PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Żywiczne


Firma Lite Podlahy pragnie zaoferować wszelkiego rodzaju wylewki, a także posadzki lane, dekoracyjne, żywiczne, epoksydowe i przemysłowe. Mamy kadrę sprawdzonych pracowników, dlatego możesz być pewien, że Twoje zlecenie zostanie wykonane szybko, solidnie i - co najważniejsze - za atrakcyjną cenę. Osoby pracujące w naszej firmie codziennie udoskonalają swoje umiejętności. Każda, wyłożona przez nas posadzka jest jedyna w swoim rodzaju. Znajdziesz nas w Polsce i na terenie Czech. Jeśli jesteś zainteresowany wylewkami bądź posadzkami, skontaktuj się z nami: + 48 790 258 528

www: http://www.posadzkidlawas.pl/

[Broken Link?]


» Posadzki przemysłowe


Uprzejmie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Superbet to doświadczenie i wysoka jakość usług. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi wylewanie posadzek przemysłowych, naprawę posadzek różnego rodzaju. Dobrze zgrany zespół w połaczeniu z sporym doświadczeniem dają 100% zadowolenia. Wykorzystując nowe technologie i dobry sprzęt wykonamy każde zlecone nam zadania szybko i z wysoką jakością przy zachowaniu niskich cen. Zapraszamy do odwiedzienia naszej strony internetowej w celu zaznajomienia się z pełną ofertą firmy Superbet. Na pewno nie pożałujesz - spawdź sam.

www: http://www.superbet.pl/

[Broken Link?]


» Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka, marmur, granit - KRAK PLAST


Firma KRAK PLAST specjalizuje się w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. W ofercie znaleźć można szereg wyrobów ze stali, kamienia oraz niezawodną i renomowaną automatykę do bram. Oferowane wyroby ze stali takie jak: przęsła kute, bramy przesuwne, furtki, ogrodzenia, balustrady (zewnętrzne i wewnętrzne), kraty, świeczniki, charakteryzują się wysoką starannością wykonania, co gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania. Oferowana automatyka do bram (bramy przesuwne i bramy skrzydłowe) charakteryzuje się solidnością wykonania i funkcjonalnością. Bezawaryjność zapewniona jest poprzez stosowanie sprawdzonych mechanizmów renomowanych firm. Ponadto w oferowany jest pełen wachlarz wyrobów z kamienia. KRAK PLAST zajmuje się okładaniem kominków (marmur, aglomarmur ), wykończeniem schodów z granitu oraz produkcją z kamienia: parapety wewnętrzne, blaty kuchenne, posadzki. Zapraszamy

www: http://www.krak-plast.pl/

[Broken Link?]


» Budtrade - Pasaż z Materiałami Budowlanymi


Budtrade to sklep internetowy z materiałami budowlanymi prosto od hurtowników. Oferujemy rozbudowaną bazę produktów, oszczędność czasu, pomocne informacje, niskie ceny z możliwością porównywania. Dysponujemy artykułami z zakresu chemii budowlanej (farby, lakiery, tynki, kleje, itp), materiałów wykończeniowych i konstrukcyjnych (ścianki, płytki, tapety, posadzki, itd), różnego typu instalacje, wyposażenie domu i ogrodu, sprzęt budowlany, artykuły BHP. Podsumowując, u nas kupisz wszystko czego szukasz. Zapraszamy.

www: http://www.budtrade.pl/

[Broken Link?]


» Porfir hurt detal kamieniarstwo


Ekamieniarstwo.com jest firmą kamieniarską z wieloletnią tradycją. Oferujemy wyroby z kamienia naturalnego na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją nagrobków, blatów, parapetów, pomników czy płytek granitowych i marmurowych. Wykonujemy misy, wazony, krzyże czy książki z kamienia naturalnego. W naszym asortymencie posiadamy również kostkę brukową, budowlane materiały takie jak krawężniki czy czopy jak i parapety i posadzki z granitu, marmuru czy piaskowca. Nasz zakład kamieniarski zajmuję się również sprzedażą płyt kamiennych , slabów. Posiadamy wszystkie rodzaje kamienia z całego świata. Oferujemy również produkty wykonane z Porfir. Zapraszamy do współpracy.

www: http://ekamieniarstwo.com/

[Broken Link?]


» posadzki


J.A.K. Chemia – Oferujemy posadzki przemysłowe oraz ozdobne (posadzki żywiczno-epoksydowe i poliuretanowe), antypoślizgowe, antystatyczne i chemoodporne spełniające wymagania HACCAP. Tak wąska specjalizacja, pozwala nam wykazać się profesjonalizmem na najwyższym poziomie w zakresie wylewania i renowacji posadzek żywiczno-epoksydowych oraz poliuretanowych.

www: http://www.jakposadzki.pl/

[Broken Link?]


» Zakład Kamieniarski "KAM-BIL" A.K.M. Maroszek, Nysa - obróbka kamienia, kamieniarstwo


Firma istnieje na rynku od 1965 roku. Specjalizujemy się w obróbce kamienia naturalnego. Wytwarzamy nagrobki, grobowce, schody, parapety, posadzki, elewacje, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne wyroby z kamienia. Wszystkie produkty wytwarzamy pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Zapewniamy również montaż naszych produktów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

www: http://www.kam-bil.pl/

[Broken Link?]


» Posadzki Warszawa, posadzka


Firma CHEMBUD Białystok wykonuje prace posadzkowe w oparciu o materiały wielu firm krajowych i zagranicznych. W ofercie zamieszczono propozycje najbardziej typowych rozwiązań posadzek przemysłowych wykonywanych na bazie żywic krajowych ponieważ z ich cena jest relatywnie najniższa. W oparciu o zdobyte doświadczenia możemy wykonać posadzkę żywicową w dowolnej technologii takich firm jak ADDIMENT-POLIMENT Heidelberger Bauchemie, ISPO Dyckerhoff, MC-Bauchemie, SCHOMBURG, SIKA Chemie, WEBAC Chemie.

www: http://chembud.com/

[Broken Link?]


» Posadzki betonowe


Promis posadzki. Firma zajmuje się wykananiem i remontem posadzek przemysłowych. Promis wykonuje posadzki epoksydowe, żywiczne i inne. Injekcje uszczelniające i wzmacniające. Firma posiada duże doświadczenie i działa na terenie całego kraju. Posadzki przemysłowe wielkopowierzchniowe. Profesjonalne i terminowe wykonanie posadzek.

www: http://www.promis.net.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki