PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» PRZYCHODNIE - baza przychodni w Polsce


Przychodnie baza placówek medycznych. Znajdź dobre i polecane przychodnie w swoim mieście. Przychodnie, kliniki, usługi medyczne, lekarze specjaliści. Strona www.przychodnie.pl z pewnością pozytywnie cię zaskoczy. Znajdziesz tu bardzo dużo aktualnych i użytecznych informacji. Serwis www.przychodnie.pl bez kompleksów możesz polecić każdemu. Nie wahaj się i jak najszybciej wejdź na stronę www.przychodnie.pl na pewno się nie rozczarujesz.

www: http://www.przychodnie.pl/

[Broken Link?]


» Tłumacz medyczny


Tłumacze zatrudnieni przez Biuro Tłumaczeń Medycznych Supertłumacz to fachowcy, zrzeszeni w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach tłumaczeniowych i medycznych. Daje to pewność najwyższej możliwej jakości ich tłumaczeń. Mogą się oni również poszczycić szybką realizacją zleceń, dzięki możliwości otrzymania ich przez Internet, oraz wyjątkowa dokładność każdego realizowanego przekładu. Konkurencyjne ceny usług.

www: http://tlumaczenie-medyczne.pl/

[Broken Link?]


» Orzeczenia lekarskie


Elektroniczne Orzecznictwo Medyczne zajmuje się kompleksową obsługą Klientów Towarzystw Ubezpieczeniowych, którzy w wyniku nieszczęśliwego wypadku bądź innego zdarzenia losowego doznali uszczerbku na zdrowiu. Głównym zadaniem firmy jest organizacja komisji orzeczniczych oraz badań medycznych we współpracy z lekarzami – specjalistami w orzecznictwie medycznym oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Działalność firmy oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, które mają służyć zarówno lekarzom-orzecznikom jak i Towarzystwom Ubezpieczeniowym oraz poszkodowanym w usprawnieniu procesu oceny stopnia doznanego uszczerbku na zdrowiu i wydaniu orzeczenia lekarskiego.

www: http://www.eom.com.pl/

[Broken Link?]


» Praca dla lekarza


Firma NES Healthcare Polska działa w branaży pozyskiwania personelu medycznego. Firma NES Healthcare Polska działa od 25 lat. Powstała na wyspach brytyjskich na skutek zapotrzebowania na wykfalifikowanych pracowników medycznych w renomowanych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych grup BMI, Classic, Nuffield oraz Spire. Firma aktualnie zatrudnia lekarzy medycyny w prywatnych zakładach zabiegowych w Wielkiej Brytanii. Jednostka współpracuje również z National Health Service, który urządza brytyjski sektor publicznych usług medycznych oraz z niepublicznymi klinikami na Malcie i w Republice Południowej Afryki. Warto odwiedzić naszą stronę w celu bliższego zaznajomienia się z naszą działalnością.

www: http://www.neshealthcare.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęt medyczny


Hurtownia sprzętu medycznego VARIA gwarantuje sprzęt medyczny i sprzęt weterynaryjny, ponadto produkuje papiery medyczne, to znaczy do aparatów, videoprinterów czy też drukarek laboratoryjnych. Zaopatrzyć się można w defibrylator półautomatyczny Powerheart AED G3. VARIA sprzedaje też akcesoria elektrochirurgiczne. Aparatura weterynaryjna zawiera między innymi sprzęt ultrasonograficzny i elektroencefalograficzny. Oferowany sprzęt rentgenowski charakteryzuje się wysoką jakością zdjęć i, co bardzo istotne, jest całkowicie obojętny dla pacjentów. Na stronie internetowej podane są generalne dane dotyczące sprzętu, a doradcy pracujący w hurtowni udzielają szczegółowych danych o produktach i pomagają w zakupach.

www: http://www.varia-poznan.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne i biotechnologiczne - Tłumaczenia książek - Globalizacja oprogramowania


Tłumaczymy dla największych światowych koncernów, czołowych firm polskich i zagranicznych. Dzięki konkurencyjnej, zróżnicowanej ofercie z naszych doświadczeń korzystają także mniejsze firmy oraz klienci indywidualni. Tłumaczenia finansowe pisemne oraz ustne m.in. z języków zachodnich na języki środkowo - i wschodnioeuropejskie, np. angielski - czeski. Globalizacja stron internetowych i DTP.

www: http://www.atominium.com/

[Broken Link?]


» Wentylacja w domu - wentylacja mechaniczna | eko-wentylacja.pl


Wentylacja mechaniczna, wentylacja w domu i biurze. Specjalizujemy się w montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperacja). Swe usługi oferujemy szerokiej grupie odbiorców. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne - instalacje w domach jednorodzinnych, bliźniakach, jak też firmy usługowe i przedsiębiorstwa - solaria, restauracje, gabinety medyczne. Nasze atuty to profesjonalizm, rzetelność, wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Na życzenie, służymy doradztwem w kwestii doboru urządzeń. Gwarantujemy też sprawny serwis. Większość naszych realizacji znajduje się na terenie Polski wschodniej – Białystok, Ełk, Łomża, Suwałki, ale też w Warszawie i jej okolicach.

www: http://eko-wentylacja.pl/

[Broken Link?]


» VISKOMED - producent wyrobów jednorazowych


Producent wyrobów i odzieży jednorazowej (fartuchy ochronne, prześcieradła, podkłady medyczne, czepki, maski medyczne) - Ceny producenta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, polecamy produkty wytwarzane specjalnie dla Państwa potrzeb. Specjalizujemy sie w produkcji jednorazowego materiału higienicznego z włókniny, stosowanego między innymi: w gabinetach medycznych, stomatologicznych, masażu, kosmetycznych, ośrodkach SPA, jak również salonach fryzjerskich i hotelach. W oparciu o Państwa zapytania i sugestie oferujemy optymalne rozwiązania, fachowe porady przy doborze rodzaju i odpowiedniego rozmiaru produktu i wybraniu najkorzystniejszej oferty. Na specjalne zamówienie produkujemy wyroby o nietypowych wymiarach i rodzajach jak również wyroby opatrzone logiem firmy zamawiającej.

www: http://viskomed.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęt medyczny


Wszechstronna oferta dla instytucji lekarskich i weterynaryjnych z Poznania. Wysokiej klasy urządzenia medyczne właściwe dla rozmaitych dziedzin medycznych. Aparaty usg odnajdą się w przychodniach ginekologicznych a także internistycznych. Defibrylator AED produkcji cardiac science to zaś sprzęt specjalistyczny niezbędny podczas ratowania życia. Każde urządzenie, również aparaty rtg, odznacza mały rozmiar i przewoźność.

www: http://www.come-poznan.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Weterynaryjny,Lek.wet. Jan Golc, golcvet


Działamy od 1989 roku w Częstochowie przy ulicy Krakowskiej 26. 20 lat doświadczeń, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesne wyposażenie naszego gabinetu weterynaryjnego pozwalają na najwyższy poziom świadczonych usług weterynaryjnych w komfortowych warunkach. Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie podopiecznych jest naszym głównym celem, a ponad 12 tysięcy pacjentów i ich właścicieli zadowolonych z obsługi medycznej jest naszą chlubą.

www: http://www.golcvet.pl/

[Broken Link?]


» Kursy angielskiego i holenderskiego we Wrocławiu, tłumaczenia


Zapraszamy do indywidualnej nauki języka angielskiego lub holenderskiego, niderlandzkiego we Wrocławiu. Kursy indywidualne z profesjonalnym lektorem odbywają się w ścisłym centrum miasta. Uczeń sam decyduje o wymiarze czasowym lekcji i ich formie (np. nacisk na komunikację). W ofercie: kursy dla początkujących i zaawansowanych, przygotowanie do certyfikatów (FCE, CAE, CPE, CNaVT), nauka języka specjalistycznego. Oferujemy rzetelne tłumaczenia tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (faktura VAT). Tłumaczymy teksty użytkowe, medyczne, ekonomiczne, techniczne i prawne. Ponadto w ofercie: tłumaczenie treści stron internetowych, lokalizacja oprogramowania. Na pierwsze zamówienie otrzymają Państwo 20% zniżki.

www: http://lektor.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Co jeść w chorobie


Wyspecjalizowany portal www.niedajsiezjescchorobie.org jest cennym źródłem wiedzy medycznej. Tematyka witryny dotyczy wszelkich kwestii odnośnie odżywiania w trakcie choroby. Opisujemy niepokojące symptomy, takie jak utrata apetytu, zaburzenia wzrostu, drażliwość. Dowiecie się co jeść podczas choroby. Sporo uwagi poświęcamy zwłaszcza zagadnieniom związanym z mukowiscydozą, parkinsonem, żywieniem w okresie okołooperacyjnym. Nasze informacje są tworzone przez specjalistów z firmy Nutricia, trudniących się sprawami żywienia. Ponad to dowiesz się czym jest żywienie medyczne jakie są potrzeby żywieniowe pacjentów z nowotworami.

www: http://www.niedajsiezjescchorobie.org/

[Broken Link?]


» SMT Polska Profesjonalna firma sprzątająca


SMT-Polska Firma sprzątająca zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem obiektów na terenie Małopolski i Wielkopolski. Stałe utrzymywanie czystości to główny cel firmy. Jesteśmy również do dyspozycji firm budowlanych oraz remontowych. Sprzątanie po budowie, kompleksowe sprzątanie biur, a może pojedyńcze zlecenie- typu mycie okien? Sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie zleconej nam usługi, atrakcyjne ceny oraz zadowolenie naszych klientów. Obiekty jakie sprzątamy to: biura obiekty handlowe, osiedla, kamienice, fitness cluby, magazyny, placówki medyczne. SMT-Polska to firma z dobrą renomą - sprawdź nas! Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.smt-polska.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń


Aploq Translations jest doświadczoną firmą zajmujacą się tłumaczeniami z dziedziny technicznej, medycznej, sądowej, skarbowej, technologii informatycznych, a także w dziedzinie Unii Europejskiej. Przekładamy z wielu języków, w tym z czeskiego, słowackiego, fińskiego, hiszpańskiego czy łotewskiego. Dodatkowo, zajmuje się wszelkiego rodzaju korektami, DTP, badaniem oprogramowania również lokalizalizację.

www: http://www.aploqtranslations.pl/

[Broken Link?]


» Obuwie medyczne


W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompletne wyposażenie BHP i PPOŻ, a także dużo innych produktów związanych z ochroną pracownika. Najważniejszą dewizą naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów z proponowanych przez nas produktów. Każdy kontrahent traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

www: http://www.polwex.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, SPA, fitness


Sklep internetowy GoldMedic oferuje sprzęt i urządzenia medyczne, rehabilitacyjne oraz wyposażenie salonów SPA i wellness. Oferujemy sprzęt do: elektroterapii, laseroterapii, masażów, magnetoterapii, terapii ultradźwiękami, wyposażenie gabinetów, sprzęt fitness i wiele innych. Konkurencyjne ceny,ekspresowa dostawa.

www: http://www.goldmedic.pl/

[Broken Link?]


» Laser okulistyczny


Jeżeli poszukujesz sprzętu medycznego, koniecznie wybierz firmę OPTOtech Medical. Firma OPTOtech Medical specjalizuje się w sprzedaży i rozprowadzaniu szeroko rozumianego sprzętu medycznego. W jednostce OPTOtech Medical najistotniejsi są ludzie, zatem nasz personel jest nieustannie trenowany, aby zadowolić potrzeby klienta. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym sprzęcie okulistycznym. Prowadzimy sprzedaż, serwis, a także nauczania między innymi następujących urządzeń: Lampy szczelinowe, Autorefraktometry, Lasery okulistyczne, Tonometry bezkontaktowe, pachymetry, kasety szkieł próbnych. Posiadamy bardzo rozbudowaną wiedzę techniczną na temat naszych urządzeń, zawsze służymy pomocą i poradą. Każdy klient jest dla nas istotny.

www: http://www.optotech.pl/

[Broken Link?]


» Profilaktyka Uzależnień


Grupa Medyczna VERTIMED+ w obszarze proponowanych usług z zakresu psychoterapii, psychiatrii i psychologii szczególne miejsce pozostawia dla problemów związanych z używaniem środków odurzających. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, w oparciu o sprawdzone techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Nasze zajęcia aktywizują młodzież i zachęcają do czynnego w nich udziału. Jeżeli chcą być Państwo gośćmi na naszych zajęciach i dopiero potem nas zaprosić, prosimy o kontakt i ustalenie terminu najbliższych spotkań.

www: http://www.narko.pl/

[Broken Link?]


» Zasilanie.net - Zasilacze Do Wbudowania Sklep Online


Sklep internetowy Zasilanie.net to miejsce, w którym można zamówić zasilacze, ładowarki, przetwornice oraz akumulatory. Wszystkie dostępne pozycje zostały pogrupowane na specjalne działy, by łatwiej można było odszukać potrzebny produkt. I tak przykładowo w dziale zasilacze możemy odszukać takie produkty, jak: zasilacze przemysłowe, ogólnego użytku i akcesoria. Wśród zasilaczy przemysłowych dostępne są zasilacze modułowe, medyczne, wtyczkowe oraz zasilacze biurkowe. Odwiedzając kategorię przetwornice, możemy wybrać przetwornice samochodowe i sinusoidalne. Zamówienia można składać bezpośrednio ze strony sklepu.

www: http://www.zasilanie.net/

[Broken Link?]


» Wczasy rehabilitacyjne


Wczasy rehabilitacyjne proponowane przez oddział zamiejscowy Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego przygotowane zostały w sposób poprawiający ogólną sprawność ruchową ciała, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów. Proponowane przez nasz ośrodek turnusy rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie rehabilitacji medycznej pozwala nam cieszyć się pełną satysfakcją naszych pacjentów z odbytych wczasów rehabilitacyjnych. Nasz ośrodek współpracuje z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dzięki czemu turnusy rehabilitacyjne organizowane przez nasz ośrodek podlegają refundacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka dostępną na naszej stronie internetowej.

www: http://www.ksu-rehabilitacja.pl/

[Broken Link?]


» Badania naukowe


Portal informacyjno-szkoleniowy poświęcony problematyce prowadzenia badań naukowych w medycynie oraz naukach medycznych. Powstał w celu podniesienia jakości prowadzonych badań w obszarze zdrowia i dostosowania ich do obowiązujących standardów w Unii Europejskiej. Ideą serwisu jest wspieranie badań medycznych i umożliwienie ich łatwiejszego i powszechniejszego przeprowadzania, co w konsekwencji przekłada się na zapewnienie lepszej jakości opieki medycznej, weryfikacji stosowanych metod leczniczych i diagnostycznych oraz dostępności do usług medycznych.

www: http://badaniamedyczne.eu/

[Broken Link?]


» Statystyka medyczna


Oficjalny serwis Instytutu Badań Medycznych z Krakowa. Jesteśmy firmą działającą w obszarze rynku medycznego. Zajmujemy się dystrybucją multimedialną danych, dotyczących stanu zdrowia w Polsce i w Europie. Planujemy oraz organizujemy badania medyczne, przeprowadzamy analizy rynku i analizy statystyczne, wykonujemy raporty zbiorcze oraz prezentacje multimedialne. Nasza oferta obejmuje także marketing usług i produktów medycznych, a także szkolenia w dziedzinie badań i analiz statystycznych.

www: http://www.ibmed.pl/

[Broken Link?]


» Sprzęt medyczny Cezal


Centrum zaopatrzenia medycznego Cezal działa na polskim rynku już od ponad 60 lat. Cezal trudni się dostarczaniem sprzętu medycznego publicznym jak i prywatnym placówkom służby zdrowia. Dostarcza między innymi narzędzie chirurgiczne i sprzęt stomatologiczny. Ponadto zaopatruje w odpowiednie sprzętypunkty diagnostyki laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www: http://www.cezal.com.pl/

[Broken Link?]


» Apteczki


Firma PK-MOT istnieje już ponad 18 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą apteczek pierwszej pomocy. Nasz asortyment stanowią głównie apteczki samochodowe, autobusowe, przemysłowe, pierwszej pomocy medycznej oraz zestawy KOMBI. Nasza firma stała się wiodącą w tej branży w Polsce. Zakład mieści się w Węgrowie - 80 kilometrów od Warszawy. Łatwy dojazd, wysoka jakość oferowanych usług, oraz duże możliwości produkcyjne uczyniły z nas stabilne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

www: http://www.pk-mot-apteczki.pl/

[Broken Link?]


» Aparaty EKG Aspel


Największy internetowy sklep medyczny ze sprzętem jednorazowym, preparatami do dezynfekcji i sterylizacji, aparaturą medyczną i meblami dla gabinetów lekarskich oraz oddziałów szpitalnych. Najlepsze okazje i ceny! Oferowany sprzęt firm Aspel i Ascrad jest najwyższej jakości. Jest nieodzownym wyposażeniem każdego gabinetu medycznego. W sprzedaży posiadamy masę sprzętu jednorazowego. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnych niskich cenach.

www: http://www.primako24.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia medyczne


Biuro tłumaczeń medycznych, oferujące profesjonalne przekłady pisemne tekstów o charakterze medycznym. Firma wykonuje przekłady w językach takich jak: niemiecki, francuski, angielski, włoski oraz wielu innych. Tłumacze biura zajmują się tłumaczeniami wszelkich tekstów medycznych: orzeczeń lekarskich, dokumentacji medycznej oraz katalogów i publikacji specjalistycznych.

www: http://www.tlumaczenie-medyczne.pl/

[Broken Link?]


» Ratownictwo medyczne


Ratownictwo medyczne to jedna z propozycji szkoleń znajdująca się w szerokiej ofercie usług firmy LINMED. Odwiedzając stronę internetową możemy dowiedzieć się konkretów odnośnie całego procesu szkolenia oraz jego znaczenia dla wybranych zawodów. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

www: http://www.linmed.com.pl/

[Broken Link?]


» Protezy Poznań


Firma Euromed prowadzi sklep internetowy oraz hurtownię sprzętu medycznego na terenie Poznania, głównie artykułów ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Oferta sklepu to wózki inwalidzkie specjalistyczne, dla dzieci, zwykłe oraz z napędem elektrycznym. Sklep prowadzi również sprzedaż nowoczesnych łóżek rehabilitacyjnych, również automatycznych na pilota, oraz poduszek i materaców przeciwodleżynowych. W sklepie można również zakupić sprzęt ortopedyczny, taki jak: laski, balkoniki i kule. W ofercie firmy znajdują się także protezy, ortezy i tutory ortopedyczne. W sklepie można też zakupić drobne artykuły medyczne: kremy przeciwodleżynowe, do masażu, pieluchomajtki, stabilizatory na kończyny i opatrunki. Euromed prowadzi wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Poznaniu.

www: http://www.euromed-missal.pl/

[Broken Link?]


» Wyposażenie sklepów


Asortyment firmy Vitrum obejmuje meble sklepowe, w tym także medyczne i jubilerskie oraz odrębne elementy stanowiące wyposażenie sklepów, tj. gabloty, lady lub podobne. Długoletnia działalność firmy pozwala na przekonanie o najwyższej klasie oferowanych towarów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

www: http://www.vitrum.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki