PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» EKOPLAST - Witamy serdecznie!


Firma EKO-PLAST powstała w 2001 roku. Zajmuje się produkcją, sprzedażą, montażem stolarki z pcv i aluminium (okna, drzwi wejściowe, drzwi przesuwane). Ponadto EKO-PLAST oferuje szeroką gamę towarów uzupełniających stolarkę okienno-drzwiową (parapety, żaluzje, rolety, moskitiery). W naszym asortymencie znajdą Państwo również bramy i okna dachowe. Od początku swojej działalności firma EKO-PLAST koncentruje się na produkcji stolarki wyróżniającej się wysoką jakością. W naszej firmie pracują doświadczeni i sprawdzeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które gwarantują najwyższą jakość produktu oraz profesjonalną obsługę.

www: http://www.eko-plast.com.pl/

[Broken Link?]


» Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka, marmur, granit - KRAK PLAST


Firma KRAK PLAST specjalizuje się w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. W ofercie znaleźć można szereg wyrobów ze stali, kamienia oraz niezawodną i renomowaną automatykę do bram. Oferowane wyroby ze stali takie jak: przęsła kute, bramy przesuwne, furtki, ogrodzenia, balustrady (zewnętrzne i wewnętrzne), kraty, świeczniki, charakteryzują się wysoką starannością wykonania, co gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania. Oferowana automatyka do bram (bramy przesuwne i bramy skrzydłowe) charakteryzuje się solidnością wykonania i funkcjonalnością. Bezawaryjność zapewniona jest poprzez stosowanie sprawdzonych mechanizmów renomowanych firm. Ponadto w oferowany jest pełen wachlarz wyrobów z kamienia. KRAK PLAST zajmuje się okładaniem kominków (marmur, aglomarmur ), wykończeniem schodów z granitu oraz produkcją z kamienia: parapety wewnętrzne, blaty kuchenne, posadzki. Zapraszamy

www: http://www.krak-plast.pl/

[Broken Link?]


» Solidne okna w mieście Warszawa


Prezentowana strona internetowa przynależy do warszawskiej firmy MS Oculux. Polecamy nietypowe kształty okien między innymi trapezowe i trójkątne. Mamy konieczne certyfikaty i atesty stwierdzające jakość naszych produktów. Chcemy, by współpraca z Państwem przebiegała bez zarzutu. Produkujemy wyjątkowe parapety kamienne w wielu odcieniach oraz fakturach. Szczególnie polecamy energooszczędne okna Warszawa dla komfortu każdego klienta. Szczegółowe dane o produktach zawarte są na naszej witrynie www.

www: http://www.mswarszawa.pl/

[Broken Link?]


» Porfir hurt detal kamieniarstwo


Ekamieniarstwo.com jest firmą kamieniarską z wieloletnią tradycją. Oferujemy wyroby z kamienia naturalnego na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją nagrobków, blatów, parapetów, pomników czy płytek granitowych i marmurowych. Wykonujemy misy, wazony, krzyże czy książki z kamienia naturalnego. W naszym asortymencie posiadamy również kostkę brukową, budowlane materiały takie jak krawężniki czy czopy jak i parapety i posadzki z granitu, marmuru czy piaskowca. Nasz zakład kamieniarski zajmuję się również sprzedażą płyt kamiennych , slabów. Posiadamy wszystkie rodzaje kamienia z całego świata. Oferujemy również produkty wykonane z Porfir. Zapraszamy do współpracy.

www: http://ekamieniarstwo.com/

[Broken Link?]


» Opoczno - blachodachówka, blachy dachowe


Firma Majsterek w Opocznie to firma z 20-to letnią tradycją. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne dla dachu i wnętrza: szeroki asortyment pokryć dachowych, a w nim blachy, blachodachówkę, dachówkę ceramiczną czy rynny oraz materiały wykończeniowe takie jak okna, parapety, drzwi wejściowe i wewnętrzne, podłogi, czy elementy ozdobne takie jak tapety, tynki dekoracyjne i sztukaterię.

www: http://www.majsterek.com/

[Broken Link?]


» Parapety Lublin


Kamieniarstwo Grantur to profesjonalna firma oferująca wszystkim klientom parapety Lublin, kominki, schody i podobne. Gwarantujemy terminową realizację usług a także traktowanie każdego zamówienia indywidualnie, co skutkuje wysoką jakością.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

www: http://www.grantur.pl/

[Broken Link?]


» Nagrobki, parapety, schody, płytki granitowe, wyroby z granitu, import granitu z Chin - A&J Granit


Obalamy mit, że chiński kamień jest kiepskiej jakości! Zajmujemy się eksportem granitu z Chin. Firma znajduje się w Chinach. Jesteśmy pośrednikiem pomiędzy polskimi, a chińskimi przedsiębiorstwami. Dla Państwa znajdziemy najlepsze oferty chińskich przedsiębiorstw. Nadzorujemy proces produkcji, pakowania oraz załadunku towaru. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.ajgranit.com/

[Broken Link?]


» Zakład Kamieniarski "KAM-BIL" A.K.M. Maroszek, Nysa - obróbka kamienia, kamieniarstwo


Firma istnieje na rynku od 1965 roku. Specjalizujemy się w obróbce kamienia naturalnego. Wytwarzamy nagrobki, grobowce, schody, parapety, posadzki, elewacje, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne wyroby z kamienia. Wszystkie produkty wytwarzamy pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Zapewniamy również montaż naszych produktów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

www: http://www.kam-bil.pl/

[Broken Link?]


» Jezierski - MARKOWE OKNA, Salon Firmowy Krak�w


Salon Firmowy Jezierski w Krakowie. W ofercie: okna, drzwi i parapety. Od 1992 roku skupiliśmy się na produkcji markowych okien i drzwi PCV oraz stolarki aluminiowej. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 170 wykwalifikowanych pracowników. Z dumą zajmujemy pierwsze miejsce wśród polskich producentów okien w segmencie premium, czyli o szerokości skrzydła większej niż 72mm.

www: http://okna-krakow.eu/

[Broken Link?]


» Parkiet


Zakład Grabo jest zakładem branży przetwórstwa drewna. W swojej ofercie ma parapety, płyty meblowe, łóżka, podłogi i inne elementy z drewna. Zakład Grabo w produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Materiałami wykorzystywanymi w procesie przetwórstwa są wszystkie najpopularniejsze gatunki drewna.

www: http://www.grabo.com.pl/

[Broken Link?]


» INTERRA - architektura, kamień, meble


Projekty budowlane i architektura wnętrz. Realizacja ścian i posadzek kamiennych. Schody, blaty, parapety, kominki z kamienia: granit, marmur, łupek, trawertyn. Wykonujemy również: kuchnie, szafy, garderoby, meble biurowe. 05-070 Sulejówek, ul. Dworcowa 90, tel/fax 0.22 783 19 49, [email protected]

www: http://www.interra.pl/

[Broken Link?]


» Impala - parapety, elewacje, kamieniarstwo, piaskowiec, kamień elewacyjny


Firma Impala oferuje parapety, elewacje, kamieniarstwo, piaskowiec, kamień elewacyjny, zakład posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elewacji, parapetów, wyrobów z kamienia naturalnego, w tym piaskowca. Wyroby firmy znalazły uznanie w kraju i zagranicą, firma wykonała wiele zleceń dla odbiorców w Warszawie, Katowicach, Tychach, Krakowie, Lublinie, Kaliszu, Gdyni a także w Niemczech, Czechach, Holandii i Norwegii.

www: http://impala.net.pl/

[Broken Link?]


» Garażowe, przemysłowe


Producent - firma Mirola posiada w ofercie: bramy, rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe, karnisze, kraty rolowane. W ofercie sprzedaży parapety, rolety, bramy. Posiadamy oddziały w miastach Bydgoszcz, Gliwice, Gdańsk, Orzesze, Wrocław. Zapraszamy po bramy, rolety oraz wysokiej jakości parapety. Producent - firma Mirola posiada w ofercie: bramy, rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe, karnisze, kraty rolowane. W ofercie sprzedaży parapety, rolety, bramy. Posiadamy oddziały w miastach Bydgoszcz, Gliwice, Gdańsk, Orzesze, Wrocław. Zapraszamy po bramy, rolety oraz wysokiej jakości parapety. Producent - firma Mirola posiada w ofercie: bramy, rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe, karnisze, kraty rolowane. W ofercie sprzedaży parapety, rolety, bramy. Posiadamy oddziały w miastach Bydgoszcz, Gliwice, Gdańsk, Orzesze, Wrocław. Zapraszamy po bramy, rolety oraz wysokiej jakości parapety.

www: http://www.mirola.pl/

[Broken Link?]


» metalmix.eu


usługi gięcia blach (m.in.: parapety zewnętrzne stalowe, różnego rodzaju obróbki blacharskie i kształtki z blach) w długości do 4 mb przy grubości do 1,75 mm oraz długości 6 mb przy grubości do 0,75 mm w konkurencyjnych cenach.Oferujemy możliwość wykonywania dużej ilości powtarzalnych elementów giętych do długości 4 mb i grubości: blacha czarna do 1,75 mm, aluminium do 2,5 mm, stal nierdzewna do 1,25 mm, blacha ocynkowana do 1,75 mm z zachowaniem niezmienionych wymiarów na nowoczesnej automatycznej krawędziarce do blach, która umożliwia gięcie blach w bardzo skomplikowanych kształtach. Jeżeli będą Państwo mieli do wygięcia nietypowy i skomplikowany profil blachy - prosimy o przesłanie faxem lub mailem rysunku elementu w celu określenia przez nas możliwości jego wygięcia.

www: http://www.metalmix.eu/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki