PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Prawo autorskie


Firma Traple Konarski Podrecki oferuje profesjonalną obsługę prawną. Jedną ze specjalności niniejszej kancelarii jest prawo autorskie. W zakres oferty tej kancelarii wchodzi m.in. rozwiązywanie sporów. Istotne miejsce w ofercie zajmują usługi z dziedziny prawa konkurencji. Pracownicy firmy powiązani są z prestiżowymi placówkami oświatowymi. Kancelaria może pochwalić się dobrą reputacją i wieloletnim doświadczeniem. Nad jakością usług czuwa grono adwokatów, doradców i innych prawników.

www: http://www.traple.pl/

[Broken Link?]


» JEDYNKA - Prawo Jazdy - Nauka Jazdy - Tarnowskie Góry


Zostać instruktorem to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialni za innych. Wyobraźcie sobie, że po naszym szanownym mieście szaleje grupa ignorantów w autach. Przerabialiśmy to już kiedyś. Dużo zależy od sposobu przekazywania wiedzy, do ludzi można dotrzeć na wiele sposobów. Kluczowym z nich jest wykład, innym zobrazowanie problemu poprzez wizualizację. Aby uniknąć braku zrozumienia dla zasad ruchu drogowego otwarliśmy w mieście Tarnowskie Góry szkołę jazdy. To właśnie w Tarnowskich Górach przy ulicy Zofii Nałkowskiej 1 (jeden) odbywa się nauka zasad bezpiecznego jeżdżenia po drogach. Dydaktyka kursu bazuje na wykładach i ćwiczeniach w właściwych proporcjach. Na dzień dzisiejszy obowiązuje 30 godzin wykładów i 30 godzin jazd. Każdy moduł kursu kończy się testem organizowanym przez instruktora prowadzącego.

www: http://szkolajedynka.pl/

[Broken Link?]


» naukajazdywolomin.pl


Ośrodek szkolenia kierowców na prawo jazdy Kat. A i B. Szkolimy Skodą Fabia. Zapraszamy na profesjonalny kurs prawa jazdy. Przyjdź a przekonasz się, że warto. Dobrze wyposażona sala wykładowa, dobrze wyszkolona kadra instruktorów nas wyszkolisz się wzorowo i bezstresowo. Zapraszamy! Oferujemy także ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie takich firm jak: pzu, warta, ptu, hdi, hestia, uniqa, interrisk, compensa i inne. naukajazdywolomin.pl

www: http://www.naukajazdywolomin.pl/

[Broken Link?]


» Dotacje Unijne - Fundusze Unijne - Marta Klimas Haczkowska


Prowadzę działalność gospodarczą, mieszkam na terenie województwa łódzkiego. Opracowywanie wniosków o uzyskanie dotacji unijnej: opracowujemy wnioski o otrzymanie dofinansowania unijnego: na założenie działalności gospodarczej, dla małych firm, na inwestycje dla średnich przedsiębiorstw. Oferujmy nadzorowanie prowadzonej działalności oraz konsultacje z zakresu ochrony środowiska oraz sporządzanie raportów (oddziaływanie inwestycji na środowisko). Gospodarka odpadami - prowadzenie ewidencji odpadów. Opłata produktowa - sporządzanie rocznych sprawozdań. Naliczanie opłat środowiskowych oraz sporządzanie sprawozdań. Obecnie nastawienie jesteśmy przede wszystkim na opracowywanie wniosków o przyznanie dotacji unijnej dla małych przedsiębiorstw. Niedawno rozpoczął się (ostatni na terenie województwa łódzkiego) konkurs III.6 - konkurs dla mikro i małych przesiębiorstw (zatrudniających do 49 osób).

www: http://www.bhphaczkowska.pl/

[Broken Link?]


» Adwokat-Kalejta.pl - Porady Prawne w Warszawie


Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa oferuje doradztwo prawne, które jest adresowane zarówno do osób indywidualnych, jak również do dużych firm. Adwokat od wielu lat zajmuje się sprawami związanymi z: prawem budowlanym oraz mieszkaniowym, przeprowadza rozwody, separacje, podziały majątku, a także sprawy o przyznanie alimentów i ustalenie ojcostwa. W zakresie specjalizacji leży także prawo karne oraz administracyjne. Poza tym przyjmujemy zlecenia na opinie prawne oraz przeprowadzamy negocjacje. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii albo jeżeli zachodzi taka potrzeba w najwygodniejszym dla Klienta miejscu.

www: http://www.adwokat-kalejta.pl/

[Broken Link?]


» Poradnik początkujących księgowych


Poradnik małej księgowości.Kompleksowa baza praktycznej wiedzy dla małych i średnich firm, księgowych oraz szereg artykułów na różne tematy zw. z działalnością gospodarczą, księgowością Poradnik dla początkujących księgowych, samodzielnie prowadzących księgowość we własnym przedsiębiorstwie, młodych księgowych. Zagadnienia KPiR - książki przychodów i rozchodów, amortyzacja, wynagrodzenia, prawo pracy, najważniejsze wskaźniki, najświeższe informacje. Przykłady księgowań, nietypowe zdarzenia gospodarcze w podatkowej księdze przychodów i rozchodów opisowo i na przykładach. Kompendium młodego, początkującego księgowego. Zbiór praktycznych porad.

www: http://www.mlodyksiegowy.pl/

[Broken Link?]


» Wojciech Cywiński Twój partner w biznesie.


Wojciech Cywiński jest przedsiębiorcą młodego pokolenia, który wspiera działalność handlu internetowego. Niniejsza strona jest jego stroną autorską i ma charakter rozwojowy. Jej głównym celem jest pobudzenie przedsiębiorczość wśród innych internautów. Doskonalenie umiejętności sprzedaży wpływa na większy komfort życia, co bezpośrednio przekłada się na dobrobyt każdego człowieka. Przedsiębiorca powinien dostarczać ludziom potrzebne produkty i usługi, a w zamian ma prawo spodziewać się wynagrodzenia. To jest nadrzędne prawo dobrobytu. Jeżeli nie wzbogacisz życia innych ludzi, nie oczekuj poprawy swojego. Dowiedz się jak sprzedawać na Allegro. Inwestuj w fizyczne sztabki czystego srebra. Załóż własną firmę.

www: http://www.wojciechcywinski.pl/

[Broken Link?]


» CC IUSTITA - prawo cywilne i kościelne


Potrzebujesz napisać umowę, a może podpisujesz umowę i zastanawiasz się czy jest ona zgodna z prawem i bezpieczna dla ciebie? Poszukujesz pomocy prawnej a może masz przedsiębiorstwo lub działąlnośc gospodarczą i potrzebujesz profesjonalnej i niedrogiej obsługi prawnej? A może potrzebujesz pomocy przy załozeniu własnej firmy? Wykwalifikowani prawnicy Kancelarii Prawa Kanonicznego i Cywilistyczna CC IUSTITA pomogą ci o każdej porze i w każdej sprawie. Jako nieliczni posiadamy adwokatów kościelnych, którzy jako jedyni mogą reprezentować strony przed sądami koscielnymi m.in. w sprawach o nieważność małżeństwa koscielnego!!! Zapraszamy Zespół Kancelarii CC IUSTITA

www: http://www.cciustita.pl/

[Broken Link?]


» Wnętrza, wystrój wnętrz, kuchnie projekty


Muratordom.pl - wiodący w polskim internecie serwis o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Znajdziesz u nas artykuły na takie tematy jak budowa domu, remont domu i remont mieszkania. Dowiedz się, jakie formalności budowlane trzeba spełnić przed budową domu. Jakie ważne zapisy zawiera prawo budowlane. Jak prawidłowo wykonać instalacje? Dowiedz się, jakie wymagania muszą spełnić instalacje wodne i instalacje kanalizacyjne.

www: http://www.muratordom.pl/

[Broken Link?]


» Prowadzenie ksiąg rachunkowych -Księgowość Asset Bielsko-Biała.


Biuro rachunkowe działające na terenie miast: Sosnowiec, Katowice, Bielsko-Biała oferuje pełen zakres usług związanych z prowadzeniem księgowości. Rozliczamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jawne, cywilne, fundacje, spółdzielnie, stowarzyszenia. Prowadzimy zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowość, sporządzamy deklaracje VAT, PIT, CIT i inne sprawozdania.

www: http://www.asset-biuro.pl/

[Broken Link?]


» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne


W dobie rozwoju komunikacji ważną kwestią są ubezpieczenia wypadkowe. Obecnie większość osób, które posiadają prawo jazdy, ma także samochód. Znaczna grupa ludzi przemieszcza się także dzięki komunikacji miejskiej, podróżuje pociągami, samolotami, czy innymi środkami lokomocji. Żadna jednak z form przemieszczania się nie jest wolna od ryzyka wypadku. Zdarzeń takich nie można przewidzieć, a ich konsekwencje bywają poważne – w ich wyniku można utracić życie lub zdrowie. W takich sytuacjach niezbędna jest fachowa pomoc medyczna, rehabilitacja, czy odszkodowanie wypłacane rodzinie. Takie warunki zapewniają ubezpieczenia wypadkowe, o których dowiesz się więcej na stronie UbezpieczenieOnline.com.pl

www: http://www.ubezpieczenieonline.com.pl/

[Broken Link?]


» Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych - van4u.pl


Wypożyczalnia dysponuje samochodami dostawczymi o ładowności do 1,5 tony oraz kubaturze przewożonego ładunku od 5 do 12 m3. Wszystkie nasze samochody są nowe, zakupione u autoryzowanych dealerów w Polsce, posiadają pełne ubezpieczenie co daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Wszystkie nasze auta wyposażone są w silniki diesla co znacznie obniża koszty transportu, a do ich prowadzenia wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii \"B\". Obecnie działamy na terenie Warszawy i okolic.

www: http://www.van4u.pl/

[Broken Link?]


» Bezstresowa nauka jazdy


Prawo Jazdy w ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów prawa jazdy kategorii B i innych. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze przyjaźni instruktorzy to nasza recepta na wysoką zdawalność. Zapraszamy do serwisu ROLKA.wroclaw.pl

www: http://rolka.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Ekskluzywne - Ekskluzywne meble, wnętrza, zegarki, hotele, spa


Ekskluzywne - Ekskluzywne meble, wnętrza, zegarki, hotele, spa, Nowoczesne, stylowe, Drogie, Mieszkania, Nieruchomości, Apartamenty, Jachty, Antyki, Porcelana, Biżuteria, Futra: LUXURY, EXCLUSIVE, LUSSO. Portal Ekskluzywne.net to internetowy ekskluzywny przewodnik po ekskluzywnych markach dostępnych zarówno w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Pełni również funkcję promocji znanych polskich marek, poprzez zgromadzenie i skategoryzowanie poszczególnych branż oraz udostępnienie możliwości szybkiego i łatwego wyszukiwania produktu lub usługi. Ekskluzywny portal dóbr luksusowych prezentuje oferty z 18 kategorii takich jak: Biżuteria & Zegarki, Cygara & Alkohol, Elektronika, Finanse & Prawo, Jedzenie & Napoje, Lotnictwo, Moda, Motoryzacja, Nieruchomosci, Prezenty & Drobiazgi, Rozrywka, Sport & Przygoda, Sztuka & Kultura, Usługi, Wakacje & Podróże, Wioślarstwo & Żegluga, Wystrój & Dekoracja oraz Zdrowie & Uroda.

www: http://www.ekskluzywne.net/

[Broken Link?]


» Prawo jazdy Kraków - Szkoła Jazdy Racing


Strona internetowa Szkoły Jazdy Racing, która działa w mieście Kraków i oferuje ekspresowy kurs nauki jazdy. Szybki proces szkolenia, gwarantuje lepsze przyswojenie wiedzy i umiejętności potrzebnych do sprawnego i bezpiecznego poruszania się samochodem. Kurs z nami, to sama przyjemność i prosta droga do celu - prawo jazdy.

www: http://www.racing.edu.pl/

[Broken Link?]


» Ksero Rzeszów


FHU Komow to firma działająca w branży kserograficznej, istniejemy na rynku od 1995roku, przez ten okres czasu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny takich usług jak: Ksero Rzeszów, Drukowanie Rzeszów, Wydruki Rzeszów. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu szerokiej gamy usług w najlepszej jakości i najniższej cenie. Firma Komow znajduje się w samym centrum Rzeszowa na ulicy Grunwaldzkiej, koło Uniwersytetu Rzeszowskiego(Prawo).

www: http://www.taniekserowanie.com.pl/

[Broken Link?]


» nauka jazdy szczecin


Jeśli czekacie Państwo z wyrobieniem prawo jazdy na ostatnią chwilę, np. aż przyszły szef powie Wam, że prawo jazdy jest potrzebne lub też uznacie, że teraz stać Was na auto ale najpierw chcecie wyrobić "prawko" - nie zwlekałabym. Po pierwsze dlatego, że szef może wcale nie zechcieć czekać aż owo prawko sobie wyrobicie i weźmie na Wasze miejsce kogoś innego. A wszyscy wiemy, jak jest w naszym kraju trudno o dobrą pracę i że bezrobocie mamy nadal - bez względu na to, co mówią nam ludzie rządzący Polską dość wysokie. Druga sprawa to to, że od stycznia na szkoły nauki jazdy w Polsce zostanie nałożony haracz w postaci VAT w wysokości 22% co spowoduje lawinowe podnoszenie cen przez OSK więc jeżeli ktoś chce zrobić prawo jazdy w starej cenie powinien zrobić to teraz. Myślę że wybierzecie właściwą szkołę jazdy w Szczecinie na to aby rozpocząć kurs i otrzymać swoje wymarzone prawo jazdy i rozpocząć przygodę na drogach.

www: http://strada.szczecin.pl/

[Broken Link?]


» Katalog stron firmowych


Katalog stron firmowych jest moderowanym i darmowych katalog zawierającym same wartościowe sprawdzone strony. Akceptujemy strony wyłącznie zgodne z obowiązującym regulaminem. Nie akceptujemy stron zawierających treści erotyczne oraz stron łamiących w jakikolwiek sposób Polskie prawo. Katalog jest moderowany kilka razy dziennie. Serdecznie zapraszamy do dodawania swoich wpisów.

www: http://www.thebest-firmy.pl/

[Broken Link?]


» .:: Kancelaria Radcy Prawnego radca Tomasz Jankowski ::.


Kompleksowa obsługa prawna firmy we wszystkich aspektach działalności w sferze sądowej, pozasądowej, mediacji, negocjacji oraz arbitrażu. Obsługa prawna osób fizycznych i prawnych: prawo rodzinne, rozwody, podział majątku, władza rodzicielska, alimenty, spadki, prawo pracy, gospodarcze, cywilne, administracyjne, nieruchomości, KRS, umowy spółek, zakładanie spółek, windykacja

www: http://www.tomaszjankowski.eu/

[Broken Link?]


» Nauka jazdy Poznań


Strona profesjonalnego ośrodka szkolenia kierowców, oferującego kursy dla wszystkich, których ciekawi nauka jazdy Poznań. Szkoła zatrudnia fachowców ze swojej dziedziny, którzy zapewniają naukę w przyjaznej atmosferze oraz szybsze przyswajanie informacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową.

www: http://www.prawojazdy-poznan.pl/

[Broken Link?]


» [RSJ] Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Prawo Jazdy kat. A B w Kielcach | Nauka Jazdy Kielce | WORD |


RAJDOWA SZKOŁA JAZDY Kielce zaprasza na kursy prawa jazdy kat. A i B oraz jazdy doszkalające osoby z Kielc i woj. świętokrzyskiego. Nauka jazdy w RSJ Kielce gwarantuje wysoką zdawalność egzaminu na prawo jazdy w WORD Kielce. Zapraszamy do naszej szkoły jazdy w Kielcach, gdzie najtaniej można odbyć kurs nauki jazdy na prawojazdy na samochod, motor, motocykl, quad oraz szkolenie i godziny dodatkowe, a także najtańsze jazdy doszkalające. Najlepsza oferta nauki jazdy w Kielcach, w tym również przez internet w formie internetowego kursu prawa jazdy, pod opieką najlepszych instruktorów - tylko w Rajdowej Szkole Jazdy KIELCE.

www: http://www.rsj.com.pl/

[Broken Link?]


» zbudujz.pl: wortal - wszystko do łazienki, e-sklepy


Jeśli budujesz lub remontujesz dobrze trafiłeś prawo budowlane, wzory pism, aranżacje wnętrz, e-sklepy. W ofercie: armatura sanitarna, technika grzewcza oraz płytki ceramiczne. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, możliwość odbioru osobistego w autoryzowanych punktach handlowych na terenie całego kraju. Kilkanaście tysięcy produktów w ofercie on-line, możliwość negocjacji cen, promocje, nowości. Zachęcamy firmy handlowe z branży wyposażenia łazienek do przyłączenia się do naszego projektu. Oferujemy gotowe narzędzie marketingowe umożliwiającego w sposób łatwy i tani oddziaływać na swoje najbliższe otoczenie zewnętrzne. Poprzez udostępnienie gotowego produktu w postaci profesjonalnego oprogramowania umożliwiającego prowadzenie własnego e-sklepu. Wraz z jedną z największych w Polsce bazą produktów, 14 000 produktów w kilku kategoriach: armatura sanitarna, technika grzewcza, płytki ceramiczne. Wszystkich zainteresowanych prosimy kontakt.

www: http://www.zbudujz.pl/

[Broken Link?]


» Krajowy rejestr sądowy - krs


Krs – Krajowy rejest sądowy, taki rejestr obejmuje podmioty, na które przepisy ustaw o Krajowym Rejestrze Sądowym nakładają obowiązek uzyskania wpisu do tego Rejestru. Krajowy Rejestr Sądowy jest rejestrem jawnym. Krs jest ogólnie dostępny. Każdy ma prawo dostępu do danych zawartych w Rejestrze. Za pośrednictwem eKRS.pl jowego Rejestru Sądowego, ma prawo otrzymać poświadczone odpisy, wyciągi i zaświadczenia o danych zawartych w Rejestrze.

www: http://www.ekrs.pl/

[Broken Link?]


» SZKOLENIOWIEC: prawo jazdy poznań, wózki poznań spawanie poznań


SZKOLENIOWIEC: kursy na prawo jazdy poznań, kursy obsługi wózków widłowych, kurs nauka spawania poznań, kursy szkolenia, nauka wieczorowa zaoczna, szkoły policealne szkoleniowiec, kursy na prawo jazdy poznań, kursy obsługi wózków widłowych, kurs nauka spawania poznań, kursy szkolenia, nauka wieczorowa zaoczna, szkoły policealne

www: http://www.szkoleniowiec.poznan.pl/

[Broken Link?]


» Luksusowe hotele


Luksus - Twój przewodnik po luksusie. Luksusowe restauracje, SPA i luksusowe hotele. Dołącz do świata luksusu! Ideą Serwisu jest bycie wirtualnym przewodnikiem po luksusie, utrzymanym w aurze ekskluzywności. Serwis Zyciewluksusie powstał z myślą o wszystkich, którzy poszukują luksusu w różnych dziedzinach naszego życia. Ideą Serwisu jest bycie wirtualnym przewodnikiem po luksusie, utrzymanym w aurze ekskluzywności. Dlatego jakość reklam przyczynia się do ogólnej jakości i stylu serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy firmom możliwości reklamowania się na portalu, jeśli firma nie oferuje produktów bądź usług luksusowych

www: http://www.zyciewluksusie.pl/

[Broken Link?]


» ABC TRANS Nauka Jazdy Warszawa


Oficjalna strona ABC-TRANS nauki jazdy, U nas nauczysz się bezpiecznej i zdecydowanej jazdy. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A i B. Kursy doszkalające oraz wykłady teoretyczne. Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka przy ul. Odlewniczej 7 w Warszawie. Zajęcia prowadzone są bezstresowo

www: http://www.abc-trans.pl/

[Broken Link?]


» Porady prawne


Najlepszy portal prawny - porady prawne Kodeksy mamy w głowie a Ty miej spokojną głowę o swoje bezpieczeństwo prawne. Porady prawne - wszelkie niezbędne informacje z zakresu prawa Zapraszamy do współpracy. Najlepszy portal prawny. polskie centrum prawa, prawo, porady prawne, adwokat, radca prawny

www: http://www.informacjaprawna.eu/

[Broken Link?]


» Księgowość Kielce


Biuro Rachunkowe BEGA s.c. w Kielcach to m.in.: prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, sprawozdania i raporty finansowe, analizy finansowe. Biuro kieruje swoją ofertę do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i spółek osobowych prowadzących działalność gospodarczą. Biuro działa na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i finansowej wszelkiego rodzaju firm, niezależnie od formy prawnej i rodzajów opodatkowania.

www: http://www.biuro-bega.pl/

[Broken Link?]


» Odszkodowania


KANCELARIA TEODOROWSKI & WOJTASZAK - najwyższe odszkodowania w Polsce. Jesteśmy samodzielnym liderem na rynku odszkodowań w Polsce. Odzyskujemy odszkodowania! Komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne. Kwoty nawet do kilkuset tysięcy! Pamiętaj, że profesjonalna pomoc prawnika pozwoli Ci uzyskać znacznie większe odszkodowanie niż to wstępnie proponowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

www: http://www.prawo-kancelaria.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki