PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Symfonia


Programy Symfonia stworzone przez firme Sage to doceniane od dawna narzędzie do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem, dzieki któremu możliwe jest znaczne usprawnienie oraz przyspieszenie większej części procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Firma Dr IT jest oficjalnym partnerem Sage, trudniącym się zarówno dystrybucją programu Symfonia, jak również aktywna obsługa klienta w kwestii oprogramowania przeznaczonych dla firm. Do naszej oferty zaliczyć trzeba przede wszystkim rozprowadzanie oprogramowania, doradzanie i pomoc we wdrażaniu oprogramowania w firmie. Oferujemy oprócz tego szkolenia z obsługi produktów Sage. Zapraszamy gorąco na naszą oficjalną witrynę www celem zaznajomienia się z nasząbez wątpienia atakcyjną ofertą. Możecie nas również odwiedzić w naszym biurze znajdującym się przy ul. Pilotów 37/5, 31-462 Kraków lub w naszych oddziałach w innych miastach.

www: http://www.drit.pl/

[Broken Link?]


» Turystyka Aktywna Mirosław Iwaniuk


Firma Turystyka Aktywna Mirosław Iwaniuk powstała z myślą o zaspokojeniu oczekiwań turystów przybywających na Polesie. Nasza oferta obejmuje różne formy czynnej turystyki: piesze wędrówki, spływy kajakowe, rowerowe rajdy, kwalifikowaną turystykę ornitologiczną i przyrodniczą. Podstawą dobrego wypoczynku jest niezwykle bogata przyroda, ciekawa historia i kultura regionu. W oparciu o Poleski Pak Narodowy, rezerwaty przyrody, liczne świątynie wielu stylów i epok oraz miejsca pamięci przygotowaliśmy propozycje rekreacji na Polesiu. Nasze doświadczenia z usługami turystycznymi sięgają końca lat 90-tych, kiedy w Polsce szersze uznanie znalazła turystyka przyrodnicza i aktywny wypoczynek. Naturalnymi magnesami ruchu turystycznego były Poleski Park Narodowy oraz tutejsze jeziora. Utworzenie rezerwatu Biosfery „Polesie Zachodnie” wskazało kierunek zrównoważonego rozwoju regionu.

www: http://wyprawypoleskie.pl/

[Broken Link?]


» Rechtsanwaltsteam - Kancelaria Adwokacka - PL


Jesteśmy kancelarią obsługującą klientów w języku polskim i niemieckim . Kancelaria zajmuje się dochodzeniem wszelkich odszkodowań dla osób fizycznych (pasażerów, kierowców, pieszych, rowerzystów etc.) na terenie Polski i Niemiec i innych krajów niemiecko-języcznych , niezależnie od miejsca wypadku. Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Łukaszewicz ul. Sienkiewicza 29/1 90-114 Łódź tel. 42 637-19-26 , 502-703-294

www: http://www.lukaszewicz-trocki.eu/

[Broken Link?]


» www.szkola-nemo.pl - Profesjonalna szkoła pływania dla niemowląt Chorzów, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląs


www.szkola-nemo.pl - Szkoła pływania dla niemowląt. Nauka pływania dla niemowląt. Jest to bezpieczna i rozwijająca forma aktywności ruchowej dla niemowląt. Pływanie już w tak młodym wieku przyspiesza rozwój psychomotoryczny i koordynacje ruchowe dzieci. Pozwala niemowlakowi na naukę pewnych wzorców ruchowych, a także zwiększa wydolność całego organizmu. Zajęcia te to wspaniała zabawa dla dzieci jak i ich rodziców.

www: http://www.szkola-nemo.pl/

[Broken Link?]


» HEMOROIDY - Anurex, profilaktyka i skuteczne leczenie hemoroidów.


Od lat 80. istnieje całkowicie naturalna metoda krioterapii. Leczenie zimnem jest skutecznym, niefarmakologicznym sposobem dostępnym dla wszystkich pacjentów, także alergików, osób starszych i kobiet w ciąży. Metoda krioterapii ma również zastosowanie w przypadku pacjentów, co do których nie udało się uniknąć interwencji chirurgicznej. W ich przypadku krioterapia przyśpiesza gojenie się i rekonwalescencję oraz zapobiega nawrotom choroby. Anurex to całkowicie naturalna i niezwykle skuteczna metoda leczenia hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmaceutycznych. . Przynosi natychmiastową ulgę, znosi ból, swędzenie, krwawienie. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach. Stosowanie Anurex-u przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Anurex nie powoduje reakcji alergicznych, ani tez żadnych efektów ubocznych. Dla kobiet w ciąży i alergików.

www: http://www.anurexinfo.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - Rzeszów


Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29. Mecenas Krzysztof Dolot świadczy wszelakie usługi prawne z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego (m. inn. rozwody, sprawy odszkodowawcze) gospodaczrego,prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia. Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń oraz fachową obsługę

www: http://www.adwokatdolot.pl/

[Broken Link?]


» Psy


Pies towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Mówi się, że jest najlepszym przyjacielem człowieka. Twierdzenie to można uznać za słuszne. Nikt tak nie cieszy się na nasz widok, jak własny pies. Zawsze i niezawodnie. Strona poświęcona jest tematyce tego najlepszego przyjaciela człowieka. Znajdują się tu informacje na temat ponad dwustu ras psów, a także na temat zdrowia psa, żywienia, szkolenia oraz wychowania. Każdy posiadacz czworonoga znajdzie coś dla siebie.

www: http://pieswdomu.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz rosyjski polski


Dictum Tłumaczenia gwarantuje kompleksową ofertętłumaczeń języka rosyjskiego. Na stronie dowiesz się, jakie są nasze usługi oraz masz możliwość uzyskania niezobowiązującej wyceny tłumaczenia. Gwarantujemy przekłady dowolnego tekstu na rosyjski, także w trybie przyśpieszonym oraz tłumaczenia konsekutywne. Dla dorosłych i dzieci wprowadziliśmy możliwość uczestnictwa w lektoratach języka rosyjskiego. Dictum to dyskrecja w zakresie tłumaczonych tekstów oraz przystępne ceny.

www: http://www.dictum-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» EEG Biofeedback Łódź


ABM Med stosuje nieinwazyjną terapię prowadzącą do rozwoju umysłowego mózgu. Technologia jaką używamy uczy umiejętności panowania nad organizmem i świadomego nim sterowania. Metoda EEG Biofeedback, jaką wykorzystujemy, wpływa na plastyczność umysłu i jego naturalną zdolność do zmian. Niektóre z korzyści terapii EEG Biofeedback: wspomaga koncentracje i podtrzymuje uwagę,przyspiesza i zwiększa szybkość przetwarzania danych przez mózg,uczy panowania nad stresem,zwiększa twórcze myślenie,uczy szybkiego podejmowania decyzji.

www: http://www.biofeedback-lodz.pl/

[Broken Link?]


» Program antyplagiat


JSystem - więcej niż systemy. Wykorzystujemy najnowsze technologie do wspierania Twojego Biznesu. Korzystając z naszych rozwiązań przyspieszysz i uporządkujesz obieg informacji w firmie, stworzysz oszczędności oraz zyskasz cenny czas. Łączymy młodość z doświadczeniem. Jesteśmy ambitni i nastawieni na cel, a jednocześnie posiadamy bogate doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z firmami z wielu branż pomagając im ulepszać ich biznes. Dla nas największą wartością jest zadowolenie klienta, które stało się dla nas wyznacznikiem sukcesu. Oferujemy szkolenia Oracle: Administracja Bazami Danych, Oracle SQL, Oracle BI Discoverer oraz szkolenia Business Intelligence i szkolenia środowisk analityczno-raportowych w sektorze telekomunikacyjnym. JSystems to również gotowe rozwiązania Fresh CRM oferujące faktury online oraz zarządzanie klientami, a także VirtualTrader - system marketingowy tworzący mailową bazę danych firm o określonym profilu.

www: http://www.jsystems.pl/

[Broken Link?]


» Sklep zoologiczny


Chcesz rozpieszczać swojego czworonoga? Jemu również się coś od życia należy, więc zapraszamy do naszego Emusklepu. Zakupy u nas są gwarancją najwyższej jakości i szybkiej dostawy. Emusklep zapewnia najwyższej jakości produkty do pielęgnacji czworonogów, ryb, ptaków, fretek i innych. Zajrzyj na stronę naszego sklepu, by zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy tylko sprawdzone produkty, których jakości jesteśmy pewni.

www: http://www.emusklep.pl/

[Broken Link?]


» Usługi kurierskie


Firma Kurierska SWAP oferuje szybkie przesyłki na terenie Warszawy i okolic, rowerem, samochodem, pieszo. Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Nasi kurierzy nie stoją w korkach i nie zatrzyma ich wypadek czy przebudowa dróg! Jesteśmy elastyczni, wycenimy i dostarczymy niemal każdą przesyłkę! Kompleksowa obsługa firm Dogodne rabaty dla stałych klientów nawet do 40%! Przesyłki poza Warszawę ustalane bezpośrednio z klientem.

www: http://kurier.waw.pl/

[Broken Link?]


» Adder do katalogów


SeoLight powstał z myślą o ułatwieniu oraz znacznym przyspieszeniu dodawania stron internetowych do katalogów oraz tzw. precli, nie tracąc przy tym zalet katalogowania w pełni ręcznego. Program obfituje w szereg funkcji, dzięki którym żmudna czynność katalogowania stanie się przyjemną pracą, a Twoje strony osiągną czołowe miejsca w Google oraz innych popularnych wyszukiwarkach. Obecnie tylko SeoLight dostępny jest również w wersji dla Linuksa.

www: http://www.seolight.pl/

[Broken Link?]


» Domowa apteka sklep internetowy firmy Calivita domowaapteka.eu


Power Mins to zestaw minerałów.Wapń i fosfor odpowiedzialne za zdrowe kości i zęby.Wapń z magnezem dba o serce i układ krążenia,wapń wspomaga wchłanianie żelaza i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego,żelazo wytwarza zdrowe i aktywne krwinki,magnez niezbędny do prawidłowych czynności mięśni i nerwów I procesów energetycznych.Chrom do przemiany węglowodanów,kobalt do wytwarzania czerwonych ciałek krwi.Miedź z żelazem w hemoglobinie. Jod warunkuje prawidłowe działanie tarczycy,mangan pracę enzymów trawiennych i udział w tworzeniu hormonów tarczycy.Molibden wspomaga przemianę węglowodanów i tłuszczów.Potas z sodem współdziałają przy utrzymaniu prawidłowej dystrybucji płynów w organizmie,reguluje rytm serca.Selen z Vit.E ,opóźniają proces starzenia się tkanek i zapobiegają nowotworom.Cynk wpływa na procesy przemiany materii niezbędnych do syntezy białka oraz przyspiesza gojenie się ran,

www: http://www.domowaapteka.eu/

[Broken Link?]


» POKOJE GOŚCINNE Czesława Boblak


Obiekt znajduje się w Witowie, malowniczej wiosce u podnóża Tatr. Ze względu na swoje usytuowanie stanowi doskonałe miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, jest również znakomitym punktm wypadowym do Zakopanego i na Słowację. Miłośników białego szaleństwa z pewnością ucieszy sąsiedztwo ze stacją narciarską WITÓW-SKI.

www: http://www.boblakpokoje.pl/

[Broken Link?]


» Ustka


miastoustka.pl - turystyczny portal Ustki i oko lic. Baza noclegowa miasta i okolic. Wakacyjne imprezy i aktualności. Przewodniki po trasach rowerowych, kajakowych, pieszych. Polecamy gdzie dobrze, smacznie i tanio zjeść. Baza restauracji, pubów, smażalni ryb itp. Historia miasta, mapa, latarnia morska.

www: http://www.miastoustka.pl/

[Broken Link?]


» ODSZKODOWANIA za WYPADEK, odszkodowanie odzyskiwanie i dochodzenie, Europejskie Centrum Odszkodowań


Zapraszamy do kontaktu z europejskim Centrum Odszkodowań – EuCO.pl zajmującym się likwidowaniem szkód i profesjonalnym dochodzeniem Odszkodowań powypadkowych, jeśli masz wątpliwości czy twoja szkoda nadaje się do odzyskania odszkodowania to nasi specjaliści dokonają bezpłatnej weryfikacji, naszym hasłem jest Mądry Polak Po Szkodzie. Zawierz specjalistom – jesteśmy liderem Odszkodowań w Polsce i Europie. Odzyskaliśmy już ponad 20000 odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, dochodzimy odszkodowania po wypadku samochodowym, po wypadku rolniczym, za uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, uszkodzony pojazd, utracone korzyści, nie ważne czy byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym czy rowerzystą, odszkodowania do 10 lat wstecz.

www: http://www.euco.pl/

[Broken Link?]


» Rasy psów, pies, psy. Zapraszamy do portalu rasy-psow.com


Rasy psów, charakterystyka i dokładny opis każdej rasy. Galeria zdjęć. Zdrowie, żywienie i pielęgnacja psa. Hodowle, wychowanie i szkolenie psów. Pies, psy, Hovawart, Owczarek niemiecki, Tosa Inu, Dog argentyński, Owczarek kaukaski, Bokser, Amerykański staffordshire terrier, sznaucer olbrzymi i wiele innych ras psów. Witamy na stronie http://rasy-psow.com

www: http://rasy-psow.com/

[Broken Link?]


» Biebrza i Narew - Baza Turystyki Bagiennej


Baza Turystyki Bagiennej. Agroturystyka i wypoczynek w dolinie rzek: Biebrza i Narew. Organizacja aktywnego wypoczynku w rejonie Zielonych Płuc Polski (Narew i Biebrza). Narwiański oraz Biebrzański Park Narodowy z bliska. Noclegi, wyżywienie, szlaki turystyczne piesze, rowerowe, kajakowe. Sesje fotograficzne na łonie przepięknej, dzikiej przyrody. Zobacz polską Amazonię!

www: http://www.biebrza-narew.pl/

[Broken Link?]


» WETERYNARZ


Internetowa baza weterynarzy z całej Polski. W spisie można znaleźć najbliższy gabinet weterynaryjny, lecznicę dla zwierząt, przychodnię weterynaryjną i lekarzy weterynarii. Baza podzielona na województwa, powiaty i gminy. Jeśli twój pies lub kot potrzebuje pomocy tu szybko znajdziesz odpowiedni adres.

www: http://www.weterynarze.com/

[Broken Link?]


» Andrzej Winiarz - fotograf niezależny


Andrzej Winiarz od ponad 20 lat jest niezależnym fotografem. Dokument, pejzaż, portret, reklama, plan filmowy - to obszary jego zainteresowań. Ale Jan Paweł II jest w tym wszystkim najważniejszy... Wykonał 2,5 tysiąca zdjęć podczas pielgrzymek Jana Pawła II do Polski. Powstał wielki zbiór papieskich fotografii, który wciąż się rozrasta. Doszły zdjęcia z pogrzebu papieża, rocznicy śmierci, wizyty Benedykta XVI, wielu uroczystości. Wystawa jest otwarta, to znaczy, że cały czas powstaje, tworzy się nieustannie.

www: http://www.awiniarz.com/

[Broken Link?]


» Hotel dla psów Gorzów


Hotel dla psów posiada całoroczne ogrzewane podłogowo murowane pomieszczenia. Każdy pies przebywa w osobnym boksie z dostępem do dziennego światła oraz oświetleniem elektrycznym oraz do indywidualnego wybiegu. Pomieszczenia wyłożone są na ścianach i podłodze kafelkami. Działalność hotelu została zgłoszona w Powiatowym Inspektoracie Wetrynarii. Hotel ma podpisana umowę z Weterynarzem Specjalistą Psów i Kotów na całodobową opieke w nagłych wypadkach. Hotel położony jest w lesie ale posiada bardzo łatwy dojazd do drogi krajowej

www: http://www.hoteldlapsow.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki