PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Butelki ze spryskiwaczem


Oferta wyrobów WAMA opakowania adresowana jest do dystrybutorów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych, dla przykładu butelki z atomizerem, nasadki i nakrętki, pojemniki z nakrętkami, koszyczki na kostki WC i inne. Opakowania z asortymentu firmy WAMA mogą mieć różne przeznaczenie w branżach takich jak budownictwo, przemysł spożywczy, farmaceutyka oraz inne. Przykładowo, kanister 1l i kanister o połowę mniejszy może przydać się jako opakowanie na ketchup, a butelka 100ml jako opakowanie na kosmetyki czy lekarstwa.

www: http://www.wama-opakowania.eu/

[Broken Link?]


» Opakowania tekturowe, opakowania foliowe,


Produkujemy opakowania tekturowe, opakowania z nadrukiem, oraz opakowania oklejane. Zajmujemy się produkcją opakowań z tektury litej oraz z tektury falistej. W swojej ofercie posiadamy również opakowania foliowe i pudełka weselne. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od projektu opakowania a skończywszy na dostarczeniu gotowego produktu do klienta naszym transportem. Firma FORMAT działa w branży opakowań tekturowych już od 1995 roku. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.formatopakowania.pl/

[Broken Link?]


» Wytwórnia opakowań kartonowych


Firma Igopak Spółka z o.o. produkuje opakowania tekturowe i kartonowe. Oferta obejmuje bardzo szeroką gamę jednostkowych oraz zbiorczych opakowań z różnego rodzaju tektury. Zaliczają się do nich wykorzystywane praktycznie w każdej gałęzi przemysłu - pudełka klapowe i pudełka fasonowe. Zależnie od oczekiwań zamawiającego, do ich produkcji stosujemy tekturę falistą albo litą. Najwyższą jakość świadczonych usług oraz korzystne ceny produktów finalnych zapewnia wydajny i nowoczesny park maszynowy. Dostawy Just in Time, krótkie serie oraz dotrzymywanie terminów dostaw, to atuty, które wyróżniają nasz zakład na rynku. Obszarem naszego działania jest przede wszystkim Polska centralna a w szczególności Łódź - Warszawa, ale w czasach internetu chętnie przyjmujemy zlecenia także z innych województw. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu poznania szczegółów oferty!

www: http://www.igopak.com.pl/

[Broken Link?]


» X-Treme Courier


Firma X-TremeCourier Service specjalizuje się w świadczeniu usług kurierskich, a nasze działania koncentrujemy na terminowej i skutecznej dystrybucji przesyłek w systemie „door to door”. Od początku istnienia firmy XCS stale rozwijamy usługi logistyczne kierowane do sektora zarówno biznesowego i prywatnego. Podstawowym celem jaki sobie stawiamy jest ciągłe dostosowywanie naszej oferty do nowych wymagań rynku - wspólnie znajdziemy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Naszą specjalnością są: przesyłki miejskie i podmiejskie, przesyłki wojewódzkie, przesyłki krajowe, przesyłki zagraniczne (cały Świat), przesyłki do Anglii (już od 1 funt / kg). Wykonujemy specjalistyczne przesyłki w suchym lodzie tj. przewóz szczepionek, leków czy czegokolwiek co musi być utrzymane w temperaturze ujemnej na czas transportu. W X-TremeCourier Service możecie Państwo kupić suchy lód, a także specjalistyczne opakowania do jego transportu.

www: http://x-tremecourier.pl/

[Broken Link?]


» Altura cartoon- kartony, opakowania, drukowanie


Altura cartoon- oferujemy usługi takie jak: druk na pcv, druk na plexi, produkcja opakowań i pudełek z tektury oraz papieru, pudełek z okienkiem, opakowań drukowanych, poligrafia. Drukujemy na PVC (PCV), szkle, blachach i innych. Altura - to już 20 letnia tradycja w poligrafii. Od 1990 roku nasza firma zajmuje się produkcją całej gamy opakowań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

www: http://pudelka.eu/

[Broken Link?]


» Stacje benzynowe


Nie ma żadnych " doskonałych " sposobów zwiększenia parametrów pojazdu, niemniej jednak producenci środków mogą na opakowaniach obiecywać rzeczy wręcz nierealne. Chińska motoryzacja zaczyna rozwijać się w bardzo szybkim tempie. ogólnoświatowy kryzys tylko nieznacznie zwolnił jej postęp przekładając w czasie stawianie chińskich fabryk w USA i Turcji. System klimatyzacyjny pojazdu zmusza do regularnych przeglądów i zabiegów higienicznych.

www: http://www.cenypaliw.net.pl/

[Broken Link?]


» Agencja interaktywna ICM


Naszym zadaniem jest przedstawienie Twoich produktów na rynku, wzmocnienie wizerunku Twojej firmy, zdobycie dla Ciebie nowych partnerów i klientów. Przygotujemy dla Ciebie materiały reklamowe. Zaprojektujemy niepowtarzalny znak logo. Twoim produktom nadamy wyraziste opakowania. Zrobimy zdjęcia i poddamy je cyfrowej obróbce. Stworzymy Twoje atrakcyjne miejsce w Internecie (hasła takie, jak domeny, strony internetowe czy pozycjonowanie nie mają przed nami tajemnic). Dodamy Twoim produktom dynamiki - oferujemy animacje flash, wizualizacje 3D i prezentacje.

www: http://www.icm.com.pl/

[Broken Link?]


» Producent opakowań tekturowych


Witam serdecznie Firma Kedar w swojej ofercie posiada m.in. opakowania , kartony i pudełka . Wszystkie nasze produkty cechują się najwyższą jakością i przystępnymi cenami . Jesteśmy w stanie wykonać zarówno proste pudła klapowe jak i skomplikowane kartony fasonowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

www: http://www.kedarpak.pl/

[Broken Link?]


» ESTETLANS Reklama Łódź.


ESTETLANS realizuje kampanie i akcje reklamowe. Firma zajmuje się zagadnieniami z dziedziny reklamy a szczególnie: - projektowaniem wizerunku, - tworzeniem marki, - reklamą wizualną, - poligrafią, - wystawiennictwem, itp. U nas wykonasz: logo firmowe, ulotki, broszury, foldery, naklejki, teczki, segregatory, plakat, zaproszenia, wizytówki, opakowania i etykiety. Druk cyfrowy itd. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą i skorzystania z usług.

www: http://www.estetlans.com.pl/

[Broken Link?]


» Wino, wina niemieckie.


Wino, wina niemieckie. Jesteśmy importerem i dystrybutorem win z rejonu Hesji Reńskiej. Posiadamy w ofercie wina takich producentów jak Gunderloch, Debus, Balbach, Residenz Bechtel. Obok win z tradycyjnych szczepów niemieckich (Riesling, Dornfelder) proponujemy Państwu także wina z odmian mniej znanych ale równie ciekawych ze względu na swój aromat i smak. Należą do nich między innymi Ortega, Rivaner, Optima, Regent, Bachus. Oferujemy również zestawy upominkowe, opakowania do wina i akcesoria winiarskie.

www: http://www.luwina.pl/

[Broken Link?]


» Producent opakowań tekturowych pudeł i tektury


Firma tektura-opakowania producent opakowań tekturowych i tektury. Wykonujemy opakowania na wymiar z nadrukiem lub bez. Specjalizujemy się w wykonywaniu pudeł klapowych, pudeł fasonowych, pudeł z wykrojnika, pudełek na pizze, tacek tekturowych do produkcji zniczy, tac na europalete, przekładek tekturowych, narożników tekturowych, sprzedażą tektury 2, 3, 5-warstwowej. Tektura z której wykonujemy opakowania jest najwyższej jakości. Wykonujemy również małe zamówienia. Działamy na terenie województwa Śląskiego i całej Polski. Jako rozwijająca się firma oferujemy atrakcyjne ceny produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.tektura-opakowania.pl

www: http://www.tektura-opakowania.pl/

[Broken Link?]


» Koperty bąbelkowe


Firma Restpak jest firmą działającą w branży opakowań. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej materiałów potrzebnych do wysyłki. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, dzięki temu mamy tak atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdą państwo: folie stretch, folie bąbelkowe, koperty bąbelkowe, taśmy pakowe, taśmy spinające, opakowania tekturowe.

www: http://www.restpak.pl/

[Broken Link?]


» Producent opakowań - opakowania kaszerowane, opakowania kartonowe, blistry, broszury, pudełka kartonowe, etykiety


Drukarnia Print Cycero z Częstochowy oferuje: opakowania kaszerowane, opakowania kartonowe, pudełka kartonowe, blistry, broszury, zapałki reklamowe, etykiety, katalogi. Cały proces zaczynamy od przygotowania dtp aż do druku. Istniejemy na rynku już 23 lata. Jesteśmy drukarnią z tradycjami. Zapraszamy.

www: http://www.printcycero.pl/

[Broken Link?]


» leki


Apteka internetowa Aptefarm została stworzona w oparciu o aptekę mgr farm. Ewy Junczyk działającą w Otwocku (województwo mazowieckie). Apteka internetowa Aptefarm prowadzi sprzedaż produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, dermokosmetyków, środków higienicznych, przedmiotów do pielęgnacji niemowląt i chorych oraz środków dezynfekcyjnych stosowanych w medycynie. Wszystkie produkty oferowane w aptece internetowej aptefarm są dopuszczone do obrotu na terytorium Polski, są oryginalne, posiadają oryginalne opakowania i pochodzą wyłącznie z hurtowni farmaceutycznych lub bezpośrednio od producentów. Aptefarm.pl sprzedaje wyłącznie produkty dostępne bez recepty lekarskiej, które nie wymagają szczególnych warunków przechowywania (np. lodówka).

www: http://www.aptefarm.pl/

[Broken Link?]


» Torby papierowe , foliowe - Informmax


Drukarnia Informmax oferuje torby z folii, torby papierowe,ekotorby, torby fałdowe, torby klockowe, torby krzyżowe,torby z nadrukiem, reklamówki, torby LDPE, HDPE, MDPE, woreczki strunowe, opakowania foliowe. Zapewniamy szybką realizację, niską cenę, wysoką jakość. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą oferta na naszej stronie internetowej.

www: http://www.torby.krakow.pl/

[Broken Link?]


» Producent kartonów-opakowania kaszerowane-POS-Radpak


Producent opakowań kartonowych - Firma RADPAK - jest w stanie wykonać praktycznie wszystkie opakowania kaszerowane od pudła zbiorczego po małe kartoniki fasonowane i materiały POS z tektury. W profesjonalny sposób dobierzemy dla Was opakowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie firmowej.

www: http://www.radpak.info/

[Broken Link?]


» Torby foliowe tace barmańskie torby papierowe wafle hologramy serwetki flagi


Centrum Poligrafii i Reklamy APR-InformMAX w Krakowie od lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze poligraficznej i reklamowej firm zarówno małych jak i dużych.Oferta: Torby foliowe i papierowe z nadrukiem reklamowym, opakowania:z folii, papieru, kartonu, podkładki kartonowe pod piwo, flagi firmowe i państwowe, banery ,druk wielkoformatowy, plakaty, katalogi, foldery, ulotki, gadżety, kubki, kufle, szklanki, tace kelnerskie plastikowe i blaszane z nadrukiem firmowym.

www: http://www.informmax.com.pl/

[Broken Link?]


» AUF.pl | DRUKARNIA I PRODUCENT - OPAKOWANIA, FOLIE, NADRUKI, TORBY REKLAMOWE, ETYKIETY TERMOKURCZLIWE, KOPERTY FOLIOWE, WORKI


Producent od 1989 r. opakowania, folie, laminaty, torby reklamowe: z nadrukiem fleksograficznym do 8 kolorów. Worki, torebki, woreczki strunowe i zamknięciem na taśmę samoprzylepną, koperty kurierskie i na przesyłki, czasopism, etykiety foliowe, plomby termokurczliwe, rękawy promocyjne z folii termokurczliwej, opaski elastyczne, zimnokurczliwe, owijki, folia pcv, ldpe, hdpe, mdpe, pet.

www: http://www.auf.pl/

[Broken Link?]


» Drukarnia Print Terminal Reklama Wyszków


Drukarnia Print Terminal Reklama i Poligrafia Wyszków oferuje wizytówki, plakaty, ulotki, karty biznesowe, banery, papiery firmowe, bloczki, teczki, segregatory, pocztówki, zaproszenia, kalendarze, ekspozytory, pieczątki, automaty, druk kolorowy, druk czarno-biały, książki, broszury, szyldy, opakowania, standy, karty, pocztówki, tabliczki informacyjne, stemple, roll up, etykiety, nalepki 3D, plomby gwarancyjne, gadżety reklamowe, pinsy, breloki, zegary, buttony, tablice informacyjne, neony, ścianka wystawiennicza, ramki plakatowe, display wolnostojący, siatka mesh itd.

www: http://www.drukarniawyszkow.pl/

[Broken Link?]


» przeprowadzki Szczecin


Oferujemy kompleksowe przeprowadzki w Szczecinie. Posiadamy profesjonalną załogę do przenoszenia mebli,o dpowiedni meblowóz a także niezbędne doświadczenie gdyż istniejemy od 1992r.Oferujemy także demontaż oraz montaż mebli a także jednorazowe opakowania kartonowe transport Szczecin, meble Szczecin,przeprowadzki firm w Szczecinie transport Szczecin, meble Szczecin,przeprowadzki firm w Szczecinie

www: http://www.rega-trans.pl/

[Broken Link?]


» ROFIX Sp. z o.o. - mocowanie grzejników, uchwyty do rur, szyny montażowe, rury pex-al.-pex, złączki do pex


ROFIX specjalizuje się w produkcji zawieszeń do grzejników i uchwytów do rur. Wszystkie rozwiązania techniczne powstają w oparciu o własną kadrę inżynierską, firma jest więc w stanie sprostać wymaganiom klientów i dostosowywać się do ich potrzeb. Wyróżnikiem jakości produktów ROFIX jest nienaganna funkcjonalność, wytrzymałość na obciążenia oraz estetyczne, kartonowe opakowania ułatwiające składowanie w magazynie.

www: http://www.rofix.pl/

[Broken Link?]


» Filtry oleju - filtry powietrza - filtry kabinowe - filtry paliwa


Nasza specjalizacja to oleje silnikowe, przekładniowe i płyny hamulcowe. Sprzedajemy oleje takich firm jak castrol, shell, total, mobil, orlen, lotos, elf, bp, texaco i valvoline. Pełna dostępność olejów mineralnych, półsyntetycznych i syntetycznych krajowych i zagranicznych producentów. Oferujemy oleje w opakowaniach jednolitrowych i pięciolitrowych. Nasza oferta to także filtry samochodowe bosch, man, filtron oraz knecht. Dostępne filtry oleju, powietrza, paliwa oraz pyłkowe.

www: http://habi.pl/

[Broken Link?]


» Producent Opakowań tekturowych


Nasza firma istnieje na rynku od paru lat i od początku zajmuje się opakowaniami tekturowymi. Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na uzyskiwanie odpowiednią jakość jak i zapewniający szybkie wykonywanie zleceń. Producent Opakowań tekturowych "Pak Druk" Zaspokajamy potrzeby klientów zarówno pod względem jakości jak i pod względem ekonomicznym. Posiadamy surowce z certyfikatami jakości jak i takie które zapewniają odpowiednią ochronę za przystępną cenę.

www: http://www.pakdruk.pl/

[Broken Link?]


» Materiały poligraficzne, projekty, gadżety reklamowe


Jesteśmy twórcami wizerunku marek firm i ich produktów oraz utrwalania ich wartości w przestrzeni rynkowej. Naszą ofertę kierujemy do tych klientów którzy chcą się wznieść ponad konkurencję. Dobieramy najlepsze warianty rozwiązań. Tworzymy materiały poligraficzne. Projektujemy kalendarze, foldery, teczki, opakowania, akcydensy, layouty prasowe. Tworzymy z wyobraźnią i drukujemy współpracując z najlepszymi drukarniami. Mamy do zaoferowania dobrą zabawę podczas paintballu a także gadżety reklamowe z nadrukiem które poprawiają wizerunek firmy. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.centauri.pl/

[Broken Link?]


» Kalendarze Ateko


Jesteśmy producentem kalendarzy. Przygotowana przez nas oferta zawiera ponad 120 propozycji tematycznych. Oferujemy kalendarze plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biuwar i inne. Szczególnie polecamy limitowaną kolekcję oryginalnych kalendarzy z linii VIP o bogatej tematyce, ciekawych i efektownych wykończeniach oraz oryginalnych opakowaniach. Wykonujemy kalendarz na indywidualne zamówienia.

www: http://www.kalendarz.com.pl/

[Broken Link?]


» Agencja reklamowa GRUPA ST-ART


Agencja Reklamowa Grupa ST-ART oferujemy usługi w zakresie: reklama BTL POS . Projektowanie graficzne: logotypy, identyfikacja wizualna, opakowania, foldery, kalendarze, strony www, poligrafia (offset, druk cyfrowy, tampondruk, sitodruk, laser) Oferujemy usługi w zakresie reklamy BTL: projektowanie logotypy i identyfikacja wizualna grafika reklamowa fotografia reklamowa druk materiałów promocyjnych i reklamowych reklama wizualna - szyldy, kasetony, neony, bilbordy artykuły wspomagania sprzedaży POS: rollupy, prezentery, bannery, ścianki wystawiennicze gadżety i upominki reklamowe projektowanie stron www

www: http://www.grupastart.pl/

[Broken Link?]


» ATEKO - oferta kalendarzy


Jesteśmy producentem kalendarzy ściennych. Przygotowana przez nas oferta zawiera ponad 120 propozycji tematycznych. Oferujemy kalendarze plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biuwar i inne. Szczególnie polecamy limitowaną kolekcję oryginalnych kalendarzy z linii VIP o bogatej tematyce, ciekawych i efektownych wykończeniach oraz oryginalnych opakowaniach. Wykonujemy kalendarz na indywidualne zamówienia.

www: http://www.ateko.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki