PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» KOSMETYKI PERFUMY Drogeria internetowa PERFECT FRESH


Drogeria internetowa Perfect Fresh na rynku e-commerce działa nieprzerwanie od 2005 roku. Doświadczenie, dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku pozwoliły na zdobycie dużej liczby stałych klientów, stały rozwój i ugruntowanie pozycji na rynku e-commerce. Rozpoczynając przygodę z zakupami w pierwszej kolejności trafisz na stronę główną, zapoznasz się z nowościami i promocjami. Będziesz mógł dokonać zakupów wybierając z pośród ponad 13 tysięcy kosmetyków i perfum. Dalej nie koniecznie dokonując logowania i rejestracji wybierzesz dogodną dla siebie formę płatności i szybką przesyłkę kurierską. Zrealizowane zamówienie szybko trafi pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

www: http://www.perfectfresh.com/

[Broken Link?]


» Meble biurowe


Nasz sklep internetowy oferuje meble konferencyjne i biurowe do wielu rodzai firm. W ofercie mamy bogaty wybór modeli, zarówno tapicerowane fotele do pokoju prezesa jak i drewniane stoły konferencyjne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami i zniżkami. Dodatkowym atutem jest to, iż aby zrealizować zamówienie nie trzeba wychodzić z domu, a dostawa mebli zostanie zrealizowana w miejsce wyznaczone przez klienta na terenie całego kraju.

www: http://www.meble-konferencyjne-sklep.pl/

[Broken Link?]


» futbolopolski.pl


Strona FutbolOpolski.pl powstała 29 lutego 2012 roku. Tematyka witryny obejmuje rozgrywki piłkarskie w województwie opolskim. Strona skupia się przede wszystkim na klubach z niższych klas rozgrywkowych. Naszym celem jest promocja klubów, o których w mediach pisze się (naj)mniej. Każdy miłośnik rodzimego futbolu znajdzie tutaj coś dla siebie. Wiele informacji i ciekawostek dotyczących klubów i zawodników z województwa opolskiego.

www: http://futbolopolski.pl/

[Broken Link?]


» Sliver records - produkcja reklam telewizyjnych, studio nagrań


Silver Records to wszechstronna firma, która podejmie się realizacji Państwa pomysłów na promocję. Tworzymy reklamy wszelakiego typu. Zajmujemy się również wydawaniem jak też promocją płyt polskich i zagranicznych artystów, postprodukcją telewizyjną i filmową oraz wynajmowaniem sprzętu nagraniowego i estradowego. Silver Records posiada tez własne studio nagrań. Świadczymy wiele usług, których cennik wraz ze szczegółami znajdiecie na naszej stronie. Zapraszamy!

www: http://www.silver-records.pl/

[Broken Link?]


» Świat Banków - Kredyty, Lokaty, Inwestycje, Wiadomości bankowe


Nasza strona zawiera najnowsze i najciekawsze artykuły dotyczące świata giełdy, finansów. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z nowymi promocjami pojawiającymi się w polskich bankach i nie tylko. Doradzimy Ci gdzie najlepiej wziąć kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, jak również podpowiemy Ci gdzie najlepiej zainwestować swoje oszczedności. Z nami świat finansów i banków będzie dużo ciekawszy.

www: http://swiat-bankow.pl/

[Broken Link?]


» Egloo.pl - Wyszukiwarka nieruchomości


Egloo.pl jest Innowacyjną Platformą Informatyczną, składająca się z portalu nieruchomości oraz systemu CRM dla developerów i biur pośrednictwa finansowego. Jest to jedyny produkt na rynku, który umożliwia integrację wszystkich podmiotów współpracujących przy zbywaniu i finansowaniu nieruchomości oraz kładzie nacisk na zwiększenie sprzedaży poprzez promocję i automatyzację kontaktu z klientem. Klienci indywidualni Egloo.pl mają możliwość zadawania pytań o nieruchomość, finansowanie i projekty. Za pomocą e-usług łączy klientów ze sprzedawcami, co zapewnia szybki kontakt i sprawne przekazywanie klienta do kolejnych etapów nabywania nieruchomości.

www: http://www.egloo.pl/

[Broken Link?]


» Konkursy internetowe z nagrodami


Recenzowana tutaj nasza strona, to rozrywkowe miejsce przeznaczone dla wszystkich od lat pięciu do stu pięciu. Dzięki temu, że na bieżąco aktualizujemy informacje, można zupełnie gratisowo wygrać ciekawe nagrody. Do kooperacji zapraszamy firmy i przedsiębiorstwa szukające skutecznych metod na promocję swoich produktów. Konkursy to także niezła forma reklamy docierająca do szerokich rzesz odbiorców.

www: http://www.konkursy.info.pl/

[Broken Link?]


» Porto Alegre - Szkoła języków iberyjskich


Założona w 1996 roku, Szkoła Języków Iberyjskich Porto Alegre specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Główne cele szkoły to: organizacja kursów językowych, przygotowanie naszych uczniów do egzaminów państwowych oraz promocja kultury krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych. W ten sposób, oprócz szkoły języków, Porto Alegre jest również centrum kultury.Będąc głównym narzędziem komunikacji, język nieustannie ewoluuje. Nauka języka obcego przynosi najlepsze efekty, gdy poznawany jest on wewnątrz właściwego sobie kontekstu kulturowego. Mając to na uwadze, szkoła uczy języka żywego, autentycznego i skupia się na jego zastosowaniu w realnych i praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.

www: http://www.portoalegre.pl/

[Broken Link?]


» Praca w domu


Serwis prezentuje najlepsze metody na uzyskanie dodatkowego dochodu dostępne w naszym kraju. Wiele osób które wiedzą z jakimi trudnościami wiąże się praca na etacie docenia wolność jaką daje zarabianie przez ekranem własnego komputera. W celu uzyskania lepszych rezultatów najlepiej korzystać z kilku wymienionych na stronie metod Autor skupił się głównie na możliwościach jakie daje internet, najlepsze obecnie medium pozwalające na pracę dodatkową. Przedstawia między innymi taki zagadnienia jak: programy partnerskie, płatne ankiety, reklama kontekstowa, pozycjonowanie, chałupnictwo, promocja stron internetowych. Na stronie znalazło się też miejsce na opisanie ofert pracy w domu których należy unikać. Ostatnio wiele osób zwietrzyło szansę zarobku w internecie na sprzedaży bezwartościowych kursów. Nie każdy kurs o zarabianiu w internecie jest podejrzany,niemniej jednak trzeba na takie oferty uważać.

www: http://pracawdomu.com.pl/

[Broken Link?]


» Fotoanima - Fotografia, Multimedia, Reklama


Masz doskonały produkt lub organizujesz ciekawe wydarzenie? Chcesz się pokazać ale nie wiesz jak to zrobić, by osiągnąć zamierzony efekt? Fotoanima powstała po to, by tchnąć nowe życie i nową energię w Twoje projekty. Na życzenie realizujemy projekty od pomysłu po finalny produkt. Od znaku firmowego i przemyślanej identyfikacji wizualnej po całościową promocję firm, instytucji i wydarzeń kulturalnych. Oferujemy innowacyjne projekty i reklamę ze smakiem na czas w bardzo konkurencyjnych cenach. Studio projektów, fotografii i reklamy. Zapraszamy do kreatywnej i sprawnej współpracy :-)

www: http://www.fotoanima.pl/

[Broken Link?]


» Lex Imprimis - Kancelaria Prawnicza w Warszawie


Kancelaria prawnicza Lex Imprimis Warszawa świadczy usługi doradcze zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Porady prawne świadczone są w ramach następujących dziedzin: logistyka, Internet oraz bazy danych, rozwody, sprawy spadkowe oraz sprawy o podział majątku. Radca prawny zajmuje się również sprawami związanymi z nieruchomościami, radzi zarządom wspólnot. Prawnik posiada również doświadczenie z zakresu doradztwa łączącego się z promocją i reklamą. Funkcjonowanie w ramach tej dziedziny wymaga dobrej znajomości prawa autorskiego, z tego względu opłaca się korzystać z porad specjalistycznych jakie świadczą najlepsze kancelarie prawne. Świadectwem profesjonalnych usług są rozliczne referencje.

www: http://www.leximprimis.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje w innowacje


Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą internetową. Naszą misją jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności o raz kreatywności. Głównym celem naszej platformy jest łączenie inwestorów z podmiotami (osobami fizycznymi lub firmami) poszukującymi kapitału. Jeżeli należysz do grupy poszukującej finansowania, to przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zaprezentowania swoich pomysłów poprzez publikację ogłoszeń. Natomiast, dla inwestorów i instytucji finansowych, przygotowaliśmy specjalny katalog, w ramach którego mogą zaprezentować swoją ofertę. Publikujemy aktualności oraz artykuły związane z innowacjami oraz inwestycjami. Oferujemy także forum poświęcone tematyce portalu. Jeżeli szukasz inwestora, ciekawej inwestycji lub zamierzasz kupić/ sprzedać firmę, to nasza platforma spełni wszystkie twoje oczekiwania.

www: http://www.inwestycjewinnowacje.pl/

[Broken Link?]


» Dodo - suplementy, odżywki, witaminy


Dodo jest firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów z grupy suplementów diety oraz kosmetyków. Chcemy być również platformą dla reklamodawców z którymi chętnie nawiążemy współpracę ! Dodo to kreatywny twór, który nie podąża tylko w jednym kierunku...Nasza działalność dotyczy m.in:sprzedaży, tworzenia tekstów reklamowych i promocyjnych oraz promocję firm w portalach społecznościowych. A to tylko czubek góry lodowej naszych możliwości :)

www: http://www.dodo-sklep.pl/

[Broken Link?]


» SONNIGER - nagrzewnice wodne, gazowe, kurtyny powietrzne, kurtyny przemysłowe


SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem nagrzewnic gazowych firmy APEN GROUP - największego europejskiego producenta i lidera w zakresie technologii nagrzewnic gazowych. W naszej ofercie znajdują się także przemysłowe kurtyny powietrzne SONNIGER GUARDPRO. SONNIGER to także filozofia HEATING PARTNERS, której głównym celem jest wsparcie rozwoju biznesu firm branży grzewczej. Jednym z kluczowych celów działania SONNIGER jest promocja filozofii HEATING PARTNERS. My w SONNIGER jako PARTNERZY, stawiamy sobie na celu wsparcie rozwoju firm branży grzewczej poprzez wykorzystywanie wieloletnich doświadczeń pozyskanych na różnych rynkach europejskich. Doświadczenia SONNIGER zdobyte na rynkach europy zachodniej oraz wschodniej to cenne źródło wiedzy i inspiracji.

www: http://www.sonniger.com/

[Broken Link?]


» Zajfon - darmowe połączenia telefoniczne


Zajfon to unikalne rozwiązanie, które pozwala każdemu użytkownikowi internetu wykonać połączenia telefoniczne do sieci stacjonarnych i komórkowych, bez instalacji, bez rejestracji – bezpośrednio ze strony internetowej. Zajfon jest unikalną w skali światowej usługą reklamową, umożliwiającą promocję produktów i usług reklamodawców z gwarancją oglądalności i mierzalną konwersją. Reklamodawca otrzymuje nowe narzędzia i możliwości, które znacząco mogą podnieść efektywność kampanii.

www: http://www.zajfon.pl/

[Broken Link?]


» Etyka w biznesie


Promocja standardów społecznej odpowiedzialności w przedsiębiorstwach(www.odpowiedzialnafirma.pl)- celem projektu jest wypracowanie i dostarczenie zainteresowanym przedsiębiorstwom praktycznej wiedzy służącej podniesieniu umiejętności prowadzenia i oceny działań społecznie odpowiedzialnych. Przedsiębiorstwo społecznie odpowiedzialne nie tylko spełnia wymogi prawne, ale także - realizując swoje cele biznesowe - podejmuje dobrowolne działania poprawiające relacje z pracownikami, klientami, dostawcami, otoczeniem społecznym. Koncepcja Corporate Social Responsibility (CSR) to taka strategia rozwoju, która uwzględnia aktualne wyzwania ekologiczne, społeczne i środowiskowe. To także wkład biznesu w zrównoważony rozwój gospodarczy.

www: http://www.odpowiedzialnafirma.pl/

[Broken Link?]


» Domeny internetowe


Serwis DomenySerwery.eu powstał dla wszystkich zainteresowanych domenami internetowymi. Na łamach serwisu staramy się publikować artykuły na ciekawe tematy związane z domenami, które zainteresują zarówno całkowicie początkujących jak i zaawansowanych domeniarzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najwięcej na temat domen, sposobie ich rejestracji, możliwościach przechwycenia czy aktualnych promocjach zapraszamy na naszą stronę.

www: http://www.domenyserwery.eu/

[Broken Link?]


» Promocja gmin


Szukasz firmy reklamowej? Wydawnictwo Pomorza i Kujaw wykona dla Ciebie profesjonalną robotę. Plansze, plany powiatu i miasta, gadżety reklamowe. Poligrafia do wyboru, kalendarze, wizytówki, foldery oraz upominki z logo, odzież firmowa, długopisy, porcelana i inne. Szeroka oferta na tej stronie.

www: http://www.wydawnictwo-pik.pl/

[Broken Link?]


» Pozycjonowanie Katowice


Witryna agencji interaktywnej, zajmującej się świadczeniem szeregu usług internetowych oraz działaniami z zakresu reklamy w Internecie. Firma oferuje projektowanie i profesjonalne wykonawstwo stron internetowych oraz nowoczesnych i użytecznych sklepów internetowych. Specjalizacją agencji jest promocja stron WWW oraz pozycjonowanie i kreowanie wizerunku marek, firm i produktów w sieci.

www: http://www.tense.katowice.pl/

[Broken Link?]


» Open Biznes - usługi prawne, biznesplany, dotacje unijne


Pomoc i obsługa prawna dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, sporządzanie biznesplanów oraz wniosków unijnych, promocja firm na stronie portalu oraz możliwość zamieszczania ofert biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! www.openbiznes.pl [email protected] tel. 503 711 403

www: http://www.openbiznes.pl/

[Broken Link?]


» Agata Meble


Hit-Meble.com.pl to portal informacyjny z branży meblowej oraz wyposażenia wnętrz. Wejdź i znajdź informacje o nowościach i promocjach sklepów meblowych (Agata Meble, IKEA) oraz producentów mebli (BRW, Bodzio, Kler, Vox). Serwis posiada swoją bazę teleadresową firm związanych z branżą meblarską.

www: http://www.hit-meble.com.pl/

[Broken Link?]


» Auta


Baza wiadomości na temat samochodów najpopularniejszych marek oferowanych na polskim rynku. Serwis jest źródłem obszernej wiedzy na temat aut osobowych znanych na całym świecie marek. Informujemy o aktualnościach, testach i promocjach marek: Opel, Fiat, Ford, Toyota, Skoda, BMW, Audi i wiele innych. Szukasz informacji o samochodach? - zapraszamy do naszego serwisu.

www: http://www.autoland.com.pl/

[Broken Link?]


» Wyprzedaze-Ogólnopolski serwis informacyjno-reklamowy promocji i wyprzedaży


Ogólnopolski serwis informacyjno-reklamowy o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach w Polsce- z możliwością bezpłatnego i samodzielnego dodawania i zarzadzania ofertami swoich punktów handlowych.Jeszcze nie zdecydowany?wejdz i zarejestruj sie jeszcze dzis! skorzystaj z mozliwosci bezpłatnej reklamy,zarządzaj swoimi produktami,promuj,dodawaj ,przekonaj sie jak wiele dostajesz za tak niewiele! z naszej oferty skorzystali juz liderzy sprzedazy intermnetowej-nie czekaj dłuzej-po prostu zarejestruj sie i ciesz sie reklama swojej firmy zupełnie za darmo!

www: http://www.wyprzedazsezonowa.pl/

[Broken Link?]


» Materiały Budowlane - Artykuły Malarskie - Pedzle Malarskie - Farby Ścienne - :: PomalujDom.pl


Towary oferowane na tej stronie internetowej to starannie dobrany asortyment produktów o wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Sklep internetowy dedykowany jest tym, którzy cenią swój czas oraz doceniają wygodę zakupów w domowym zaciszu. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami i nowościami. Dołożymy wszelkich starań, aby opisy oferowanych przez nas produktów były pełne i rzetelne. Wysyłkę realizujemy w możliwie najkrótszym czasie za pośrednictwem poczty polskiej lub kuriera.

www: http://pomalujdom.pl/

[Broken Link?]


» Informatycy.info - praca dla specjalistów IT


Praca Tylko Dla Specjalistów IT - www.Informatycy.info - to interaktywna platforma kierowana do osób poszukujących Pracy i pracodawców. Zapraszamy wszystkich specjalistów IT do uczestnictwa w projekcie Internetowa Baza Informatyków. Głównym celem projektu jest zrzeszenie najlepszych specjalistów IT w Polsce. Celem naszych działań jest pomoc w znalezieniu pracy specjalistom IT na trudnym, polskim rynku pracy oraz promocja informatyki w Polsce. Pomagamy również Państwu w znalezieniu kandydatów i zatrudnieniu tych najlepszych. Zapraszam do przeglądania ofert pracy.

www: http://www.informatycy.info/

[Broken Link?]


» Media Promocja - Cozac


Agencja Media Promocja od 1998 r. realizuje: filmy promocyjne miast, regionów i firm; filmy reklamowe, korporacyjne, edukacyjne i dokumentalne; spoty i billboardy reklamowe; prezentacje multimedialne. Zamieszcza reklamy w tv, prowadzi sponsoring. Doświadczenie, kreatywność, nagrody międzynarodowych festiwali filmowych. Ostatnia za film promocyjny "Bydgoszcz".

www: http://www.mediapromocja.com/

[Broken Link?]


» Adserwer Adwertuj.pl - Skuteczna reklama online i efektywna kampania reklamowa


Adserwer Adwertuj.pl to skuteczna reklama online i efektywna kampania reklamowa. Promocja stron internetowych oraz innych produktów. Adwertuj.pl to prosty w obsłudze system, klient ma do wyboru kilka rodzajów reklam jak np. popup, baner, peel away i inne. Ciekawą cechą tego serwera reklamy jest to, że użytkownik sam decyduje o cenie swoich reklam oraz sam może zaproponować cenę, jaką chce zapłacić za reklamy. Kolejnym argumentem przemawiającym za Adwertuj jest, to, że klient wie gdzie są wyświetlane jego reklamy, sam może wybrać strony docelowe. Na stronie można wyodrębnić dwa człony, jeden przeznaczony dla sprzedawców reklam, a drugi dla reklamodawców. Nie zabrakło także programu partnerskiego, gdzie dodatkowo można zarobić dodatkowe pieniądze.

www: http://www.adwertuj.pl/

[Broken Link?]


» Drukarnia Remedia


ReMedia to agencja reklamowa z siedzibą w Bydgoszczy oferująca: doradztwo reklamowe i public relations, usługi projektowo-graficzne, wykonywanie fotografii cyfrowej, druk, promocję plakatu, sprzedaż powierzchni w mediach, tworzenie stron www, reklamę w internecie. Remedia to gwarancja udanych interesów.

www: http://www.remedia.pl/

[Broken Link?]


» promocja


Serwis dla konsumentów, gdzie możemy udzielić lub pozyskać podpowiedzi dotyczące aktualnych ofert, kodów rabatowych oraz przydatnych informacji na temat usług i produktów. Promocja - Zamiast ulegać kolorowym reklamą, często wprowadzającym klienta w błąd, tworzymy społeczność, która doradzi co, gdzie i jak najkorzystniej kupić, tak aby nie przepłacać. Za każdą dodaną ofertę, rabat lub odpowiedź zdobywasz punkty, które wymieniamy na cenne nagrody, np. doładowania telefonu komórkowego

www: http://www.goraca-oferta.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki