PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Szkolenia biznesowe


Best Solutions wspiera klientów w codziennych działaniach operacyjnych i dążeniu do realizacji założonych celów. Wartości, jakimi się kierujemy to: Odpowiedzialność, Rzetelność i Szacunek. Best Solutions to indywidualnie dopasowana oferta pod konkretnego klienta. To monitorowanie efektywności zastosowanych rozwiązań i bieżące reagowanie na problemy. Każdego dnia wzrastamy razem z naszymi klientami bogatsi o wiedzę i nowe umiejętności, jakie wspólnie zdobywamy realizując programy wdrożeniowe i szkoleniowe.

www: http://www.skutecznewarsztaty.pl/

[Broken Link?]


» Rehabilitacja Anmed


Proponujemy Państwu całociową rehabilitację dostosowaną indywidualnie do schorzeń pacjenta. Do rodzaju choroby opracowujemy również specjalne programy rehabilitacyjne. Przed rozpoczeciem rehabilitacji każdy pacjent jest przez nas dokładnie zdiagnozowany. Dopiero po diagnozie możemy rozpocząc proces rehabilitacji i wybór odpowiednich metod. Pomagamy w schorzeniach ortopedycznych takich jak: choroby i urazy kręgosłupa. W naszej ofercie również masaże. Działamy głównie na terenie Trójmiasta – Gdynia, Gdańsk, Sopot. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najwazniejsze.

www: http://www.anmed-rehabilitacja.pl/

[Broken Link?]


» Symfonia


Programy Symfonia stworzone przez firme Sage to doceniane od dawna narzędzie do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem, dzieki któremu możliwe jest znaczne usprawnienie oraz przyspieszenie większej części procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Firma Dr IT jest oficjalnym partnerem Sage, trudniącym się zarówno dystrybucją programu Symfonia, jak również aktywna obsługa klienta w kwestii oprogramowania przeznaczonych dla firm. Do naszej oferty zaliczyć trzeba przede wszystkim rozprowadzanie oprogramowania, doradzanie i pomoc we wdrażaniu oprogramowania w firmie. Oferujemy oprócz tego szkolenia z obsługi produktów Sage. Zapraszamy gorąco na naszą oficjalną witrynę www celem zaznajomienia się z nasząbez wątpienia atakcyjną ofertą. Możecie nas również odwiedzić w naszym biurze znajdującym się przy ul. Pilotów 37/5, 31-462 Kraków lub w naszych oddziałach w innych miastach.

www: http://www.drit.pl/

[Broken Link?]


» Programy partnerskie


W obecnych czasach coraz większe grupy użytkowników kierują swoją uwagę w stronę internetu planując dzięki niemu zarabiać pieniądze. Dzięki swej wszechstronności sieć daje każdemu nieograniczone pole do popisu w tym zakresie. Dość szczególnym pomysłem przynoszącym niemałe zyski są programy partnerskie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze forum dyskusyjne gdzie jednym z ważnych tematów jest zarabianie na programach partnerskich.

www: http://www.forami.pl/programy-partnerskie/

[Broken Link?]


» Ekoinwestycja Autorska pracownia ochrony środowiska i Geograficznych Systemów Informacji - Ochrona Środowiska


Pracownia Ekoinwestycja świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.Naszą specjalnością jest sporządzanie opracowań z zakresu ochrony srodowiska na zlecenie klienta, a zwłaszcza wykonywanie kart informacyjnych przedsięwzięć oraz raportów oddziaływania inwestycji na środowisko. Ponadto sporządzamy: Programy Ochrony Środowiska, Plany Gospodarki Odpadami, Strategie i Plany Rozwoju, Lokalne Programy Rewitalizacji wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko dla w/w dokumentów Prywatnym inwestorom pomagamy w uzyskaniu decyzji administracyjnych, pozwoleń z zakresu ochrony środowiska.

www: http://www.ekoinwestycja.info/

[Broken Link?]


» Jar-Fox - usługi fotograficzne, foto książka, foto kiosk, galeria


Nasza firma została założona w 2008 roku przez ludzi zajmujących się fotografią. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie fotograficzne oraz doskonale znają rynek. Zatrudnia profesjonalnych fotografów, którzy do zawodu przygotowywali się w szkołach oraz zakładach fotograficznych. Zdobyte przez nich doświadczenie jest wielkim kapitałem, który wykorzystują w obecnej pracy, dokładając do tego serce daje to bardzo dobre rezultaty. Z pośród wielu różnych zakładów wyróżnia nas świeże spojrzenie na fotografię oraz indywidualne podejście do każdego klienta - starając się sprostać jego oczekiwaniom w 100% W pracy wykorzystujemy sprzęt cyfrowy wysokiej klasy, dający spore możliwości oraz zaawansowane programy graficzne, przy użyciu których fotografie oraz filmy nabierają wyjątkowego uroku. Stają się one oryginalne i nietuzinkowe.

www: http://www.jarfox.com.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» Praca w domu


Serwis prezentuje najlepsze metody na uzyskanie dodatkowego dochodu dostępne w naszym kraju. Wiele osób które wiedzą z jakimi trudnościami wiąże się praca na etacie docenia wolność jaką daje zarabianie przez ekranem własnego komputera. W celu uzyskania lepszych rezultatów najlepiej korzystać z kilku wymienionych na stronie metod Autor skupił się głównie na możliwościach jakie daje internet, najlepsze obecnie medium pozwalające na pracę dodatkową. Przedstawia między innymi taki zagadnienia jak: programy partnerskie, płatne ankiety, reklama kontekstowa, pozycjonowanie, chałupnictwo, promocja stron internetowych. Na stronie znalazło się też miejsce na opisanie ofert pracy w domu których należy unikać. Ostatnio wiele osób zwietrzyło szansę zarobku w internecie na sprzedaży bezwartościowych kursów. Nie każdy kurs o zarabianiu w internecie jest podejrzany,niemniej jednak trzeba na takie oferty uważać.

www: http://pracawdomu.com.pl/

[Broken Link?]


» Przedszkole "Bajadurka"


Przedszkole "Bajadurka" i Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i ja" to placówki nowej generacji, służące dzieciom i wspomagająca rodziców. Zapewniamy m.in. domową atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i kreatywnych pedagogów, profesjonalne programy rozwojowe oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych bez dopłat. Przedszkole działa przy Centrum Wspomagania Rozwoju „ Dziecko i Ja” które oferuje również: ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE dla dzieci od 1 roku życia, WARSZTATY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE dla dzieci w wieku od 5 do 10 la, WARSZTATY MUZYCZNE dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, WARSZTATY PRZYRODNICZE dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, OPIEKĘ NA GODZINY, SKLEPIK EDUKACYJNY, ORGANIZACJĘ URODZIN. Serdecznie zapraszamy!

www: http://www.dziecko-i-ja.pl/

[Broken Link?]


» Seo narzędzia


SEO Narzędziownia to strona prezentująca narzędzia SEO wykorzystywane do pozycjonowania i optymalizacji witryn internetowych. Każde narzędzie posiada własny opis tworzony przez niezależnych redaktorów, praktyków pozycjonowania. W SEO Narzędziowni znajdziesz zrzuty ekranu prezentujące wygląd narzędzia, oraz opis najważniejszych funkcji. Możliwość oceniania i komentowania każdego programu. Baza informacji jest podzielona na kategorie odpowiadające typowi narzędzi SEO. Najważniejsze kategorie to dodatki do FireFoxa, samodzielne programy, skrypty. Drugi typ podziału narzędzi to podstawowe funkcje oferowane przez dane narzędzie, a więc optymalizacja serwisu, statystyki i inne programy wspomagające pozycjonowanie witryn internetowych. Prezentujemy opisy tylko sprawdzonych narzędzi. Istnieje możliwość zgłaszania własnych narzędzi.

www: http://www.seo-narzedziownia.pl/

[Broken Link?]


» Zwiedzanie z przewodnikiem – Stork.pl


Zapraszamy do zwiedzania Krakowa, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Torunia z przewodnikiem. Tylko wykwalifikowani i licencjonowani przewodnicy. Oni naprawdę wiedzą o czym mówią. Oferujemy warsztaty dla szkół. Uczniów wraz z ich opiekunami zapraszamy do Krakowa na warsztaty historii, kultury i języka polskiego. Programy warsztatów opracowujemy na podstawie minimów programowych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ceny naszych usług dostosowujemy do wymagań i budżetu naszych gości. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi usługami: - Organizacja wycieczek dla grup i turystów indywidualnych - Organizacja wypoczynku w górach, nad morzem, nad jeziorami, w lasach - Organizujemy transfery na terenie całego kraju dla turystów indywidualnych i grup oraz na terenie poszczególnych miast Więcej informacji na www.stork.pl

www: http://www.stork.pl/

[Broken Link?]


» eRiken.pl - Portal wyjątkowy, it, pozycjonowanie, serwis, programy, niezbędnik, wordpress


Portal dla ludzi ambitnych w którym znajdziemy programy, artykuły, poradniki i wiele ciekawych tekstów, które ułatwią pracę z komputerem, programami. Wiele trików, sztuczek dzięki czemu pozycjonowanie stanie się o wiele prostsze. Dodatkowo w serwisie można znaleźć mecze na żywo, wyniki na żywo, ciekawe serwisy tematyczne. Poradniki związane z IT, pozycjonowaniem, blogowaniem, najpotrzebniejsze programy, telewizje online oraz wiele niespodzianek. Wiele poradników dla początkujących i doświadczonych blogerów. Techniki marketingu, programy partnerskie. Kursy programowania i skutecznego pozycjonowania używając najskuteczniejsze pluginy do wordpress, joomla. Sklepy internetowe.

www: http://eriken.pl/

[Broken Link?]


» Marketing Research World - Badania rynku i opinii publicznej, Sondaże, CATI, Badania marketingowe, Tajemniczy klient


MRW jest firmą badawczą, która charakteryzuje się szerokim wachlarzem, oraz wysoką jakością wykonywanych usług. Koncentrujemy się na szybkim, rzetelnym oraz dokładnym dostarczeniu klientowi wymaganej informacji, zgodnie z obowiązującą metodologią badań. Kierujemy się sprawdzonymi metodami oraz wprowadzamy skuteczne innowacje dzięki wsparciu merytorycznym, jakie zapewnia Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Stosujemy komputerowe programy statystyczne, dzięki czemu wyniki badań uzyskiwane są w bardzo krótkim czasie. Zakres przeprowadzanych badań wynika z potrzeb naszych klientów. Oferta skierowana jest do podmiotów, które są zainteresowane szybkim oraz niedrogim uzyskaniem informacji. Jesteśmy po to, by w możliwie krótkim czasie rozwiązać problemy decyzyjne naszych klientów.

www: http://www.mrw.org.pl/

[Broken Link?]


» Tanie wczasy


Internetowe biuro podróży Holiholi działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu prezentuje oferty jedynie najlepszych touroperatowrów. To gwarantuję jakość usług na najwyższym poziomie oraz udany i niezapomniany wypoczynek naszych klientów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Dysponujemy wachlarzem ofert począwszy od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych, poprzez programy rodzinne do ekstremalnych i egzotycznych wypraw dla wymagających turystów. Udostępniamy również istotne informacje dotyczące preferowanych regionów.Poprzez nasz portal kupisz bilet lotniczy, zarezerwujesz hotel czy samochód.

www: http://www.holiholi.pl/

[Broken Link?]


» AutoCAD LT 2011


Najnowsze oprogramowanie sprzedawane przez nas jest dostępne po korzystnych cenach firmy Autodesk. Programy które można nabyć w u nas, posiadają autentyczne licencje. Kupno AutoCAD LT 2011 pozwala na czerpanie prawdziwej przyjemności z prostoty obsługi programu. Jest to program o nieograniczonych wręcz możliwościach. Dzięki temu można tworzyć obiekty, które do tej pory mieściły się tylko w naszej wyobraźni.

www: http://www.autocad-lt.eu/

[Broken Link?]


» Robert Matuszewski - Blog


Strona internetowa Roberta Matuszewskiego. Na stronie znajdują się materiały o pisaniu programów w różnych językach programowania oraz ciekawe rozwiązania stosowane podczas pisania aplikacji. Strona zawiera również autorskie programy. Odszukasz tutaj opisy różnego typu szablonów do systemów zarządzania treścią takich jak WordPress czy Joomla! oraz metody ich modyfikacji do własnych potrzeb.

www: http://robertmatuszewski.pl/

[Broken Link?]


» Agencja interaktywna


Ideo Sp. z o.o. jest cenioną agencją interaktywną o wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań wykorzystujących technologie internetowe. Internet Software House Ideo jest najbardziej znana z działalności związanej z tworzeniem portali informacyjnych i serwisów społecznościowych oraz dużych wortali branżowych. Ideo wdraża również ekstranety, dedykowane aplikacjom, rozbudowane platformy sprzedażowe i programy lojalnościowe, systemy typu workflow w firmach i ośrodkach administracji publicznej.

www: http://www.ideo.pl/

[Broken Link?]


» Wiadomości ze świata IT


Chciałbyś na swoim komputerze posiadać wyłącznie najlepsze i efektywne programy komputerowe? Chcesz, by Twoje oprogramowanie było niezawodne oraz bezpieczne? Wejdź na stronę Dewu.com.pl i zapoznaj się z nowościami rynkowymi oraz poradami na temat software.Rzetelne informacje o sprzęcie komputerowym to gratka dla każdego, kto interesuje się tą tematyką. Wiedzy z zakresu hardware można poszukiwać w Internecie, odwiedzając serwis Dewu.com.pl, który dostarcza fachowych informacji, opisanych przystępnym językiem.

www: http://www.dewu.com.pl/

[Broken Link?]


» Norma PRO


Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem oprogramowania dla budownictwa i branży pokrewnych. W naszej ofercie znajdują się programy do kosztorysoawania, bazy cenowe, programy wpomagające tworzenie kosztorysów, programy cad i wiele innych przydatnych w każdej firmie. Zapraszamy do zapoaznania się z ofertą.

www: http://www.norma-pro.com.pl/

[Broken Link?]


» programy na telefon


Szukasz nowego, ciekawego oprogramowania na telefon komórkowy? Na naszym serwisie znajdziesz wszystko o takim oprogramowaniu, wejdź i przekonaj się o tym sam jak bardzo dużo programów mamy! Nigdzie indziej w sieci nie znajdziecie tak bogatego oprogramowania jak właśnie na naszym serwisie internetowym!

www: http://www.bmobi.pl/

[Broken Link?]


» tunezja last minute


Zapraszamy do świata Sun&Fun Holidays. Celem, który nam przyświeca jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Przedstawiona Państwu oferta jest wynikiem wnikliwej analizy jakości oraz cen wybranych hoteli. Wprowadziliśmy też nowe kierunki, między innymi po to, aby naszym stałym Klientom zaproponować coś nowego. Proponujemy wakacje w Egipcie, w najbardziej znanych kurortach Morza Czerwonego, czyli Hurghadzie oraz Sharm El Sheikh. Ale i tu pojawia się niespodzianka: zupełnie nowy kierunek - Taba. Świetnie przygotowana baza hotelowa i zgoła odmienny Egipt od tego dobrze Państwu znanego. Dla lubiących zwiedzać - ciekawe programy objazdowe z rejsami po Nilu.

www: http://www.sunfun.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia, kursy w Katowicach


Trenerzy i wykładowcy ECK Prestige to wybrani przez nas najlepsi w praktyce profesjonaliści - grono wysokiej klasy ekspertów. Zaprosiliśmy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych zawodowo menedżerów mających unikalną wiedzę i praktykę. Doświadczenie w biznesie, przygotowanie pedagogiczne, charyzma oraz profesjonalne podejście do uczestników kursów – to ich główne cechy. Nasz programy szkoleniowe mają charakter autorski i mogą być konstruowane uwzględniając wcześniejszą analizę potrzeb Klienta. Prowadząc szkolenia na zlecenie in company optymalnie dopasujemy program, skuteczną metodę dydaktyczną, najlepszego trenera oraz miejsce i czas szkolenia. Dostarczamy Państwu wiedzę i umiejętności w oparciu o ogólnoświatowe trendy biznesowe oraz zmiany w prawie jakie nastąpiły po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

www: http://eck-prestige.pl/

[Broken Link?]


» Nagrobki - Sacrum Granity Polska - Projektowanie ekskluzywnych wersji nagrobk�w. Kamieniarstwo cena


Do każdego zakupionego nagrobka realizujemy za darmo szczegółowy trójwymiarowy projekt w programach CADowych. Jest to możliwość wspólnego zaprojektowania pięknego i oryginalnego nagrobka dla Państwa bliskich. Programy CADowe odwzorowują wszystkie wymiary nagrobka co do centymetra. Projekt można będzie modyfikować aż do uzyskania satysfakcjonującego Państwa rezultatu a raz uchwycone poprawne proporcje zostaną zachowane i odwzorowane w rzeczywistym nagrobku . Dzięki projektowi 3D macie Państwo pewność, że nagrobek będzie wyglądał dokładnie tak jak tego chcieliście a ostateczny wygląd pomnika można będzie zobaczyć w trójwymiarowej prezentacji.

www: http://www.nagrobki-warszawa.pl/

[Broken Link?]


» CMS


Strona firmy wprowadzającej unikalne i intuicyjne w obsłudze programy cms dla małych i średnich firm. Modułowa budowa systemu pozwala na swobodną aktualizację i rozbudowę systemu według pojedynczych potrzeb użytkownika. Całość dopełnia przyjazny interfejs. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

www: http://www.flexiweb.pl/

[Broken Link?]


» Centrum danych


ZETO Bydgoszcz S.A. to zintegrowane rozwiązania klasy ERP dla przedsiębiorstw, nowoczesne aplikacje dla administracji, profesjonalne systemy dla firm ubezpieczeniowych, outsourcing IT, szkolenia i usługi informatyczne, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz podpis elektroniczny. Firma Zeto oferuje programy dla urzędów i systemy zarządzania przedsiębiorstwem takie jak program aktuariusz. Firma świadczy także usługi e-Podpis i szkolenia informatyczne w Bydgoszczy. Elektroniczny obieg dokumentów dzięki Centrum danych.

www: http://www.zeto.bydgoszcz.pl/

[Broken Link?]


» SPECBUD - Oprogramowanie dla budownictwa


Firma jest producentem i dystrybutorem programów do projektowania konstrukcji żelbetowych, drewnianych, stalowych, murowych i fundamentów oraz wykonywania obliczeń statycznych i zestawień obciążeń. Programy SPECBUD są przydatne w pracy projektantów, architektów, inspektorów nadzoru i wykonawców oraz producentów wyrobów budowlanych. Pakiet SPECBUD to programy przyjazne zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i adeptów sztuki budowania, ciągle rozszerzane i rozwijane zgodnie z życzeniami użytkowników. Zapraszamy na naszą stronę www.specbud.pl

www: http://www.specbud.pl/

[Broken Link?]


» EuroPG - pozyskiwanie funduszy europejskich, dotacje, doradztwo, inwestycje, kredyty, consulting, ochrona środowiska


EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy: 1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital); 2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing); 3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy). Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.europg.pl/

[Broken Link?]


» Dobry życiorys - przygotujemy Twoje dokumenty aplikacyjne


Specjalizujemy się w doradztwie zawodowym oferując usługi z zakresu planowania kariery, efektywnego poszukiwania pracy i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Nasze metody są efektywne i zwiększają szansę kandydatów na znalezienie satysfakcji zawodowej i skuteczność w poszukiwaniu pracy. Kandydatom oferujemy profesjonalne doradztwo, a agencjom pracy „bazę perełek” i wsparcie w poszukiwaniach odpowiednich kandydatów dla swoich klientów. Dla naszych klientów biznesowych prowadzimy programy outplacementu, towarzysząc im pracownikom w zawodowych zmianach. Oprócz usług i produktów sprzedawanych na stronie, serwis zawiera także obszerną bazę artykułów, porad Architektów Kariery oraz liczne narzędzia. Osoby zainteresowane rozwojem kariery mogą korzystać za darmo m.in. z poradników, najświeższych informacji z rynku pracy oraz chata z Architektem Kariery.

www: http://architekcikariery.pl/

[Broken Link?]


» www.bestdownload.pl - programy, gry, spolszczenia, dodatki za free


www.bestdownload.pl - programy i gry do pobrania za darmo, czyli lista najpopularniejszych aplikacji do pobrania za free. Wszystkie materiały dostępne na www.bestdownload.pl są legalne dostępne za darmo. Wejdź na www.bestdownload.pl - ściągnij program, aplikację i to wszystko za darmo. Codzienna aktualizacja, najpopularniejszy download to wszystko na www.bestdownload.pl - nie trać czasu, wejdź i klikaj download.

www: http://www.bestdownload.pl/

[Broken Link?]


» SoftManager oprogramowanie dla firm, program dla biura rachunkowego, Śląskie, Gliwice


SOFTMANAGER jest integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy. Oferujemy programy do prowadzenia: -Biur Rachunkowych -Małych i Średnich Firm -Mikro Przedsiębiorstw W skład naszej oferty wchodzi również pomoc techniczna (wdrożenia, szkolenia, pomoc w konfiguracji, uruchomieniu) z nimi związaną. Jesteśmy autoryzowanym serwisem RaksSQL.

www: http://www.softmanager.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki