PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Praca dla lekarza


Firma NES Healthcare Polska działa w branaży pozyskiwania personelu medycznego. Firma NES Healthcare Polska działa od 25 lat. Powstała na wyspach brytyjskich na skutek zapotrzebowania na wykfalifikowanych pracowników medycznych w renomowanych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych grup BMI, Classic, Nuffield oraz Spire. Firma aktualnie zatrudnia lekarzy medycyny w prywatnych zakładach zabiegowych w Wielkiej Brytanii. Jednostka współpracuje również z National Health Service, który urządza brytyjski sektor publicznych usług medycznych oraz z niepublicznymi klinikami na Malcie i w Republice Południowej Afryki. Warto odwiedzić naszą stronę w celu bliższego zaznajomienia się z naszą działalnością.

www: http://www.neshealthcare.pl/

[Broken Link?]


» Kosmiczna Polska


Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Na dzień dzisiejszy często nie podejmuje się ważnych, rozwojowych działań w tej dziedzinie, nie z braku środków,lecz z braku dostatecznej wiedzy, stąd celem witryny jest przybliżanie tematu udziału Polski w badaniach przestrzeni kosmicznej, a także wsparcie organizacji zajmujących się projektami z zakresu technologii kosmicznych, oraz budowa platformy komunikacji między nimi. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie.

www: http://kosmicznapolska.pl/

[Broken Link?]


» Hodowla gołębi rasowych Mirosław Szwajda


Strona poświęcona hodowli gołębi rasowych a w szczególności rasie Srebrniak Polski.Srebrniak Polski zaliczany do gołębi określanych nazwą Polski Długodzioby Lotny. Rasa Srebrniak Polski powstała prawdopodobnie na przełomie XVI i XVII, a wytworzono ją w Polsce. Sroczy rysunek Srebrniaka świadczy o tym, że jednym z praojców rasy była Sroka Polska. Przodujące okręgi w hodowli tej rasy ( Kraków, Łódź i Warszawa ) w doskonaleniu rasy posługiwały się różnymi krzyżówkami twórczymi. Hodowcy warszawscy poprawili budowę i figurę krzyżując Srebrniaka ze Sroką Angielską. Hodowcy Łódzcy krzyżowali Srebrniaka z Berlińskim Długodziobym, a hodowcy krakowscy z Listonoszem Polskim ( Bagdeta Polska ), Show Homerem, srokami i Białym Czarnodziobym.

www: http://www.hodowla-golebi-rasowych.pl/

[Broken Link?]


» Książki dla każdego


Sklep internetowy askalon.pl oferuje ponad 60 tys. tytułów. Wszystko podzielone jest na grupy tematyczne min. książki szkolne i do szkół wyższych,książki dla młodzieży i dzieci, albumy, książki do nauki języków obcych, thrilery i książki obyczajowe. W ofercie znajdują się praktycznie wszystkie liczące się oficyny na rynku polskim. Są to min. PWN, GWO, Nasza Księgarnia, WKIŁ, Arkady, Multico, Amber, Drzewo Babel oraz Lektorklett. Sklep współpracuje z największymi hurtowniami książek, dzięki czemu oferta jest ustawicznie aktualizowana i uzupełniana. Polityka rabatowa jest bardzo przejrzysta, wszystkie książki są tańsze od 10 do 15%. Księgarnia zapewnia szybką i tanią wysyłkę, w zależności od wyboru kupującego - Pocztą Polska lub firmą kurierską. Dewizą księgarni internetowej askalon.pl jest rzetelność oraz dobry kontakt z klientami. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.askalon.pl/

[Broken Link?]


» Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego


Firma FireSafety Profesjonalne Usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej zajmuje się opracowywaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, organizowaniem szkoleń pożarowych. Obszar naszej działalności to Polska południowo-wschodnia. Atrakcyjne ceny wyróżniają nas wśród konkurencji. Dołącz do grona zadowolonych instytucji. Aby sprawdzić naszą pełną ofertę wystarczy wejść na stronę firmy. Napewno zaskoczymy Państwa nie tylko gamą usług ale przede wszystkim cenami.

www: http://firesafety.pl/

[Broken Link?]


» Wytwórnia opakowań kartonowych


Firma Igopak Spółka z o.o. produkuje opakowania tekturowe i kartonowe. Oferta obejmuje bardzo szeroką gamę jednostkowych oraz zbiorczych opakowań z różnego rodzaju tektury. Zaliczają się do nich wykorzystywane praktycznie w każdej gałęzi przemysłu - pudełka klapowe i pudełka fasonowe. Zależnie od oczekiwań zamawiającego, do ich produkcji stosujemy tekturę falistą albo litą. Najwyższą jakość świadczonych usług oraz korzystne ceny produktów finalnych zapewnia wydajny i nowoczesny park maszynowy. Dostawy Just in Time, krótkie serie oraz dotrzymywanie terminów dostaw, to atuty, które wyróżniają nasz zakład na rynku. Obszarem naszego działania jest przede wszystkim Polska centralna a w szczególności Łódź - Warszawa, ale w czasach internetu chętnie przyjmujemy zlecenia także z innych województw. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu poznania szczegółów oferty!

www: http://www.igopak.com.pl/

[Broken Link?]


» Producent reklam


Kontrast - producent reklam. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju reklam zewnętrznych, takich jak kasetony reklamowe, litery przestrzenne, pylony reklamowe a także stoiska targowe. Nasz wykwalifikowany zespół jest w stanie zrealizować każde zlecenie począwszy od projektu, poprzez logistykę realizacji kończąc na montażu i serwisie wykonanych reklam. Realizujemy również projekty nietypowe. Kompleksowo realizujemy rebrandingi sieci sklepów czy banków. Oferujemy również remodeling, czyli zmianę wizerunku punktów usługowych. Zakres prac - cała Polska.

www: http://www.kontrast.com.pl/

[Broken Link?]


» Klimatyzowany Dom


KlimatzowanyDom.PL Specjalizujemy się w montażach klimatyzacji inwerterowych (MDV, LG, Fujitsu) w domach i mieszkaniach prywatnych. Znając dobrze to zagadnienie (jednak dość różne od problemów i rozwiązań przy klimatyzacji biur, hall, sklepów, banków czy serwerowni) jesteśmy w stanie sprawić by montaż stał się jak najmniej uciążliwy dla domowników jak i dla samego domu (prace przy zabezpieczonych ścianach, podłogach i meblach, wykonywane otwory przy "towarzystwie" odkurzacza). W związku z coraz większymi upałami klimatyzacja jest bardzo miłym urządzeniem wpływającym na jakość naszego życia. Mamy już najczęściej klimatyzowane auta więc teraz pora na dom, mieszkanie. Działamy na terenie Krakowa i okolic - województwo małopolskie, śląskie, świętokrzyskie (Kraków, Małopolska, Śląsk).

www: http://www.klimatyzowanydom.pl/

[Broken Link?]


» KAMAI Sklep Turystyczny z meblami turystycznymi


Jesteśmy polską firmą handlową. Od 2000 roku oferujemy artykuły do Twojego domu i Twojego ogrodu oraz artykuły kempingowe głównie do sieci handlowych; m. in.: supermarkety. Oferowane przez nas artykuły sprowadzane są od producentów polskich oraz zagranicznych. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszy się odzież termoaktywna oraz budy dla psów. Nasz produkt zmienia się wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i rynku, ale oferowane przez nas artykuły zawsze wyróżniają się wyśmienitą jakością oraz korzystną ceną. Dzięki stałej obecności na targach branżowych w naszym asortymencie posiadamy również wiele atrakcyjnych nowych produktów. Wiemy jak ważnym medium jest internet, dlatego oddajemy w Państwa ręce nasz sklep. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo produkty, którymi jesteście zainteresowani. Zapraszamy do naszego sklepu.

www: http://www.kamai.pl/

[Broken Link?]


» Producent akcesoriów meblowych


Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw produkujących akcesoria meblowe na terenie Polski. Jako firma posiadająca doświadczenie związane z profesjonalną obsługą klienta w sferze akcesoriów potrzebnych do kompleksowego wyposażenia każdego mieszkania, wiemy w jaki sposób zadowolić nawet najbardziej wymagającego kontrahenta. Akcesoria meblowe cieszące się największą popularnością to bez wątpienia wszystkie elementy potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania mebli, takich jak: meble kuchenne, meble biurowe, szafy, garderoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

www: http://www.amipolska.pl/

[Broken Link?]


» SCHWABENHAUS Polska


Firma Schwabenhaus buduje domy ekologiczne pod klucz na działkach inwestora. Domy wyposażone są w standardzie w pompę ciepła oraz rekuperator. Termin realizacji pod klucz 9 tygodni. Gwarancja na konstrukcję domu 30 lat. Dorobek ponad 30tysięcy wybudowanych domów w całej europie. Duża ilość projektów oraz możliwość przystosowania projektu inwestora do technologii budowy naszej firmy.

www: http://www.schwabenhaus.pl/

[Broken Link?]


» SMT Polska Profesjonalna firma sprzątająca


SMT-Polska Firma sprzątająca zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem obiektów na terenie Małopolski i Wielkopolski. Stałe utrzymywanie czystości to główny cel firmy. Jesteśmy również do dyspozycji firm budowlanych oraz remontowych. Sprzątanie po budowie, kompleksowe sprzątanie biur, a może pojedyńcze zlecenie- typu mycie okien? Sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie zleconej nam usługi, atrakcyjne ceny oraz zadowolenie naszych klientów. Obiekty jakie sprzątamy to: biura obiekty handlowe, osiedla, kamienice, fitness cluby, magazyny, placówki medyczne. SMT-Polska to firma z dobrą renomą - sprawdź nas! Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.smt-polska.pl/

[Broken Link?]


» Paczki Anglia Polska


Nasza firma zajmuje się transportem paczek na trasach między krajowych : Polska - Anglia, Anglia - Polska, Polska - Irlandia, Irlandia - Polska. Dzięki doświadczeniu kadry pracowniczej oraz odpowiedniemu zapleczu technicznemu przewozimy paczki terminowo oraz bezpiecznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się pełna oferta.

www: http://www.fastkurier.pl/

[Broken Link?]


» VALVOLINE Valvoline Polska - oleje samochodowe Oleje, Smary, MaxLife, DuraBlend, SynPower, ProFleet, Tectyl, VSC


Valvoline Polska - Valvoline Polska - oleje samochodowe . Valvoline to wyłączny przedstawiciel marki Valvoline, Eagle One oraz Tectyl w Polsce. Dobór oleju, katalog produktów oraz najnowsze informacje. Produkty Valvoline obecne są na polskim rynku od 1994 roku. Oleje firmy początkowo dostępne były tylko w Pewexie. Po przemianach gospodarczych na początku lat 90-tych dostępność produktów na rynku wzrosła dzięki powstaniu polskiego przedstawicielstwa.

www: http://valvoline.pl/

[Broken Link?]


» Megapunkt artykuły kuchenne


MEGAPUNKT ogólnopolska sieć sklepów z eleganckim, markowym wyposażeniem kuchni i domu. Oferta opiera się o produkty firm, których MEGAPUNKT jest przedstawicielem w Polsce. Marka Megapunkt zaistniała na polskim rynku w 1992 roku i rozwinęła się w ogólnopolską sieć działającą już w 18 miastach polski wyspecjalizowanych w sprzedaży markowych artykułów dla domu i kuchni. Sieć jest kojarzona przez klientów z produktami wysokiej jakości i profesjonalną obsługą klientów. Od października 2008 r. sieć uczestniczy w programie rzetelna firma i udostępnia szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

www: http://www.megapunktgastro.pl/

[Broken Link?]


» Fotografia ślubna Biała Podlaska - Justyna Kukawska | Fotografia ślubna wykonywana z sercem, pragnę uchwycić każdy uśmiech i każdą łzę, sp


Fotografia ślubna wykonywana z sercem, pragnę uchwycić każdy uśmiech i każdą łzę, spojrzenie i gest w tym jedynym, wyjątkowym dniu.. Fotografia dziecięcia - uchwyć ulotne chwile dorastania Twojego dziecka, od pierwszych dni życia. Fotografia brzuszkowa - piękny okres w życiu kobiety. Fotografia portretowa - prezent dla Przyjaciela, Męża, Chłopaka... Każda chwila w Twoim życiu warta jest uwiecznienia na zdjęciu! Z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi. Biała Podlaska Siedlce Warszawa cała Polska

www: http://www.justynakukawska.pl/

[Broken Link?]


» ADGLOBAL - Pomoc w imporcie


ADGLOBAL jest pomostem łączącym wschód z zachodem - Chiny z Polską. Wielu importerów, producentów, handlowców z Polski poszukuje kontaktów w Chinach. Znalezienie dostawcy nie jest trudne, ale często pojawiają się inne problemy, związane z transportem, kontrolą jakości, analizą cen, określonym terminem realizacji. ADGLOBAL jest po to, aby wykluczać takie problemy, minimalizować ryzyko i kontrolować Państwa zamówienia na bieżąco w Chinach i w Polsce. Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bardziej Państwa partnerem, wspólnikiem, możemy zaprosić Państwa do odwiedzenia dostawców, otrzymujecie Państwo oryginalne dokumenty od producentów. ADGLOBAL traktuje każde zapytanie, zamówienie indywidualnie, dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się importu, nie martwią się o jakość, ani o czas realizacji. ADGLOBAL stanowi gwarancję Państwa sukcesu. Dla nas liczy się Jakość, Cena produktu i Czas realizacji.

www: http://www.adglobal.pl/

[Broken Link?]


» Usługi pocztowe


Przedsiębiorstwo PAMAR zajmuje się usługami pocztowymi oraz kurierskimi. Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie obsłuży Twoją firmę w kopertowaniu, mailingu, druku masowym, wysyłce masowej to bardzo dobrze trafiłeś. Firma powstała w 1996 rok, od tego czasu udało się stworzyć bardzo duże zaplecze w obsłudze przesyłek, w magazynie, w rozdzielniach i punktach spedycyjnych przesyłek, Pamar zatrudnia już kilkuset pracowników. Posiadamy również doświadczenie, które nabyliśmy podczas współpracy z Pocztą Polską, która pozostaje naszym kluczowym klientem do dnia dzisiejszego. PAMAR - Centrum Usług Pocztowych to firma która pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy. Głównymi gałęziami naszej usługi jest: Przygotowanie i wysyłka przesyłek mailingowych Codzienna lub cykliczna obsługa poczty i przesyłek wychodzących.

www: http://www.pamarbiuro.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęt rehabilitacyjny


Nasza firma Juventas to szybko działająca polska firma, która od około 10 lat sprzedaje sprzęt rehabilitacyjny klientom w całej Polsce. Stoły do masażu, krzesła, i wyposażenie szpitalne jak i gabinetowe to tylko część z pozycji znajdujących się w naszej ofercie. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować firmę godną zaufania. Długie okresy gwarancyjne i przystępne ceny to tylko kilka rzeczy, które dajemy naszym klientom. Posiadanie własnej produkcji umożliwiło nam wykonywać sprzęt rehabilitacyjny o niestandardowych gabarytach na specjalne życzenia klientów. Nasza wysoko wykwalifikowana obsługo doradzi Państwu w wyborze produktów dla Państwa istotnych. Zapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupów.

www: http://www.juventas-shop.pl/

[Broken Link?]


» SPEEDWAY-międzynarodowy przewóz osób


Oferujemy międzynarodowy przewóz osób, paczek i korespondencji pomiędzy Polską, Niemcami, Holandią i Belgią. Naszym klientom zapewniamy bezpieczną i przyjemną podroż, komfortowe warunki podróży, oraz konkurencyjne ceny. Realizujemy przejazdy pod wskazany adres. Atutem firmy są kierowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w transporcie osób i towarów. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie.

www: http://www.speedway-busy.pl/

[Broken Link?]


» Usługi kurierskie na terenie Polski - tani kurier


Firma aKurier oferuje usługi transportowe przesyłek od osób prywatnych i małych lub średnich przedsiębiorstw. Dzięki nam możesz przesłać duże rzeczy, których nie mógłbyś wysłać Pocztą Polską albo kosztowałoby to zbyt wiele. Z usług kurierskich możesz korzystać także w nagłych lub pilnych sprawach - Twoje przesyłki standardowo dotrą już następnego dnia roboczego, a korzystając z dodatkowych usług nawet w sobotę. Jest to pewny sposób wysyłki - paczki są ubezpieczone i na bieżąco monitorowane - zawsze możesz więc sprawdzić co dzieje się z Twoją przesyłką i kiedy odbiorca ją odebrał. Dzięki umowom jakie mamy podpisane z innymi przewoźnikami u nas za przesyłkę zapłacisz od kilkudziesięciu złotych, za takie same przesyłki u kurierów UPS, DHL, GLS i innych zapłacisz kilkadziesiąt złotych. Podpisując z nami umowę masz szansę na jeszcze większe zniżki i upusty.

www: http://www.akurier.pl/

[Broken Link?]


» Wspólne przejazdy: autostop i carpooling Polska i Europa


Carpooling.pl to polska wersja największej internetowej giełdy umawianych przejazdów po Europie. Dzięki carpoolingowi można podróżować pewniej niż autostopem, gdyż wszelkie szczegóły wspólnego przejazdu kierowca i pasażer ustalają dużo wcześniej. Carpooling, podobnie jak autostop, to tanie, wygodne i ekologiczne podróżowanie.

www: http://www.carpooling.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęt rehabilitacyjny


Jesteśmy Polską firmą produkującą i sprzedającą najwyszej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwliło naszej firmie znaleźć się w czołówce polskich producentów sprzętu rehabilitacyjnego. Stacjonarne i składane stoły do masażu, kozetki, leżanki, wyposażenie gabinetów i szpitali to tylko część naszej oferty. Posiadanie własnej stolarni i ślusarni pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego w atrakcyjnych cenach. Nasz wykwalifikowany zespół sprzedawców doradzi w wyborze sprzętu zaś nasi technicy i kontrolerzy jakości dopilnują by każdy z zamówionego produktu był jak najwyższej jakości. Jakość jest rzeczą, którą stawiamy sobie za priorytet. Nasza marka zyskała popularność w całej Europie, dlatego też nasze salony i przedstawicielstwa można znależć w wielu krajach europejskich.

www: http://sprzet-rehabilitacyjny.biz/

[Broken Link?]


» Sieć nowoczesnych hurtowni elektrotechnicznych Solar Polska


Solar Polska to sieć nowoczesnych hurtowni elektrotechnicznych. Oferujemy sprzedaż on-line, wsparcie techniczne oraz profesjonalny system dystrybucji. Naszym największym atutem jest system sprzedaży internetowej WebLink oraz asortyment doskonałej jakości, pochodzący tylko od największych i najlepszych producentów.

www: http://www.solar.pl/

[Broken Link?]


» CEMAT - Serwis ogólnobudowlany


Serwis z olbrzymią bazą ofert materiałów budowlanych i nie tylko. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz do swojego domu, mieszkania. Między innymi: okna, elektryka, płytki ceramiczne, meble i wiele innych. Posiadasz firmę sklep zarejestruj się u Nas i promuj swoje produkty na całą Polskę. Znajdziesz u nas także darmowe ogłoszenia nieruchomości, usług. Wszystko w jednym miejscu!

www: http://www.cemat.pl/

[Broken Link?]


» RKW TRANS-INVEST S.A. - Strona główna


Firma zajmuje się między innymi przewozem osób i towarów pomiędzy Polską a Ukrainą, prowadzeniem profesjonalnych imprez szkoleniowo – integracyjnych, rajdami terenowymi off-road,jak i 4x4 dla klientów indywidualnych i zorganizowanych. Dysponujemy flotą nowych, wspaniałych samochodów przeznaczonych do jazdy terenowej podczas imprez integracyjnych, jak i do wypożyczania przez indywidualne osoby.

www: http://www.rkw.com.pl/

[Broken Link?]


» Netia Poznań i Wielkopolska - Internet i Telefon dla Twojej firmy


Strona jest wizytówką Konsultant Biznesowego firmy Netia S.A. oddział w Poznaniu. Służy firmom z całej Wielkopolski w celu ułatwienia bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem. Zapewniam fachowe doradztwo i obsługę w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty, i zakupu usług telekomunikacyjnych. Zapewniam także dojazd do klienta i załatwianie formalności związanych ze zmianą operatora. Wielu klientów biznesowych skorzystało już z wolności wyboru. Zapraszam również Ciebie, Szanowny Przedsiębiorco.

www: http://www.netia-poznan.pl/

[Broken Link?]


» Stropy gęstożebrowe


Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Z naszych pięciu zakładów, co roku trafia na europejskie rynki ponad milion metrów sześciennych najwyższej jakości betonu komórkowego. Potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu w kontaktach z klientami jest szereg nagród, w tym uhonorowanie bloczków SOLBET profilowanych na pióro i wpust Godłem Promocyjnym Teraz Polska.

www: http://www.solbet.pl/

[Broken Link?]


» Oleje silnikowe tylko znanych producentów Valvoline, Castrol, Lotos, Texaco, Mobil, BP.


Oleje silnikowe syntetyczne, mineralne, półsyntetyczne. Doręcznie olei silnikowych firmą kurierską na terenie całej Polski. Wyróżnia nas niższa cena produktu niż w tradycyjnych sklepach, pełna swoboda wyboru towaru, szeroki asortymet olei, wygoda – zakupy bez wychodzenia z domu, pomoc i wsparcie ze strony sklepu, pełne bezpieczeństwo, zasięg terytorialny – cała Polska.Gwarancja jakości i rzetelności. Zapraszamy do naszego katalogu z olejami, OlejeDoSilnikow.pl.

www: http://www.olejedosilnikow.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki