PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Fotografia okolicznościowa, fotografia plenerowa, fotografia ślubna - Kamila Grabowska


Fotografia zatrzymująca chwilę, fotografia profesjonalna, pełna emocji i uczuć. Zdjęcia najwyższej jakości i oddające TE chwile. Specjalnie dla Ciebie, dla Was. Jeśli chcesz wyjątkowych ujęć, które utrwalą najważniejsze chwile w Twoim życiu jesteś we właściwym miejscu. Zapoznaj się z moimi pracami w Galerii ślubnej oraz Portfolio i jeśli znajdziesz tam to co w zdjęciach jest dla Ciebie ważne przejdź do zakładki Kontakt i ... do zobaczenia!

www: http://www.kamilagrabowska.pl/

[Broken Link?]


» www.bike-on.pl - rowery


Bike-on - to firma, która zrodziła się z pasji i zainteresowania przyjaciół dyscypliną sportu, jaką jest jazda na rowerze. Na rynku istnieje krótko, ale jest firmą konkurencyjną, która od zawsze spełnia własne cele i plany. Praca bike-on polega przede wszystkim na sklepie internetowym. W ramach jego istnienia miłośnicy rowerów mogą kupić części oraz akcesoria rowerowe. Aby uatrakcyjnić ofertę, właściciele ciągle proponują ciekawe akcje i wyprzedaże, które umożliwiają nabycie tanich akcesoriów.

www: http://www.bike-on.pl/

[Broken Link?]


» Meble apteczne - www.aptekadesign.pl


Apteka design to firma, która fachowo prowadzi produkcję systemów porządkowania leków. Praca kadry opiera się na realizowaniu projektów najlepszych projektantów mebli. Dzięki możliwości pracy na maszynach sterowanych komputerowo, pracujących na podstawie nowych technologii, każdy pomysł może być wykonany szybko i dokładnie. Jako lider na rynku proponujemy naszym zleceniodawcom 24 miesięczną gwarancję na nasze produkty. Klienci mogą również skorzystać z ofert bezpłatnego montażu mebli wyprodukowanych przez naszą firmę.

www: http://www.aptekadesign.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenie Green Belt


Szkolenia w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego czy optymalizacji procesów wewnątrz firmy proponuje Open Horizon Training & Consulting. Współpracę rozpoczyna ustalenie celów klienta, do których później dostosowywane są kolejne postępowania. Wiadomości o wymogach organizacji pozwalają na efektywne wprowadzenie koniecznych modyfikacji w firmie po odbyciu szkolenia.

www: http://www.openhorizon.com.pl/

[Broken Link?]


» Ręcznie robione kartki okolicznościowe


Na stronie można zamówić ręcznie robione kartki i nie tylko. W pracach wykorzystano embossing, quilling, decoupage, pergamano i inne. Coś dla miłośników szeroko rozumianego rękodzieła. Można tutaj zamówić kartkę na urodziny, święta, walentynki i jakiekolwiek inne okoliczności. A także zaproszenia na ślub, które w ostatnim czasie stały się modne wśród nietuzinkowych Młodych Par.

www: http://www.joncikowo.pl/

[Broken Link?]


» Produkty benedyktyńskie - klasztorne receptury.


Receptury, stworzone przez Benedyktynów mają nadzwyczajnie dużą popularność wśród miłośników wspaniałych smaków. Artykuły dostępne w naszym sklepie Benedicite.pl są niezastąpionym dodatkiem do przyrządzania smacznych potraw, którymi można się wspólnie cieszyć z przyjaciółmi. Benedyktyni prowadzą swoje życie duchowe w zgodzie z regułami, które towarzyszą im niezmiennie od wielu wieków. Reguły te to przede wszystkim pomoc potrzebującym i praca, będącą podstawą utrzymania klasztoru. Głęboko zakorzeniona tradycja benedyktyńska nierozerwalnie połączona jest z przyjmowaniem odwiedzających. Każdy, kto pragnie spokoju z dala od zgiełku i wszystkich kłopotów powinien zdecydować się na wzięcie udziału w rekolekcjach, które Benedyktyni robią kilka razy w ciągu roku.

www: http://www.benedicite.pl/

[Broken Link?]


» Chałupnictwo


Dowiedz się więcej na temat zarabiania domowymi sposobami z wykorzystaniem pracy chałupniczej. Dzięki propozycjom kierowanym do Ciebie przez nasz serwis, zasilisz domowy portfel dodatkowymi pieniędzmi. Proponujemy przede wszystkim zacząć swoją przygodę od tematyki jaką jest wypełnianie ankiet lub pisanie artykułów - poza tymi metodami znajdziesz o wiele więcej propozycji. Pamiętaj, że praca chałupnicza wymaga konsekwencji i chęci.

www: http://www.praca-chalupnicza.eu/

[Broken Link?]


» Ogrody przydomowe projekty


Jesteśmy młodym, przedsiębiorczym zespołem, który od 1995 roku istnieje na rynku architektury krajobrazu. Projekty terenów zielonych jest naszą praca i pasją. Zakładamy prywatne ogrody, miejsca użyteczności publicznej, wykonujemy zamówienia od klientów instytucjonalnych. Dbamy o to, żeby nasze realizacje były harmonijne, estetyczne, opracowane w każdym szczególe oraz żeby spełniały wytyczne naszych klientów. Realizujemy też inwentaryzację drzew.

www: http://www.porosa.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Fotograficzna POZYTYW - Artur Tkaczyk


Agencja Fotograficzna Pozytyw. Artur Tkaczyk. Profesjonalne usługi fotograficzne. Kompleksowa obsługa fotograficzna uroczystości ślubnych: artystyczne sesje plenerowe, ceremonie, przyjęcia weselne. Fotografia okolicznościowa: chrzty, komunie, studniówki. Współpraca z firmami: obsługa targów, konferencji, bankietów. Fotografia produktowa. Doświadczenie, zaangażowanie, otwartość na życzenia klienta.

www: http://www.arturtkaczyk.pl/

[Broken Link?]


» Niania


Znalezienie sprawdzonej, zaufanej i profesjonalnej opiekunki do dziecka nie należy do łatwych czynności. Niemniej jednak to dopiero początek dylematów. Gdy już znajdziemy dobrą nianię, która wydaje się być godna zaufania, nie spodziewajmy się, że kłopoty miną. Trzeba bowiem teraz bardzo dokładnie określić jaki zakres obowiązków będzie miała opiekunka. I oczywiście te obowiązki trzeba będzie wycenić.

www: http://www.niania-praca.pl/

[Broken Link?]


» Myjka parowa samochodowa


Środki chemiczne producenta CIH znajdują zastosowanie w rolnictwie, hotelarstwie, gastronomii, motoryzacji i przemyśle (również ciężkim). Firma poleca artykuły, których działanie obejmuje odplamianie, ususzanie, mycie podłogi pianą aktywną, odkażanie i impregnowanie. Solidne produkty, np. urządzenie wysokociśnieniowe, środek do czyszczenia aluminium czy szorowarka jednotarczowa uefektywniają pracę, a w konsekwencji zmniejszają jej koszty.

www: http://www.cih.com.pl/

[Broken Link?]


» Praca dla lekarza


Firma NES Healthcare Polska działa w branaży pozyskiwania personelu medycznego. Firma NES Healthcare Polska działa od 25 lat. Powstała na wyspach brytyjskich na skutek zapotrzebowania na wykfalifikowanych pracowników medycznych w renomowanych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych grup BMI, Classic, Nuffield oraz Spire. Firma aktualnie zatrudnia lekarzy medycyny w prywatnych zakładach zabiegowych w Wielkiej Brytanii. Jednostka współpracuje również z National Health Service, który urządza brytyjski sektor publicznych usług medycznych oraz z niepublicznymi klinikami na Malcie i w Republice Południowej Afryki. Warto odwiedzić naszą stronę w celu bliższego zaznajomienia się z naszą działalnością.

www: http://www.neshealthcare.pl/

[Broken Link?]


» Pergole


Serdecznie zapraszamy do naszego do naszego sklepu ogrodowego. Znajdą u nas Państwo duży wybór architektury ogrodowej oraz wyposażenia ogrodowego. W swoim asortymencie oferujemy min.: altany, pergole ogrodowe, wiaty, meble ogrodowe, komplety ogrodowe, donice ogrodowe, płoty. Dla dzieci mamy duży wybór zjeżdżalni, piaskownice, huśtawki a także bezpieczne baseny ogrodowe. Sprzedawane przez nas produkty wykonane są z najlepszych materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość, szybką dostawę i konkurencyjne ceny. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe artykuły ogrodowe. Chętnie nawiążemy współpracę z producentami architektury ogrodowej i centrami ogrodniczymi.

www: http://wyposazenieogrodowe.pl/

[Broken Link?]


» Potkal, Sklep


Potkal : Sklep internetowy, w którym przede wszystkim znajdziemy materiały hobbystyczne. Scrapki, zabawki dla dzieci do własnego wykonania wraz ze swoimi pociechami. Papier ozdobny do scrapbook-ingu. Materiały biurowe dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do częstego odwiedzania sklepu. Istnieje też forum na którym to można dzielić się swoimi pracami, lub podzielić się swoimi opiniami na różne tematy.

www: http://potkal.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęgła Stromag


W przedsiębiorstwie Almar można pozyskać sprzęgła mechaniczne i elektrosprzęgła, w tym sprzęgła do tokarek. Elektromagnesy w sprzęgłach elektromagnetycznych nie pozwalają na ich przegrzewanie się. Przedsiębiorstwo działa już kilkanaście lat. Można liczyć na elementy do maszyn przeróżnych wytwórców polskich, rosyjskich i bułgarskich. Wieloletnia współpraca z producentami zaowocowała bardzo atrakcyjnymi opłatami za produkty.

www: http://www.almar-sprzegla.pl/

[Broken Link?]


» Brother mfc


Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu biurowego, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Co optymalnie będzie zaspokajać potrzeby Twojej firmy, zapewni niski koszt eksploatacji a przy tym nie będzie drogie? Polecamy urządzenia Brother – marki słynącej z niezawodności i wysokiej precyzji wykonania. U nas znajdziesz bogatą ofertę tonerów, drukarek, tuszów do drukarek i innych sprzętów elektronicznych, które przy niskich kosztach zakupu i eksploatacji na długo posłużą Ci przy wszelkich pracach biurowych.

www: http://www.brother-office.pl/

[Broken Link?]


» Stylistka


Personal shopper Joanna Oparcik pomoże Ci przeobrazić osobisty wizerunek. Jeżeli wyszukujesz swojego własnego stylu, masz zagwozdkę z dobraniem trafnych ciuchów pod własną sylwetkę, to odpowiedni moment, aby zgłosić się do osobistej stylistki. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać z oferty m.in przegląd szafy lub skorzystać z analizy sylwetki. Realizując się jako stylistka nie ograniczam się zaledwie do współpracy z klientami indywidualnymi, nie mniej istotna jest dla mnie praca w działach mody gazet. Kooperując z nimi aranżuję stylizacje potraw oraz dopełniam się jako redaktor mody.

www: http://joannaoparcik.pl/

[Broken Link?]


» Przedsiębiorstwo Usługowe WACHTA II Tomasz Ziomek


Przedsiębiorstwo Usługowe - "WACHTA II", jako Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochrony (SUFO), działa w zakresie wykonywania usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej. Naszym celem jest zapewnienie ochrony klientom, którzy obdarzając nas swoim zaufaniem, inwestują w bezpieczeństwo własne i swojego majątku. W przedmiocie ochrony współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Gminną, Strażą Graniczną i Komendami Powiatowymi Policji. Nasi pracownicy posiadają licencje I i II stopnia, wyposażeni są w najwyższej klasy sprzęt. W celu dostosowania oferty dla potrzeb obecnych i przyszłych klientów, jest ona nieustannie modyfikowana. Sukcesywnie poszerzamy wachlarz naszych propozycji. Obecnie, poza ochroną, oferujemy usługi czystościowo-porządkowe, oraz pielęgnację terenów zielonych. Oprócz profesjonalizmu, gwarantujemy miłą, opartą na partnerskich zasadach współpracę.

www: http://www.wachta2.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie dla szpitali


Morten.pl to sprawnie funkcjonująca i szybko rozwijająca się platforma rezerwacji usług online. Celem naszego zespołu jest współtworzenie sukcesu naszych klientów. Oferujemy aplikację wspomagające prowadzenie, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych czy obsługi obiektów rekreacyjnych i sportowych. Morten to oprogramowanie do zarządzania online gabinetem dentystycznym, salonem fryzjersko-kosmetycznym czy obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jej celem jest wspomaganie właścicieli oraz menedżerów by skutecznie kierować pracą swoich stylistów, fryzjerów czy dentystów. Kontrolować i planować zajęcia, a także utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi do aplikacji 24/7 przez 365 dni w roku, każdy z pracowników, który ma swój grafik może sprawdzić swój rozkład pracy z każdego miejsca na świecie.

www: http://www.morten.pl/

[Broken Link?]


» SZYMAŃSKI-REMONTY


Specjalizuję się w kompleksowym wykonywaniu prac remontowo-wykończeniowych wnętrz. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata działalności mój Klient w każdym przypadku może liczyć na fachową pomoc i miłą współpracę. Gwarantuję wysoki poziom wykonywanych usług. Oferta usług to : hydraulika, elektryka, płytkarstwo, panele, gładzie gipsowe, tapetowanie, malowanie, ściany działowe, sufity podwieszane, montaż stolarki

www: http://www.szymanski-remonty.pl/

[Broken Link?]


» Home


Biuro pośrednictwa pracy B&M Work pośredniczy w znalezieniu pracy w Niemczech. Posiadamy doświadczenie w branży pośrednictwa pracy, współpracujemy z głównymi agencjami pracy w Niemczech. Pomożemy znaleźć pracę za granicą, podpowiemy jak poprawnie napisać CV w języku niemieckim i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Wystarczy napisać do nas i umówić się na spotkanie.

www: http://bmwork.eu/

[Broken Link?]


» Studia zaoczne


Portal studencki zaprasza! W naszej bazie znajdziesz nie tylko uniwersytety i kierunki studiów, ale także setki przydatnych porad, wskazówek oraz inspiracji. Z nami dowiesz się, jak ułatwić i uprzyjemnić studia, rozpocząć pracę, znaleźć dobrą stancję i wiele innych. Zachęcamy do lektury wpisów, artykułów i czynnego udzielania się na forum – to tak najszybciej uzyskasz świeże informacje, sprawdzone porady oraz pomysły na rozwiązanie Twoich kłopotów. Zapraszamy wszystkich studentów do wymiany doświadczeń oraz wydawania opinii o uczelniach – nasz portal to pomocne narzędzie, ułatwiające komunikację.

www: http://www.student.pl/

[Broken Link?]


» Oferty pracy


Kiedy szukamy pracy bardzo często można usłyszeć, że „za PRL było lepiej”, „komunizm był zły, chociaż każdy miał pracę”. Niestety mało kto rozumie różnicę między pracą pojmowaną za czasów Polski Ludowej a taką, jaką definiuje świat XXI wieku. Podstawowa różnica to podejście do pracy i tego, jak wyglądały oferty pracy– obecnie od pracownika wymaga się porządku i pełnej wydajności; w czasach PRL wystarczyło zaś jedynie pojawić się na taśmie produkcyjnej i okazać swoją obecność. Dlatego wiele osób używając tego typu argumentów zwyczajnie jest w błędzie, gdyż współczesne oferty pracy w wielu zawodach same w sobie dyskwalifikują osoby leniwe, osoby niezdyscyplinowane i po prostu bez doświadczenia.

www: http://www.jobmatch.pl/

[Broken Link?]


» Serwis dla mężczyzn walczących z niepłodnością


Celem serwisu Cudownytata.pl jest umocnienie w walce wszystkich przyszłych tatusiów i ich żon borykających się z problemem bezpłodności męskiej. Serwis zawiera informacje i wskazówki na poprawę jakości nasienia dla mężczyzn starających się o dziecko, informacje zebrane i testowane w ciągu prawie dwóch lat. Można na nim znaleźć historie naturalnych ciąż przy bardzo niskich parametrach nasienia, a wszystko po to, żebyście uwierzyli, że nic nie jest stracone, tylko pracą, samozaparciem i wiarą osiągniecie Wasz cel czyli ślicznego, upragnionego i kochanego dzidziusia.

www: http://www.cudownytata.pl/

[Broken Link?]


» Praca w Niemczech, dodaj bezpłatne ogłoszenie


Niemcy są krajem dobrze rozwiniętym turystycznie, ciekawie uformowanym pod względem geograficznym, dobrze zagospodarowanym i posiadającym wiele cennych zabytków. Nie jest łatwo przebywać dłuższy okres samotnie poza domem, praca wyjazdowa w Niemczech niejednokrotnie wiąże się z długą rozłąką z rodziną. Podejmując pracę w agencji pośrednictwa umożliwiamy sobie odprowadzanie składek i ubezpieczenia społeczne, oraz zdrowotne, jeśli firma nie wypłaca większej ilości wynagrodzenia w postaci diet delegacyjnych, ponieważ nie są one formalnie wynagrodzeniem

www: http://www.pracawniemczech.org/

[Broken Link?]


» Konta Bankowe | Rachunki bankowe dla firm oraz klientów indywidualnych


Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy popularnie nazywany ROR-em to konto osobiste, zgodnie z ustawą prawa bankowego przez osoby fizyczne. Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy zakłada się głównie po to, aby dokonywać wszelkich rozliczeń pieniężnych. ROR jest kontem bankowym, do którego rozpoczynamy współpracę z bankiem, dlatego jest to rynek bardzo konkurencyjny i zaognia walkę między bankami o pozyskanie nowych klientów. Aby skusić nowych klientów banki najczęściej rezygnują z wszelkich możliwych opłat, aby nowe konto bankowe nie było obciążeniem finansowym dla potencjalnego klienta. Dzisiaj już standardem są rachunki zwolnione z opłat za jego prowadzenie, możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów internetowych oraz dokonywania płatności kartą debetową czy kredytową.

www: http://rachunkibankowe.waw.pl/

[Broken Link?]


» Videofilmowanie


Drodzy Państwo, film który otrzymacie będzie zapisem wzruszeń i nastroju Waszej uroczystości. Praca nad nim to nie tylko kamerzysta filmujący ślub, lecz także dziesiątki godzin spędzonych przy stole montażowym, po to abyście Państwo po jego obejrzeniu byli pewni że.... z przyjemnością obejrzycie go jeszcze raz. Z przyjemnością zajmiemy się wideofilmowaniem nie tylko ślubu i wesela lecz także studniówki, komunii czy wieczoru panieńskiego. Serdecznie zapraszam.

www: http://www.videorejestracja.com/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» DAN POL s.c. - Producent chemii gospodarczej


DAN POL s.c. - Producent chemii gospodarczej: płyny do prania, żele do prania, płyny uniwersalne, płyny do mycia naczyń, płyny dezynfekujące, żele do WC, wybielacze, odplamiacze, płyny do mycia szyb, kosmetyki. Powodzenie naszych wyrobów zawdzięczamy trafnemu określaniu potrzeb i gustów Konsumentów oraz strategii zakładającej wysoką jakość za przystępną cenę. Takie podejście w połączeniu z doświadczeniem na lokalnych i zagranicznych rynkach chemii gospodarczej i kosmetyków zapewnia, mimo olbrzymiej konkurencji, lojalny krąg odbiorców i rosnącą sprzedaż oraz stałą współpracę z wiodącymi na polskim rynku sieciami hurtowni i sklepów.

www: http://www.danpol.com.pl/

[Broken Link?]


» Solidne okna w mieście Warszawa


Prezentowana strona internetowa przynależy do warszawskiej firmy MS Oculux. Polecamy nietypowe kształty okien między innymi trapezowe i trójkątne. Mamy konieczne certyfikaty i atesty stwierdzające jakość naszych produktów. Chcemy, by współpraca z Państwem przebiegała bez zarzutu. Produkujemy wyjątkowe parapety kamienne w wielu odcieniach oraz fakturach. Szczególnie polecamy energooszczędne okna Warszawa dla komfortu każdego klienta. Szczegółowe dane o produktach zawarte są na naszej witrynie www.

www: http://www.mswarszawa.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki