PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Sklep Strażacki Żar-Poż sprzęt pożarniczy węże pożarnicze pompy szlamowe


Internetowy Sklep Strażacki Oferujemy motopompy i pompy honda,subaru, gaśnice, agregaty prądotwórcze, węże pożarnicze, torby R1, art. ppoż, wyposażenie strażackie. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem jednostek ochrony ppoż w sprzęt strażacki, medyczny, kołnierze ortopedyczne, butle tlenowe, obuwie strażackie, umundurowanie strażaka, latarki, węże strażackie, armatura, aparaty oddechowe

www: http://www.zarpoz.pl/

[Broken Link?]


» Hamulec elektromagnetyczny


Pośród artykułów oferowanych przez MIX oryginalne części zamienne do każdego gatunku obrabiarek:, m.in. tokarek, wiertarek, frezarek czy szlifierek. Prestiżowi producenci z Polski, Czech, Niemiec, Bułgarii. Proponujemy m.in: sprzęgła, hamulce i elektrosprzęgła (hamulec elektromagnetyczny, sprzęgło elektromagnetyczne, sprzęgło Heid), hydraulika siłowa (pompy hydrauliczne, hydroakumulator firmy Orsta). Zapewniamy kompetentną obsługę oraz naprawę urządzeń.

www: http://www.zwmix.pl/

[Broken Link?]


» Pompy Membranowe - Luthmar


Firma Luthmar zajmuje się dystrybucją pomp membranowych, w swojej bogatej ofercie posiada m.in.: midgetbox, cubic, boxer, foodboxer, saniboxer. Pompy membranowe Luthmar ze względu na swoją prostą budowę i niezawodne działanie, gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Pompy membranowe Luthmar są zasilane sprężonym powietrzem, w szybki i łatwy sposób można je precyzyjnie regulować, można je stosować w atmosferze wilgotnej i wybuchowej (posiada certyfikat ATEX). Brak styków i połączeń elektrycznych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.pompy-membranowe.com.pl/

[Broken Link?]


» Kolektory słoneczne Hewalex


Firma Hewalex to polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Nasze podstawowe produkty stanowią kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem, jak również pompy ciepła. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W ciągu wielu lat produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń były i są nadal potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie.

www: http://www.hewalex.pl/

[Broken Link?]


» Pompy Membranowe Luthmar


Pompy membranowe, ze względu na swoją prostą budowę i niezawodne działanie, gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. 1. Zasilanie sprężonym powietrzem bez potrzeby naolejania 2. Szybka i precyzyjna regulacja parametrów pracy 3. Doskonałe do pompwania cieczy żrących i lepkich. 4. Możliwość eksploatacji w atomsferze wilgotnej i wybuchowej – posiada certyfikat ATEX 5. Dostępne również w wersji podwieszanej 6. Możliwość rozdziału króćców (2 wloty i 2 wyloty) 7. Trójpozycyjne podłączanie po stronie ssawnej i po stronie tłocznej 8. Możliwość pracy "na sucho" bez ryzyka uszkodzenia 9. Brak styków i połączeń elektrycznych 10. Samozasysanie na sucho z 6 m 11. Łatwa i szybka wymiana części 12. Prosta obsługa pozwala na eksploatację nawet przez niewyszkolony personel

www: http://pompy-membranowe.com.pl/

[Broken Link?]


» ARNO energia - baterie i kolektory słoneczne, eletrownie wiatrowe, pompy ciepła - O nas


ARNO energia to młoda firma, zajmująca się energią odnawialną w każdej postaci. Naszą misją i celem zarazem jest uświadamianie naszych klientów, a następnie wdrażanie w ich domach i firmach technologii oraz urządzeń pozyskujących energię elektryczną lub cieplną z tego, czego jest dookoła dużo i co jest zupełnie darmowe, czyli słońca, powietrza i wody… Uważamy, że w zbliżających się czasach końca wielu surowców, bardzo wysokich cen i ogólnego kryzysu energetycznego na świecie jesteśmy skazani na nowe technologie i niestandardowe myślenie o energii.

www: http://www.domoweelektrownie.pl/

[Broken Link?]


» Baseny


Baseny, sauny, wanny z hydromasażem, powietrzne pompy ciepła, to elementy wyposażenia domu zwiększające jego komfort. Uważamy, że basen przydomowy staje się coraz częstszym elementem naszych domów. Pływanie stanowi jeden z najważniejszych elementów czynnej rekreacji umożliwiając nam zarówno odpoczynek fizyczny jak i psychiczny. Posiadając własny basen nie jesteśmy już zdani na korzystanie z zatłoczonych pływalni miejskich i aquaparków, mamy dostępność do własnej wody przez cały dzień. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie i modernizacji basenów kąpielowych prywatnych i publicznych, zarówno wewnętrznych jak i ogrodowych; w technologii skimerowej lub z rynną przelewową; wykładanych folią PVC, płytkami ceramicznymi lub mozaiką szklaną. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z nadzieją, że powierzycie nam państwo budowę własnego basenu dołączając do grona naszych klientów.

www: http://www.marbud.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Wentylacja pożarowa


CentroClima Kraków. Centrum klimatyzacji i wentylacji pożarowej. Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i wdrażania sytemów klimatyzacji i wentylacji. W ofercie klimatyzatory i wentylatory uznanych firm. Montaż i serwis instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nasza wiedza i doswiadczenie pozwalają na sprawna i szybka realizację zleceń wykonawczych. CentroClima zawdzięcza swój sukces aktywnej współpracy ze swoimi klientami. Zgodnie z filozofią naszej firmy, za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Jeżeli interesuje cię klimatyzacja i urządzenia wentylujące, w ofercie naszego sklepu internetowego Klimamarket znajdziesz szeroki asortyment produktów takich jak: kurtyny powietrzne, nagrzewnice, pompy ciepła, wentylatory.

www: http://www.centroclima.pl/

[Broken Link?]


» Pompy wysokiej wydajności


Produkcja i sprzedaż drobnych maszyn budowlanych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny małych maszyn budowlanych, a także drobne usługi dla ludności zbieżne z czynnościami produkcji maszyn budowlanych. Firma WOBIS uzyskała autoryzację czołowych przedstawicieli na rynku polskim koncernów tego segmentu rynku maszyn budowlanych, min. Honda, Hatz, Wacker, Fogo, Weber, Belle, Tirem, Sullair, Briggs&Stratton, Karcher.

www: http://www.silnikihonda.pl/

[Broken Link?]


» Biomasa


Biomasa to ekologiczne źródło energii, pozyskiwane z roślin uprawianych przez człowieka. Firma Herz oferuje kotły na biomasę, pompy ciepła, armaturę grzewczą i systemy solarne. Specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii i dostarczamy odpowiednie urządzenia do ich przetwarzania i uzyskiwania energii. Zapraszamy na naszą stronę formową.

www: http://www.herz.com.pl/

[Broken Link?]


» Wavin


Jednym z ważniejszych produktów w ofercie promowanego sklepu internetowego są systemy rynnowe Wavin, odznaczające się niezwykłą trwałością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Do pozostałych produktów należą również: kotły, pompy, grzejniki i inne.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na wyżej wymieniony temat.

www: http://www.ekspertcenowy.pl/

[Broken Link?]


» Jak działa pompa ciepła


Popularność pomp ciepła w zastosowaniach domowych bez wątpienia rośnie. Wykorzystywanie energii geotermalnej do ogrzewania to doskonały pomysł, ale też zupełnie nowy na naszym rynku. Być może dlatego wciąż bardzo wiele osób nie wie, jak działają pompy ciepła, a co więcej, tylko nieliczni są w stanie obiektywnie ocenić ekonomiczne aspekty ich użytkowania. Zapraszamy do naszego serwisu, w który w jasny i rzeczowy sposób wyjaśniamy, czym są i ile kosztują pompy ciepła.

www: http://www.energia-ziemi.net/

[Broken Link?]


» Pompy ciepła Bydgoszcz


Firma CIEPŁODOM - Pompy Ciepła z Bydgoszczy działa na polskim rynku już od 1996 roku. Oferujemy Państwu kompleksową realizację inwestycji począwszy od projektu technicznego, lub też aneksu do istniejącego już projektu, poprzez wykonanie Dolnego źródła Energii w postaci sond pionowych lub też kolektora płaskiego. Wykonamy dla Państwa instalację centralnego ogrzewania wraz z zamontowaniem i uruchomieniem pompy ciepła. Naszą działalność u Państwa nie kończymy na montażu, lecz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

www: http://www.cieplodom.pl/

[Broken Link?]


» www.srodowiskowe.pl – kolektory słoneczne, pompy ciepła, instalacje OZE, doradztwo środowiskowe, instalacje solarne, raporty z oceny oddziaływan


Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.: 1) kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne); 2) pompy ciepła; 3) turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe); 4) fotoogniwa woltaiczne (PV, baterie słoneczne). Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (dotacje na ochronę środowiska, raporty z oddziaływania na środowisko). Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.srodowiskowe.pl/

[Broken Link?]


» pompy ciepła


Strona poświęcona zagadnieniom z techniki cieplnej w zakresie wykorzystania do celów grzewczych pomp ciepła. Firma nasza z powodzeniem zajmuje się projektowaniem i montażem pomp ciepła oraz wszelkich instalacji sanitarnych w zakresie budownictwa jednorodzinnego. nibe, buderus, pompa ciepła, alfainnotec, geotermia, danfoss, odwierty, bydgoszcz

www: http://www.artsanit.pl/

[Broken Link?]


» Klimatyzatory, solary


Sklep internetowy drago24.pl oferuje pełen asortyment z zakresu artykułów do ogrzewania oraz klimatyzacji. W sklepie internetowym znajdziesz klimatyzatory, solary, pompy. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt , oraz krótkie terminy realizacji złożonego przez Państwa zamówienia. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

www: http://drago24.pl/

[Broken Link?]


» .:NIBE-BIAWAR - kotły, piece, pompy ciepła


BIAWAR - Nowe Oblicze Ciepła. Oferujemy m.in. kotły grzewcze, elektryczne podgrzewacze wody, piece i pompy ciepła NIBE. Już od 40 lat szeroka gama wyrobów marki BIAWAR zapewnia komfort korzystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem spółki jest szwedzki koncern Nibe AB.

www: http://www.biawar.com.pl/

[Broken Link?]


» Pompy


Hurtownia stali Rafstal - stal żaroodporna, nierdzewna, kotłowa i stal narzędziowa. Oferujemy też zawory, przepustnice, zasuwy, pompy obiegowe, głębinowe, pompy wodne i próżniowe. Armatura przemysłowa, rury stalowe, blachy, pręty stalowe, pompa, zasuwa, zawór, przepustnica. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

www: http://www.rafstal.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki