemy szybką wysyłkę i niskie ceny. Może zainteresują Cię audiobooki? Nie wiesz co to jest? Sprawdź teraz. Skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie lub ze spisu kategorii.

www: http://www.twojawiedza.net/

[Broken Link?]


» Psycholog Radom


Na stronie poznasz odmiany depresji - depresja endogenna, egzogenna, dystymia, depresja poporodowa, dowiesz się dlaczego fobia społeczna nie ma związku z nieśmiałością, poznasz przypadłości, w których pomoc psychologiczna może okazać się skuteczna. Ponadto ośrodki psychologiczne i psychoterapeutyczne w Radomiu - państwowe i prywatne. Zapraszamy - Psychoterapia Radom.

www: http://www.psychoterapia.radom.pl/

[Broken Link?]


» Psycholog Warszawa


DIADA - gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny. Usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Leczenie nerwicy, depresji , zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomoc w sytuacjach kryzysowych, treningi i warsztaty psychologiczne, diagnoza ADHD, pomoc psychologiczna, terapia DDA.

www: http://www.diada.pl/

[Broken Link?]


» psycholog Wrocław


Paweł Helfer - indywidualna psychoterapia psychodynamiczna. Psycholog Wrocław - Depresja, nerwice, zaburzenia snu, odżywiania, nastroju, zaburzenia psychosomatyczne, trudności w relacjach i związkach. Pomoc w sytuacjach kryzysowych, wspieranie w rozwoju osobistym. Na stronie informację o metodzie pracy i psychoterapii, cennik, konsultacje online, kompetencje psychologa

www: http://www.psychogabinet.pl/

[Broken Link?]


» Warsztaty psychologiczne


Oferta Instytutu Psychologii Procesu obejmuje m.in. warsztaty nauczycieli zagranicznych, cykle szkoleniowe, superwizje, warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia popołudniowe (np. Sztuka budowania związków, Czy samodzielność musi oznaczać samotność?). Wszystkie zajęcia, kursy oraz szkolenia psychoterapeutyczne prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli pracy z procesem lub studentów Programu Licencyjnego IPP.

www: http://www.processwork.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki