PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Płytki ceramiczne


Fugi, kleje, izolacje i płytki ceramiczne to propozycja spółki Paste-Group. Glazura jest bardzo trwała. Z biegiem lat produkuje się coraz to ładniejsze jej formy. W Poznaniu i innych miejscowościach Polski przyjmują zlecenia jej dystrybutorzy. Paste-Group udostępnia wyjątkowo konkurencyjne ceny. Kooperuje z pracowniami projektowymi. Płytki ceramiczne z tej spółki można podsumować formułując swoje zdanie na witrynie wirtualnej.

www: http://www.paste-group.pl/

[Broken Link?]


» Usługi brukarskie


Przedsiębiorstwo Bin-Bruk – fachowe usługi brukarskie w Poznaniu, m.in. układanie kostki betonowej i granitowej, usługi koparko-ładowarką czy zakładanie oświetlenia w kostce. Gwarantowane profesjonalne wykonanie, konkurencyjne ceny, darmowa wycena i gwarancja na wykonane prace. W ofercie także sprzedaż i dystrybucja materiałów od czołowego wytwórcy w Wielkopolsce. Wszelkie niejasności rozwiewane są pod nr tel. 694 043 768.

www: http://www.bin-bruk.pl/

[Broken Link?]


» Magazyny


Wysokiej klasy magazyny wysokiego składowania to jedynie wybrana oferta Jartom. Firma gwarantuje na wynajem czy sprzedaż także specjalistyczne hale przemysłowe. Każda propozycja jest dopasowywana po rozpoznaniu potrzeb klientów. Dzięki temu, że Jartom Warehouse ma wypracowane kontakty biznesowe i kompleksowo wykwalifikowanych pracowników może zaproponować swoim klientom nie tylko kompetentną obsługę ale też atrakcyjne warunki umów.

www: http://www.warehouse.com.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe A. M. Pakuła


Przedmiotem działalności naszego Biura jest kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Obecnie obsługujemy szereg firm z różnych części województwa śląskiego. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również spółki prawa handlowego. Nasze biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie OC, przez co interesy naszych Klientów są w pełni zabezpieczone. Właścicielem firmy jest mgr Anita Pakuła, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmach z branży budowlanej, produkcyjno-handlowej i medialnej. Kwalifikacje te zostały potwierdzone przez Ministra Finansów Certyfikatem Księgowym.

www: http://www. biuropodatki.com.pl/

[Broken Link?]


» P.H.U. Biuromarket art. biurowe


Nasza firma istnieje na rynku od 1991r. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, posiadamy także oddział w Gnieźnie. Zajmujemy się sprzedażą wszelakich artykułów biurowych, wyrobem pieczątek, tabliczek, wizytówek oraz usługami informatycznymi, naprawą i serwisem sprzętku komputerowego. Oferujemy darmowy transport zamówionego towaru. Wszystko to dostosujemy pod indywidualne potrzeby klienta. Zapraszamy.

www: http://e-biuromarket.pl/

[Broken Link?]


» Enedue


Nasza firma enedue specjalizuje się w wynajmie hostess na targi, do pracy w promocji w Poznaniu i nie tylko; zajmujemy się również kompleksowym zaopatrywaniem firm w odzież roboczą z nadrukiem logo, ekskluzywne upominki w wyjątkowym szwedzkim wzornictwie np. szkło ozdobne, kieliszki do wina, szklanki do wody, latte i herbaty; w ofercie posiadamy również niestandardowe akcesoria do wina takie jak aerator do wina.

www: http://www.enedue.biz/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia profesjonalne


W Poznaniu działa biuro tłumaczeń języków europejskich, np. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. Biuro zatrudnia wykwalifikowanych tłumaczy technicznych, którzy zajmą się przekładem instrukcji obsługi czy specyfikacji. Przekładają również z obszaru branży motoryzacyjnej i IT. Zapewniona kompetencja i dokładność. Wycena tłumaczenia w ciągu 1h. Krótkie teksty przekładane są tego samego dnia.

www: http://www.fachowe-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» Pogotowie komputerowe 24 w Poznaniu czynne 24h. Serwis komputerowy, szybka i profesjonalna naprawa komputera outsorcing IT.


Pogotowie komputerowe 24. Serwis komputerowy działa na terenie Poznania i okolic. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem, drukarką, internetem, itp. Szybko i profesjonalna pomoc komputerowa. Pobieramy opłatę tylko i wyłącznie za usługę, bez względu na czas jej trwania. Pogotowie komputerowe czynne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na święta. Na zgłoszenie reagujemy w bardzo krótkim czasie, max do 5 godzin. Dojazd na terenie Poznania gratis. Najniższe ceny w Poznaniu.

www: http://www.pogotowiepoznan.pl/

[Broken Link?]


» AMBITES - Biuro Realizacji Projektów - Początkowa animacja Flash


Oferujemy projektowanie, zakładanie i pielęgnacje ogrodów w Poznaniu, Jarocinie i Gnieźnie oraz reszcie Wielkopolski. Jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać Twój wymarzony ogród! Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wykonanie ich wymarzonego ogrodu. Dlatego wśród naszych usług posiadamy: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, prace pielęgnacyjno-porządkowe, niwelacja i nawadnianie terenów zielonych, przycinanie alpinistyczne, aranżacja balkonów i ogrodów zimowych, ochrona roślin (konsultacje internetowe i na miejscu), prace brukarskie, oświetlenie i iluminacja ogrodów, mała architektura, elementy drewniane i kute, płoty, bramy, furtki. Świadczymy także prace sezonowe (m.in. wypompowywanie wody z piwnic, odśnieżanie, aranżacje domów metodą Feng Shui). Większość naszych usług można nabyć również w drodze abonamentu czasowego.

www: http://www.ambites.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła rodzenia w Poznaniu


Przedsiębiorstwo Mama Tata i Ja powstała na rzecz par które cenią sobie projekt rodziny i przyszłe prawidłowe macierzyństwo. W naszej szkole rodzenia zajmujemy się przygotowaniem przyszłych rodziców do pielęgnacji i wychowania noworodka . Przygotowujemy matki do porodu, doradzamy, asystujemy i podtrzymujemy. Lekcje przeprowadzane są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy odpowiadają na różne zapytania przyszłych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko nauka o dziecku dla przyszłych matek ale i dla ojców którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym rozwoju ich noworodka. Zajęcia prowadzone są w trybie stacjonarnym i dotyczą spotkań, wizyt na oddziale porodowym gdzie przyszłe matki dowiedzą się z jakich urządzeń w danym szpitalu mogą korzystać podczas porodu. Zapraszamy na stronę internetową www.szkola-mamatataija.pl w celu zdobycia większej ilości informacji.

www: http://www.szkola-mamatataija.pl/

[Broken Link?]


» sispo.pl sklep z nożami do krajalnic chleba i nie tylko...


Nasza firma jako pierwsza uruchomiła profesjonalną, internetową hurtownię noży do krajalnic chleba. Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy Państwu zakupy noży i usprawnimy proces krojenia chleba. Dzięki udziałowi w najważniejszych targach wystawienniczych w kraju: Polagra w Poznaniu, Baltpiek w Gdańsku oraz Interpiek w Bydgoszczy, nawiązaliśmy współpracę z największymi firmami handlowymi w branży. Odwiedziło nas wielu piekarzy, z którymi nawiązaliśmy stała współpracę. Służyliśmy także pomocą w rozwiązywaniu problemów podczas procesów krojenia chleba w piekarniach.

www: http://www.sispo.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń BTS


Profesjonalne Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS mieści się w Poznaniu. Nasze biuro tłumaczy teksty na kilkadziesiąt języków świata w tym wszystkie europejskie. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych, przysięgłych jak i ustnych. Nasza firma istnieje w branży tłumaczeń już od kilku lat co dało nam doświadczenie z zakresu wykonywanych przez nas usług oraz renomę na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.btspoznan.eu/

[Broken Link?]


» Centrum Terapii Naturalnej - kręgarstwo, hirudoterapia


CENTRUM TERAPII NATURALNYCH REMEDIUM NATURA oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, bioenergoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami. Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lesznie, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski. Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

www: http://http:/remedium-natura.eu

[Broken Link?]


» Kluby piłkarskie w Poznaniu


Przy klubie sportowym UKS Kopernik działa szkółka futbolowa. Ta świetnie działająca szkółka trenuje młodych pionierów futbolu w wielu sekcjach piłkarskich. Klub funkcjonuje na zasadzie stowarzyszenia. Młodzi zawodnicy trenują pod wodzą profesjonalnych trenerów, byłych zawodników. Wszyscy oni mają przygotowanie pedagogiczne. Klub swoim zawodnikom organizuje wycieczki związane z futbolem. Do tej pory zawodnicy klubu odwiedzili klika największych stadionów Europy

www: http://www.ukskopernik.poznan.pl/

[Broken Link?]


» Serwis laptopów w Poznaniu Serwis 24h


"Art KiK" Usługi Informatyczne Szybki serwis komputerów z dojazdem, modernizacje, sprzedaż nowych i używanych komputerów. Szybki serwis komputerowy - ekspresowe naprawy z dojazdem do klienta. Obsługa serwisowa firm - regularna konserwacja sprzętu, archiwizacja danych. Doradztwo i sprzedaż komputerów nowych i używanych. Projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych. Modernizacje komputerów. Projektowanie stron WWW oraz ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Wdrożenia programów.

www: http://artkik.com.pl/

[Broken Link?]


» Netia Poznań i Wielkopolska - Internet i Telefon dla Twojej firmy


Strona jest wizytówką Konsultant Biznesowego firmy Netia S.A. oddział w Poznaniu. Służy firmom z całej Wielkopolski w celu ułatwienia bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem. Zapewniam fachowe doradztwo i obsługę w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty, i zakupu usług telekomunikacyjnych. Zapewniam także dojazd do klienta i załatwianie formalności związanych ze zmianą operatora. Wielu klientów biznesowych skorzystało już z wolności wyboru. Zapraszam również Ciebie, Szanowny Przedsiębiorco.

www: http://www.netia-poznan.pl/

[Broken Link?]


» Garnitury męskie Poznań


Jeśli szukasz sklepu z gustowną odzieżą dla całej rodziny, a przy okazji mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, zobacz propozycję Studia Mody Męskiej. Są firmą z długoletnim doświadczeniem, działają na poznańskim rynku już od przeszło dekady, a ich fachowa obsługa dobierze strój do Twoich wymagań. I to nie tylko męski garnitur, ale także strój na pierwszą komunię lub damską garsonkę.

www: http://www.modapoznan.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe Poznań usługi księgowe


====== Biuro Rachunkowe Poznań ====== Biuro Rachunkowe Calculonis Poznań to przyjazne biuro księgowe mieszczące się w Poznaniu. Miła atmosfera sprawia, że tutaj poczujesz się jakbyś w rzeczywistości odwiedzał przyjaciela, a nie biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe Calculonis Poznań specjalizuje się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzaniu wniosków VZM-1 o zwrot podatku VAT za materiały budowlane. Przy prowadzeniu księgowości oferujemy szereg usług dodatkowych poza zwykłą obsługą księgową firmy. Między innymi reprezentujemy Ciebie przed Urzędem Skarbowym i ZUS oraz obsługujemy kontrole skarbowe. Podatkowe księgi przychodów i rozchodów prowadzone przez Biuro Rachunkowe Calculonis to pewność, wygoda i bezpieczeństwo. Zanim jednak zdecydujesz się zlecić nam prowadzenie księgowości Twojej firmy koniecznie odwiedź naszą stronę internetową

www: http://www.biurorachunkowe-calculonis.pl/

[Broken Link?]


» Odchudzanie Poznań


Poradnia dietetyczna Holistic Line z placówkami w Poznaniu i Śremie zaprasza wszystkich na konsultacje specjalisty dietetyka, który pomoże w ustaleniu diety, określeniu prawidłowego sposobu odżywiania oraz wesprze fachową radą w procesie odchudzania. Holistic Line to doświadczeni dietetycy oraz nowoczesny sprzęt pozwalający na określenie składu masy ciała, pomiar masy tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie.

www: http://www.holisticline.pl/

[Broken Link?]


» Biura księgowe Wrocław


Biuro doradztwa podatkowego i usług księgowych Meritum we Wrocławiu zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych, doradztwem podatkowym, rozliczeniami rocznymi, wnioskami kredytowymi. Przeprowadzamy audyt księgowy i podatkowy, rozwiązujemy sprawy trudne oraz pomagamy w razie zaległości. Cenę za daną usługę ustalamy indywidualnie po generalnym zapoznaniu się z sytuacją. Posiadamy polisę ubezpieczenia OC obejmującą działalność w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wszystkich czynności doradztwa podatkowego.

www: http://www.meritumksiegowa.pl/

[Broken Link?]


» Protezy Poznań


Firma Euromed prowadzi sklep internetowy oraz hurtownię sprzętu medycznego na terenie Poznania, głównie artykułów ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Oferta sklepu to wózki inwalidzkie specjalistyczne, dla dzieci, zwykłe oraz z napędem elektrycznym. Sklep prowadzi również sprzedaż nowoczesnych łóżek rehabilitacyjnych, również automatycznych na pilota, oraz poduszek i materaców przeciwodleżynowych. W sklepie można również zakupić sprzęt ortopedyczny, taki jak: laski, balkoniki i kule. W ofercie firmy znajdują się także protezy, ortezy i tutory ortopedyczne. W sklepie można też zakupić drobne artykuły medyczne: kremy przeciwodleżynowe, do masażu, pieluchomajtki, stabilizatory na kończyny i opatrunki. Euromed prowadzi wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Poznaniu.

www: http://www.euromed-missal.pl/

[Broken Link?]


» Alex Hydraulik Instalator Poznań - 791 119 472


Firma Alex hydraulik i instalator w poznaniu. Instalacje centralnego ogrzewania oraz sanitarne - montaż i naprawa. Wykonujemy profesjonalny montaż, instalację, naprawę, wymianę w Poznaniu i okolicach: remonty i wykończenia wnętrz Poznań * instalacji C.O. i wodno-kanalizacyjnych, * biały montaż: umywalek, wanien, ubikacji, kabin prysznicowych itp., * baterii wannowych, prysznicowych i umywalkowych, * bojlerów, ogrzewaczy wody, pieców czy kuchni gazowych, * instalacji gazowych, * naprawa zepsutych spłuczek, kranów i zaworów, * udrażnianie odpływów kanalizacyjnych, * mechaniczne usuwanie zatorów kanalizacyjnych, * zamrażanie rur w starych instalacjach, * próby szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądy instalacji gazowej, * wszelkiego rodzaju inne usługi hydrauliczne i instalatorskie.

www: http://www.hydraulik.poznan.pl/

[Broken Link?]


» Hotel Poznań


Hotele Poznań to zgromadzone obiekty hotelowe posegregowane według posiadanych gwiazdek świadczących o luksusie i bardzo wysokim standardzie. Hotele w Poznaniu są w dobrej lokalizacji w przy tym są atrakcyjne cenowo. Hotele Poznań to najwyższy standard obsługi klienta, dobrze wyposażone pokoje i wykwintne dania podawane w restauracjach.

www: http://www.hotele-poznan.net/

[Broken Link?]


» Książki - Księgarnia - Księgarnia internetowa - Arsenał


Księgarnia Arsenał. Od 1995 książki po najniższych cenach, końcówki nakładów, dodruk książek, sklep internetowy, sprzedaż detaliczna i hurtowa, cztery księgarnie stacjonarne w Poznaniu.W ofercie 69500 artyk. m.in. nowości, bestsellery, zapowiedzi, starsze wydania, książki polecane przez czytelników.

www: http://www.arsenal.pl/

[Broken Link?]


» Biuro rachunkowe w Poznaniu


Biuro rachunkowe Pareto Poznań świadczy usługi księgowe dla średnich i małych przedsiębiorstw. Doradztwo finansowe, obsługa finansów, prowadzenie księgowości, rozliczenia podatkowe i inne usługi. Firma Pareto to profesjonalne i szybkie biuro rachunkowe w Poznaniu. Serwis firmy usługowej Pareto w Poznaniu. Biuro rachunkowe Pareto oferuje profesjonalne usługi księgowe oraz doradcze. Pełna obsługa podmiotów gospodarczych. Firma współpracuje z najlepszymi radcami prawnymi, prawnikami i rewidentami. Usługi księgowe dla małych i średnich firm.

www: http://www.pareto.com.pl/

[Broken Link?]


» Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu


Strona Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Informacje ze zdarzeń i z toku pełnienia służby z terenu województwa wielkopolskiego. Najszybsze aktualne informacje o wydarzeniach które dzieją się w Wielkopolsce. Ponadto informacje publiczne, o przetargach i wiele innych powiązanych ze strażą pożarną.

www: http://www.psp.wlkp.pl/

[Broken Link?]


» Pręty nierdzewne


KDG Steel sp. z o.o. jest dostawcą produktów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Dzięki naszym partnerom hutniczym posiadamy bardzo szeroka ofertę takich produktów jak pręty, płaskowniki, kątowniki, kształtowniki oraz rury i armatura ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Stal nierdzewna jest oferowana w ciągłej sprzedaży z magazynów w Hamburgu i Poznaniu.

www: http://www.kdgsteel.com/

[Broken Link?]


» Fitness Club Poznań


Platinum Fitness Club znajduje się w Poznaniu, na Grunwaldzie. Klub posiada dużą bazę nowoczesnych stacji firm Olimp i Kettler, które umożliwiają wszechstronny trening zarówno siłowy jak i aerobowy. Siłowania Platinum Poznań wyposażona jest w dwie szatnie, dla mężczyzn i kobiet, w których znajduje się pełen węzeł sanitarny. Członkami klubu są między innymi znani polscy sportowcy, z Mistrzami Europy w kulturystyce na czele. Każdy klubowicz objęty jest ścisłą opieką instruktora, który ułoży odpowiednio dobrany program do treningu oraz zawsze służy poradą w czasie ćwiczeń. Platinum Fitness Club to również siłownia dla kobiet, wewnątrz klubu znajduje się ponad 10 stanowisk do ćwiczeń przeznaczonych tylko dla kobiet.

www: http://www.platinum-club.com.pl/

[Broken Link?]


» 78 International - profesjonalne tłumaczenia po przystępnej cenie


78 International jest agencją tłumaczeń od lat obsługującą klientów na całym świecie. Obecnie posiada biura w Londynie i Poznaniu. Tylko u nas: tłumacz, tłumaczenie, tłumacz przysięgły, tłumaczenie dokumentów, Londyn, Wielka Brytania, Anglia. 78 International jest agencją tłumaczeń od lat obsługującą klientów na całym świecie. Obecnie posiada biura w Londynie i Poznaniu.

www: http://78international.pl/

[Broken Link?]


» Nieruchomości


Darmowe ogłoszenia nieruchomości - ogłoszenia z całej Polski. Mieszkania i Domy na sprzedaż i do wynajęcia, domy, działki, lokale. Oferty sprzedaży, wynajmu, kupna mieszkań, domów, działek, lokali, biur. Serwis dla pośredników nieruchomości. Agencje nieruchomości, kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia. Nieruchomości w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi

www: http://otolokum.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki