PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Doradztwo strategiczne


Firma Arena Consulting Group Sp. z o. o. oferuje przedsiębiorstwom znajdującym się w różnych cyklach funkcjonowania realizacje w rodzaju doradztwo finansowe dla firm. Ważnym zagadnieniem z dziedziny planowanie strategiczne jest strategia pozyskiwania środków pieniężnych na dalsze zrównoważone funkcjonowanie i ekspansję firmy. Doradcy z Arena Consulting Group oferują profesjonalny audyt kredytowy oraz opracowanie strategii działania z obszarutakiego jakoptymalizacja kosztów.

www: http://www.arena-consulting.pl/

[Broken Link?]


» gradweb - projekty graficzne, strony WWW, pozycjonowanie, reklama


Zajmuję się kompleksowym tworzeniem, opracowywaniem i przeprowadzaniem kampanii marketingowych mających na celu wzmocnienie wizerunku firmy. Wykonuję projekty graficzne stron WWW, wizytówek, kalendarzyków, teczek ofertowych, logotypów, gadżetów firmowych oraz ulotek / ilustracji. Dodatkowo zajmuję się pozycjonowaniem w wyszukiwarkach i optymalizacją stron internetowych. W mojej ofercie znaleźć można również usługi fotografii reklamową i reportażową. Zapraszam do kontaktu ze mną - lubię każde wyzwanie.

www: http://www.gradweb.pl/

[Broken Link?]


» e-marketing - Kampanie reklamowe – Social Media – Pozycjonowanie strony


Pomożemy dobrać słowa kluczowe, przeprowadzimy analizę ich popularności, analizę gęstości na stronie oraz sprawdzimy na jakie słowa kluczowe reklamuje się konkurencja. Przeprowadzimy optymalizację serwisu, stworzymy odpowiednie teksty marketingowe, przedstawimy zalecenia technicznej przebudowy serwisu, jeśli będą konieczne. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, social media marketing, prowadzimy fan page Twojej firmy, kampanie reklamowe, czy linki sponsorowane.

www: http://e-marketingowa.pl/

[Broken Link?]


» Seo narzędzia


SEO Narzędziownia to strona prezentująca narzędzia SEO wykorzystywane do pozycjonowania i optymalizacji witryn internetowych. Każde narzędzie posiada własny opis tworzony przez niezależnych redaktorów, praktyków pozycjonowania. W SEO Narzędziowni znajdziesz zrzuty ekranu prezentujące wygląd narzędzia, oraz opis najważniejszych funkcji. Możliwość oceniania i komentowania każdego programu. Baza informacji jest podzielona na kategorie odpowiadające typowi narzędzi SEO. Najważniejsze kategorie to dodatki do FireFoxa, samodzielne programy, skrypty. Drugi typ podziału narzędzi to podstawowe funkcje oferowane przez dane narzędzie, a więc optymalizacja serwisu, statystyki i inne programy wspomagające pozycjonowanie witryn internetowych. Prezentujemy opisy tylko sprawdzonych narzędzi. Istnieje możliwość zgłaszania własnych narzędzi.

www: http://www.seo-narzedziownia.pl/

[Broken Link?]


» Hurtownie odzieży, obuwia, kosmetyków


Internetowe centrum handlu hurtowego, w ramach którego producenci oraz hurtownicy oferują na sprzedaż odbiorcom hurtowym odzież, obuwie, akcesoria odzieżowe, biżuterię oraz kosmetyki. Naszym celem jest otwarcie nowych rynków zbytu dla sprzedawców oraz równoczesna optymalizacja źródła zaopatrzenia dla detalistów. Centrum dostępne jest 24h/dobę dla nieograniczonej liczby odwiedzających z różnych krajów.

www: http://www.fashioncentrum.net/

[Broken Link?]


» Świadectwo Energetyczne


ENERGERO jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Zajmujemy się : ·Sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne); ·Sporządzaniem audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji; ·Optymalizacją zużycia energii na cele grzewcze, ciepłej wody użytkowej, oświetlenia i klimatyzacji w obiektach istniejących; ·Termowizją budynków i urządzeń. Wykonane badanie termowizyjne jest dokumentowane w formie zdjęć termowizyjnych, a wyniki przedstawione w formie raportu z przeprowadzonych badań. Dysponujemy profesjonalnych sprzętem o wysokiej rozdzielczości oraz najnowszym oprogramowaniem.

www: http://www.energero.pl/

[Broken Link?]


» Projektowanie stron Katowice


Studio reklamy to interaktywna agencja reklamowa z Bytomia, w której skład wchodzą obeznani profesjonaliści z rozmaitych domen połączonych z kreowaniem wizerunku w Internecie. Zakres oferowanych usług: pozycjonowanie, tworzenie stron, grafika, optymalizacja/SEO, poligrafia, wizualizacja, hosting i wizualizacja .

www: http://www.loogin.pl/

[Broken Link?]


» Profesjonalna, Tania i Mocna Reklam, Pozycjonowanie i Optymalizacja, Marketing, Juz od 1.22zl!


Mocna Reklama - Najlepsza Reklama W Sieci ! Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą kupno reklam na naszej stronie ! Ceny są najniższe w Polsce ! To Ty Wybierasz w jakim miejscu ma być umieszczony twój link , Najlepsza i tania reklama, odwiedź nasz serwis jak najszybciej i zamów reklamę ! Nasi dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z reklam które zamieścili na naszej stronie internetowej www.MocnaReklama.eu !

www: http://mocnareklama.eu/

[Broken Link?]


» Projektowanie stron internetowych


Strona przedstawia ofertę i portfolio firmy informatycznej Kiwisoft, działającej w Warszawie. W skład naszej oferty wchodzą między innymi: projektowanie serwisów internetowych, sklepów internetowych, ich optymalizacja, modernizacja wraz z aktualizacją. W realizacji swoich projektów wykorzystujemy najnowsze trendy w tworzeniu stron www kładąc nacisk na zgodność z obowiązującymi standardami oraz optymalizację treści strony pod kątem wyszukiwarek internetowych.

www: http://www.kiwisoft.pl/

[Broken Link?]


» Logistyka, restrukturyzacja, optymalizacja kosztów - profesjonalny consulting


Profesjonalny consulting dla firm obejmuje następujące obszary: zintegrowane systemy zarządzania, produkcja, logistyka, restrukturyzacja przedsiębiorstw, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i podatki oraz marketing i sprzedaż. Realizacja działań doradczych przebiega wieloetapowo – od rozpoznania sytuacji w firmie, poprzez opracowanie projektów restrukturyzacyjnych i naprawczych do monitoringu efektów podjętych wdrożeń.

www: http://consulting-center.pl/

[Broken Link?]


» Audyt stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www


Profesjonalne testy serwisów internetowych. Badanie optymalizacji kodu i skuteczności pozycjonowania. Audyt użyteczności i funkcjonalności witryn internetowych. Audyt dostępności, szybkości i kompatybilności stron www w różnych systemach operacyjnych, przeglądarkach i rozdzielczościach ekranu. Test skuteczności pozycjonowania i optymalizacji kodu. Monitoring pozycji stron w wyszukiwarkach oraz analiza i dobór odpowiednich fraz kluczowych. Projektowanie stron zgodnych ze standardami sieciowymi, pozycjonowanie w wyszukiwarkach polskich i zagranicznych.

www: http://ministudio.pl/

[Broken Link?]


» Tworzenie stron Łódź


Oferujemy tworzenie stron www, tworzenie sklepów internetowych, tworzenie CMS, tworzenie portali internetowych, wizytówki firmowe, strony internetowe dla firm, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, optymalizacja strony, aktualizacja stron. Ponadto wykonujemy retusz zdjęć, retusz zdjęć do sklepów internetowych, fachowe doradztwo w zakresie web marketingu. Na naszej stronie udostępniamy: grafika na stronę, szablony stron internetowych, darmowe zdjęcia, ikonki na www, ikony na stronę.

www: http://www.digitalguru.pl/

[Broken Link?]


» Strony www - Toruń


Firma UKT zajmuje się projektowaniem stron www, ich optymalizacją i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Pomożemy w doborze i instalacji systemu CMS. Świadczymy również inne usługi jak: bieżące naprawy i usuwanie awarii komputerów, stworzenie sieci komputerowej,instalacje oprogramowania, rozwiązywanie problemów z siecią i Internetem, doradztwo informatyczne czy odzyskiwanie danych. Rejon działania - Toruń i okolice.

www: http://ukt.pl/

[Broken Link?]


» ITcare Network Technologies


Specjalizujemy się w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z wdrożeniami systemów operacyjnych Linux.Mamy ogromne doświadczenie we wdrażaniu, uruchamianiu i opiece nad systemami IT pracujacymi w oparciu o systemy operacyjne Linux.Naszą główna specjalnością są takie dziedziny jak: Administracja Serwerów Wdrożenia / Projekty nowych platform serwerowych Zabezpieczenia Optymalizacja serwerów opartych o system operacyjny Linux, szczególnie jesli chodzi o wydajność sieciową tj. Duży ruch IP Duże tablice routingu (BGP/OSPF/Plain(Static) Routing) Duże ilości sesji NAT/PAT Integracja/Przystosowanie systemu operacyjnego Linux do pracy na platformach SBC/Micro SBC/Nano SBC oraz urządzeniach specjalnego zastosowania (Embedded).

www: http://www.itcare.pl/

[Broken Link?]


» Ośrodek Terapii Uzależnień


Ośrodek Jacki powstał jako owoc wieloletniej pracy grona terapeutów, których priorytetowym celem była optymalizacja procesu terapeutycznego, aby skutecznie pomagać w wyjściu z uzależnienia. Ośrodek znajduje się w pięknie położonym miejscu w Borach Tucholskich, z dala od hałasu, zgiełku i zawrotnego tempa życia. Tutaj masz możliwość zatrzymać się, odpocząć, przyjrzeć się własnemu wnętrzu i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby z podniesioną głową rozpocząć nowy etap w Twoim życiu.

www: http://www.osrodekjacki.pl/

[Broken Link?]


» Tworzenie stron www


Projektowanie stron internetowych, systemy CMS, grafika, Tworzenie stron www, flash, fotografia, Audyt stron www, optymalizacja stron www, modernizacja stron internetowych, sklepy internetowe. Agencja interaktywna Webiso (Kraków). Twój sukces jest naszym sukcesem! Budowa wizerunku firmy, reklama w internecie. Profesjonalna strona www już od 499zł! Cennik stron www.

www: http://www.webiso.pl/

[Broken Link?]


» Doradztwo, ERP, Sap


IDS Scheer - zarządzanie procesami biznesowymi, wdrożenia SAP, systemy informatyczne, ERP, CRM, Workflow. ARIS Platform - procesy biznesowe, modelowanie procesów, minimalizowanie, reorganizacja i optymalizacja procesów. Systemy erp, sap, doradztwo oraz consulting. Business Process Management, zarządzanie procesami biznesowymi. Dla korporacji z wielu branż oraz administracji publicznej.

www: http://www.ids-scheer.pl/

[Broken Link?]


» Pozycjonowanie


ComWeb - Pozycjonowanie oraz tworzenie stron internetowych. Twoja firma jest niedostrzegalna w Internecie? Skuteczna reklama internetowa, jaką jest pozycjonowanie stron sprawi, że stanieniesz się widzialny dla klientów. Promocja, optymalizacja stron, wysokie pozycje - serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

www: http://www.pozycjonowanie.comweb.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki