PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Biuro turystyczne, biuro podróży Visitours


Organizujemy wycieczki i wyjazdy w najciekawsze rejony Polski i Europy. Nasz program turystyczny kierujemy do grup zorganizowanych, turystów indywidualnych, firm, oraz urzędów i zakładów pracy. Doskonale znamy Mazury gdzie od lat organizujemy i prowadzimy imprezy turystyczne, organizujemy tu również wyjazdy firmowe, eventy i imprezy integracyjne oferując do dyspozycji liczną flotę łodzi motorowych i żaglówek. Organizujemy wycieczki autokarowe do najciekawszych miast Polski i Europy. W programie mamy wycieczki m.in. do Berlina, Wilna, Kowna i Trok.

www: http://VisiTours.pl/

[Broken Link?]


» Wycieczki po Warszawie, zwiedzanie Warszawy, przewodnicy po Warszawie


Poznaj najciekawsze miejsca Warszawy razem z nami! Oferujemy wycieczki po Warszawie, zwiedzanie Warszawy, a także proponujemy wycieczki szkolne. Profesjonalni przewodnicy po Warszawie! Proponujemy wiele zróżnicowanych programów wycieczek. Odkryj z nami Skarby Warszawy! Jesteśmy również otwarci na Państwa indywidualne pomysły i propozycje wycieczek po Warszawie. Biuro Przewodników Skarby Warszawy powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać stolicę Polski - Warszawę. Założycielami firmy jest trzech licencjonowanych przewodników, którzy poprzez swój zapał, miłość do Warszawy i poszanowanie dla tradycji świadczą usługi przewodnickie z najwyższą jakością. Stanowimy młody zespół licencjonowanych przewodników, dobrze przygotowanych do zaprezentowania warszawskich zabytków oraz nowych atrakcji rozwijającego się miasta. Jesteśmy nowatorscy i otwarci na oczekiwania naszych Klientów.

www: http://www.skarbywarszawy.pl/

[Broken Link?]


» Kompletne analizy finansowe generowane zdalnie


Generator-analiz.pl to najnowsze narzędzie w Internecie, pozwalające na generowanie profesjonalnych analiz finansowych dla firmy, jak i na potrzeby własne. Do utworzenia możliwe są następujące analizy: prognozy finansowe, analizy wskaźnikowe i wyceny przedsiębiorstw. Użytkownik nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy z dziedziny rachunkowości i finansów (wystarczą podstawy). Korzystanie z aplikacji w pierwszym okresie użytkowania (dla przetestowania programu) wymaga bezpłatnej rejestracji.

www: http://generator-analiz.pl/

[Broken Link?]


» Kursy komputerowe dla Seniorów w Gdańsku i Trójmieście


Witryna firmy parającej się prowadzeniem kursów dotyczących obsługi komputera od podstaw, szczególnie z nastawieniem na grupy osób starszych. Nauka w tym zakresie jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna, bowiem biegłość w zakresie korzystania z komputera i Internetu znacząco wpływa na komfort życia. Zamieszczono tu informacje dotyczących miejsc oraz terminów dostępnych kursów. Program szkolenia "Kurs komputerowy dla seniorów" powstał w wyniku czterech lat doświadczeń tak by był maksymalnie skuteczny.Szkolenia organizowane są na ternie Gdańska oraz Malborka. Na stronie także wskazówki i forum dla chcących dowiedzieć się więcej o współczesnych technologiach.

www: http://komputerodpodstaw.pl/

[Broken Link?]


» Organizacja imprez integracyjnych


Firma 4MAX Marketing Events proponuje Państwu organizację imprez firmowych . Nasza firma urządza imprezy integracyjne z wykorzystaniem symulatorów jazdy. Prowadzimy również wynajem symulatorów samochodowych na targi, eventy. Impreza zorganizowana w tym stylu to nie tylko wspaniała zabawa i nie zapomniane przeżycie, ale także potężna dawka adrenaliny, W naszej ofercie znajdziecie Państwo również: przenośny tor gokartowy, paintball, wzloty balonem i wiele innych. Specjalnie dla Państwa nasz doświadczony zespół może przygotować cały program imprezy wraz z dodatkowymi atrakcjami. Działamy na terenie całej Polski.

www: http://www.4maxme.pl/

[Broken Link?]


» Hurtowe SMS


Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

www: http://tidemobile.pl/

[Broken Link?]


» Avastdownload.pl


Posiadanie ochrony antywirusowej ma decydujące znaczenie. Na szczęście teraz nie ma nic prostszego. Wystarczy pobrać oprogramowanie już dziś, w zaledwie kilka minut, aby zapewnić sobie spokój, wynikający z posiadania najlepszego i najszybszego zabezpieczenia internetowego spośród dostępnych na rynku. Organizacja AV-Comparatives.org uznała oprogramowanie avast! 5.0 za najszybsze spośród 20 programów antywirusowych!

www: http://avastdownload.pl/

[Broken Link?]


» Raport oddziaływania na środowisko


Envo to zespół specjalistów ds. ochrony środowiska. Na zamówienie podmiotu gospodarczego wykonuje w krótkim terminie raport środowiskowy, np. analizę migotania cienia dla elektrowni wiatrowych oraz ustalanie Programu Gospodarki Odpadami. Usługa Envo to także pośredniczenie między poszczególnymi podmiotami w przedsiębranych inwestycjach – przedsiębiorcami, biurami projektowymi i instytucjami administracyjnymi.

www: http://www.envo.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia biznesowe


Best Solutions wspiera klientów w codziennych działaniach operacyjnych i dążeniu do realizacji założonych celów. Wartości, jakimi się kierujemy to: Odpowiedzialność, Rzetelność i Szacunek. Best Solutions to indywidualnie dopasowana oferta pod konkretnego klienta. To monitorowanie efektywności zastosowanych rozwiązań i bieżące reagowanie na problemy. Każdego dnia wzrastamy razem z naszymi klientami bogatsi o wiedzę i nowe umiejętności, jakie wspólnie zdobywamy realizując programy wdrożeniowe i szkoleniowe.

www: http://www.skutecznewarsztaty.pl/

[Broken Link?]


» Bez Przycisków - tablety i smartfony


Na blogu Bez Przycisków znajdziesz aktualne informacje ze świata mobilnych technologii, specyfikacje telefonów i tabletów oraz recenzje interesujących programów i gier. Prezentujemy najnowsze osiągnięcia ze świata mobilnych technologii i polecamy najciekawsze aplikacje. To co wyróżnia stronę Bez Przycisków to podejście autorów do nawet trudnych tematów. Jeżeli szukasz suchych informacji to to nie jest miejsce dla Ciebie. Publikujemy tylko sprawdzone i rzetelne wiadomości, dodając do nich swoje recenzje.

www: http://bezprzyciskow.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie dla szpitali


Morten.pl to sprawnie funkcjonująca i szybko rozwijająca się platforma rezerwacji usług online. Celem naszego zespołu jest współtworzenie sukcesu naszych klientów. Oferujemy aplikację wspomagające prowadzenie, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych czy obsługi obiektów rekreacyjnych i sportowych. Morten to oprogramowanie do zarządzania online gabinetem dentystycznym, salonem fryzjersko-kosmetycznym czy obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jej celem jest wspomaganie właścicieli oraz menedżerów by skutecznie kierować pracą swoich stylistów, fryzjerów czy dentystów. Kontrolować i planować zajęcia, a także utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi do aplikacji 24/7 przez 365 dni w roku, każdy z pracowników, który ma swój grafik może sprawdzić swój rozkład pracy z każdego miejsca na świecie.

www: http://www.morten.pl/

[Broken Link?]


» System do obsługi pizzerii


Firma Ant.Com Andrzej Tomaszewski zajmuje się tworzeniem dedykowanych systemów do obsługi pizzerii oraz programu do windykacji. Program Windykator naszego autorstwa wspiera prowadzenie spraw windykacyjnych na każdym ich etapie. Nasz system jest funkcjonalny i prosty w obsłudze, co zostało docenione przez zadowolonych klientów. Za wspomaganie zarządzaniem pizzerią odpowiada program "Moja pizzeria". Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom program można wykorzystać w typowej pizzerii.. Nasz program może być również wykorzystany lokalu gastronomicznym. Moduł Centrala umożliwia użycie programu do obsługi pizzerii w sieci lokali. Dzięki niemu w szybki sposób uaktualnisz wszystkie dane o produktach w każdym z lokali. Zapraszamy do zapoznania się wersjami demo naszych programów.

www: http://www.antcom.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie antywirusowe


Sklep internetowy Viasoft , jest autoryzowanym sprzedawcą licencji na oprogramowanie antywirusowe Avast. A naszej ofercie znajdziecie Państwo licencje do ochrony serwera, i całej sieci komputerowej oraz jednego stanowiska. Kupując u nas oprogramowanie Avast przeznaczone dla szkół podstawowych , gimnazjów i szkół wyższych ,proponujemy specjalny rabat dla edukacji. Zapraszamy do skorzystania oferty.

www: http://www.viasoft.pl/

[Broken Link?]


» Rehabilitacja Anmed


Proponujemy Państwu całociową rehabilitację dostosowaną indywidualnie do schorzeń pacjenta. Do rodzaju choroby opracowujemy również specjalne programy rehabilitacyjne. Przed rozpoczeciem rehabilitacji każdy pacjent jest przez nas dokładnie zdiagnozowany. Dopiero po diagnozie możemy rozpocząc proces rehabilitacji i wybór odpowiednich metod. Pomagamy w schorzeniach ortopedycznych takich jak: choroby i urazy kręgosłupa. W naszej ofercie również masaże. Działamy głównie na terenie Trójmiasta – Gdynia, Gdańsk, Sopot. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najwazniejsze.

www: http://www.anmed-rehabilitacja.pl/

[Broken Link?]


» Architektura Dla Kazdego


Blog o architekturze, wnętrzach i designie. Dowiesz się tutaj między innymi: jak zaprojekować swoje mieszkanie- również w trójwymiarze za pomocą Google Sketchup - najlepszego darmowego programu do projektowania 3D. • Nauczysz się jak korzystać z programu SketchUp • Poznasz techniki modelowania w 3D od podstaw. • Pokażę Ci jak stworzyć własny projekt i jego prezentację. • Dowiesz się o najnowszych trickach i sztuczkach w SketchUp .

www: http://www.architekturadlakazdego.pl/

[Broken Link?]


» Symfonia


Programy Symfonia stworzone przez firme Sage to doceniane od dawna narzędzie do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem, dzieki któremu możliwe jest znaczne usprawnienie oraz przyspieszenie większej części procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Firma Dr IT jest oficjalnym partnerem Sage, trudniącym się zarówno dystrybucją programu Symfonia, jak również aktywna obsługa klienta w kwestii oprogramowania przeznaczonych dla firm. Do naszej oferty zaliczyć trzeba przede wszystkim rozprowadzanie oprogramowania, doradzanie i pomoc we wdrażaniu oprogramowania w firmie. Oferujemy oprócz tego szkolenia z obsługi produktów Sage. Zapraszamy gorąco na naszą oficjalną witrynę www celem zaznajomienia się z nasząbez wątpienia atakcyjną ofertą. Możecie nas również odwiedzić w naszym biurze znajdującym się przy ul. Pilotów 37/5, 31-462 Kraków lub w naszych oddziałach w innych miastach.

www: http://www.drit.pl/

[Broken Link?]


» Zmniejsz fotkę online


Portal zmniejszamy.pl pozwala nam na poprawkę wymiaru obrazu online. Jest to narzędzie całkowicie darmowe oraz nie potrzebujące instalacji jakiegokolwiek programu. Jeżeli nie chcemy dopłacać za nadmierny format zdjęć na allegro, lub umieszczamy zdjęcie w portalu typu nasza klasa - pomniejszyć zdjęcie jesteś w stanie na zmniejszamy.pl Z wykorzystaniem zmniejszamy.pl jedynie kilkoma kliknięciami myszy możemy uzyskać odpowienio zmodyfikowane zdjęcie.

www: http://zmniejszamy.pl/

[Broken Link?]


» Programy partnerskie


W obecnych czasach coraz większe grupy użytkowników kierują swoją uwagę w stronę internetu planując dzięki niemu zarabiać pieniądze. Dzięki swej wszechstronności sieć daje każdemu nieograniczone pole do popisu w tym zakresie. Dość szczególnym pomysłem przynoszącym niemałe zyski są programy partnerskie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze forum dyskusyjne gdzie jednym z ważnych tematów jest zarabianie na programach partnerskich.

www: http://www.forami.pl/programy-partnerskie/

[Broken Link?]


» Ekoinwestycja Autorska pracownia ochrony środowiska i Geograficznych Systemów Informacji - Ochrona Środowiska


Pracownia Ekoinwestycja świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.Naszą specjalnością jest sporządzanie opracowań z zakresu ochrony srodowiska na zlecenie klienta, a zwłaszcza wykonywanie kart informacyjnych przedsięwzięć oraz raportów oddziaływania inwestycji na środowisko. Ponadto sporządzamy: Programy Ochrony Środowiska, Plany Gospodarki Odpadami, Strategie i Plany Rozwoju, Lokalne Programy Rewitalizacji wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko dla w/w dokumentów Prywatnym inwestorom pomagamy w uzyskaniu decyzji administracyjnych, pozwoleń z zakresu ochrony środowiska.

www: http://www.ekoinwestycja.info/

[Broken Link?]


» B2B ONLINE sp. z o.o.


B2B Online jest dostawcą profesjonalnej platformy do sprzedaży i zakupów hurtowych PLANET B2B, opartej na technologii cloud computing, czyli gotowych aplikacji "w chmurze" oraz oprogramowania jako usługi SaaS (software as a service). ma w swojej ofercie dwa nowe produkty: platformę eProcurement - MERCURY B2B jako indywidulane rozwiązanie dla firm, korporacji, grup kapitałowych usprawniające i centralizujące zakupy wewnętrzne oraz rozbudowany dedykowany system GALAXY B2B/B2C służący automatyzacji procesów handlowych i integracji wielu kanałów sprzedaży i zakupów w jeden wielokanałowy system.

www: http://www.b2bonline.pl/

[Broken Link?]


» TheDance - warsztaty taneczne


TheDance zajmuje się sprzedażą miejsc na warsztaty taneczne organizowane przez Beloud & Sempre Dance Academy! Zajęcia prowadzą tancerze i choreografowie znani w Polsce i na całym świecie m.in. Gabriel Francisco, Thierry Verger, Romeo Freedom, Michał Piróg, Leszek Stanek, finaliści programu „You Can Dance” - Gabriel Piotrkowski, Sebastian Piotrowicz, Adrianna Piechówka, a także zwycięzca 6. edycji – Dominik Olechowski! Nasze warsztaty tańca obejmują m.in. hip hop, jazz, modern jazz, taniec współczesny i wiele innych. Przyjdź do nas, a dnia następnego na pewno poczujesz zakwasy!

www: http://thedance.pl/

[Broken Link?]


» Biuro księgowe w Płocku


Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży i certyfikaty Ministerstwa Finansów gwarantują najwyższą jakość naszych usług. Dodatkowym gwarantem jest najwyższej klasy oprogramowanie. Oferujemy pełen zakres usług księgowych: rozliczenia firm od karty podatkowej po pełną księgowość, rozliczenia pracowników i wszelkie dodatkowe usługi księgowe.

www: http://www.prodesso.pl/

[Broken Link?]


» KJA - Kursy Jezyka Angielskiego - Ewa Sokulska


Kursy, szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez Panią Ewę Sokulską i odbywają się w Konstancinie-Jeziorna. Lekcje kierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych i mogą odbywać się indywidualnie lub w małych grupach. Program jest odpowiednio dobierany dla potrzeb każdego z uczestników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

www: http://www.kja-english.pl/

[Broken Link?]


» Jar-Fox - usługi fotograficzne, foto książka, foto kiosk, galeria


Nasza firma została założona w 2008 roku przez ludzi zajmujących się fotografią. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie fotograficzne oraz doskonale znają rynek. Zatrudnia profesjonalnych fotografów, którzy do zawodu przygotowywali się w szkołach oraz zakładach fotograficznych. Zdobyte przez nich doświadczenie jest wielkim kapitałem, który wykorzystują w obecnej pracy, dokładając do tego serce daje to bardzo dobre rezultaty. Z pośród wielu różnych zakładów wyróżnia nas świeże spojrzenie na fotografię oraz indywidualne podejście do każdego klienta - starając się sprostać jego oczekiwaniom w 100% W pracy wykorzystujemy sprzęt cyfrowy wysokiej klasy, dający spore możliwości oraz zaawansowane programy graficzne, przy użyciu których fotografie oraz filmy nabierają wyjątkowego uroku. Stają się one oryginalne i nietuzinkowe.

www: http://www.jarfox.com.pl/

[Broken Link?]


» Firma WEBimpuls


Firma WEBimpuls posiada szereg świadczeń komputerowych do których można zaliczyć projektowanie zaawansowanych stron www, aplikacji e-commerce oraz swój cms sklepu internetowego, który pozwala na bezproblemowe zainstalowanie go oraz uruchomienie sprzedaży przez internet. Firma wykonuje również pozycjonowaniem stron internetowych. Jesteśmy też dystrybutorem programów komputerowych dla firm takich jak: Windows, Photoshop, Corel, Insert i wiele innych.

www: http://www.webimpuls.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne i biotechnologiczne - Tłumaczenia książek - Globalizacja oprogramowania


Tłumaczymy dla największych światowych koncernów, czołowych firm polskich i zagranicznych. Dzięki konkurencyjnej, zróżnicowanej ofercie z naszych doświadczeń korzystają także mniejsze firmy oraz klienci indywidualni. Tłumaczenia finansowe pisemne oraz ustne m.in. z języków zachodnich na języki środkowo - i wschodnioeuropejskie, np. angielski - czeski. Globalizacja stron internetowych i DTP.

www: http://www.atominium.com/

[Broken Link?]


» Forum dla Klawiszowców - My-Keyboad.pl


My-Keyboard.pl forum dla klawiszowców stworzone przez klawiszowców. Na forum można znaleźć wiele nut,porad,poradników,programów które pomogą nam rozwinąć się twórczo. Strona działa od dawna lecz forum dopiero od teraz, po bardzo zmiennej historii strony czas na stabilizację i spokój. Na forum znajdziesz miłą atmosferę i wiele ciekawostek ze świata muzyki. Opracowujemy także utwory na życzenie oraz tworzymy pierwszą muzyczną wikipedie!

www: http://my-keyboard.pl/

[Broken Link?]


» Szkoły językowe


Na niniejszej stronie przedstawione zostały kursy prowadzone przez English For You. Nauczycielami są osoby wywodzące się z Polski, jak i z państw anglojęzycznych. Jej oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do instytucji. Podobnie jak inne szkoły językowe, zatrudnia ona uprawnionych lektorów. Informacje na temat programu zajęć i cennika znaleźć można w serwisie.

www: http://www.englishforyou.pl/

[Broken Link?]


» kossak.com.pl


Kossak - blog człowieka zajmującego się webdesignem, komentującego szarą rzeczywistość, próbującego dostrzec sens w bezsensie. Stwierdzam, że nic się nie zmienia - mam swoje spojrzenie na świat i z przykrością stwierdzam, że niezależne od perspektywy absurd goni absurd. Opisuje swoje przemyślenia, pisze o tym co mnie boli i irytuje, czasami wkradają się wątki programistyczne. Ot życie zwykłego studenda.

www: http://kossak.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki