PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Hurtowe SMS


Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

www: http://tidemobile.pl/

[Broken Link?]


» Avastdownload.pl


Posiadanie ochrony antywirusowej ma decydujące znaczenie. Na szczęście teraz nie ma nic prostszego. Wystarczy pobrać oprogramowanie już dziś, w zaledwie kilka minut, aby zapewnić sobie spokój, wynikający z posiadania najlepszego i najszybszego zabezpieczenia internetowego spośród dostępnych na rynku. Organizacja AV-Comparatives.org uznała oprogramowanie avast! 5.0 za najszybsze spośród 20 programów antywirusowych!

www: http://avastdownload.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie dla szpitali


Morten.pl to sprawnie funkcjonująca i szybko rozwijająca się platforma rezerwacji usług online. Celem naszego zespołu jest współtworzenie sukcesu naszych klientów. Oferujemy aplikację wspomagające prowadzenie, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych czy obsługi obiektów rekreacyjnych i sportowych. Morten to oprogramowanie do zarządzania online gabinetem dentystycznym, salonem fryzjersko-kosmetycznym czy obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jej celem jest wspomaganie właścicieli oraz menedżerów by skutecznie kierować pracą swoich stylistów, fryzjerów czy dentystów. Kontrolować i planować zajęcia, a także utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Dzięki dostępowi do aplikacji 24/7 przez 365 dni w roku, każdy z pracowników, który ma swój grafik może sprawdzić swój rozkład pracy z każdego miejsca na świecie.

www: http://www.morten.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie antywirusowe


Sklep internetowy Viasoft , jest autoryzowanym sprzedawcą licencji na oprogramowanie antywirusowe Avast. A naszej ofercie znajdziecie Państwo licencje do ochrony serwera, i całej sieci komputerowej oraz jednego stanowiska. Kupując u nas oprogramowanie Avast przeznaczone dla szkół podstawowych , gimnazjów i szkół wyższych ,proponujemy specjalny rabat dla edukacji. Zapraszamy do skorzystania oferty.

www: http://www.viasoft.pl/

[Broken Link?]


» Biuro księgowe w Płocku


Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży i certyfikaty Ministerstwa Finansów gwarantują najwyższą jakość naszych usług. Dodatkowym gwarantem jest najwyższej klasy oprogramowanie. Oferujemy pełen zakres usług księgowych: rozliczenia firm od karty podatkowej po pełną księgowość, rozliczenia pracowników i wszelkie dodatkowe usługi księgowe.

www: http://www.prodesso.pl/

[Broken Link?]


» Design Standard CS5 PL


Specjalistyczny sklep internetowy z laptopami oraz oprogramowaniem. Asortyment sklepu zawiera sporą ofertę programów firmy Adobe. Oprogramowanie Adobe Creative Suite jest bardzo sławny. Usprawnia tworzenie interesującej treści z bogatą grafiką jednak najlepiej sprzedającym się jest Adobe Photoshop obeznany chyba przez każdego grafika. Edycja grafiki jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Do zabawy w produkcje filmów video posłuży nam Adobe Premiere CS5. Zapraszam!

www: http://www.portabile.com.pl/

[Broken Link?]


» Corel Draw


Oryginalne oprogramowanie opisywane na portalu www jest osiągalne po korzystnych cenach na serwisie producenta Adobe. Linki do programów z którym można się zapoznać na tejże stronie www, odsyłają do autentycznych programów z licencją. Ponieważ zakup Corel Draw x5 umożliwia czerpanie prawdziwej przyjemności z prostoty obsługi programu.

www: http://www.corel-draw.eu/

[Broken Link?]


» EMedia portfolio


Agencja Reklamowa EMedia jest firmą o wieloletnim praktycznym doświadczeniu m.in. w tworzeniu profesjonalnych serwisów internetowych m.in. w języku PHP i bazą danych. Tworzymy serwisy internetowe na indywidualne zamówienie. Udzielamy rocznej, bezpłatnej gwarancji na nasze oprogramowanie. Możemy stworzyć sklep internetowy oparty na autorskim, bezpiecznym oprogramowaniu. Zajmujemy się też administracją sklepów i serwisów internetowych.

www: http://emedia24.pl/

[Broken Link?]


» AutoCAD LT 2011


Najnowsze oprogramowanie sprzedawane przez nas jest dostępne po korzystnych cenach firmy Autodesk. Programy które można nabyć w u nas, posiadają autentyczne licencje. Kupno AutoCAD LT 2011 pozwala na czerpanie prawdziwej przyjemności z prostoty obsługi programu. Jest to program o nieograniczonych wręcz możliwościach. Dzięki temu można tworzyć obiekty, które do tej pory mieściły się tylko w naszej wyobraźni.

www: http://www.autocad-lt.eu/

[Broken Link?]


» Sklep Justo.pl z oprogramowaniem.


Sklep internetowy JUSTO.PL oferuje oprogramowanie komputerowe firm Adobe, Corel, Microsoft, Autodesk, Abbyy, Symantec i innych. Nasze produkty sprzedawane są po niezwykle atrakcyjnej cenie. Kupując w naszym sklepie spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i rzetelnym doradztwem. Na nasz asortyment składa się nowe, legalne oprogramowanie z gwarancją. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania dotyczące jakości oprogramowania i rzetelności obsługi. Zapraszamy do zakupów.

www: http://www.justo.pl/

[Broken Link?]


» Aplikacje webowe


ConSol* Poland zajmuje się wspieraniem swojego niemieckiego partnera w obszarze rozwoju oprogramowania (system ConSol*CM), a także prowadzi własne projekty informatyczne. Specjalnością firmy ConSol* jest tworzenie, integracja oraz utrzymanie złożonych systemów informatycznych. Firma dostarcza kompletne rozwiązania „pod klucz”, które łączą w integralną całość system operacyjny, oprogramowanie, bazy danych oraz procesy biznesowe klienta. Większość rozwiązań opiera się o autorskie oprogramowanie klasy CRM do adaptacyjnego zarządzania procesami, przepływem informacji i realizacją zadań – system ConSol*CM.

www: http://www.consol.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie iQuattro - nowoczesny system wspomagający sprzedaż


Nowoczesny system sprzedaży IQuattro jest przeznaczony dla nowoczesnych firm, w których dużą rolę w sprzedaży odgrywa sprzedaż wysyłkowa, internetowa. Program został zbudowany z myślą o wspieraniu firm sprzedających po przez sklepy internetowe, serwisy aukcyjne. Posiada możliwość budowania interfejsu użytkownika oraz obsługę języków obcych - idealny dla firm z kapitałem zagranicznym.

www: http://www.iquattro.pl/

[Broken Link?]


» ProQoS - Program do sklepu internetowego


ProQoS – jest oprogramowaniem pozwalającym na prowadzenie sklepu bądź hurtowni internetowej. W dobie rozwijającego się handlu w internecie, pozwala przedsiębiorcom na poszerzenie swojej grupy odbiorców i nie pozostanie w tyle. Dostępne automatyczne tłumaczenia na wiele języków (również danych katalogowych produktów) wraz z obsługą dowolnych walut umożliwia handel nie tylko w Polsce. System ProQoS obsługuje większość procesów występujących w przedsiębiorstwie. Od sprzedaży, fakturowania, zarządzania magazynem po dostawy i kontroling.

www: http://proqos.com/

[Broken Link?]


» Wiadomości ze świata IT


Chciałbyś na swoim komputerze posiadać wyłącznie najlepsze i efektywne programy komputerowe? Chcesz, by Twoje oprogramowanie było niezawodne oraz bezpieczne? Wejdź na stronę Dewu.com.pl i zapoznaj się z nowościami rynkowymi oraz poradami na temat software.Rzetelne informacje o sprzęcie komputerowym to gratka dla każdego, kto interesuje się tą tematyką. Wiedzy z zakresu hardware można poszukiwać w Internecie, odwiedzając serwis Dewu.com.pl, który dostarcza fachowych informacji, opisanych przystępnym językiem.

www: http://www.dewu.com.pl/

[Broken Link?]


» Świadectwo Energetyczne


ENERGERO jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Zajmujemy się : ·Sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne); ·Sporządzaniem audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji; ·Optymalizacją zużycia energii na cele grzewcze, ciepłej wody użytkowej, oświetlenia i klimatyzacji w obiektach istniejących; ·Termowizją budynków i urządzeń. Wykonane badanie termowizyjne jest dokumentowane w formie zdjęć termowizyjnych, a wyniki przedstawione w formie raportu z przeprowadzonych badań. Dysponujemy profesjonalnych sprzętem o wysokiej rozdzielczości oraz najnowszym oprogramowaniem.

www: http://www.energero.pl/

[Broken Link?]


» IProjekt24 - Zarządzanie projektami i zasobami


iProjekt24 został stworzony po to, aby ułatwić i uporządkować przepływ informacji w firmie.Pozwala na śledzenie procesu realizacji poszczególnych zleceń,umożliwa przechowanie w postaci elektronicznej dokumentów związanych z danym projektem. System iProjekt24 to zarządzanie zasobami i zadaniami w pracy grupowej w modelu oprogramowania SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa

www: http://www.iprojekt24.pl/

[Broken Link?]


» System Zarzdzania Produkcją


Oferujemy: * autorski system do zarządzania produkcją i gospodarką magazynową * systemy ERP * administrowanie siecią komputerową * oprogramowanie na zamówienie Firma działa od 1992r.Oferujemy firmom i instytucjom kompleksowe wsparcie informatyczne i programistyczne.W ramach umowy o współpracy przejmujemy odpowiedzialność za sprawne działanie urządzeń i sieci IT naszego klienta. Nasi specjaliści zajmą się serwisowaniem urządzeń,instalacją i konfiguracją oprogramowania,pomogą zdalnie w usunięciu bieżących problemów,przygotują ofertę na sprzęt,oprogramowanie,zaopatrzą w materiały eksploatacyjne i sprzęt,położą okablowanie,zapewnią administrację siecią komputerową.

www: http://www.system-erp.pl/

[Broken Link?]


» Profesjonalny sklep internetowy


Oprogramowanie sklepu internetowego – Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na skuteczne pozycjonowanie. Nasz program został napisany w bardzo intuicyjny sposób. Wprowadzanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest bardzo proste i z naszego doświadczenia wynika że nawet osoby które do tej pory niewiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanowują niezbędne funkcje i procedury.

www: http://www.max-shop.pl/

[Broken Link?]


» SPECBUD - Oprogramowanie dla budownictwa


Firma jest producentem i dystrybutorem programów do projektowania konstrukcji żelbetowych, drewnianych, stalowych, murowych i fundamentów oraz wykonywania obliczeń statycznych i zestawień obciążeń. Programy SPECBUD są przydatne w pracy projektantów, architektów, inspektorów nadzoru i wykonawców oraz producentów wyrobów budowlanych. Pakiet SPECBUD to programy przyjazne zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i adeptów sztuki budowania, ciągle rozszerzane i rozwijane zgodnie z życzeniami użytkowników. Zapraszamy na naszą stronę www.specbud.pl

www: http://www.specbud.pl/

[Broken Link?]


» Oprogramowanie dla ZGM


Propozycje użytkowników umożliwiają ciągły postęp naszych programów, pozwalają na tworzenie systemów przyjaznych oraz nieszablonowych, spełniających wysokie wymagania jakościowe. Tworząc systemy wykorzystujemy najnowocześniejsze nowinki technologiczne. Aktualnie jesteśmy jedną z czołowych firm oferujących rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem. Możemy poszczycić się liczbą 3000 wdrożonych systemów oraz ponad 30000 użytkowników naszych programów .

www: http://www.probit.com.pl/

[Broken Link?]


» Faktury program


Z naszym oprogramowaniem tworzenie faktur to bułka z masłem.Oprogramowanie Faktury 2009 umożlwia grupowanie kontrahentów, robienie zestawień dziennych. Dowolna konfigurowalność oraz niska cena to najważniejsze zalety.Na naszej stronie firmowej możesz pobrać wersję demonstracyjną i testować bez ponoszenia żadnych kosztów.

www: http://www.mcsoftware.pl/

[Broken Link?]


» Crm


Serwis firmy TOPCRM z dziedziny IT promującej crm jako profesjonalne rozwiązanie dla małych i dużych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie ułatwia proces sprzedaży oraz dostarcza odpowiedzialnym pracownikom kompletnych informacji na temat klientów. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Satysfakcja gwarantowana.

www: http://www.topcrm.pl/

[Broken Link?]


» MATECOM - komputery / akcesoria / oprogramowanie / serwis / sprzedaż


Firma MATECOM powstała w styczniu 2009 roku. Od początku istnienia zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego. Oferujemy usługi serwisowe, a także usługi związane z budową sieci komputerowych. Nasza firma mieści się pod adresem: Bytów, ul.Wojska Polskiego 16 ( obok zakładu szewskiego GAWIN). Świadczymy usługi na dojazd. Wystawiamy faktury VAT. Sprzedaż ratalna!!! Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek - 9.00-17.00 sobota - 10.00-14.00 po 14.00 i niedziela - na telefon

www: http://www.matecom.one.pl/

[Broken Link?]


» Video hosting


Strona firmy oferującej swoim klientom multimedialne rozwiązania z obszaru video hosting, które udostępniają przeglądanie, publikowanie i równoczesne prywatne przechowywanie dokumentów filmowych. Oprogramowanie posiada wiele innowacyjnych funkcji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

www: http://www.vidze.pl/

[Broken Link?]


» SZKOLENIA IT


Szkolenia IT - szkolenia informatyczne w zakresie technologii Java, J2ME, J2EE oraz administracji i utrzymania systemów informatycznych. Firma świadczy usługi szkoleniowe a także wykonuje oprogramowanie i aplikacje webowe na zlecenie. Przygotowane szkolenia pozwalają przekazać wiedze praktyczną, która umożliwia efektywne korzystanie z nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych. Zapraszamy na nasze szkolenia w Krakowie i na terenie całego kraju.

www: http://www.it-szkolenia.pl/

[Broken Link?]


» OSnews.pl - Obywatelski serwis niusów IT


OSnews.pl jest serwisem społecznościowym, na którym publikowane są aktualne informacje ze wszystkich dziedzin informatyki oraz biznesu zbudowanego na IT. Serwis informuje zarówno o wydarzeniach związanych z otwartym oprogramowaniem (jak Linux czy BSD), własnościowymi produktami (Microsoft, Apple, Adobe i innych firm) a także o rynku internetowym (Google, Web2.0), sprzęcie czy programowaniu. W serwisie można też znaleźć nowości z szeroko rozumianego świata multimediów - ogólnie wszystko, co ma związek z IT i co wydają się Wam interesujące.

www: http://osnews.pl/

[Broken Link?]


» SoftManager oprogramowanie dla firm, program dla biura rachunkowego, Śląskie, Gliwice


SOFTMANAGER jest integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy. Oferujemy programy do prowadzenia: -Biur Rachunkowych -Małych i Średnich Firm -Mikro Przedsiębiorstw W skład naszej oferty wchodzi również pomoc techniczna (wdrożenia, szkolenia, pomoc w konfiguracji, uruchomieniu) z nimi związaną. Jesteśmy autoryzowanym serwisem RaksSQL.

www: http://www.softmanager.pl/

[Broken Link?]


» Webnology.pl - Aktualne oprogramowanie, gry oraz najnowsze technologie internetowe nie są nam obce!


www.webnology.pl - tylko najnowsze oprogramowanie dla Twojego komputera. Programy z wszystkich dziedzin - oprogramowanie antywirusowe, antyszpiegowskie, dla firm, download, graficzne, gry, dodatki i patche. Legalne aplikacje do pobrania całkowite za darmo po polsku dla Twojego komputera. Codzienne aktualizacje pozwalają być zawsze na bieżąco z tematyką oprogramowania komputerowego - opisy, porady, opinie i solucje. Serwis www.webnology.pl umożliwia wystawiania komentarzy na temat każdego programu i wymianę informacji pomiędzy użytkownikami. Dowiedz się więcej o aplikacjach i programach komputerowych - skorzystaj z www.webnology.pl.

www: http://www.webnology.pl/

[Broken Link?]


» Dobrypecet


DobryPecet – Portal Komputerowy - www.dobrypecet.pl Nowy obszerny portal komputerowy - DobryPecet. U nas w jednym miejscu znajdziesz wszyskie najnowsze i najciekawsze informacje ze wszystkich najważniejszych gałęzi rynku informatycznego. Codziennie aktualizowana baza danych najnowszych programów, sterowników i uaktualnień pozwala na szybkie wyszukanie i pobranie najciekawszych pozycji pliki.php . Róznotematowe forum dyskusyjne. Testy i rankingi sprzętu komputerowego, konsol do gier oraz telefonów komórkowych. Interesujące oferty sklepów internetowych oraz wiadomości ze świata wielkiego biznesu informatycznego. Struktura, działanie oraz nowe technologie wykorzystywane w budowie i funkcjonowaniu sieci komputerowych. Internet od podszewki dla początkujących oraz średnio i bardzo zaawansowanych. Rozwiązywanie problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, grami komputerowymi i systemami operacyjnymi.

www: http://dobrypecet.pl/

[Broken Link?]


» Najpopularniejsze programy do pobrania - Gadu Gadu, Bearshare, Winamp, Avast - Softpage.pl


Softpage.pl - to najpopularniejsze programy do pobrania. Serwis oferuje tylko legalne oprogramowanie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno ci użytkownicy, którzy wykorzystują komputer jako konsolę do gier, ale także ci, którym komputer służy do nauki/pracy, czy też rozrywki. Zapraszamy!

www: http://www.softpage.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki