PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Angielski przez skype


Nasze cele, które skutecznie realizujemy to: profesjonalizm, przystępne ceny i doskonale przygotowani lektorzy, którzy efektywnie uczą, a zarazem wytwarzają na zajęciach przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu wiedzy. Nasi studenci polecają naukę w internetowej szkole językowej EnglishTalk swoim rodzinom przyjaciołom i znajomym – dla nas jest to niekwestionowany dowód ich zadowolenia ze świadczonych przez nas usług.

www: http://english-talk.pl/

[Broken Link?]


» Kursy komputerowe dla Seniorów w Gdańsku i Trójmieście


Witryna firmy parającej się prowadzeniem kursów dotyczących obsługi komputera od podstaw, szczególnie z nastawieniem na grupy osób starszych. Nauka w tym zakresie jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna, bowiem biegłość w zakresie korzystania z komputera i Internetu znacząco wpływa na komfort życia. Zamieszczono tu informacje dotyczących miejsc oraz terminów dostępnych kursów. Program szkolenia "Kurs komputerowy dla seniorów" powstał w wyniku czterech lat doświadczeń tak by był maksymalnie skuteczny.Szkolenia organizowane są na ternie Gdańska oraz Malborka. Na stronie także wskazówki i forum dla chcących dowiedzieć się więcej o współczesnych technologiach.

www: http://komputerodpodstaw.pl/

[Broken Link?]


» Nauka makijażu


Jeśli potrzebujesz zmian a nie masz pomysłu jak to zrobić, skorzystaj z mojej pomocy. Oferuje między innymi naukę makijażu, profesjonalną analizę sylwetki i kształtu twarzy, metamorfozę oraz makijaż ślubny. Wszystkie zabiegi i pomoc wykonywane są w siedzibie klienta, oczywiście po wcześniejszej rozmowie telefonicznej. Dzięki moim poradom z szarej myszki zostaniesz piękną, pewną siebie kobietą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

www: http://www.maya-studio.pl/

[Broken Link?]


» JEDYNKA - Prawo Jazdy - Nauka Jazdy - Tarnowskie Góry


Zostać instruktorem to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialni za innych. Wyobraźcie sobie, że po naszym szanownym mieście szaleje grupa ignorantów w autach. Przerabialiśmy to już kiedyś. Dużo zależy od sposobu przekazywania wiedzy, do ludzi można dotrzeć na wiele sposobów. Kluczowym z nich jest wykład, innym zobrazowanie problemu poprzez wizualizację. Aby uniknąć braku zrozumienia dla zasad ruchu drogowego otwarliśmy w mieście Tarnowskie Góry szkołę jazdy. To właśnie w Tarnowskich Górach przy ulicy Zofii Nałkowskiej 1 (jeden) odbywa się nauka zasad bezpiecznego jeżdżenia po drogach. Dydaktyka kursu bazuje na wykładach i ćwiczeniach w właściwych proporcjach. Na dzień dzisiejszy obowiązuje 30 godzin wykładów i 30 godzin jazd. Każdy moduł kursu kończy się testem organizowanym przez instruktora prowadzącego.

www: http://szkolajedynka.pl/

[Broken Link?]


» Nauka rysowania


Zapraszamy gorąco wszystkich do odwiedzenia naszego Salwatorskiego studio artystycznego gdzie możecie pogłębić swoją wiedzę na temat rysunku. Dzięki zajęciom artystycznym prowadzonym w naszym studio, poznasz całkiem nowe interesujące techniki rysowania oraz poznasz innych miłośników sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła rysunku kierowana jest zwłaszcza dla młodych, którzy chcą się dostać na studia wyższe ASP. Nasza pracownia jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nauki rysunku, dzięki czemu zaczniesz profesjonalnie operować ołówkiem oraz pędzlem. Dowiesz się jak przenosić na płutno akty, martwą naturę oraz jak operować światłem i cieniem. Do zobaczenia!

www: http://www.rysunek.edu.pl/

[Broken Link?]


» Język angielski Korepetycje - Swarzędz, Kostrzyn i okolice


Korepetycje, nauka języka angielskiego - dla dzieci, młodzieży szkolnej i dorosłych. Zajęcia indywidualne oraz w grupach 5 - 6 osobowych. Korepetycje na różnych poziomach, w zakresie lekcji standardowych, konwersacji oraz gramatyki. Zajęcia u korepetytora lub ucznia. Dużą uwagę przywiązujemy do wymowy i poprawności gramatycznej. Miła atmosfera, solidnie i niedrogo. Obszar działania: Swarzędz, Zalasewo, Nowa Wieś, Paczkowo, Kostrzyn i okolice. Dodatkowo, na okres wakacyjny przewidziany jest obóz sportowo - językowy dla dzieci, odbywający się pod czujnym okiem doświadczonego trenera lekkoatletyki oraz lektorów języka angielskiego. Jest to doskonałe połączenie pierwiastka fizycznego z intelektualnym. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.angielski-ersac.pl/

[Broken Link?]


» Philadelphia English Center - Zapraszamy!


Philadelphia English Center - zajęcia z native speakerem zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych oraz grup. Nauka angielskiego we Wrocławiu. Oferujemy atrakcyjne ceny! Zajęcia z native speakerem z dyplomem CELTA! Zapraszamy! Nasza załoga jest przede wszystkim kompetentna. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta i materiały do zajęć – wszystko w podstawowej cenie lekcji. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów in-company i uczeniu Business English od kadry managerskiej po pracowników fizycznych.

www: http://www.usenglish.pl/

[Broken Link?]


» naukajazdywolomin.pl


Ośrodek szkolenia kierowców na prawo jazdy Kat. A i B. Szkolimy Skodą Fabia. Zapraszamy na profesjonalny kurs prawa jazdy. Przyjdź a przekonasz się, że warto. Dobrze wyposażona sala wykładowa, dobrze wyszkolona kadra instruktorów nas wyszkolisz się wzorowo i bezstresowo. Zapraszamy! Oferujemy także ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie takich firm jak: pzu, warta, ptu, hdi, hestia, uniqa, interrisk, compensa i inne. naukajazdywolomin.pl

www: http://www.naukajazdywolomin.pl/

[Broken Link?]


» Porto Alegre - Szkoła języków iberyjskich


Założona w 1996 roku, Szkoła Języków Iberyjskich Porto Alegre specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Główne cele szkoły to: organizacja kursów językowych, przygotowanie naszych uczniów do egzaminów państwowych oraz promocja kultury krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych. W ten sposób, oprócz szkoły języków, Porto Alegre jest również centrum kultury.Będąc głównym narzędziem komunikacji, język nieustannie ewoluuje. Nauka języka obcego przynosi najlepsze efekty, gdy poznawany jest on wewnątrz właściwego sobie kontekstu kulturowego. Mając to na uwadze, szkoła uczy języka żywego, autentycznego i skupia się na jego zastosowaniu w realnych i praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.

www: http://www.portoalegre.pl/

[Broken Link?]


» Nauka angielskiego


W tej szkole będziecie mieć przyjemność uczenia się z nauczycielami którzy mają długi staż w nauczaniu języków obcych , dzięki temu jesteście pewni że trafiliście do profesjonalistów . Niskie ceny zachęcą Państwa do skorzystania z oferty bo czas najwyższy nauczyć się języka angielskiego który jest niezbędny w dzisiejszych czasach. W razie pytań więcej informacji znajdziecie pod adresem strony internetowej .

www: http://www.angielskistepbystep.pl/

[Broken Link?]


» Mobilna Szkoła Windsurfingu


Mobilna szkoła windsurfingu to szkoła, do której nie trzeba jechać. My przyjedziemy wraz ze sprzętem do ulubionych lub najbliższych miejsc nad wodą w Państwa okolicy. Dodatkowym atutem tak działającej szkoły jest możliwość wybrania idealnego miejsca do nauki względem kierunku wiatru w taki sposób aby najefektywniej uczyć i najbezpieczniej bawić się tym fenomenalnym sportem jakim jest windsurfing. Zapewniamy naukę w systemie jeden na jeden (jeden kursant - jeden instruktor) co oznacza wykorzystanie w stu procentach czasu przeznaczonego na naukę i instruktorów do własnej dyspozycji.

www: http://www.caterafgonik.com/

[Broken Link?]


» Kursy angielskiego i holenderskiego we Wrocławiu, tłumaczenia


Zapraszamy do indywidualnej nauki języka angielskiego lub holenderskiego, niderlandzkiego we Wrocławiu. Kursy indywidualne z profesjonalnym lektorem odbywają się w ścisłym centrum miasta. Uczeń sam decyduje o wymiarze czasowym lekcji i ich formie (np. nacisk na komunikację). W ofercie: kursy dla początkujących i zaawansowanych, przygotowanie do certyfikatów (FCE, CAE, CPE, CNaVT), nauka języka specjalistycznego. Oferujemy rzetelne tłumaczenia tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (faktura VAT). Tłumaczymy teksty użytkowe, medyczne, ekonomiczne, techniczne i prawne. Ponadto w ofercie: tłumaczenie treści stron internetowych, lokalizacja oprogramowania. Na pierwsze zamówienie otrzymają Państwo 20% zniżki.

www: http://lektor.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Spawania i zgrzewania Wykonywanie dokumentacji spawalniczej MS Tech-Solutions


MS Tech–Solutions to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa technicznego. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy. Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasze działania są zawsze zorientowane na optymalizacje kosztów naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu i o każdej porze! Nasza misja Jesteśmy po to, aby rozwiązywać problemy naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy nasze bogate doświadczenia zawodowe i wiedzę branżową, zdobytą w trakcie pracy w przemyśle. Nasze wartości -innowacje i profesjonalizm -zaufanie i uczciwość -ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę od najlepszych -zapewnienie naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie

www: http://www.mstech.com.pl/

[Broken Link?]


» Nauka dla każdego - Rusz głową i wybierz szkołę dla siebie ! - naukadlakazdego.pl


Nauka dla każdego (www.naukadlakazdego.pl) to rozbudowany serwis internetowy poświęcony zagadnieniom kształcenia ustawicznego. Serwis porządkuje ofertę możliwości kształcenia dla osób dorosłych. Sercem portalu jest rozbudowana baza placówek kształcenia ustawicznego z województwa kujawsko-pomorskiego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

www: http://www.naukadlakazdego.pl/

[Broken Link?]


» www.szkola-nemo.pl - Profesjonalna szkoła pływania dla niemowląt Chorzów, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląs


www.szkola-nemo.pl - Szkoła pływania dla niemowląt. Nauka pływania dla niemowląt. Jest to bezpieczna i rozwijająca forma aktywności ruchowej dla niemowląt. Pływanie już w tak młodym wieku przyspiesza rozwój psychomotoryczny i koordynacje ruchowe dzieci. Pozwala niemowlakowi na naukę pewnych wzorców ruchowych, a także zwiększa wydolność całego organizmu. Zajęcia te to wspaniała zabawa dla dzieci jak i ich rodziców.

www: http://www.szkola-nemo.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła rodzenia w Poznaniu


Przedsiębiorstwo Mama Tata i Ja powstała na rzecz par które cenią sobie projekt rodziny i przyszłe prawidłowe macierzyństwo. W naszej szkole rodzenia zajmujemy się przygotowaniem przyszłych rodziców do pielęgnacji i wychowania noworodka . Przygotowujemy matki do porodu, doradzamy, asystujemy i podtrzymujemy. Lekcje przeprowadzane są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy odpowiadają na różne zapytania przyszłych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko nauka o dziecku dla przyszłych matek ale i dla ojców którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym rozwoju ich noworodka. Zajęcia prowadzone są w trybie stacjonarnym i dotyczą spotkań, wizyt na oddziale porodowym gdzie przyszłe matki dowiedzą się z jakich urządzeń w danym szpitalu mogą korzystać podczas porodu. Zapraszamy na stronę internetową www.szkola-mamatataija.pl w celu zdobycia większej ilości informacji.

www: http://www.szkola-mamatataija.pl/

[Broken Link?]


» Fiszki


Fiszki angielskie to znakomity system do nauki słówek angielskich. Fiszki Life udostępniają blisko 50 kategorii karteczek. Łącznie do nauki wykorzystane zostało 2300 słówek oraz wyrażeń. Fiszki online to wygoda oraz praktyczność w przyswajaniu słowek. Zacznij naukę angielskiego online już dziś.

www: http://fiszkionline.pl/

[Broken Link?]


» Badania naukowe


Portal informacyjno-szkoleniowy poświęcony problematyce prowadzenia badań naukowych w medycynie oraz naukach medycznych. Powstał w celu podniesienia jakości prowadzonych badań w obszarze zdrowia i dostosowania ich do obowiązujących standardów w Unii Europejskiej. Ideą serwisu jest wspieranie badań medycznych i umożliwienie ich łatwiejszego i powszechniejszego przeprowadzania, co w konsekwencji przekłada się na zapewnienie lepszej jakości opieki medycznej, weryfikacji stosowanych metod leczniczych i diagnostycznych oraz dostępności do usług medycznych.

www: http://badaniamedyczne.eu/

[Broken Link?]


» Ogłoszenia Nowy Sącz | Darmowe ogłoszenia drobne dla Nowego Sącza i okolic


Ogłoszenia Nowy Sącz. Darmowe ogłoszenia drobne dla Nowego Sącza i okolic na www.nowysacz.biz | W naszym serwisie ogłoszeniowym znajdziesz wiele kategorii m.in: Biznes, Biżuteria, Zegarki, Budownictwo, Edukacja, Internet, Kupię lub Sprzedam, Motoryzacja, Muzyka, Nauka, inne, Nieruchomości, Praca, Różne, Towarzyskie, Usługi. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania darmowych jak i promowanych (płatnych) ogłoszeń w naszym serwisie. Pamiętaj, rejestracja jest bezpłatna.

www: http://www.nowysacz.biz/

[Broken Link?]


» Agroturystyka Kaszuby


Do użytku gości gospodarstwa agroturystycznego w Koziołkowie, zlokalizowanego w Borach Tucholskich, w sąsiedztwie jezior Wygonin i Krąg, jest także prywatne łowisko, a w nim karpie, liny, sumy, pstrągi, amury oraz ryby ozdobne. Ryby stanowią doskonałe uzupełnienie menu podawanego przez gospodarzy. Oprócz wariacji podniebiennych dostępne są atrakcje typu nauka jazdy konnej na lonży oraz w terenie, wycieczki bryczką do Kamiennych Kręgów, kuligi z przekąskami, ogniskiem i grzanym piwem.

www: http://www.koziolkowo.pl/

[Broken Link?]


» Bezstresowa nauka jazdy


Prawo Jazdy w ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów prawa jazdy kategorii B i innych. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze przyjaźni instruktorzy to nasza recepta na wysoką zdawalność. Zapraszamy do serwisu ROLKA.wroclaw.pl

www: http://rolka.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» archicel.pl - korepetycje z rysunku odrecznego czestochowa, lekcje rysunku architektonicznego


Nasze początki sięgają 1999 roku , wtedy to narodziła się myśl zorganizowania kursu  na terenie Częstochowy. Obecnie nasze doświadczenie  w prowadzeniu zajęć z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury oraz  Architektury Krajobrazu w całej Polsce ,zaowocowało wypracowaniem autorskiego programu, dzięki któremu nasi uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi. Naszym dodatkowym atutem wyróżniającym nas spośród innych podobnych sobie kursów rysunku  jest nauka programu Google Sketchup , dzięki któremu uczniowie jeszcze łatwiej zgłębiają tajniki perspektywy. Zarazem program staje się wygodnym narzędziem do pracy w czasie studiów. gdzie zajęcia trwają 6 godzin dziennie, aż do samych egzaminów. 1 lekcja GRATIS !

www: http://www.archicel.pl/

[Broken Link?]


» Język angielski Bydgoszcz


International House Bydgoszcz to najlepsza szkoła języka angielskiego, która oferuje szkolenia i kursy językowe. Nauka w grupie lub indywidualnie, tylko wysoko wykwalifikowana kadra. Język angielski dla dzieci i dorosłych. Już dziś zapisz się i ucz się angielskiego.Nauka języka angielskiego może być przyjemna, jeśli skorzystasz z oferty szkoły International House Bydgoszcz. Kursy językowe dla firm, oraz indywidualne. W programie business english, możliwość egzaminu ESOL Cambridge. Konkurencyjne ceny i wysoki poziom zapewniony.

www: http://www.inthouse.pl/

[Broken Link?]


» Agroturystyka Rzeczka


Spółdzielnia Socjalna Austeria Krokus to wspaniale położone gospodarstwo agroturystyczne w Górach Sowich. Duże doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować wypoczynek dostosowany do Państwa potrzeb i wymogów. Posiadamy pokoje gościnne, w których można spędzić wolny czas w miłej i sympatycznej atmosferze, razem ze swoimi pupilami (zwierzęta domowe). Oferujemy całodobowe wyżywienie oparte na domowej kuchni śląskiej już od 25 zł. Prowadzimy salon wystawienniczy gdzie można obejrzeć oraz zakupić obrazy i inne prezentowane dzieła. Zapraszamy na spacery nordic walking w przepięknej scenerii Gór Sowich, zwiedzanie atrakcji turystycznych (sztolnie k/Walimia), naukę jazdy na nartach z instruktorem. Organizujemy imprezy okolicznościowe i firmowe.

www: http://www.austeriakrokus.eu/

[Broken Link?]


» Audiobooki do nauki angielskiego


Zapraszamy do internetowego poradnika poświęconego nauce języka angielskiego oraz innych języków obcych. Na naszej stronie znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci robić regularne postępy w nauce. Skorzystaj ze zbioru doskonałych e-booków oraz audiobooków do nauki angielskiego. Sprawdź już dzisiaj, jak szybka i prosta może być nauka języków obcych!

www: http://www.mp3-angielski.pl/

[Broken Link?]


» Studia Warszawa


Ciekawe specjalizacje jak farmacja czy ochrona środowiska, aktualne informacje o uczelniach, kompletne opisy szkół i historia szkoły. Jeżeli jesteś uczniem, który kończy szkołę polcealną dla dorosłych oraz poszukujesz interesujących studiów wejdź na portal internetowy. Odnajdź obfitą ofertę studiów w Warszawie, serwis dla maturzystów, studentów oraz osób szukających informacji o studiach podyplomowych. Odkrycie dobrze płatnej pracy poparte jest wykształceniem, rozpocznij naukę w prestiżowych warszawskich uczelniach.

www: http://www.studiawarszawa.com/

[Broken Link?]


» Opracowania lektur


Zapraszamy wszystkich uczniów do internetowego serwisu poświęconego szybkiej nauce języka polskiego. Z naszej strony dowiesz się, w jaki sposób efektywnie i bez bólu przyswajać treść lektur szkolnych przed trudnymi egzaminami czy sprawdzianami. Nauka polskiego naprawdę może być przyjemna!

www: http://www.lektury-szkolne.net/

[Broken Link?]


» Nauka jazdy Warszawa


OSK Linia oferuje usługi z zakresu nauka jazdy Warszawa a także kompetentne przygotowanie do testów. Na stronie znajduje się wiele nowinek i najświeższych informacji pochodzących z komisji egzaminacyjnych oraz dotyczących zmian w egzaminach. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

www: http://www.linia.waw.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki