PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Portale korporacyjne Zeto


Firma jest znana w branży od wielu lat, przez co ma spore doświadczenie nie tylko w wykonywaniu swoich usług, ale również w kwestii obsługi i współpracy z klientem. Całościowo to przyczynia się do zadowolenia i długiej współpracy obydwu stron. Outsourcing IT nie jest prostą sprawą, ale firma Zeto bardzo dobrze sobie z tym radzi, ponieważ zatrudnia wykwalifikowanych i z dużym potencjałem pracowników. Każdy specjalista już po rozpoczęciu współpracy z firmą przechodzi dodatkowe szkolenia i treningi, by poziom usług była z pewnością na najwyższym poziomie.

www: http://www.zeto.com.pl/

[Broken Link?]


» Stare gry i elementy kultury masowej


Przytaczamy elementy kultury masowej dawnych czasów. Koncepcją portalu stanowi przypomnienie odwiedzającym serwis najpopularniejszych fragmentów popkultury ubiegłej ery również przedstawienie informacji, jakie dawniej nie były tak dostępne jak dzisiaj. Stare miejsca lub zdjęcia z przeszłości zdołają obudzić ciepłe refleksje w każdym. Warto zatem wrócić do czasów gdy nie było takich serwisów jak Facebook, NaszaKlasa lub Twitter a życie codzienne wyglądało zupełnie inaczej. Zapraszamy do podróży w przeszłość oraz wspólnego dzielenia się wspomnieniami, które były dla Państwa wyjątkowe.

www: http://staredobreczasy.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Interaktywna


Od 2005 roku działamy na rynku rozwiązań informatycznych skupiając się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii. W naszej strukturze stworzyliśmy cztery dedykowane działy - zespoły specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną realizację każdego projektu. Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów dla kilkudziesięciu klientów - od serwisów internetowych przez systemy portalowe i e-commerce po zaawansowane, zintegrowane systemy informatyczne.

www: http://softhis.com/

[Broken Link?]


» www.otomebel.pl - Giełda Mebli Używanych


otomebel.pl to Internetowa Giełda Mebli Używanych. Na portalu znaleźć można liczne oferty sprzedaży mebli używanych z całej Polski - pogrupowane według województw. Dodawanie ogłoszeń sprzedaży mebli jest całkowicie bezpłatne. Ogłoszenia są pogrupowane zgodnie z rodzajem i przeznaczeniem mebli. Występują między innymi takie kategorie jak: meble kuchenne, meble łazienkowe, kuchenne, meble antyki, dziecięce, meble używane do sklepu jak również wyposażenie wnętrz i akcesoria domowe.

www: http://otomebel.pl/

[Broken Link?]


» Kurierzy DHL


Bez przymusu tworzenia umowy, dzięki serwisowi KurJerzy.pl, każdy ma sposobność korzystać z usług przedsiębiorstw kurierskich DHL czy też FedEx. Serwis proponuje wszechstronne wsparcie na każdym poziomie wysyłania przesyłki kurierskiej w Polsce oraz Europie. Klienci wybierający kurierów przy udziale Kurjerzy.pl mogą oczekiwać między innymi na pełną odpowiedzialność portalu w przypadku kłopotów z przesyłką kurierską.

www: http://www.kurjerzy.pl/

[Broken Link?]


» Lustro


Na polecanej stronce kupisz ładne meble i znajdziesz inspiracje na aranżacje wnętrz. Przedstawiamy nowoczesne i funkcjonalne meble. Oferujemy także ważne dodatki do przedpokoju, jak np. lustro. Pomagamy aranżować małe przedpokoje, jakie zazwyczaj są w blokach. Portal prezentuje nie tylko meble, ale także różnorodne porady dla majsterkowiczów. Zdajemy sobie sprawę, że meblowanie przedpokoju to przede wszystkim kwestia estetyki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju meble do przedpokojów. Fachowo zajmujemy się umeblowaniem przedpokojów.

www: http://www.przedpokoje.pl/

[Broken Link?]


» Assistance


W naszym portalu znajdą państwo dokładne informacje co robić gdy zdarzy się awaria pojazdu. Zamieściliśmy informację jak zachować się po samym wypadku - gdzie szukać pomocy i jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu. W dziale pomoc drogowa znajdą Państwo profesjonalne firmy świadczące pomoc w takich sytuacjach. Serwis zawiera także informacje o wolnych ładunkach. Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu.

www: http://www.pomocdrogowa.org/

[Broken Link?]


» Chorwacja urlop


Jeśli chcesz spędzić urlop w jednym z najciekawszych zakątków świata, zaznajom się z propozycjami portalu turystycznego edom.pl. Na osoby korzystające z usług naszej firmy czeka słoneczna Chorwacja. Mamy obszerną, stale powiększaną bazę noclegową. Nowoczesny system rezerwacji to szybki i pewny sposób na udany wyjazd. Działamy fachowo, zawsze dostosowujemy się do jednostkowych wymagań klientów. W naszej ofercie przeważają domki letniskowe i luksusowe apartamenty. Udostępniamy tylko sprawdzone kwatery noclegowe. Gwarantujemy korzystne ceny.

www: http://www.edom.pl/

[Broken Link?]


» Portal Gospodarczy Powiatu Kraśnickiego


Zachęcam gorąco do nawiązywania kontaktów gospodarczych i handlowych z przedsiębiorcami działającymi w naszym powiecie.Samorządy naszego powiatu oferują tereny inwestycyjne na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dla tych, którzy zaproponują długookresowe projekty inwestycyjne przewidziane są zwolnienia i ulgi podatkowe. Oferujemy doradztwo w realizowaniu projektów oraz pomoc w znalezieniu wykształconych i wartościowych pracowników. Informacje o warunkach zakladania i prowadzenia dzialalnosci gospodarczej, zródlach dofinansowania, oferty inwestycyjne dla inwestorów,

www: http://www.powiatkrasnicki.eu/

[Broken Link?]


» Tanie loty


Nawet najbardziej wyludniony zakątek świata może być miejscem na wymarzoną podróż nie koniecznie dla szukających wrażeń. Recepta? Dobrze zaplanowane wakacje :) My o tym wiemy dlatego portal Tanieloty.biz to wymarzone miejsce na rezerwację biletów lotniczych dzięki naszej wyszukiwarce online. My jednak wiemy o tym, że tanio nie znaczy dobrze, dlatego spośród ofert 600 linii lotniczych na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czasami tanie loty czasami trochę droższe jednak bardziej komfortowe. Dobry wypoczynek może się udać jeśli skorzystamy jeszcze z ofert hoteli oraz ubezpieczenia na czas podróży, tylko tak żeby spać spokojniej ;) Jeśli bilety lotnicze, rezerwacja hoteli czy wykupienie ubezpieczenia są dla Ciebie problemem zawsze możesz skorzystać z pomocy profesjonalnych konsultantów.

www: http://www.tanieloty.biz/

[Broken Link?]


» Słuchawki


Jesteśmy grupą osób, która za cel obrała sobie uświadomienie jak dobre brzmienie może wpłynąć na odbiór muzyki. Nie możemy już patrzeć na to w jaki sposób słuchana jest muzyka na głośnikach telefonów czy tanich słuchawkach. Aby poznać jej prawdziwe piękno warto zainwestować w lepszy model a gwarantujemy, że już nigdy nie będzie się chciało wrócić do starego. Wejdź na sluchawki-portal.pl i wybierz jeden z rekomendowanych przez nas modeli. Zapraszamy!

www: http://sluchawki-portal.pl/

[Broken Link?]


» Plac zabaw


Ogólnokrajowy serwis o placach rekreacyjnych i małej architekturze uruchomiono z myślą o nieustannie zwiększającym się zapotrzebowaniu na powierzchnie rekreacyjne, takie jak place zabaw czy ogrody. Aktualne prognozy akcentują rozwój inwestycji budowlanych tego typu. Przed samorządami lokalnymi obecnie stawia się wymogi typu doposażenie każdej ze szkół podstawowych w place zabaw, w ramach akcji „Radosna Szkoła”. Deweloperzy, których klientami są rodziny z małymi dziećmi, budując nowe osiedla, wyposażają je w place zabaw. Priorytetem inwestorów jest gwarancja bezpieczeństwa użytkowników miejsc rekreacyjnych. Współczesne nawierzchnie na place zabaw spełniają wszelkie przyjęte standardy bezpieczeństwa. Portal internetowy e-placezabaw.pl istnieje w celu ułatwienia kooperacji firm zapewniających wszelkie elementy budowy i wyposażenia placów, np. urządzenia do zabawy lub elementy małej architektury.

www: http://www.e-placezabaw.pl/

[Broken Link?]


» Poland-art. Informacje o szukach wizualnych w Polsce.


Poland-art to zawsze aktualne wystawy i wydarzenia w galeriach i muzeach w Polsce. Codziennie na portalu ukazują się nowe informacje ze świata sztuki, piszemy o najważniejszych wydarzeniach z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, design. Najciekawsze z nich komentujemy w dziale recenzje. Poland-art to również baza konkursów graficznych, indeks artystów, kalendarium wernisaży, warsztatów, wykładów, festiwali artystycznych oraz innych wydarzeń w galeriach i muzeach. Grupa Poland-Art to drukowany Informator Galerie dostępny bezpłatnie w galeriach i muzeach w całej Polsce oraz portale tematyczne poland-art.com | noc-muzeow.pl |

www: http://www.poland-art.com/

[Broken Link?]


» MU Interactive Media - Twoja prywatna transmisja telewizyjna do Internetu!


MU Interactive - pomożemy Ci w najbardziej skuteczny sposób zrealizować Twoją wizję. Telewizyjny profesjonalizm, proste rozwiązania i niskie koszta, to nasze główne zalety. Najbardziej kreatywna firma na rynku nowych mediów. Innowacyjne serwisy i portale internetowe to nasza specjalność. Spółka jest także liderem w zakresie realizacji transmisji telewizyjnych na żywo na potrzeby Internetu. MU Interactive produkuje serwisy społecznościowe (także z wykorzystaniem multimediów wideo), interaktywne gry on-line, platformy turniejowe on-line oraz zapewnia opiekę redakcyjną i zaplecze serwerowe do ich utrzymywania. Wiedząc jak wykorzystać walory nowych mediów, tworzy niekonwencjonalne rozwiązania, testuje nowe technologie i wprowadza je w życie zyskując sympatię użytkowników.

www: http://www.muinteractive.pl/

[Broken Link?]


» Restauracje w Warszawie


Nasz portal zajmuje kluczowe miejsce w wyszukiwarce Google i cieszy się sporą renomą. Restauracja to cudowne miejsce na celebrowanie niezwykłych okazji. Jeśli nigdy nie byłeś w znanej restauracji wybierz którąś z naszej bazy. Restauracje kuszą gości swymi promocyjnymi cenami, lecz należy pamiętać że obiad dla dwojga to koszt około 70 złotych. Kiedy chcesz dodać swój lokal do bazy, wystarczy jedynie wypełnić formularz. Myśląc o wyborze fajnej knajpy sprawdź w naszej bazie dokąd możesz pójść. Dzięki przejrzystemu układowi łatwo oraz bez wysiłku znajdziesz miejsce, które Cię interesuję.

www: http://www.restauracjewwarszawie.com/

[Broken Link?]


» Zmniejsz fotkę online


Portal zmniejszamy.pl pozwala nam na poprawkę wymiaru obrazu online. Jest to narzędzie całkowicie darmowe oraz nie potrzebujące instalacji jakiegokolwiek programu. Jeżeli nie chcemy dopłacać za nadmierny format zdjęć na allegro, lub umieszczamy zdjęcie w portalu typu nasza klasa - pomniejszyć zdjęcie jesteś w stanie na zmniejszamy.pl Z wykorzystaniem zmniejszamy.pl jedynie kilkoma kliknięciami myszy możemy uzyskać odpowienio zmodyfikowane zdjęcie.

www: http://zmniejszamy.pl/

[Broken Link?]


» GEOTRAS usługi geodezyjne


Portal internetowy firmy Geotras, zajmującej się szeroko pojętymi projektami geodezyjnymi. Firma świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Na stronie uzyskacie państwo informacje na temat naszej działalności, w czym się specjalizujemy, co wykonujemy. uzyskacie kontakt do naszej firmy, mapkę dojazdu do siedziby, nasze dotychczasowe realizacje, a także poznacie państwo historie firmy.

www: http://geotras.malbork.pl/

[Broken Link?]


» Radio weselne


Weselne Radio to nie tylko portal weselny, w którym znajdziesz firmy weselne z różnych branż, ale także radio w którym będziesz mógł usłyszeć piosenki weselne w wykonaniu zespołów ogłaszających się w ramach portalu. W serwisie ślubnym znajdziesz każdego usługodawcę, który przyda się na weselu: zespół, firmę cateringową, sale weselną czy fotografa. Odwiedź naszą stronę!

www: http://www.weselne-radio.pl/

[Broken Link?]


» Rozrywka, śmieszne filmy, hobby - Onpilo.pl


Portal skupiający najciekawsze filmy video opublikowane w internecie. Mamy dla Ciebie śmieszne filmiki, parodie, najlepsze reklamy, wpadki i sporo innych, niezwykłych nagrań. Zobaczysz co jest w danej chwili popularne, bowiem portal jest codziennie uaktualniany. Warto zwrócić uwagę na liczne tutoriale z rozmaitych dziedzin, można znaleźć tam przydatne rzeczy. Serwis jest podzielony na mnóstwo kategorii, sprawia to, że wszyscy znajdą filmy dopasowane do swoich potrzeb. Każdy z użytkowników może pokazać innym ciekawe video, zamieszczając je na stronie.

www: http://onpilo.pl/

[Broken Link?]


» Egloo.pl - Wyszukiwarka nieruchomości


Egloo.pl jest Innowacyjną Platformą Informatyczną, składająca się z portalu nieruchomości oraz systemu CRM dla developerów i biur pośrednictwa finansowego. Jest to jedyny produkt na rynku, który umożliwia integrację wszystkich podmiotów współpracujących przy zbywaniu i finansowaniu nieruchomości oraz kładzie nacisk na zwiększenie sprzedaży poprzez promocję i automatyzację kontaktu z klientem. Klienci indywidualni Egloo.pl mają możliwość zadawania pytań o nieruchomość, finansowanie i projekty. Za pomocą e-usług łączy klientów ze sprzedawcami, co zapewnia szybki kontakt i sprawne przekazywanie klienta do kolejnych etapów nabywania nieruchomości.

www: http://www.egloo.pl/

[Broken Link?]


» Recenzje książek


Recenzje książek to bardzo ważna kwestia dla każdej czytającej osoby. Autorzy portalu Read Freak biorą na tapetę kryminały, sensacje, horrory i generalnie - literaturę popularną. Każdy tekst napisany jest wnikliwie, profesjonalnie i z dużą dawką humoru. Warto zaufać wyrobionemu gustowi dwóch polonistów. Baza danych jest cały czas rozszerzana, a długie wpisy pojawiają się przynajmniej dwa razy w miesiącu.

www: http://recenzja-ksiazki.pl/

[Broken Link?]


» Studia zaoczne


Portal studencki zaprasza! W naszej bazie znajdziesz nie tylko uniwersytety i kierunki studiów, ale także setki przydatnych porad, wskazówek oraz inspiracji. Z nami dowiesz się, jak ułatwić i uprzyjemnić studia, rozpocząć pracę, znaleźć dobrą stancję i wiele innych. Zachęcamy do lektury wpisów, artykułów i czynnego udzielania się na forum – to tak najszybciej uzyskasz świeże informacje, sprawdzone porady oraz pomysły na rozwiązanie Twoich kłopotów. Zapraszamy wszystkich studentów do wymiany doświadczeń oraz wydawania opinii o uczelniach – nasz portal to pomocne narzędzie, ułatwiające komunikację.

www: http://www.student.pl/

[Broken Link?]


» Pożyczki pozabankowe


Pożyczki pozabankowe należą do wąskiej grupy produktów finansowych dostępnych dla osób zadłużonych. Negatywna opinia w Biurze Informacji Kredytowej uniemożliwia podjęcie współpracy z Bankami w zakresie pożyczenia od nich pieniędzy. Osoby ze złą historią w BIKu zmuszone są poszukiwać alternatywnych metod. Nasz portal jest dobrą pomocą dla każdego z problemami finansowymi. Porady, informacje oraz oferty pożyczkowe pomogły już niejednemu wyjść ze spirali zadłużenia.

www: http://capital.waw.pl/

[Broken Link?]


» Przepisy kulinarne


W sytuacji gdy nie masz zamysłu na rodzinny obiad, bardzo często szukasz przepisów kulinarnych w internecie. Na wielu portalach kulinarnych można odnaleźć rzeczywiście interesujące przepisy kulinarne na różne okazje. Blogi kulinarne znacząco różnią się od gazet, bo autorzy takich stron umieszczają smakowite przepisy na ciasta, dużo dokładniej niż te zaprezentowane w gazetach. Pragnę przedstawić swój blog Moje Gotowanie, na którym wypatrzycie wiele apetycznych przepisów. Nie licząc standardowych przepisów np. przepis na naleśniki, kopytka czy placki ziemniaczane, znajdziecie u mnie przepisy na ciasta np. karpatka czy sernik z brzoskwiniami.

www: http://dietki.eu/

[Broken Link?]


» Fleet - vademecum fleet managera


Miesięcznik Fleet - miesięcznik i portal dla osób związanych z branżą flotową. Strategiczny magazyn i i serwis o zarządzaniu flotą samochodową, bezpieczeństwie jazdy samochodem, paliwie i kartach paliwowych i funkcjonowaniu pojazdu w firmie. Skierowany do fleet managerów oraz dostawców usług i firm flotowych i z sektora automotive. Fleet to również projekt informacyjno-edukacyjny Fleet Meetings, który ma na celu gromadzenie i dystrybucję wiedzy o najlepszych praktykach zarządzania flotą samochodową, organizacja szkoleń i eventów flotowych oraz wsparcie menadżerów w podejmowaniu najlepszych decyzji.

www: http://fleet.com.pl/

[Broken Link?]


» Ogród, ogrody


Jedyny portal z branży ogrodniczej zrzeszający w jednym miejscu producentów, kupców i handlowców. W serwisie dodatkowo katalog producentów z branży ogrodniczej i opinie rynków zagranicznych. Wszystko na temat ogrodu, relacje z targów, opinie kupców. W portalu znajdą Państwo relacje z targów krajowych jak i zagranicznych wraz ze zdjęciami! Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Mają Popielarską oraz wysłuchania pozdrowień. Zaprojektowanie i urządzanie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do zadań łatwych. Piękny i zadbany ogród z jednej strony jest wizytówką naszego domu lub firmy, z drugiej zaś przynosi ukojenie. Ogrody stanowią azyl, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu. Warto więc powierzyć projektowanie ogrodów profesjonalistom, u nas znajdziesz firmy oferujące takie usług.

www: http://www.infogarden.pl/

[Broken Link?]


» Obozy


Obozy młodzieżowe zagraniczne organizowane przez renomowane biuro podróży z Koszalina. Wyjazdy autokarowe lub lotnicze do rozrywkowych kurortów wypoczynkowych w Bułgarii, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji oraz wielu innych krajach. Oferty promocyjne last minute dostępne na stronie internetowej biura podróży. Zapraszamy na obozy letnie młodzież w przedziale wiekowym od 13-18 lat. Dla dzieci proponujemy kolonie tematyczne w Polsce. Biuro podróży posiada wszelkie uprawnienia odnośnie organizacji imprez turystycznych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do rezerwacji imprez na portalu turystycznym.

www: http://www.juwentur.com/

[Broken Link?]


» Windykacja - Nasze Finanse


Portal dotyczący finansów przede wszystkim windykacji. Przedstawione są w nim różne aspekty windykacji, sposoby działania firm windykacyjnych, metody na odzyskanie swoich długów. Opisane zostały także zagadnienia związane ze sprzedażą długów, faktoringiem i wiele innych. Osoby zainteresowane tematem zapraszamy do lektury. Windykacja jest obecnie tematem bardzo modnym, na rynku pojawiają sie co i rusz nowe firmy zajmujące się ściąganiem wierzytelności. Większość z nas nie zna się na zagadnieniach z tym związanych - właśnie dla tych osób powstał nasz portal - tutaj znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

www: http://www.windykacjanaleznosci.bydgoszcz.pl/

[Broken Link?]


» Baza wiedzy, informacje


W pierwszym portalu znajdziesz mrowie różnych informacji na wiele ciekawych tematów, których często nie ma w internecie. Choć internet rozwija się w szybkim tempie to wielu informacji jeszcze w nim nie ma. Redaktorzy pierwszego portalu obrali profil między innymi szukania jakiej treści brak w sieci lub jakiej jest deficyt. Potem jest szukane źródło i treść opracowywana na potrzeby portalu. Dzięki takiej taktyce tam gdzie mało wyników portal jest dość wysoko.

www: http://www.pierwszyportal.pl/

[Broken Link?]


» PBF Guild


PBF Guild, to jeden z największych serwisów internetowych, które poruszają tematykę gier PBF (Play By Forum). W odróżnieniu od innych stron tego typu, PBF Guild stara się rozwijać świat gier forumowych tworząc różnego rodzaju inicjatywy, jak np. gazety internetowe (PBF Station) i plebiscyty (Adamantowe Pióra). Porusza on także ważne na tym poletku tematy, jak np. wybór odpowiedniego hostingu czy skryptu pod grę, zwraca uwagę na tak istotne zagadnienia jak tekst, grafika i pojedyncze skrypty. Docelowo ma ona stać się największym wsparciem dla graczy i administratorów gier oraz źródłem wiedzy o PBF. krótki opis: Największy polski portal i forum traktujące o grach PBF. Porady dot. uniwersum, mechaniki, pomoc graficzna, zapowiedzi PBF'ów i ich reklamy, recenzje, ale także dysputy o samych grach. Prowadzimy także pierwszy polski e-zin w tej tematyce.

www: http://pbfguild.com/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki